Evgenia Kryukova: "Obchodná literatúra je zriedka užitočná"

Vedúci marketingového oddelenia spoločnosti Texterra, Evgenia Kryukova, bol vypočutý pre on-line magazín Samovov. V ňom hovorila o svojej ceste v marketingu a skúsenosti s písaním knihy "100 + hacky pre internet marketingu." Len prax, len hardcore - Eugene, povedz nám o svojej kariére. Ako ste prišli na obsahový marketing a Texterra?

Prečo obchodný parsers: rozhovor s zakladateľom TargetHunter Artem Morgunov

Na podujatí "RIF-Voronezh" som sa stretol s generálnym riaditeľom TargetHunter Artem Morgunovom a zorganizoval rozhovor. Navrhol som povedať viac parsers. Čo je to, ako to pomáha v podnikaní, ako sa dá využiť? Ukázalo sa, že analyzátor pomáha nájsť zákazníkov, zamestnancov a dokonca aj chýbajúce zvieratá. Tu je taký eso Ventura vo svete sociálnych sietí =) Človek sa musí len naučiť, ako používať službu alebo najať cieleného špecialistu a už ste v tejto téme.

"Napísal som falošné komentáre a hodil negatívnych ľudí v núdzových situáciách": príbeh bývalého informátora

Hľadám hrdinu na tento rozhovor už veľmi dlho. Chcel som zistiť, ako infobusiness funguje z vnútra, čo je naozaj za úspechmi a krásnymi fotografiami. Ale všetci „herci“ predstavitelia infobiznisu, ktorým som sa venoval, buď okamžite vstúpili do popierania, alebo boli pripravení poskytnúť rozhovor na základe vlastných podmienok, s ich otázkami.