Čo je zlé na módnych editoroch?

Pozrite sa na akékoľvek miesto náboru - vždy sú voľné miesta a redaktori 'pokračuje. Inšpirovaný poznámkami v "TF", majitelia podnikov hľadajú ľudí, ktorí sa obrátiť listy do predaja. A zároveň očakávajú výsledok od nezávislého redaktora, ako od vedúceho webovej agentúry. Ak chcete začať, definujme, kto je myslený editorom.

Osobná skúsenosť: čo je zlá práca na diaľku

Zdravím! Volám sa Victor Fomin, som redaktorom internetových projektov. Predtým mala Texterra publikované moje články: Dnes chcem hovoriť o negatívnych aspektoch v práci na diaľku. Všetko sa kontroluje na základe osobnej praxe a nekopíruje sa z internetu. V roku 2012 som sa zúčastnil prednášky na tému „Mobilné pracovné prostredie“ v Kyjeve: lektor povedal zaujímavé a logicky správne veci, ktoré formát vzdialenej práce zachytáva svet.

Potrebujete prácu a ste obchodník. Čo robiť

Váš jedinečný marketingový mozog nikto nepotrebuje a to je v poriadku. Dve štatistické údaje a jeden neuspokojivý záver. Každý pokročilý uchádzač o zamestnanie vie, že všetky ťažkosti pri hľadaní zamestnania sú spôsobené výlučne nastavením "objektívnej reality" v jeho hlave. Túto nezmeniteľnú skutočnosť nepopierame.

Kde nájsť zamestnancov pre digitálne v sociálnych sieťach: 50+ lokalít

Mnohí HR manažéri kontrolujú stránky kandidátov v sociálnych sieťach, ale nevedia, čo tam majú hľadať. Medzitým je logické hľadať personál v digitálnej sfére v ich prirodzenom prostredí. Hlavné spôsoby, ako nájsť špecialistov prostredníctvom sociálnych sietí: Cielená reklama. Je ľahké spustiť reklamy na sociálnych sieťach, pretože mnoho potenciálnych kandidátov vyplní profil oveľa ochotnejšie ako dotazník spoločnosti Proust.

Úspešný úspech v sociálnych sieťach: ako odlíšiť špecialistov od hovoriacich

V tomto článku píšem o tých, ktorí ponúkajú svoje služby v sociálnych sieťach, má pracovné stránky alebo skupiny. Nezáleží na tom, či je cieľovým lekárom infobusiness guru, copywriter alebo smmschik. Ako posúdiť primeranosť špecialistu: tabuľka Obchodná korešpondencia - jednoduchý spôsob, ako posúdiť primeranosť partnera. Skôr ako začnete, preštudujte si profil potenciálneho zamestnanca pomocou nižšie uvedenej tabuľky.

Nie len čaj a cookies: 14 tipov na vytváranie HR stránok s príkladmi

Môžete si myslieť: ľudia budú chcieť pracovať a dostať za to zaplatené - budú posielať životopisy a portfóliá z akejkoľvek stránky. Povedzte, a tak šablóny voľné miesta, krivky rozloženie, absencia výzvy k akcii a nula naozaj užitočné informácie o budúcej práci. Ale nie. Časť na stránke alebo samostatná vstupná stránka s otvorenými pracovnými miestami a popisom práce v spoločnosti nie je len o prijímaní zamestnancov.

Ako prejsť hodnotiacim centrom s výhodami a čo je najdôležitejšie - s radosťou?

Kedy čelíte hodnoteniu a čo potrebujete vedieť v každom z nich? Hodnotiace centrum (ďalej len „AU“) prišlo k našim zemepisným šírkam, podobne ako všetky západo-progresívne, asi pred 20 rokmi. Čo je charakteristické - s oneskorením 40 rokov. Legenda hovorí, že technológia sa zrodila v hĺbke britského ministerstva obrany, použila sa na hodnotenie vojenských pilotov a prúdila do špeciálne vybavenej tehlovej kabíny, ktorá sa tiež nazývala „hodnotiace centrum“.