Ako dokázať šéfovi, že vstupné stránky môžu skutočne zvýšiť vaše zisky?

Už dlho ste študovali vstupné stránky a došli k záveru, že vstupné stránky sú najefektívnejším prevodníkom pre vaše podnikanie? Skvelé, ste na správnej ceste: tento nástroj má naozaj neuveriteľnú silu. Ale teraz čelíte ťažšej úlohe - presvedčiť svojho šéfa alebo klienta o tom. A tu, spravidla, vznikajú problémy ... S nádhernými slovami a prísahou z neba a zeme môžete triasť vzduchom tak, ako sa vám páči, ale je nepravdepodobné, že by ich presvedčili, pretože peniaze sú v stávke (ich peniaze alebo firemné peniaze).

21 typických problémov vstupnej stránky

Internetové projekty používajú jednu alebo viac vstupných stránok na zapojenie návštevníkov stránok do scenára konverzie. Niektoré značky vytvárajú desiatky pristátí - má zmysel, keď ponúkate svojim zákazníkom veľa rôznych výrobkov. Môžete tiež použiť rôzne vstupné stránky na „pristátie“ návštevníkov z rôznych zdrojov - zo stránok ekologických vyhľadávačov, kontextových reklám, reklamných bannerov na tematické zdroje.

Štruktúra pristátia: hlavné bloky na zvýšenie konverzie vstupných stránok

Структура посадочных страниц напоминает конструктор. Есть типовые блоки, которые используют по необходимости, меняют местами, наполняют своим контентом. A tiež pridať k nim nové, ak existujú ďalšie informácie, dôležité pre kupujúcich. V článku vám poviem, aké bloky používam pri písaní textov pre vstupné stránky.

Čo je populárne na stránkach v roku 2018: 7 hlavných trendov vo web dizajne

V tomto článku sa budeme zaoberať technológiami VR, hrami, interaktívnymi mapami a ďalšími najnovšími funkciami používanými vo web dizajne. To všetko s príkladmi zozbieranými na stránkach a súťažiach pre web dizajnérov, ako aj v portfóliu špičkových štúdií a digitálnych agentúr. Všeobecne platí, že čítanie, hodinky, byť inšpirovaný. Animácie Animačné stránky sa nachádzajú v 2000-tych rokoch.

Ako optimalizovať vstupné stránky

Optimalizácia vstupnej stránky je dôležitou súčasťou marketingových kampaní. Kontextové reklamné systémy napríklad určujú polohu vstupnej stránky v reklamnej jednotke a cenu za kliknutie, pričom posudzujú jej kvalitu a relevantnosť. "Vyhľadávače" berú do úvahy kvalitu stránky a jej súlad s technickými požiadavkami.

Ako optimalizovať vstupné stránky pre dospelých

- Vstupné stránky, ktoré vládnu. - Zlepšite svoje vstupné stránky pomocou testov A / B. - Optimalizácia vstupných stránok, sledovať reakcie publika. To je pravda. Banálne. Dlhé a nie veľmi efektívne. Štandardný prístup prináša štandardné výsledky, však? Len čajové kanvice zostávajú štandardom. A skutoční marketingoví bojovníci optimalizujú vstupné stránky dospelým spôsobom: cielene as minimom zbytočných pohybov.

Ako urobiť cool pristátie: 13 nonbanal nápadov

Pre inšpiráciu sme už urobili výber skvelých vstupných stránok. Tento článok je akýmsi pokračovaním. Všetky pristátia v tomto výbere sa vyznačujú unbanálnymi návrhovými riešeniami a spôsobmi prezentovania informácií. Nemôžu byť nazývaní jedinečnými - každý deň dizajnéri rôzneho kalibru rozdávajú stovky nových pristátí a niekde tieto riešenia už boli splnené.

Ako urobiť vírusové pristátie: 7 príkladov a prípad

Dlhodobo sa venujeme udržiavaniu e-mailov - od mája 2013, ale stále sa nemôžeme pochváliť veľkou predplatiteľskou základňou. To možno pripísať trom dôvodom: Nikdy sme sa aktívne nezúčastňovali účastníkov (pop-up okná, vstupné stránky, kontext, PR - nič z toho sa nestalo). Nikdy sme nekupovali hotové databázy s adresami (ani naša vlastná základňa sa nikdy nepoužila).

Ako urobiť dobré pristátie ešte lepšie?

Nezabudnite, že neexistuje žiadny dokonalý recept na vytvorenie vstupnej stránky! Existujú však univerzálne techniky, ktoré sa po adaptácii na vaše podnikanie dajú úspešne použiť na zvýšenie počtu zostávajúcich aplikácií. Internetoví obchodníci po celom svete strávili desiatky tisíc hodín a realizovali mnoho praktických optimalizácií, aby priniesli päť základných princípov garantovaného zvýšenia konverzie.