11 sociálne spúšťače, ktoré je dôležité vedieť pri vytváraní video obsahu

Každý, do jedného stupňa alebo iný, má predstavu o spúšťačoch používaných v modernom internetovom marketingu v rôznych formách obsahu. Toto je druh „spúšťačov“, ktoré spúšťajú algoritmus aktivity publika v nich zabudovaných. Očakávate od zástupcu Strednej Ázie určité akcie, keď sa zoznámite s vaším obsahom, a že s väčšou pravdepodobnosťou bude vykonávať tieto činnosti, pokúste sa „zachytiť“ jeho pozornosť podrobnosťami, ktoré „aktivujú“ používateľa, povzbudzujú ho k tomu, aby konal.

Video Marketing: Štyri účinné taktiky pre skromný rozpočet

Marketingové projekty využívajúce video obsah sa stávajú čoraz bežnejšími z dôvodu efektívnosti tejto metódy. Podnikatelia však často upadajú do pasce používania. Zameriavajú sa viac na proces tvorby videí ako na marketing. Zároveň propagácia projektov pomocou videí na YouTube prináša výsledky len vtedy, ak zohľadníte špecifiká tohto propagačného kanála.

Preskúmajte jednoduché editory videa pre začiatočníkov

Čo ak ešte nemáte superveľmoci na montáž profesionálnych videí? Začnite pracovať v jednoduchých programoch, postupne sa presúvajte na zložitejšie. Rovnako ako v tomto prehľade. To predstavuje: zadarmo "Movie Studio Windows", to je tiež - Windows Movie Maker, - najjednoduchší program pre začiatočníkov; Movavi Video Editor - nástroj na úpravu s nárokom na profesionálne úpravy; "Video Montage" - program s optimálnymi možnosťami na vykonávanie jednoduchých operácií; Wondershare Filmora - program s veľkou množinou špeciálnych efektov a funkcií na úpravu videa; VideoPad - nástroj na vytváranie poloprofesionálnych videoklipov; Sony Vegas Pro je profesionálny video editor s jemným nastavením a množstvom špeciálnych efektov, prechodov, filtrov.

14 nezvyčajných spôsobov použitia videa v marketingu

Vaši partneri a zákazníci sa vždy ponáhľajú, takže nie vždy majú čas čítať články. Môžete s nimi však chatovať pomocou krátkych videí. V tomto článku sa dozviete o neobvyklých spôsoboch používania video marketingu pre podnikanie. Zástupcovia filmového priemyslu v minulosti natočili majstrovské diela, pričom sa nemohli spoľahnúť na technické možnosti moderných domácich videokamier.

Ako písať skripty inzerovať na YouTube a ako sa líši od kolegov televízie

У телевидения и интернета есть два отличия: В интернете есть выбор. В интернете есть Вася. Васей будем называть человека, который может одним комментарием испортить вашу рекламную кампанию. Бывает и наоборот - только благодаря Васе ваша реклама эффективна. О том, как составить сценарий для рекламы на YouTube, чтобы привлечь Вась на свою сторону, и пойдет речь в этой статье.

20 tipov na používanie videa v SMM

V článku nájdete 20 jednoduchých, ale užitočných tipov, ako efektívne využívať sociálne siete v oblasti video marketingu. 1. Experimentujte s dĺžkou videa Ideálna dĺžka videa závisí od typu videa, ktoré chcete zdieľať so svojím publikom. Môžete si vyskúšať rôzne dĺžky videí, aby ste pochopili, ktoré z nich bude najoptimálnejšie.

29 praktických SEO tipov pre video

V tomto článku nájdete 29 užitočných hackov a tipov pre tých, ktorí sa podieľajú na video marketingu. Советы по оптимизации видео Поиск видеороликов по ключевым словам кардинально отличается от поиска обычных текстовых постов, и этому есть 2 причины: 1) Наибольший объем трафика (помимо внешних источников и рекламы) приходит благодаря рекомендациям видео пользователям Youtube, а не из поиска.

Prečo služba YouTube vypína komentáre pod videom pre deti a ako hrozí

Vo februári 2019 vznikol ďalší škandál spojený so službou YouTube, značkami, moderovaním a obsahom detí. Povedali sme, čo sa stalo a čo už viedlo. Tvrdíme, čo môže situácia v budúcnosti ohroziť. Pripomíname iné škandály, v ktorých sa ukázalo, že ide o videohosting. Čo sa stalo Pred mesiacom videoblogger Matt Watson obvinil YouTube, že sa venuje záujmom pedofilov: Algoritmy sa rýchlo učia, po niekoľkých kliknutiach začínajú odporučiť videá s maloletými deťmi.

Video Marketing Sprievodca: aké videá strieľať pre podnikanie

Podobne ako akýkoľvek iný spôsob propagácie, aj video marketing vyžaduje primárnu analýzu: čo je pre divákov zaujímavé, čo by chceli vedieť o Vašom biznise, ako ho nosiť a ukázať svoju profesionalitu? Pozrime sa, aké videá budú užitočné pre podnikanie a aký je ich význam. Aké klipy strieľať Pre každý podnik existujú optimálne typy klipov na propagáciu.

Čo ovplyvňuje propagáciu služby YouTube: najvýznamnejšie faktory

V časti sme sa venovali téme v článku o propagácii kanála na YouTube, teraz ho podrobnejšie odhaľujeme. Okamžite varujte: Google neodhalí všetky tajomstvá hodnotenia videa. Zoznam faktorov je založený na pochopení samotného „YouTube“, výskumu a odborného poradenstva a vlastných pozorovaní. Čas sledovania Čas sledovania zobrazuje, ako dlho používatelia YouTube sledujú vaše videá.

Analýza YouTube: prehľad nástrojov na zhromažďovanie vlastných štatistík a analýzu konkurentov

Читаешь про топ факторов ранжирования и понимаешь: съемка роликов - только часть видеомаркетинга. Для достижения максимальных результатов необходимо: Работать над увеличением времени просмотра. Для этого важно регулярно следить за удержанием аудитории, вовлеченностью и многими другими показателями. Оптимизировать метаданные видео, чего нельзя сделать без сбора ключевых слов и тегов конкурентов.

15 cvičení pre úspešné vystúpenia na kamere

Začnime otázkou, brácho. Chcete byť úžasný YouTube? Aj keď sa vo vás Dud už usadil, stále sa snažíte vyjadriť svoje myšlienky chladne na videu - nie je to len preto, že ste si prečítali našu správu. Nehľadajte tu triviálne tipy o koncentrácii. Čakáte na drsné čerpanie mozgu. Išli. Čo sa naučíte: 15 cvičení na rozprávanie (pamätajte si, ako ľahko blogeri používajú slová na videu, môžete to urobiť aj vy.) Cvičenia rozvíjajú kreatívne myslenie, pomáhajú budovať silné konštrukcie zo slov v režime „práve teraz“.

Kde YouTube smeruje: aký obsah bude populárny v roku 2018

Za pouhých 11 rokov svojej existencie sa YouTube stal obľúbenejším ako federálne kanály. 81% respondentov vo veku od 14 do 44 rokov v mestách s počtom obyvateľov najmenej 700 000 uviedlo, že sledujú videá na YouTube. Štatistiky z Epicstars Táto stránka je dosť zaujímavá na to, aby ste s ňou napredovali: Takmer každé publikum je prítomné.

31 príkladov najlepších kanálov YouTube pre firmy

Mnohé veľké spoločnosti vytvárajú kanál na YouTube, aby prilákali zákazníkov: Coca-Cola sa pripomína počas sviatkov Nového roka a Red Bull každý deň pridáva trochu extrémne. V tomto článku som zozbierala kanály rôznych spoločností zameraných na rusky hovoriaci segment internetu alebo celého sveta. Článok o najlepších kanáloch vo svojich oblastiach.