38 najdôležitejších faktov z nového sprievodcu hodnotiteľmi spoločnosti Google

Na jar 2014 spoločnosť Google vydala aktualizovanú verziu príručky pre hodnotiteľov. Teraz je armáda týchto ozbrojených síl vyzbrojená čerstvými, podrobnými odporúčaniami na hodnotenie lokalít. Nový manuál popisuje, objasňuje a rozširuje známe princípy práce hodnotiteľov. Avšak, spolu s vecami, ktoré odborníci už dlho poznajú, nová verzia príručky obsahuje množstvo faktov, ktoré budú zaujímať tých, ktorí sú zvedaví na otázky hodnotenia reputácie stránky, jej dizajnu a ďalších vecí, ktoré nejakým spôsobom ovplyvňujú celkové hodnotenie kvality webových stránok vyhľadávačom Google.

Ako používať súbor robots.txt

Začiatkom leta oslovili internetoví obchodníci svoje výročie: súbor robots.txt má 20 rokov. Spoločnosť Google na tento účel rozšírila funkčnosť nástrojov správcu webu pridaním nástroja na overenie súboru robots.txt do sady. Skúsení obchodníci dobre vedia, čo je to súbor a ako s ním pracovať. Začiatočníci získajú základné informácie z tohto článku.

Čo robiť, keď vaše ruky svrbia: odporúčania a záchranné programy pre pokročilých používateľov programu WordPress

Практически каждый владелец сайта под управлением CMS WordPress рано или поздно проходит через болезнь роста. Она не имеет названия, но у нее есть очень характерные симптомы: вебмастер постоянно хочет что-то улучшить, поставить еще какой-нибудь плагин или прикрутить крутой виджет, найти идеальную тему, еще лучше оптимизировать ресурс.

Ako si vytvoriť webovú stránku na Drupale sami

Podľa prieskumu Web Technology Survey za marec 2018 patrí Drupal medzi najobľúbenejšie CMS na treťom mieste na svete. Tento motor beží 2,2% všetkých stránok na webe. Zo zdrojov využívajúcich CMS dosahuje podiel Drupalu 4,3%. Prečo je tento systém správy obsahu hodný pozornosti? Ako ho použiť na vytvorenie webovej stránky?

Ako efektívne využiť remarketing: sprievodca pre figuríny

Predstavte si situáciu: úspešne propagujete projekt s marketingom obsahu. Používatelia uvidia vaše publikácie vo výsledkoch vyhľadávania a spravodajských kanáloch sociálnych sietí. Prichádzajú na vaše stránky, čítať články, dať rád, komentovať a odísť. Návštevníci sa neprihlásili k odberu newsletteru, neregistrujú sa na stránke a nevolajú na kanceláriu.

Ďalší Google Killer: Šesť spôsobov, ako sa pripraviť na spustenie Graph Search Facebook

Začiatkom tohto roka spustila Facebook beta verziu Graph Search, sociálnej vyhľadávacej služby pre užívateľov najväčšej siete na svete. Podľa vývojárov to zmení návyky mnohých ľudí. Používatelia internetu budú častejšie vyhľadávať informácie o odporúčaniach a poznámkach svojich priateľov na Facebooku a odmietajú tradičné vyhľadávacie nástroje.

Západné obchodníci považujú SEO za neefektívny kanál pre propagáciu. Ale neprestávajte do toho investovať

V USA zistili, že SEO je neefektívne pre podnikanie. Áno, naši západní kolegovia z webovej agentúry Clutch opäť zakopali optimalizáciu pre vyhľadávače. Rozhovory s 501 americkými obchodníkmi a zistili, ktoré kanály používajú na propagáciu. Sociálne siete sú na čele (81%), za nimi nasledujú webové stránky a e-mailový marketing.

Arsenal SEO-guru: najlepšie materiály a zdroje pre samoštúdium

SEO je jednou z najdynamickejších oblastí internetového marketingu a je ťažké držať krok so zmenami. Súčasne, ako v každom podnikaní, aj tu sú poznatky, ktoré sa z roka na rok prakticky nemenia. Robia základ, ktorý je potrebný pre štúdium obchodníka. V tejto kompilácii som sa rozhodol zahrnúť nielen materiály, ktoré dokážu naučiť základy SEO, ale aj zdroje pre pokročilejšie SEO, pre ktorých je dôležité sledovať zmeny vo vyhľadávaní.

Search Engineer: Krok k klientovi-stred SEO

Akonáhle optimalizátor pre úspešnú propagáciu webovej stránky bol len toľko, aby vložil do textu viac kľúčových fráz. Potom ho vyhľadávače prinútili, aby vrhol web so stovkami odkazov. Dnes majú vyhľadávače tak komplikovaný život bežného špecialistu v oblasti SEO, že je nútený od technika a znalca algoritmov prehľadávača pre rekvalifikáciu na obchodníka.

58 spoločné chyby SEO

Takmer každý vlastník lokality sa ho snažil samostatne propagovať. Nie je to tak ťažké, ak si vyberiete správnu stratégiu a vyhnete sa chybám. Nižšie nájdete zoznam typických chýb SEO, ktoré znižujú efektívnosť propagácie zdrojov. Chyby počas tvorby obsahu 1. Duplikácia obsahu. To je zvyčajne spôsobené technickými vlastnosťami CMS.

SEO Magic Gate zatvorená

Prečo neexistuje rast dopravy? Prečo sa „vysoké frekvencie“ stávajú nedosažitelným odrazovým mostíkom pre vaše stránky? Prečo sa konverzia nezlepšuje? Kde sa sakra predáva? Už ste zmenili štyri optimalizátory za posledné dva roky, ale výsledok je stále rovnaký: nevyhovuje vám. A začnete si pamätať: Koniec koncov, na konci 2000s, vaše stránky boli podporované inteligentný človek - kúpil referenčnú hmotnosť, "šamanil-optimalizované", tancoval s tamburíny počas aktualizácie Yandex.

7 SEO tajomstvo každý podnikateľ by mal vedieť

Niektorí podnikatelia veria, že SEO nie je nič zložité. Stačí objednať niekoľko desiatok článkov na burze s potrebnou hustotou kľúčových fráz, kúpiť alebo prenajať odkazy, prepojovacie stránky, ukončiť faktory správania a čakať na zisk. Tento prístup fungoval v polovici 2000-tych rokov. Ak sa dnes budete správať takto, v najlepšom prípade sa stretnete s nedostatkom pochopenia publika.

Ako zlepšiť výkonnosť vašej SEO kampane pomocou nástrojov správcu webu spoločnosti Google

Najväčší svetový vyhľadávač Google poskytuje obchodníkom prístup k množstvu pohodlných nástrojov na optimalizáciu pre vyhľadávače. V prvom rade hovoríme o nástroji Google Analytics, ktorý pomáha aj začínajúcim odborníkom hodnotiť marketingové kampane a zvýšiť návštevnosť zdrojov. Nástroje správcu webu sú ďalšou službou, pomocou ktorej pokročilí obchodníci s obsahom zvyšujú efektivitu kampaní SEO.

Ako hodnotiť profesionalitu SEO, ak nechcete pochopiť, sakra v SEO

Keď chce podnik zvýšiť predaj prostredníctvom internetu, propagovať nový produkt, zvýšiť návštevnosť stránky, najme si sociálneho pracovníka. Problém je, že mnohí úspešní podnikatelia vôbec nerozumejú SEO a internetovému marketingu. Z tohto dôvodu sa často mýlia: platia peniaze nekompetentným špecialistom, nedostávajú požadovaný výsledok alebo dokonca padnú za obeť podvodníkom.