Trolling vedecky: previesť nenávisť na predaj

Profesionálni obchodníci radšej žijú na svetlej strane sveta. Sú vždy zdvorilí, správni, humánni a tolerantní. Myšlienka, že reklama môže uraziť niekoho, alebo horšie, obťažuje, zvyčajne ich desí. Nie, v tomto prístupe, samozrejme, existuje zdravý rozum: dobrý, čestný a férový, Luke Skywalker určite porazí všetkých nepriateľov ... ale postavy nenávideného Dartha Vadera vyskočia oveľa lepšie.

Praktické BDSM v marketingu, alebo Naučiť sa provokovať správne

Zistili sme, že marketingové provokácie fungujú. Ak máte pochybnosti, prečítajte si článok "Trolling vedeckým spôsobom: previesť nenávisť na predaj," a tu je štúdia. Ale čo je provokácia? Ako pracuje? A prečo sú neúspešné provokácie? Ako sa im vyhnúť? Je zaujímavé Poďme. Ak nesúhlasíte s mojimi metódami a domnievate sa, že provokovanie ľudí nie je dobré, prečítajte si tento článok s osobitnou pozornosťou.

Ako NPO získavajú peniaze s crowdfundingom?

Crowdfunding čoraz častejšie získava peniaze nielen pre kreatívne, ale aj pre charitatívne projekty. Ako NPO získavajú peniaze s crowdfundingom? Ponúkame inštrukcie krok za krokom. Crowdfunding v Rusku je pomerne mladý fenomén. Kroogi sa stal prvou crowdfundingovou platformou v krajine, špecializujúcou sa len na kreatívne projekty.

Reklama na tetovanie ako nástroj PR: 7 skutočných príbehov

Videli ste ľudí, ktorí majú na čele, chrbte a na iných miestach logá a mená známych značiek? Myslíš, že sú šialení? Alebo im boli sľúbené milióny? Našiel som takých ľudí. Medzi nimi - showman, tetovanie majster, riaditeľ siete automobilových služieb a dokonca aj zamestnanec "Texterra". Hrdinovia vám povedia, čo im to urobilo.

34 príkladov reklamy z bloggerov Instagram

V Instagrame je reklama využívaná hlavne v postoch osobností, mienkotvorcov, firemných účtov firiem a bežných užívateľov. Kde som šiel, čo som jedol, kde som sa obliekol a strihal si vlasy, v akom salóne som si kúpil auto - to všetko zaujíma predplatiteľov a upozorňuje na tovary a služby. Špecifickosť Instagramu obmedzuje možnosti reklamy: ak majú veľké stránky možnosť uverejniť rozsiahle sponzorské články, špeciálne projekty, všetko je jednoduchšie: väčšinou klikateľné odkazy na profil spoločnosti, fotografie, videá, príbehy a infografiky.

Ako zvýšiť povedomie o značke v sieti: podrobný sprievodca

Spoločnosti často používajú rovnaký súbor akcií: spúšťanie kontextovej reklamy na vstupných stránkach, optimalizácia webovej stránky pre postup vo vyhľadávaní, registrácia účtov a skupín v sociálnych sieťach a nastavenie cieľa. Cieľom je zvyčajne rovnaký - predaj práve teraz. Môžu byť pochopené. Ale v určitom momente môže takáto stratégia viesť k slepej uličke, pretože reklama prestáva byť zisková.

Bonus: skutočné príbehy z deväťdesiatych rokov

Sedím, tak som jesť Kuku-Khan, pijem Hershey-Cola, pozerám do neba - kuracie stehienka tam lietajú, Soyuzkontrakt ... Nokia 3310 tu zvoní, priateľ v kontakte: „Zapnite TV,“ Dovgan-Show "začína!" "Ona, - hovorím, - radšej by som videl, aký druh výmeny" Alice "sa objavil. Hovoria, že niektorí Sterligov objavil ...".