Ako používať Twitter video v marketingu

Pravdepodobne už viete o schopnosti strieľať a publikovať video v aplikáciách Twitter pre mobilné gadgets. Navyše, s najväčšou pravdepodobnosťou ste už testovali novú funkciu: nakrúcali ste video o páde priateľa z kresla a dráma s názvom „Mačka žiada o ďalšiu porciu jedla“. A z tohto článku sa naučíte používať Twitter vo video marketingu.

Do - a popularita: ako a to zarobiť na sexizme

Internetový škandál o "čerešňovom výkriku" v priebehu niekoľkých hodín oslávil malý bar v Moskve, ktorý sa nachádza v železničnej stanici Belorussky. V "Bad.Bro.Bar" hovoria - neplatili za takú hostinu. Ale s radosťou pohlcujú svoje "vlasové puky". PR komunita im neverí: koncepcia baru sa príliš dobre zhodovala so sexistickým posolstvom.

Angažovanosť médií. Ako médiá internalizujú komentáre: Časť 2

Prečítajte si 1. časť článku: Angažovanosť médií a trollov. Ako médiá bojujú o pripomienky a komentáre. Oslobodenie autorstva je globálny proces, ktorý mení spoločnosť a hospodárstvo. Médiá boli prvými spomedzi starých priemyselných odvetví, ktoré boli vystavené internetu. Na jednej strane účasť verejnosti ponúka veľké výhody, predovšetkým v súvislosti s obrovskými investíciami ľudských hodín, súkromnými expertízami, dôkazmi, nadšením.

Angažovanosť médií a trollov. Ako médiá bojujú o pripomienky a pripomienky: 1. časť

Для СМИ, как и для прочих индустриальных отраслей, комфортнее общаться со своей аудиторией "сверху-вниз", в одностороннем порядке. Однако интернет освободил авторство, и публика может сказать что-то обратно. Аудитория превращается в сообщество. Использование сообщества, с одной стороны, выглядит заманчиво - повышается лояльность, люди проводят больше времени с брендом.

Obsah Marketing s Vine: 6 cool vzory

V roku 2013 sa Vine stal jednou z najobľúbenejších aplikácií. Jednoduchosť a originalita myšlienky, ktorá tvorila jej základ, získala srdcia miliónov používateľov po celom svete. Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť krátke šesťsekundové video a zdieľať ho na sociálnych sieťach (alebo ho vložiť priamo na stránku).

Osobná skúsenosť: ako som potrestal internetového podvodníka s digitálnymi metódami a dostal svoje peniaze späť

Platba za tovar a služby na internete je pohodlná, ale riskantná. Aby nedošlo k "dostať", musíte poznať hlavné príznaky "podvod" a najčastejšie systémy podvodov, aby bolo možné nájsť skutočné recenzie online a skontrolovať právne informácie (TIN, OGRN). Nikto však nie je imúnny voči nepríjemným situáciám: každý môže stratiť ostražitosť, podľahnúť emóciám a dúfať v šťastie.

Prečo kurátori Facebook vkladajú správne témy

Hromadná psychóza je známkou úspešného dizajnu sociálnych sietí, tentokrát presvedčivo vyjadrujú posolstvá o cenzúre a prebieha nový škandál o cenzúre na Facebooku. Viacerí bývalí kurátori správ naraz informovali na blogu Gizmodo o tom, ako sociálna sieť údajne „mumlá“ niektoré témy a podporuje iných (bývalí pracovníci na Facebooku: Rutinne potlačené konzervatívne správy Michaela Nuneza).

Spôsoby použitia List.ly pre marketingové účely

Čo je služba List.ly? Toto je populárna webová stránka, s ktorou môžete vytvárať zoznamy predmetov. Ľudia, ktorí čítajú tieto zoznamy, môžu mať radi / nepáči sa, komentujú a dokonca pridávajú svoje vlastné položky do zoznamov iných používateľov. Zoznamy sú teda postupne tvorené verejnou mienkou a najobľúbenejšie položky v nich sa stávajú položkami, ktoré má väčšina čitateľov rád.

Pinterest vs. Google+: bojisko - vizuálny obsah

Môžete ľahko volať hlavný trend vo vývoji sociálnych sietí, relevantné dnes, ak používate niektoré z nich, alebo sa profesionálne zaoberá SMM. Tvorcovia podmienok pre publikovanie, zdieľanie a diskusiu o vizuálnom obsahu sú hlavným zameraním vývojárov sociálnych médií.

Ako zvýšiť návštevnosť pomocou služby Google+: 9 praktických tipov

Google+ vyniká medzi inými sociálnymi sieťami. Tento zdroj je úzko integrovaný so službami najväčšieho vyhľadávača Google na svete, vrátane vyhľadávania, hosťovania videí YouTube a Hangouts. Vďaka tomu má Google veľký potenciál pre generovanie návštevnosti. Diváci tejto siete presahujú 500 miliónov ľudí, čo by sa tiež nemalo diskontovať.

Aký typ obsahu má najväčší potenciál pre distribúciu na Twitteri

Premýšľali ste niekedy, prečo sa niektoré vaše tweety okamžite šíria, zatiaľ čo iní idú bez povšimnutia? Ukazuje sa, že tajomstvo je v type obsahu, ktorý uverejníte. V tomto článku sa dozviete, aký obsah chcete publikovať, aby ste získali viac informácií. Zakladateľ spoločnosti KISSMetrics, Neil Patel, ktorý patrí medzi 10 najlepších vplyvných online podnikateľov, podľa Forbesa, študoval na Twitteri najúčinnejšie typy obsahu.

Ako propagovať obchodný projekt s LinkedIn: tri tipy

Sociálna sieť LinkedIn je známa ako zdroj, v ktorom môžete nájsť prácu alebo zamestnanca. Niektorí obchodníci sa však naučili používať túto platformu na podporu projektov. Zatiaľ čo väčšina podnikateľov vidí LinkedIn ako bezplatnú databázu životopisov, najviac prezieraví podnikatelia využívajú sociálne prepojenia medzi užívateľmi tohto zdroja.

Ako vytvoriť vizuálny obsah na Google+ vírusovej

Google+ je jednou z najväčších sociálnych sietí na svete. Počet používateľov tohto zdroja je asi 400 miliónov ľudí, mesačné publikum dosahuje 100 miliónov ľudí. Okrem toho, Google+ patrí medzi najsľubnejšie sociálne platformy pre marketing B2B. V polovici roku 2013 mali používatelia služby Google+ možnosť publikovať fotografie v plnej veľkosti, upravovať obrázky a vytvárať animácie.

Ako urobiť váš účet Twitter menej nudný a zvýšiť zapojenie používateľov: 30+ odporúčaní

Musíte mať videl Twitter účty renomovaných spoločností, po návšteve, ktorá sa stáva depresívne. Obsahujú iba oznámenia o podobných materiáloch, ale žiadne odkazy, dialógy alebo iné známky online života. Takéto účty majú nulovú účasť divákov. V tomto článku nájdete odporúčania, ktoré vám pomôžu oživiť váš informačný kanál Twitter a stimulovať interakciu s publikom.