Prečo váš obchodník potrebuje rozšírenú realitu: ako z toho vyťažiť čo najviac a urobiť vašu žiadosť

Rozšírená realita (rozšírená realita, AR) je fenomén, ktorý prenasleduje mysle majiteľov prístrojov na celom svete v druhej dekáde. Postoj k verejnosti zo strany verejnosti, obchodu a investorov nie je úplne jednoznačný. Veľká budúcnosť je prorokovaná k nemu, kríž je kladený na neho, a potom nový vzostup záujmu vzniká v dôsledku vzhľadu ďalšieho prekvapujúceho produktu (ako Pokemon Go alebo Magic Leap).

27 bezplatných mobilných aplikácií pre firmy

Ste zaneprázdnený človek a pravdepodobne budete chcieť optimalizovať svoj pracovný tok čo najviac. Zozbieral som 27 pohodlných mobilných aplikácií, s ktorými môžete ukladať akékoľvek údaje, podpisovať dokumenty s elektronickým podpisom, previesť peniaze z jedného účtu do druhého, čítať obchodné správy a pripraviť sa na cesty.

Marketing Augmented Reality: 15+ prípadových štúdií

S príchodom rozšírenej reality (rozšírená realita, AR), spoločnosti objavili nové spôsoby, ako sprostredkovať hodnotu produktu svojim potenciálnym spotrebiteľom. Rozšírená realita v reklame a marketingu priláka zákazníkov do vzrušujúceho sveta, zaplní ploché povrchy letákov a billboardov interaktívnym obsahom, nakreslí interakciu so značkou a umožní, aby bola služba ešte pohodlnejšia.