Online podvodník

Toto nie je prípad, nie prehľad, ani informačný článok - ide o symbiózu všetkého, na základe čoho sa všetci museli stretnúť - podvod na internete. Ako sme sa len nepodvádzať: v plnej tvári av profile, to znamená, v reálnom živote a vo virtuálnom. Nasledujúce príklady (okrem jedného) sú stručne opísané a majú mnoho variácií, je jednoducho nemožné varovať pred všetkým a hovoriť o každom z nich, pretože každý deň sa objavujú nové schémy.

Ako vyjednávať s klientmi na diaľku: zažiť 5 rokov voľnej nohe

Som živnostník, individuálny podnikateľ, pracujem vo vzdialenom formáte, zvyčajne s niekoľkými projektmi naraz. Schopnosť vyjednávať pre mňa je rovnako dôležitá ako schopnosť robiť svoju prácu dobre. Článok vám povie, ako rokovať bez osobných stretnutí a nájsť spoločný jazyk so zákazníkmi. Tento článok bude zaujímavý: na voľnej nohe, ktorí sa chcú poučiť zo skúseností z rokovaní, zákazníkov, ktorí sú zvedaví pochopiť, čo sa deje "na druhej strane."

Pyro sloveso: o vyhorení obchodníci a hlúpe tipy

Málokto počul o koncepte "profesionálneho vyhorenia". Podľa HeadHunter, marketingové povolanie je na treťom mieste v hornej časti najviac stresujúce pracovných miest. Počul som hlas: "Áno, k bani z vás všetkých, lenivá kancelária, kňaz ma tu!". Moja je dobrá, práca baníkov je tvrdá, nevyhnutná a čestná. Len Gazprom, ktorý vlastní svetové bane, sa bude musieť predať niekomu.

Nepoužívajte google príznaky, alebo to, čo internetoví obchodníci potrebujú vedieť o cyber chondria

Myslíte si, že hrdinovia slávnej série Lobanov a Romanenko sú najhorší lekári na svete? Pre špecializovaných pacientov sú dve nebezpečnejšie. Ich meno je Dr. "Yandex" a Dr. Google. Ich chyby stoja ľudí doslova a obrazne. V tomto článku sa dozviete, čo cyber chondria je a prečo odpovede na otázky týkajúce sa zdravia nemožno nájsť na internete.

Ako budovať osobnú značku bez toho, aby ste ju budovali? Príklad Pelevina

Čo je s Pelevinom a jeho vydavateľmi? Druhá dekáda 21. storočia končí a nemá ani internetovú stránku, ani účty v sociálnych sieťach. Posledný rozhovor je datovaný v roku 2010 ("Snob"). А последнее, на котором писатель присутствовал во плоти, состоялось, по всей видимости, в 1999 году (журнал "ОМ").

Techies tu nie sú miesto

Všetci nula a väčšina desatín internetového marketingu hostila "techies". Stránky optimalizácie pre vyhľadávače a kontextová reklama - dva najdôležitejšie marketingové nástroje času - požadovali seriózne analytické údaje a vo všeobecnosti to, čo sa nazýva „matematické myslenie“. Ale kyvadlo sa otočilo iným smerom.

Sociálne väzenie pre deti: všetky výhody a nevýhody detských blogov

Ako obvykle som dokončil domáce úlohy a otvoril Instagram. Vo večerných hodinách, vždy sa pozriem do profilu TexTerra získať časť vhodných pracovných miest pre myšlienky a inšpirácie. V ten deň ma však zaujalo propagačné video s dieťaťom. Dievča vyzvalo, aby sa prihlásilo na odber vášho kanála YouTube. Je zrejmé, že dievča zjavne nie je dobré dávať slová do viet a hovoriť zlé slová všeobecne.

Návod: Ako písať stĺpce a stať sa slávny, bez opustenia stoličky

Odhalím vám hrozné tajomstvo, ktoré je otvoreným tajomstvom, ale z nejakého dôvodu je sotva všimnuté a nie je vôbec diskutované o obsahových obchodoch a médiách: milióny používateľov internetu v Rusku nerozumejú, aký obsah čítajú každý deň a odkiaľ pochádza. Podľa štúdie analytického centra NAFI, ktorá bola prezentovaná v marci 2019, je všeobecná úroveň digitálnej gramotnosti medzi Rusmi 60 bodov v štandardnom meradle.

Ako používať podcasty v "VKontakte"

Snažil som sa pochopiť, či sú podcasty vo VKontakte rovnako účinné ako vydania na iných platformách. Tiež som si všimol ich funkcie a prišiel na to, ako pridať a podporovať podcast na VK. Ako to všetko funguje vo VK Všeobecne platí, že všetko je štandard, ako na stránkach PodFM.ru, Podster, atď Len vyhľadávanie podľa názvu alebo popisu epizódy ešte nie je k dispozícii: počúvať niečo zaujímavé, musíte ísť do spravodajského kanála alebo ísť do komunity.