Zákon o falošných správach: čo nepísať v RuNet

Užívatelia dráh budú potrestaní nielen za extrémistické, ale aj za falošný obsah. Dňa 7. marca bol návrh zákona č. 606593-7 (o zmene a doplnení článku 15-3 Federálneho zákona o informáciách, informačných technológiách a ochrane informácií) prijatý Štátnou dumou v treťom a záverečnom čítaní a zaslaný Rade federácie.

9 chýb, ktoré bránia propagácii kanála v Yandex.DZen

Otvorili ste tento článok, takže s najväčšou pravdepodobnosťou máte kanál v Yandex.DZen. A pravdepodobne, dnes ešte nezbiera stovky tisíc návštevníkov denne, neprináša vám dobrý príjem a predplatiteľov. Vedzte, že vo svojom probléme nie ste sami. Pri pohľade na niekoľko desiatok kanálov začínajúcich autorov som našiel 9 chýb, ktoré im bránia byť medzi tými šťastnými, o ktorých sme nedávno písali.

99 spôsobov, ako inšpirovať dôveru v stránku

В глазах пользователей ваш сайт должен выглядеть благонадежным. Нельзя сказать, что все люди скрупулезно выискивают подтверждения честности сайта, но они есть, и вы можете терять клиентов из-за того, что сайт не вызывает у них доверия. Kto je obzvlášť dôležitý sledovať známky dôveryhodnosti stránky Pre tých, ktorí berú peniaze od návštevníkov.

Mail.Ru vytvoril konkurenta "Yandex.Den" - "Pulse"

Nedávno, na hlavnej stránke Mail.Ru, si môžete všimnúť novú sekciu - "Pulse". Nie je skrytá v záložkách, ako sú iné projekty vyhľadávacích nástrojov („Kino“, „Lady“, „Šport“ atď.), Ale zaberá celú spodnú časť obrazovky. Možno predpokladať, že Mail.Ru má vysoké nádeje na to. "Pulse" robí "Yandex."

Čo čaká na značky a bežných používateľov

Riddle: "Na Západe, zrušiť, chceme vstúpiť." Správnou odpoveďou nie sú sankcie, ale zásada neutrality siete, okolo ktorej bol v minulom roku veľa hluku. Fakty: 1. augusta sa uskutočnilo stretnutie Rady pre rozvoj digitálnej ekonomiky. Na základe jej výsledkov bolo rozhodnuté, že vláda pošle návrh na prijatie legislatívy v Rusku princípu rovnosti v sieti.

Telegram 2019 publikum: výsledky štúdie 82 000 profilov

Projektový tím TGStat (Telegram Analytics) zverejnil výsledky novej štúdie divákov Telegramu v Rusku: Anketa bola zverejnená na 850 + kanáloch. 2 týždne sa zozbieralo 82 tisíc dotazníkov. Príspevky na účasť dostali 2,5 milióna zobrazení. Predtým sa podobná štúdia uskutočnila až v roku 2017, pred zablokovaním posla v Ruskej federácii.

Ako som načrtol 111 článkov na Yandex.DZen, ale nemohol som zapôsobiť na prekliaty algoritmus

Myslíte si, že vytvárate obsah s hodnotou, ktorá nie je ilúziou, a to potvrdzujú aj nálady zo samostatnej stránky. Ale Yandex.Den si to nemyslí. A všetko horí a vy vo vojne. Počúvaj, pýtam sa veľa? Pár tisíc unikátnych návštevníkov webu za deň, skromný preklad Google raz mesačne. 7 000 čítaní v „zen“ a v dôsledku toho dve ošetrovateľské reklamné jednotky v každom príspevku.

Ako písať od 7 000 údajov za týždeň v Yandex.Dzen

Je chválený alebo zneužívaný, ale nie je ľahostajný. Oh, veľký Yandex.DZen, koľko talentov si zničil? Koľko inteligentných spisovateľov vás viedlo k pochybnostiam o vašej slabike a schopnostiach? Koľko nuggetov neukázalo svet? Ale išiel som do Zen, aby som si uvedomil sám seba, ale ukázalo sa, že ... zarobiť peniaze! A viete, uvedomil som si, že platforma by mala byť považovaná za nezbednú dievčinu, ktorá môže kedykoľvek chvieť chvostom a ísť k jej najlepšej kamarátke.

Nové slovo v reklame z Gillette

"Nová reklama Gillette vybuchla na internete!", "Reklama Gillette priniesla divákom slzy!" - Médiá nešetria na emocionálnych titulkoch a zdôrazňujú nové propagačné video značky. Otec v ňom ukazuje svojmu dospievajúcemu synovi, ako sa oholiť. Prekvapenie čaká diváka na samom začiatku. Hrdina videa rozpráva o sebe a ukazuje sa, že je transgender osobou.

Spoločnosť Google pripravuje západných novinárov o príjem

Podľa štúdie News Media Alliance (obchodného združenia, ktoré združuje viac ako 2000 novín a časopisov), Google zarába takmer toľko noviniek z novín ako všetky tlačové médiá dohromady. A to vrhá pochybnosti na budúcnosť tradičnej žurnalistiky. Prinajmenšom si to myslí David Cavern, predseda aliancie News Media Alliance.