"Ruský Amazon" získava na sile: ako sa uvoľniť na trhu "Beriem"

Spoločné vytvorenie Yandex.Market a Sberbank je pôsobivé s dopravnými indikátormi. Podľa podobného webového portálu sa za posledných 6 mesiacov účasť Beru takmer strojnásobila - zo 4,5 milióna návštev mesačne na 12,92. V decembri, na vrchole predaja pred Novým rokom, prudko stúpla na úroveň 18,2 milióna, čo sú vynikajúce ukazovatele vzhľadom na silnú konkurenciu vo výklenku s firmou Ozon a Wildberries.

Natívne reklamy YouTube, ktoré porušujú vzor

Služba YouTube má množstvo zrejmých reklám. Ako všade inde. Stáva sa však, že reklama sa nečakane objaví: so záujmom sa pozeráte, budete sa jej držať a len do konca si uvedomujete, že sa tu niečo inzeruje. Alebo nerozumiete. Vybrali sme 8 klipov s najočakávanejšou a naj natívnejšou reklamou v službe YouTube. Odložme sociálnu sieť, prácu, domáce záležitosti a uvidíme skvelý obsah z blogov YouTube a reklamných agentúr.

9 dôvodov, prečo video nikdy nedosiahne text

Každú minútu sa do služby YouTube nahrá 300 hodín rôznych videí. Obchodníci sú aktívne prepnutí na predaj videa. Blogeri natočia video, kde diskutujú o videách iných ľudí. Webové semináre Infobusinessmen. Filmy lietajú v sociálnych sieťach a investície do marketingu Influencer rastú. Je to všetko? Niesť kríž - budeme pochovať text?

Ako zarobiť peniaze na blogu YouTube: prehľad možností speňaženia kanála

Existujú tri hlavné spôsoby, ako zarobiť peniaze na YouTube: Pripojte sa k partnerskému programu alebo sa pripojte k jednej z mediálnych sietí, aby ste zarobili príjem z reklám Google AdSense. Začnite spoluprácu so značkami, internetovými obchodmi, službami, to znamená s tými, ktorí sú ochotní platiť za prilákanie zákazníkov. Dúfať v lojalitu a štedrosť publika - zbierať dary (dary) a hľadať sponzorov.