Ako urobiť TK pre programátora

Stáva sa, že stránka je pripravená, ale musíte k nej pridať nejaký program: online kalkulačku; poštový program; štatistický analyzátor; analyzátor a tak ďalej. Alebo chcete vytvoriť nejakú jedinečnú službu pre používateľov. V takýchto prípadoch nie je vždy možné použiť hotové riešenia a musíte si najať programátora.

Rýchly sprievodca pre SSL certifikáty: čo potrebujete vedieť o nich a ako si vybrať

V poslednom čase rastie podiel platných certifikátov SSL v rôznych zónach domén, ako aj všeobecný záujem o technológie SSL. Avšak nie všetci si uvedomili, s čím sa zaoberajú, keď počujú toto slovo. Preto sa budeme stále snažiť pochopiť, čo to znamená, a pomôžeme vám vybrať si presne certifikát, ktorý je špecificky potrebný pre váš projekt (a je to vôbec potrebné).

Ako vytvoriť internetový obchod pomocou banda WordPress a WooCommerce: podrobný sprievodca

Predpokladá sa, že CMS WordPress nie je vhodný pre internetové obchody. Na tomto motore však pracuje takmer tretina všetkých existujúcich internetových obchodov. To je možné vďaka WooCommerce: najobľúbenejšej online obchodnej platforme na svete. Podrobné usmernenie vás naučí pracovať s touto platformou a pomôže vám vytvoriť si prvý internetový obchod.

Vytvorenie internetového obchodu: čo hľadať, aby sa po 3 mesiacoch a 5 000 USD nezačalo znova

Этот материал будет полезен, если вы задумываетесь об открытии интернет-магазина в связке с уже существующим офлайн-бизнесом, либо как отдельного проекта. Téma internetového obchodu je veľmi globálna, takže buďte pripravení na to, že po prečítaní budete mať ešte viac otázok ako teraz. "Celú pravdu o on-line nakupovanie" v jednom materiáli nemožno dať, ale nevšedné chvíle, v ktorých môžete stratiť veľa peňazí a času - môžete.

5 spôsobov, ako vytvoriť problémy on-line obchodu pred jeho spustením: osobné skúsenosti

Pred rokom som bol navštívený myšlienkou vytvorenia internetového obchodu. Я неплохо разбирался в автомобилях, умел подбирать запчасти, общался с владельцами магазинов запчастей, имел компетенцию в интернет-маркетинге - этого сплава мне показалось достаточным. На самом деле - нет. Делюсь опытом в этой статье.

Ktorý CMS je lepšie vybrať pre internetový obchod

Pre skúsených používateľov je vhodnejšie vybrať si CMS pre internetový obchod podľa subjektívnych kritérií. Mám rád OpenCart, urobil na ňom 10 obchodov - aj na jedenástom na OpenCart. Nováčikovia v tomto článku nájdu objektívne kritériá pre výber motora, ako aj naučia sa hlavné charakteristiky najlepších platforiem pre e-commerce projekty.

[E-book] Ako urobiť webové stránky sami: krok-za-krokom sprievodca pre humanitné vedy

Najmä pre malé podniky, začínajúce podniky, začínajúcich podnikateľov, sme napísali bezplatnú elektronickú knihu „Ako vytvoriť webovú stránku: krok za krokom pre humanitné vedy“. Táto kniha je podrobný návod, ktorý pokrýva všetky aspekty tvorby webovej stránky: od výberu domény a hosting pre prácu s motormi a platformami SaaS, od základných SEO až po jemné nastavenia, ako je implementácia micromarking.

Ako urobiť presmerovanie: podrobný prehľad pre humanitné vedy

В этой статье вы найдете подробную информацию о редиректах. Познакомитесь с видами перенаправлений и узнаете, какие задачи они решают. Узнаете, как сделать редирект разными способами и какой метод перенаправления предпочтителен в конкретных случаях. Что такое редиректы и зачем они нужны Редирект - перенаправление пользователя с одного URL на другой.

Na integrovaný pokrok pre skeptikov

Komplexná propagácia v očiach podniku je komplexná a nákladná služba, ktorej mnohí sú skeptickí. Ale je to spravodlivé? Na objasnenie tejto otázky sa budeme rozprávať s Elizavetou Yazinovou, účtovnou riaditeľkou spoločnosti Texterra, o potrebe integrovanej propagácie na internete. Budem v úlohe podnikateľa, ktorý sa chce presťahovať, ale nechce preplatiť.

Ako zistiť hlavné zrkadlo stránky a nakonfigurovať ju pomocou presmerovania

V komentároch k článku o Search Console a Yandex.Webmaster, čitateľ položil otázku o výbere hlavnej domény stránky. Používateľ sa opýtal, ktorá možnosť je lepšia: s www alebo bez www. Na otázku môžete odpovedať stručne. Je lepšie zvoliť si tú možnosť, ktorá sa vám najviac páči. Skutočne ťažké otázky sa môžu objaviť pri nastavovaní zrkadiel a presmerovaní.

Pozor, preťaženie! Ako chrániť miesto pred útokmi DDoS

Podľa spoločnosti Kaspersky Lab bolo 42,9% počítačov vo vlastníctve komerčných organizácií v roku 2017 podrobených kybernetickým útokom. Z tohto článku sa dozviete, čo sú DDoS útoky, či by ste mali byť opatrní, ako sa pripraviť na obranu a ako sa správať správne, ak ste už poslali delostrelectvo vo vašom smere.

25 dôležitých položiek produktovej karty na pomoc predaja

Produktová karta - druh mini-pristátia. Rieši ten istý problém: povie potenciálnemu kupujúcemu o produkte a prinesie ho na objednávku. Na splnenie svojej funkcie musí produktová karta: Odpovedať na otázku kupujúceho, "Prečo ju potrebujem?" Zamerajte sa na produkt. Zatvorte námietky. Urobiť nákupný proces jednoduchý, rýchly a priamočiary.

Čo určuje náklady na vývoj stránky

Miesto môže stáť od 0 rubľov do nekonečna, a článok len vysvetľuje, aké faktory ovplyvňujú náklady na vývoj. Materiál pomôže vyjednať s vývojármi a pochopiť, ako objektívne agentúry a živnostníci hodnotia svoje služby. Prečo nie je možné okamžite pomenovať cenu stránky Predstavte si, že ste ako predajca v železiarstve a poviete imaginárnemu kupujúcemu, koľko stojí kotol.

Ako vytvoriť a nastaviť sitemap sitemap.xml

V tomto článku sa dozviete, čo je sitemap.xml, ako vytvoriť a nakonfigurovať súbor Sitemap. Čo je to mapa stránok a prečo je to potrebné? V tejto príručke sa budeme zaoberať hlavne webovými mapami pre vyhľadávače. Sú to dokumenty XML, ktoré obsahujú informácie o službe. Pomáhajú vyhľadávačom prechádzať stránky a efektívne ich indexovať.

Ako urobiť kompetentnú technickú špecifikáciu pre vývoj lokality

Pamätajte na zákon Murphyho? Ak sa vám to podarí zle, určite to urobíte zle. Platí to nielen pri komunikácii medzi ľuďmi, ale aj pri tvorbe webových stránok. Klient chcel druhý „Facebook“ a získal fórum pre mladých chovateľov psov. Developer netušil želanie zákazníka - premárnil som svoj čas. V tejto príručke vám poviem, čo a prečo je potrebné zapísať do technických špecifikácií.

Potrebujem certifikát SSL a spôsob, ako ho získať

Článok pripravila Victoria Fedoseenko, redaktorka ISPsystem. Od roku 2014 spoločnosť Google vyzýva vlastníkov stránok, aby pripojili zabezpečené pripojenie nainštalovaním certifikátu SSL / TLS. Ale nie všetci súhlasia. Pozrime sa na všetky výhody a nevýhody a povieme vám, ako to dosiahnuť. Google trvá na tom, že HTTPS HTTPS bol zavedený do internetových štandardov v roku 2000.