Predajný text v ruštine: 7 tipov pre Američana

Tajomná ruská duša neujme obchodníkov s expatmi. To je nová úloha len pre zamestnancov copywriter John z Alabamy. Je čas prispôsobiť text z našej stránky! John, kde je ruská kópia? Ste náš spisovateľ, čítate Tolstého a nestal sa komunistom! Sakra, chlapci, adaptácia sa neupravuje.

Normcore vs. hardcore: bitka inzerátov, v ktorých všetci stratili

Začnime tým, že sa mi páči Alexey Rozhkov. Snažím sa čítať alebo aspoň prezerať všetky články na našom blogu, ale vždy som čítal diela pána Rozhkova - páči sa mi jeho štýl prezentácie a témy, ktoré vyvoláva, najmä reklama. V článku o marketingu normcor, Alexey píše o tom, ako spotrebitelia sú strašne unavení z provokácie a všetky druhy trikov obchodníkov, tak unavený, že chcem sa pozrieť na muža, ktorý maľuje plot.

Googlonutousness a Yandex.

Ahead - Nový rok a osem dní dovolenky, v predvečer, ktorý chcem baviť. Rozhodli sme sa, že v predvečer dovolenky sme potrebovali ľahký zábavný materiál o zábavných žetónoch vyhľadávačov. Odporúčame vám ísť na prehliadku vtipných rarít zo zbierok spoločnosti Google a Yandex. Zaujímavé veci zo služby Google Ako kombinovať biznis s zábavou?

10 najhorších tipov kreativity

Nie je žiadnym tajomstvom, že každý úspešný blogger musí mať nejakú kreativitu. Bez neho nie je možné vytvoriť zaujímavé a jedinečné články, ktoré by potešili čitateľov. Básnici a spisovatelia všetkých čias neustále hľadali zdroje tvorivosti. Niektorí z nich dokonca použili zakázané metódy (napríklad drogy) na zvýšenie úrovne svojej tvorivej činnosti.

Ako naštvať vaše publikum: 14 tipov

V článku sú uvedené veci, ktoré ma osobne rozrušujú, moji kolegovia a väčšina používateľov internetu. Ak máte čo pridať - prosím v komentároch. 1. Pop-up okná Klasické prináša do bieleho tepla. Vlákno pod pásom zvyšuje nielen vyskakovacie okná, ale zložité okná, v ktorých sa kríž neobjaví okamžite, alebo ešte lepšie - najprv sa objaví falošný kríž, kliknutím na ktorý sa otvorí stránka s reklamou alebo stránkou tretej strany.