Yandeks.Vordstat ": návod na prácu so štatistikami vyhľadávacích dopytov

Tento článok bude užitočný pre profesionálov aj podnikateľov. Prvým z nich je preskúmanie nástrojov a zložitosti práce so štatistikami dotazov Yandex. Druhým je jasné pochopenie toho, ako práca s Wordstatom pomáha prilákať zákazníkov. Ak máte rozsiahle skúsenosti s wordstat.yandex.ru (viete, aký druh služby je a pravidelne s ním pracujete), môžete prejsť priamo do druhej časti článku - „Ako rýchlo nájsť nápady na vytváranie nových stránok pomocou programu WordStat“ a nasledujúcich sekciách.

30 bookmarkletov užitočných v práci internetového marketingu

Záložka bookmarklet (alebo inak záložka) je bežnou záložkou prehliadača, namiesto odkazu má malý kód JavaScript. Bookmarklet funguje na rovnakom princípe ako pluginy prehliadača, nainštalované len trochu inak. Čo sú dobré bookmarklety? Šetria čas, ľahko sa používajú, sú univerzálne pre všetky prehliadače a môžu vykonávať pomerne komplexné funkcie.

Ako si vybrať hosting pre web, aby nedošlo k strate peňazí

Tento článok bude užitočný pre každého, kto má webovú stránku alebo akýkoľvek iný internetový projekt. Už viac ako 8 rokov práce s webovými stránkami a takmer 4 rokmi práce v hostingovej spoločnosti som videl dosť veľa situácií, keď nedostatok pochopenia dôležitosti výberu hostingovej služby spôsobil straty desiatok a stoviek tisíc rubľov. Nie je to počítanie situácií, kedy boli šťastie veľmi blízko, ale ukázalo sa, že sa dostanú von.

Ako vytvoriť a podporovať fórum: krok za krokom

Fóra trpia sociálnymi sieťami. Pre používateľa je jednoduchšie vytvoriť jeden účet na Facebooku alebo VKontakte a pripojiť sa k desiatkam záujmových skupín ako vytvoriť účty na desiatkach fór. Napriek útoku sociálnych sietí a poslov stále v druhej vrstve zostáva formát diskusných platforiem sľubný.

Prieskumy: prečo sú potrebné a ako ich vykonávať

Prieskumy sú veľmi populárny a pohodlný spôsob, ako získať spätnú väzbu. Ako a prečo ich stráviť na webovej stránke a v sociálnych sieťach - prečítajte si v tomto článku. Poďme! Prečo ankety? Prieskumy sú efektívnym typom obsahu, ktorý vám umožňuje nadviazať silný vzťah značky s divákom a poznať jej názor na aktivity spoločnosti, čo ďalej prispeje k zlepšeniu produktu alebo služby.

Google Spreadsheets: Veľký sprievodca pre nováčikov

Je ťažké predstaviť si prácu online marketingu bez tabuliek. Predtým bol hlavným nástrojom Excel z MS Office, ale teraz stále viac a viac odborníkov prechádza na "Google Spreadsheets". A môžete im porozumieť: služba online spoločnosti Google je bezplatná. Pohodlne implementovaná spolupráca - nie je potrebné posielať súbory k sebe tisíckrát.

Ako vložiť prezentáciu Power Point na webovú stránku: najlepšia alternatíva k SlideShare

V lete 2017, Roskomnadzor opäť zablokoval slideshare.net v Rusku. SlideShare je sociálna sieť, ktorá sa špecializuje na hosťovanie prezentácií. Navštevuje ho viac ako 50 miliónov jedinečných používateľov mesačne. Uverejňujú svoje prezentácie, vyhľadávajú, sťahujú a zdieľajú snímky iných autorov, zanechávajú komentáre pod vlastnými a inými prácami.

Ktorý CMS si vybrať: sprievodca pre výber "motora" pre lokalitu

Keď plánujete webový projekt, musíte odpovedať na tisíce otázok. Jeden z nich sa týka voľby "motora" pre lokalitu. Je to škoda, ak trávite veľa času riešením tohto jednoduchého problému. Je lepšie venovať ďalšiu minútu naliehavejším otázkam, ako je napríklad plán na kúpu novej jachty, ktorú si môžete dovoliť, ak bude projekt úspešný.

Ako vytvoriť GIF zadarmo a bez registrácie: 10 online služieb

Ten, kto prišiel s gifmi, by mal ísť do raja bez frontu. V téme vybrané animované obrázky oživia akýkoľvek obsah. A tá najlepšia vec je, že si ich môžete ľahko vyrobiť sami z ľubovoľných obrázkov alebo videí. Tu je zozbieraných 10 online služieb na vytvorenie obrázkov gif. V skutočnosti existuje oveľa viac, ale ja som si vybral tie najvhodnejšie.

Prehľad 18 nástrojov na mapovanie mysle

Zoznámte sa s kartou Intellect je schematické zobrazenie kľúčových myšlienok knihy, hlavné body reči rečníka alebo váš najdôležitejší akčný plán. S ich pomocou je vhodné vyčistiť informačný chaos. Intellect karty majú mnoho mien - mentálnu mapu, mapovanie mysle, myšlienkovú mapu, komunikačný diagram, mapu mysle.

Kompletný sprievodca pre Dokumenty Google: všetko, o čom ste nevedeli, ale báli ste sa opýtať

Dokumenty je bezplatná webová služba od spoločnosti Google, ktorá je takmer rovnako dobrá ako služba MS Word. A v mnohých veciach to dokonca prekonáva. Táto príručka bude pre vás užitočná, ak: Nikdy ste s aplikáciou Google Docs nepracovali, ale chcete začať; už začali pracovať a chcú sa dozvedieť viac o možnostiach služby; Hľadáte užitočné nástroje pre internet marketingu.