Prehľad 9 aplikácií na propagáciu udalostí v ruskom jazyku

Veľkou udalosťou je pre organizátorov vždy stres. Je potrebné nájsť a pozvať ľudí, ktorí sa oň zaujímajú, naplánovať organizačné momenty a vytlačiť desiatky dokumentov. Všetky tieto úlohy úspešne riešia aplikácie udalostí. V článku som ich rozdelil podľa ich funkčnosti: aplikačné klzáky a kontrolné zoznamy; Služby vyhľadávania členov; diskusných miestností a sietí.

Služba Yandex.Oblako bude čoskoro dostupná všetkým.

V apríli 2018 bol Yandex.Oblako spustený v testovacom režime, ktorý skončil 5. septembra. Počas tejto doby sa im podarilo využiť viac ako 50 spoločností vrátane: Tinkoff Bank; X5 Retail Group; S7 TechLab; "Bitriks24"; SkyEng a ďalšie. Služba vám umožňuje používať výpočtový výkon Yandex pre: streamingové hry alebo mediálny obsah; ukladať archívne alebo záložné dokumenty a súbory; spúšťanie back-office aplikácií (Active Directory, Mail, atď.)

Prehľad spôsobov prevodu peňazí z WebMoney na kartu

WebMoney Transfer začal nadávať od konca deväťdesiatych rokov, keď sa systém objavil v Rusku a SNŠ. Už roky sa používatelia sťažujú na zložitosť a zmätok, hovoria, idú a vychádzajú s týmito „chovateľmi“, WMID a certifikátmi (a Boh im nedovolí prísť o súbor s kľúčmi, potom začne skutočný quest). Alex Exler, autor počítačových učebníc a humorných kníh, výrečne opísal vo svojom blogu skúsenosti s prácou s WebMoney: „V mojich očiach sa tento systém stal monstróznejším, viac a viac nepríjemným a viac idiotským.

Žoldnierske tábory: prehľad ruských a zahraničných výmen

Tým, že pracujete na voľnej nohe, si nielen vyberiete voľné pracovné miesta, ktoré vás skutočne zaujímajú, ale dostanete aj flexibilitu na plný úväzok. Obtiažnosť spôsobuje rôzne burzy. Aby som vám pomohol urobiť správny výber, vytvoril som tento zoznam, kde som spojil domáce a zahraničné výmeny pre špecialistov rôznych špecialít.

Prehľad užitočných nástrojov: Problém č. 1 - Práca s Twitterom

Ak ste aspoň občas čítať náš blog, pravdepodobne ste si všimli, že máme radi robiť recenzie nástrojov, ktoré môžu byť užitočné v práci internetového marketingu. Tu je len niekoľko z nich: Spravidla tieto materiály spôsobujú dobrú odozvu používateľov. Dostávajú veľa rassharivaniya a komentáre, takže sme dospeli k záveru, že táto téma je pre vás zaujímavá a rozhodla sa pokračovať v jej rozvoji.

Ako používať MS Word naplno: kompletný prehľad programu

Myšlienka úplného preskúmania funkčnosti MS Word sa objavila počas rozhovoru s Eugenom Kryukovou, počas ktorého sa objavila zvláštna situácia. Zistili sme, že s programom Word pracujeme každý deň, ale sotva dokonca používame 10% možností tohto programu. Poznáte tento problém? Potom sprievodca napraví situáciu: pomôže efektívnejšie používať MS Word, šetriť čas a námahu pomocou málo známych funkcií a trikov.

Lepšia práca: Prehľad 19 nástrojov pre produktívnu prácu

Чтобы добиться успеха в своей деятельности, очень важно быть продуктивным - так, за одно и то же время можно будет осилить намного больший объем работы, причем делать это максимально качественно. В данном обзоре представлено 19 сервисов, которые помогут вам стать более продуктивными. 1. Front Front - сервис для работы в команде, с помощью которого можно управлять несколькими мессенджерами и почтовыми ящиками одновременно.

Slack: Messenger Review pre produktívnu spoluprácu

Slack Corporate Messenger bol spustený v roku 2014 a rýchlo sa stal veľmi populárnym. Od roku 2015 využíva služba viac ako milión ľudí denne. Prečo Slack je potrebné Podľa vývojárov, Slack bol vytvorený nahradiť Skype a ďalších instant messenger používa spoločnosti pre komunikáciu medzi zamestnancami, rovnako ako firemné e-mail.

Bezplatné analógy populárnych programov: hľadáme náhradu za Adobe, MS Office a zvyšok buržoázie

Je hlúpe predpokladať, že slobodný softvér môže úplne nahradiť profesionálne drahé produkty. Ale vo väčšine prípadov 90% schopností týchto veľmi profesionálnych produktov sa jednoducho nepoužíva. A sťahujeme ich, pretože toto je prvá vec, ktorá príde na myseľ. Ako výsledok, voľné programy zostávajú v tieni, a naozaj tam sú skutočné diamanty medzi nimi, že vyrovnať sa s ich úlohami o nič horšie ako ich konkurenti.

100+ bezplatných pluginov pre obchodné stránky WordPress

V tejto kolekcii nájdete pluginy pre obchodné stránky WordPress. Zvyšujú efektívnosť využívania zdrojov. Zásuvné moduly v zozname sú zoskupené do tematických skupín. Všetky roztoky v zozname sú bezplatné, pokiaľ nie je v opise uvedené inak. SEO pluginy Tu sú moduly pre technické stránky optimalizácie pre vyhľadávače. 1.

5 nástrojov na zvýšenie efektívnosti kampaní SMM

Predplatitelia sledujú vašu verejnosť a skupiny v sociálnych sieťach, čakajú na nové vysoko kvalitné články a recenzie. Monotónne oznámenia nových publikácií však často zostávajú bez povšimnutia v informačných kanáloch používateľov a strácajú tak boj o pozornosť mačiek a iných vizuálne príťažlivých subjektov. Nezúfajte: 5 bezplatných nástrojov, ktoré sú popísané nižšie, vám pomôžu urobiť publikácie viditeľnejšími a zaujímavejšími.

Platiť repostom: prehľad najlepších zdieľaných služieb

Predstavte si takúto situáciu. Práve ste dokončili prácu na novej super-užitočnej e-knihe. Publikovali sme ho na našich webových stránkach, zdieľali sme ho na všetkých sociálnych sieťach, inzerovali sme ho v bulletine. Vaši pravidelní používatelia si ju môžu stiahnuť a prečítať, ale počet zobrazení a prevzatí je stále veľmi malý.

MozBar 3.0: čo môže aktualizovaný SEO plugin

Moz vydala novú verziu populárneho SEO pluginu. MozBar 3.0 je k dispozícii pre prehliadač Chrome. V nasledujúcich týždňoch sa zobrazí verzia pre Firefox. V tomto článku nájdete prehľad funkcií MozBar 3.0. Čo je MozBar MozBar je bezplatné rozšírenie prehliadača, ktoré poskytuje prístup k analýzam stránok a nástrojom na analýzu odkazov.

Stavitelia stránok: prehľad 8 najlepších služieb s porovnávacou tabuľkou

Seriózne webové projekty sú najlepšie vytvorené na renomovaných CMS alebo samopisnyh motoroch, ostrých pre špecifické úlohy. Je to pravda, ale v niektorých situáciách je tento prístup príliš dlhý, nákladný a náročný na prácu. S rovnakým WordPress je potrebné riešiť niekoľko týždňov. Ak máte čas a túžbu naučiť sa jemnosti sami, alebo prostriedky na zaplatenie za služby špecialistu sú vynikajúce.