Ako optimalizovať stránky pre mobilnú prevádzku

Frekvencia používania mobilných gadgets na pripojenie k internetu rastie po celom svete. Odborníci sa domnievajú, že v roku 2015 väčšinu vyhľadávacích dopytov budú vykonávať majitelia smartfónov a tabletových počítačov. Nesúhlasíme so skepticizmom expertov, môže sa to stať už v tomto roku :) Zároveň je potrebné mať na pamäti, že v niektorých krajinách, napríklad v Číne a Indii, dominuje mobilná premávka.

10 najlepších stránok s citlivým rozložením

Pravdepodobne ste počuli o potrebe optimalizovať stránky pre mobilnú prevádzku. V blízkej budúcnosti budú používatelia používať online smartfóny a tablety častejšie ako používanie notebookov a desktopov. Tiež viete o adaptívnom dizajne, ktorý je jedným zo spôsobov optimalizácie stránok pre mobilnú prevádzku.

Kontrolný zoznam otázok pre auditovanie mobilnej verzie lokality

Všetci internetoví obchodníci už dávno pochopili, že je potrebné prispôsobiť stránky pre mobilnú prevádzku deň predtým včera. Majitelia internetových projektov už nepochybujú o tom, či je potrebné vytvoriť mobilnú verziu stránky. Dnes sa snažia zistiť, akým spôsobom optimalizovať zdroj pre mobilnú prevádzku. Tento článok je určený pre obchodníkov, ktorí sa rozhodli vytvoriť mobilnú verziu stránky alebo dynamicky zobrazovať údaje pre rôzne skupiny používateľov.

14 cool žetónov z 11 najlepších mobilných stránok

Mobilné stránky by mali byť funkčné, ľahké a intuitívne. V tomto článku nájdete popisy čipov, ktoré robia skvelé mobilné stránky slávnych spoločností. Chip č. 1: Loweho správy o otváracích hodinách najbližšieho obchodu Loweho americký maloobchodný predajca ponúka zákazníkom možnosť nákupu tovaru online a vyzdvihnutie vo fyzických obchodoch.

Prečo podnik môže robiť bez mobilnej verzie stránky a ako v tomto prípade nestratiť mobilných klientov

Rast mobilnej prevádzky je jedným z najvýraznejších trendov internetu súčasnosti. Podľa predpovedí, do začiatku roka 2015, viac ako polovica surferov pôjde online pomocou smartfónov alebo tabliet. Tento trend prinútil podnikateľov a obchodníkov vytvoriť špeciálne podmienky pre potenciálnych a existujúcich zákazníkov, ktorí vlastnia mobilné miniaplikácie.

Ako skontrolovať rýchlosť sťahovania a prispôsobivosť stránky: 10 bezplatných nástrojov

Obsah je kráľ, keď je uvedený na cieľové publikum. Ak používateľ opustil kvôli pomalému načítaniu stránky alebo jednoducho nemohol čítať text, ktorý bol zle zobrazený - bohužiaľ. Potom potenciálny klient s najväčšou pravdepodobnosťou pôjde ďalej a nájde svojho konkurenta. Povieme vám, aké nástroje môžete kontrolovať rýchlosť sťahovania stránky a jej prispôsobivosť.