Nové pravidlá pre prácu s osobnými údajmi Európanov

Lokality, ktoré pracujú s klientmi z krajín EÚ, môžu nedávno dostať pokuty až do výšky 20 miliónov eur, ak nezačnú dodržiavať nové predpisy o osobných údajoch GDPR. Zatiaľ nie sú žiadne obete, ale to nie je dôvod na porušenie zákona. Je lepšie byť v bezpečí :-) Všeobecné nariadenie o ochrane údajov (GDPR) je extrateritoriálna regulácia, ktorá chráni bezpečnosť údajov všetkých občanov krajín EÚ.

Zmluva o propagácii webových stránok očami zákazníka: kľúčové body a prípady súdnej praxe

Musí existovať zmluva na propagáciu webových stránok, ale to nestačí na ochranu vašich záujmov na súde. Preto je potrebné starostlivo vypracovať dokument s prihliadnutím na všetky jemnosti a nuansy gule. Vzhľadom k tomu, z dvoch strán dohody, je to klient, ktorý zvyčajne málo rozumie v internetovom marketingu, som sa rozhodol pozrieť sa na problém cez jeho oči.

Ako inzerovať akcie a nie dostať na pokuty

Predstavte si, že ste spustili pravidelnú súťaž alebo umiestnili banner na VKontakte a všetci sedia v očakávaní tisícov ziskov v 300. Namiesto toho od vás požadujú 500 - s FAS vtipy sú zlé. Scary? Aj my! Preto sme požiadali advokáta, aby na internete oznámil najdôležitejšie veci o súťažiach a propagačných akciách. Informácie budú užitočné pre všetkých manažérov SMM-ps a komunity.