147 možností pre oslovenie publika

Materiál pripravil Ivan Shkirya, zakladateľ Callibri. "Dobrý večer, dobrý večer, moja drahá. Moja ponuka, moje zlo a mrzutá, rozrušená a potešená. Ahoj, môj iný, ahoj, môj identický," - tak krásna babička Nonna privítala "Ako rádio". Ak chcete zoznam v súbore každého, na koho sa uchádzate, je zaujímavá recepcia, ale je nepravdepodobné, že by vyhovovala väčšine tých, ktorí pravidelne navštevujú publikum.

5 príkladov ocenenia crowdfundingu

Materiál pripravila Natalya Ignatenko, PR manažérka crowdfundingovej platformy Planeta.ru. Crowdfunding (alebo kolektívne financovanie) je často zamieňaný s charitou, ale slová „dary“ a „darcovia“ sa týkajú energických davových kampaní hudobníkov alebo vážnych podnikateľských projektov.

Ako neurónové siete menia svet marketingu a prečo by ste o tom mali premýšľať

Článok bol napísaný špeciálne pre TexTerra redaktormi blogu TeachLine, každý deň v spravodajstve som čítal o nových úspechoch neurónových sietí. Нейросеть предсказала ожирение жителей по спутниковым снимкам городов, нейросеть научили диагностировать депрессию по речи пациента, нейросеть научили качественно разделять объекты на фотографии.

Ako zvýšiť predaj prostredníctvom propagačných akcií a zliav. inštrukcia

Materiál pripravil Alexey Vazherkin, projektový manažér v štúdiu NIRIS. Zásoby sú skvelým nástrojom na zvýšenie predaja. Pri práci s klientskými projektmi sme zostavili zoznam odporúčaní, aby sme mohli akcie zdieľať. Prečítajte si ju nižšie. Populárne typy propagačných akcií Akcie so zľavou V tomto prípade ponúkame zľavu na konkrétny produkt alebo službu.