Výsledky vyhľadávania "Podpísané" aktualizujú "Yandex"

Včera sa na blogu Yandex objavil článok o systéme značiek, ktoré sú uvedené na webových stránkach a zobrazované vo výsledkoch vyhľadávania. Značky pomôžu používateľom rozhodnúť, na ktorý odkaz prejsť. V súčasnej dobe existujú nasledujúce značky: Obľúbené stránky. Stránka s množstvom návštevnosti a pravidelným publikom. Výber používateľov.

Ako obnoviť svoju pozíciu po zavedení Penguin 2.0?

Aktualizácia algoritmu Google Pinguin na verziu 2.0 sa stala skutočne dôležitou udalosťou pre všetkých, ktorí sa podieľajú na optimalizácii SEO alebo jednoducho prevádzkujú svoje podnikanie na internete. Podľa gugloidov, nový algoritmus zozbieral všetko najlepšie z prvého "Penguin", plus najnovší vývoj najjasnejších hláv Google.

15 najlepších nástrojov pre vyhľadávačov

Obchodníci s obsahom propagujú projekty vytváraním a publikovaním obsahu expertov, ktorý je užitočný pre divákov. Efektívnosť marketingových kampaní závisí od mnohých faktorov, vrátane poradia zdrojov, ktoré sa propagujú vo vyhľadávačoch. Preto, obsah obchodníci používajú SEO nástroje, ktoré zvyšujú viditeľnosť publikovaného obsahu pre užívateľov Yandex, Google a ďalšie vyhľadávače.

Ako skúmať kľúčové slová za 90 minút

Niektorí vlastníci stránok a internetoví obchodníci sa boja skúmať kľúčové slová. Domnievajú sa, že nie je možné vytvoriť sémantické jadro bez veľkých tabuliek v programe Excel, niekoľko platených a bezplatných programov, ktorých rozhranie sa bude musieť riešiť už niekoľko dní, komplikované manipulácie s údajmi analytických služieb a skrine pre webmasterov.

Je naozaj pieskovisko filter naozaj?

O filtri pieskoviska, ktorý sa prekrýva s mladými stránkami, vždy existovali horúce diskusie medzi optimalizátormi. Väčšina optimalizátorov verí, že existuje, ale ja som mal možnosť komunikovať s odborníkmi, ktorí sú pre mňa veľmi autoritatívni a ktorí veria, že v skutočnosti takýto filter neexistuje, ale existuje pseudo-filter, ktorý neumožňuje návštevnosť mladej webovej stránky - ale nie kvôli uloženému filtru, a kvôli iným objektívnym faktorom - v skutočnosti nedostatku dôveryhodnosti lokality, určenej kombináciou faktorov, a nie mladými ľuďmi lokality ako takej.

TexTerra Digest č. 3: hlavná vec v digitálnom režime počas týždňa

Úrady považovali cenu „jarného zákona“ za ministerstvo komunikácií, ktoré odhadli nadchádzajúce výdavky internetových spoločností na realizáciu „Zákona jari“. Sumy sú impozantné: asi 10 miliónov rubľov jednorazovo a asi 120 tisíc mesačne. Odkiaľ pochádzajú tieto čísla? Na splnenie požiadaviek zákona (alebo skôr dvoch zákonov, ktoré čoskoro nadobudnú účinnosť) nemajú prevádzkovatelia technickú základňu.

[Novinky] Únik dát zo služby Dokumenty Google: čo robiť a kto je na vine?

Minulý týždeň mnohí užívatelia cloudových služieb tento vzor porušili. Vo výsledkoch vyhľadávania začali „Yandex“ pre rôzne požiadavky blikať dokumenty zo služby Dokumenty Google. Banda súkromných informácií má všeobecný prístup: telefónne čísla, fotografie, heslá. Prvé úniky údajov zistili užívatelia sociálnych sietí. MDK Twitter Twitter V ruskom IT výklenku, táto správa vytvorila miestny pocit.

Spoločnosť Google ukradne váš obsah a návštevnosť alebo nejednoznačnosť nového grafu znalostí

V januári tohto roku spoločnosť Google aktualizovala graf znalostí. Graf znalostí 2.0 sa zatiaľ neobjavil v ruskom vyhľadávaní. Táto technológia však už prinútila obchodníkov pracovať s anglicky hovoriacim Google. Niektorí odborníci tvrdia, že spoločnosť Google používa aktualizovaný graf znalostí na ukradnutie obsahu a návštevnosti iného používateľa.

Ako sa dostať von z "Minusinsk": dva skutočné veci

Medzi odborníkmi v oblasti SEO existuje niekoľko názorov na nákup odkazov: Odkazy fungujú, ale je dôležité byť veľmi opatrný pri ich nákupe. Odkazy nefungujú. Títo ľudia sú fanaticky proti nákupným odkazom. Odkazy fungujú ako predtým. Kúpme ich v stovkách. Ja sám patrím do prvej kategórie a som rád, že ma obklopuje väčšina tých istých špecialistov.

Čo bude služba Google SERP v roku 2014 a ako sa na ňu pripraviť

Monitorovanie zmien v algoritmoch vyhľadávačov sa často stáva pre obchodníkov posadnutosťou. Spoločnosť Google napríklad testuje tisíce nápadov ročne. Pokus o sledovanie všetkých inovácií môže spôsobiť, že optimalizátor sa bude vyhýbať každému tieňu a užívať sedatíva. Avšak, niektoré inovácie najväčšieho vyhľadávača na svete naozaj vyžadujú veľkú pozornosť vyhľadávačov a zmien v stratégii marketingu obsahu.

Prípad: ako sme podporovali stavbu tesniacej hmoty

Spolupráca s "ProGermetik.ru" je dobrým príkladom toho, ako správne akcie z našej strany viedli k vysokým výsledkom a dlhodobému priateľstvu s projektom. Klient: internetový obchod s farbami, lepidlami, tesniacimi materiálmi pre drevené bytové konštrukcie a medzipanlové spoje, atď. Webová stránka: progermetik.ru. Služby: tvorba webových stránok, integrovaná propagácia, redesign loga.

Mám uviesť autorstvo po odstránení fotografií autorov zo služby Google SERP

Google dal, Google vzal: fotografie autorov 'zmizli z výsledkov výsledkov vyhľadávania. Znamená to, že pripisovanie autorstva už nemá zmysel? Je pravda, že spoločnosť Google pri hodnotení materiálov odmietne zvážiť hodnotenie autora? Prečítajte si nižšie. Čo sa stalo Hovorca spoločnosti Google John Muller na konci júna oznámil, že fotografie autorov sa už nebudú zobrazovať na stránke s otázkami.

20 prepojenie taktiky budovy, ktorá funguje

Ak si prečítate článok o taktike prepojenia budov, môžete mať dojem, že už neexistujú žiadne bežné spôsoby získavania odkazov. Koniec koncov, aj keď ste zničiť veľa peňazí a času na vytvorenie veľa kvalitného obsahu, nikto nezaručuje spätné odkazy na vás. Ak si myslíte, že je normálne získať odkazy na loptu, vrátane nákupu na výmenu článkov, takéto prepojenie budovy naozaj nefunguje.

Existuje život mimo top 10 problém?

Kvalita vydávania a vzhľadu vyhľadávačov SERP sa za posledné desaťročie dramaticky zmenila. Stránka s problémami Google sa napríklad vyvinula z bieleho poľa s desiatimi modrými odkazmi na informačné centrum s komplexným rozložením, ktoré má graf znalostí s krátkymi encyklopedickými informáciami o predmete vyhľadávania, odkazy na najkvalitnejší obsah, fotografie a videá.