Ako urobiť SMS mailing: podrobný sprievodca

Hoci digitálna éra je na nádvorí, starý staromódny nástroj na posielanie SMS správ zažíva znovuzrodenie. Stávajú sa užitočnejšími, gramotnejšími a relevantnejšími. Keď takéto správy prichádzajú zriedkavo a obsahujú pre používateľa zaujímavé návrhy, nie sú takmer otravné. Hovorte o tom, ako používať tento nástroj v prospech podnikania.

Ako používať instant messenger inzerovať

Mám používať instant messenger na podporu podnikania? Vo svete, kde je možné vidieť reklamu na plotoch, stĺpoch, na asfalte a dokonca aj na toaletnom papieri, je to zvláštna otázka. Na použitie takého pohodlného a populárneho kanála šírenia informácií je potrebné. V tomto článku sa dozviete, ako používať instant messenger v podnikaní.

9 vecí, ktoré by ste mali vedieť o aktualizácii Google Mobile-Friendly

Koncom februára 2015 spoločnosť Google prisľúbila aktualizáciu vyhľadávacieho algoritmu: zvýšenie hodnoty faktora pre mobilný prístup alebo prispôsobivosť stránok na prezeranie z mobilných zariadení. Inovácie nadobudnú účinnosť od 21. apríla. Tam sú povesti medzi webmasterov, že aktualizácia algoritmu bude tak rozsiahla, že stránky bez adaptívneho rozloženia takmer stratia prevádzku.

Prvýkrát v histórii internetu: mobilný prenos predbehol prevádzku z PC

Začiatkom roka 2014 sa uskutočnila významná udalosť pre internetový obchod - prvýkrát v histórii internetu aktivita mobilných užívateľov prekonala aktivitu používateľov PC. Tento objav vlastní spoločnosť comScore. V jednej zo svojich nedávnych štúdií zistila, že v januári tohto roku predstavoval čas, ktorý strávili užívatelia mobilných telefónov v USA 55% celkového času využívajúceho globálnu sieť.

Ako splniť potreby mobilného publika realizáciou kampaní zameraných na marketing obsahu

Podľa Nielsen a Google, užívatelia robia 77% mobilných vyhľadávacích dopytov zo svojho domova alebo kancelárie. Pravdepodobne ide o krok od stacionárnych počítačov, ale stále hľadajú informácie pomocou smartfónov alebo tabliet. Miera odchodov mobilných používateľov je podľa marketingovej agentúry Shareaholic o 9,56% vyššia ako miera odozvy stolných počítačov.

Ako publikum využíva mobilné gadgets: závery za rok 2013

Ak bol rok 2012 rokom mobilnej prevádzky, tento rok 2013 tento trend konsolidoval. Počet majiteľov smartfónov a tabletu neustále rastie. V niektorých krajinách už dominuje mobilná prevádzka. Obchodníci to musia zohľadniť pri plánovaní rozpočtu na rok 2014. Nižšie nájdete relevantné fakty o m-Commerce, ktoré pomôžu vytvoriť účinnú stratégiu na podporu projektov, pričom sa zohľadní rastúca popularita mobilných gadgets.

Prečo vyskúšať Telegram? Messenger Review

Новые возможности для продвижения, общения с командой и клиентами. Публичные каналы. Секретные чаты. Супергруппы. Работа с любого устройства. Все это - про Telegram. Vlastnosti a možnosti Telegramu, aplikácie od Pavla a Nikolaja Durova, sa objavili v roku 2013. A on rýchlo začal získavať popularitu. Zaujímavé je, že tvorcovia posla nevyčerpali (a nebudú míňať) peniaze na reklamu a prilákali používateľov: noví účastníci prichádzajú z úst.

Ako chápať multikanálového spotrebiteľa

Podľa prieskumu spoločnosti Telemetrics a xAd, ktorý sa uskutočnil začiatkom roka 2013, 50% online spotrebiteľov v Spojených štátoch plánuje nákup pomocou mobilných zariadení. Používajú smartphony a tablety, aby získali základné informácie o produkte, ktorý ich zaujíma. Kým 46% spotrebiteľov používa mobilné gadgets počas celého nákupného procesu.

9 úžasných faktov o mobilnom marketingu

Úspešní obchodníci a marketingové spoločnosti vedia, že kľúčom k budúcemu úspechu je prispôsobenie a optimalizácia ich služieb pre mobilný trh. Byť na verejných miestach, môžete vždy vidieť nejakú osobu, ktorá je zaneprázdnená s jeho smartphone. Tento jav, s ktorým sa stretávame každý deň, sa vyskytuje doma, ale s tabletami.

Prípad: Citlivý dizajn ako SEO nástroj

Optimalizácia pre vyhľadávače - hovoríme o tom neustále - oblasť je veľmi inertná, a do značnej miery vďaka silnej lobby samotných seo spoločností. Nákup odkazov na burzách, prepojenie, meta tagy ... - aby som bol úprimný, je to už nudné čítať o tom všetkom. Poďme sa porozprávať o takomto nástroji na zvýšenie návštevnosti vyhľadávania, ako je napríklad responzívny dizajn webových stránok.

Správy od spoločnosti Google: optimalizácia mobilnej prevádzky sa stala povinnou

Najväčší svetový vyhľadávač Google oznámil začiatkom júna plánované zmeny v algoritme klasifikácie lokalít pre mobilné vydania. Google považuje majiteľov smartfónov za dôležitý a jeden z najrýchlejšie rastúcich segmentov používateľov internetu. Vyhľadávač chce vlastníkom mobilných zariadení poskytnúť prístup ku všetkým schopnostiam globálnej siete.

Ako prispôsobiť marketingovú stratégiu novým trendom v mobilnom internete

Tento rok bude poznačený mobilnou premávkou. Stop, tak hovoril o minulosti a pred poslednými rokmi. Sakra, dokonca aj 2012 bol mobilný. Vzostupný trend podielu mobilnej prevádzky nie je nový. Novinkou je, že v tomto trende sa objavil stály trend: majitelia smartfónov a tabletov čoraz viac uprednostňujú používanie mobilného internetu pomocou aplikácií ako mobilných prehliadačov.

Viber začne účtovať 4,500 dolárov mesačne od majiteľov chatovacích robotov

22. februára 2019, Debbie Doherty, vedúca marketingu B2B vo Viber, oznámila, že od 1. apríla budú majitelia chatu účtovať 4,500 dolárov mesačne. Za peniaze budú môcť posielať až 500 000 správ. Môžete získať až 1 000 000 správ za 6 500 USD. Podľa Doughertyho sú potrebné nové tarify na zlepšenie kvality obsahu: Bots môžu byť publikované bezplatne, aby sa však zabezpečila kvalita obsahu, v blízkej budúcnosti predstavíme obchodné povinnosti pre majiteľov bot.

7 aplikácií, ktoré zmenili trh

Podľa prieskumu Criteo užívatelia čoraz častejšie nakupujú pomocou mobilných zariadení a stále menej často používajú počítače. Zároveň dochádza k väčšiemu predaju prostredníctvom aplikácií: v nich je konverzia 13% v porovnaní s 9% pre mobilné stránky. Podľa správy AppAnnie za rok 2018 používatelia použili 101 miliárd dolárov na aplikácie.