Blok "Telegram"? A čo teraz? Analýza skutočností

Čo sa deje vôbec? V ruskej legislatíve existuje termín „organizátor šírenia informácií“. Takzvaná akákoľvek služba, ktorá umožňuje užívateľom vymieňať si správy a súbory na internete. Teoreticky, všetky fóra, zdieľanie súborov, instant messenger, hosting, blog platformy, sociálne siete dostať sem.

Prijmite objednávku na pizzu, napite si nápoj, zapíšte si adresu: ako je bot užitočný v poslovi na rozvoz jedla

Článok pripravil Vladimír Bogdan, špecialista na marketing instant messaging. V článku sa zaoberáme hlavnými možnosťami, ktoré otvára chat bot pre fast food s možnosťou dodania alebo predobjednávky. Naučíte sa, ako tráviť menej času a úsilia automatizáciou rutinnej práce. Ide o najjednoduchšie roboty v službe Facebook Messenger, „VKontakte“ alebo Telegram.

Vo Viber na pase, alebo ako nové identifikačné pravidlá v poslovia skutočne fungujú

"My sme vzatí pod čiapku!", "Čoskoro nemôžete kúpiť chlieb bez pasu!" - nový dekrét ruskej vlády o nových pravidlách identifikácie v instant messenger spôsobil veľa hluku. Ako sa to deje s mnohými zákonmi a zákonmi, hluk je spojený s nesprávnym výkladom inovácie. Sieť píše, že: ... operátori budú mať prístup k korešpondencii užívateľov instant messaging.

Ako Postanovich strávil 1 milión, strelil 80k čitateľov v Telegrame a porazil sumu

Zdravím! Volám sa Alexander Postanovič. Minulý rok som strávil asi milión na raste a rozvoji niekoľkých telegramových kanálov, získal tam 80 000 čitateľov a získal neoceniteľné zážitky z propagácie, s ktorými sa s vami teraz podelím. Skúšal som všetky základné spôsoby, ako propagovať kanály. Z veľkej časti sú platené, aj keď tam budú nejaké voľné možnosti pre milovníkov ekonomiky.