Kde stiahnuť bezplatné zábery pre strih videa: prehľad 14 bezplatných videozáznamov

Video obsah nezanecháva trendy z roka na rok, dopyt po ňom len rastie. Propagácie, recenzie videí, videozáznamy, videoprezentácie sú relevantné všade: na YouTube, v sociálnych sieťach a na webových stránkach. Pri vytváraní videa pre podnikanie nie je vždy možné pracovať s vlastným záznamom. Alebo tráviť čas a úsilie na kreslenie jedinečných prechodov a šetričov obrazovky.

Prípad: ako sme pomohli Číňanom predávať vysávače na AliExpress

Klient: Puppyoo je výrobcom č.1 vysávača v Číne. Služby: propagácia v sociálnych sieťach, video marketing. Webové stránky: Obchod na AliExpress. Cieľová skupina: najväčší a najsľubnejší segment strednej Ázie - ženy v domácnosti od 20 do 45 rokov. Našou úlohou bolo priniesť značku na ruský trh, zvýšiť jej viditeľnosť a priniesť cielenú návštevnosť na stránku predávajúceho na stránke AliExpress.

"YouTube utopí začínajúcich bloggerov": prečo sú tvorcovia obsahu spokojní s novými pravidlami

Dňa 21. februára 2018 vstúpili do platnosti nové pravidlá pre partnerský program YouTube. Aby sa mohol program zúčastniť, musí mať v posledných 12 mesiacoch viac ako 1000 účastníkov a 4000 hodín sledovania. Toto je druhé sprísnenie pravidiel pre tento rok. Prvý z nich bol v apríli 2017 - potom, aby sa mohol zapojiť do partnerského programu, bolo potrebné zozbierať 10 000 zobrazení po celú dobu existencie kanálu.

20 najvýznamnejších podujatí v oblasti video marketingu v roku 2012

YouTube zostáva najobľúbenejším hostingom videa na svete. Niet divu, že najvýznamnejšie udalosti video marketingu v roku 2012 boli spojené s touto službou. Zvážte 20 hlavných podujatí v oblasti video marketingu v roku 2012 v opačnom chronologickom poradí. 12/07/2012: YouTube predstavil nový dizajn Redesign stránok YouTube pomôže používateľom rýchlo nájsť potrebné kanály a prihlásiť sa k nim.

Reklama s videom YouTube: kde začať?

Video je obrovskou súčasťou nášho každodenného života. Pamätajte si, keď váš deň prešiel bez sledovania videa - v televízii alebo na internete? Sme tak zvyknutí na sledovanie pohybujúcich sa objektov na monitore, že sa to stalo normou pre nás: počnúc obrovskými monitormi na uliciach mesta a končiac malými v opierkach hlavy sedadiel lietadiel.

Prípad: video o obci Koskovo, po ktorej chcem naliehavo kúpiť letnú chatu

Dňa 24. augusta sme dostali úlohu vytvoriť video pre prezentáciu dediny Koskovo chaty vo výstavbe v Moskve. Video bolo naplánované na použitie na stránke, na kanáli v službe YouTube a reklame v predobjednávkach. Vo videu bolo potrebné nielen poskytnúť hlavné technické informácie, ale aj to, aby sa divák zamiloval do krásy okolitej prírody a priateľskosti miestnych obyvateľov.

Ako správne používať YouTube: 7 lekcií pre obchodníkov

Vyhľadávače sa neustále vyvíjajú a snažia sa vyhovieť potrebám používateľov pomocou modernejších technológií. Napríklad najnovší algoritmus Hummingbird, ktorý spustila spoločnosť Google asi pred mesiacom a ktorý bol predstavený na konci septembra, bol vyvinutý pod vplyvom používateľov hlasového vyhľadávania, ktorí nechcú používať efektné požiadavky, ako napríklad "zimné pneumatiky SPb".

[FAQ] Ako sa dostať a nestratiť tick na YouTube

Kliešte (oficiálne - odznaky pravosti) sú v mnohých populárnych YouTube. Zobrazia sa vedľa názvov kanálov: vo vyhľadávaní, pod prehrávačom, na stránke príspevkov. Prečo potrebujem tick? Odznak pravosti neposkytuje žiadne privilégiá. Kanály s kliešťom nedostávajú výhody pri hodnotení, ktoré spadajú do odporúčaní alebo trendov.

Prehľad 9 webinarových stránok v ruskom jazyku

Porovnajte služby, s ktorými môžete organizovať webové semináre a videokonferencie. Pre pohodlie sú všetky služby uvedené v tabuľke. Porovnávacie kritériá: Cena za mesiac - náklady na používanie rozšírenej funkčnosti služby za mesiac. Skúšobná doba - trvanie bezplatného využívania služby.

Ako dostať svoje publikum k vyhľadávaniu vášho značkového videa

Obchodné projekty stále viac nahrádzajú dlhé marketingové texty krátkymi značkovými videami. Počúvajú výskumníkov na stránkach YouTube, Ooyala, Wistia a ďalších spoločností, ktoré hovoria, že za 10 rokov môže byť pomocou video marketingu generovaných 90% návštevnosti. Podnikanie by však malo brať do úvahy, že publikum je už dlho plné dotieravých reklám, ktoré sú vysielané vo dne iv noci na všetkých televíznych kanáloch.

Ako zlepšiť pozíciu videí na YouTube: 5 pokročilé taktiky

Dopyt po video obsahu rastie spolu so zvyšovaním šírky pásma internetových kanálov a zvyšovaním technických možností počítačov a mobilných zariadení. Z tohto dôvodu obchodníci aktívne používajú službu YouTube, ktorá je považovaná za najlepšiu webovú lokalitu na hosťovanie videa na publikovanie komerčného obsahu. Publikujú videá na tomto zdroji, spoliehajúc sa na pozornosť publika a prechody na webovú stránku značky.

Prípad vytvorenia obrazu pre AkzoNobel

Každý pozná Texterro ako spoločnosť, ktorá vie písať odborné texty, ale málokto vie, že môžeme vytvárať vysoko kvalitné videá. V tomto článku poviem, ako to robíme na príklade jedného z našich najnovších diel. O spoločnosti: AkzoNobel je najväčším svetovým výrobcom farieb a náterov s viac ako 600 pobočkami po celom svete.

Video kurzy ako druh obsahu: aké otázky by ste si mali položiť, ak chcete vytvoriť video kurz

Video kurzy. Sú všade. Sú o všetkom. Internet urobil video kurzy veľmi populárnou formou obsahu. Je vhodné, aby používatelia rýchlo sledovali video tutoriály namiesto čítania knihy alebo inštrukcií. To platí najmä pre jednoduché témy. Vďaka vývoju technológie je jednoduchšie vytvárať video kurzy. A skôr či neskôr, spoločnosť alebo súkromný expert hovorí: "Poďme a vytvoríme video kurz!