Distribúcia e-mailov: 10 veľkých vzorov

Už vás nebaví strácať čas písaním zaujímavých bulletinov, ktoré v najlepšom prípade čítajú 10% vašich odberateľov? Bolí to pozrieť sa na to, ako sa počet účastníkov každý deň zmenšuje a zmenšuje? Vyskúšate tak tvrdo a odpoveď je takmer nulová? Tu je 10 príkladov e-mailových správ, ktoré urobili veľký dojem na ich účastníkov.

13 bežných chýb obchodníkov s e-mailom

Materiál pripravila Daria Savitskaya, ideologka a vedúca oddelenia podpory služieb DashaMail. DashaMail posiela milióny e-mailov denne od rôznych spoločností, vrátane internetových obchodov, maloobchodov, vzdelávacích projektov, výroby, tlače atď. Študovali sme e-mailovú prevádzku a urobili výber najobľúbenejších chýb v práci e-mailových marketingov.

Prípad pre e-mailový marketing: texterra.ru

Dlho sme tvrdili, že e-mailový marketing je vynikajúcim kanálom na prilákanie dopravy a vedie, a my sa pokúsime dokázať to s dnešnou prípadovou štúdiou. Ale predtým, ako pristúpime k grafom a štatistikám, objasnime jednu vec, inak môže dôjsť k nedorozumeniu. Ako ukázala prax, väčšina našich zákazníkov zamieňa e-mailový marketing za spam.

Najviac podceňovaná stratégia e-mailového marketingu je segmentácia účastníckych báz.

Segmentácia účastníckej základne je 100% spôsob, ako zvýšiť efektivitu poštových zásielok. To potvrdzuje nielen skúsenosti e-mailových marketingov, ale aj početné štúdie. Tu je len pár z nich: V roku 2010 Lyris zistil, že obchodníci, ktorí segmentujú svojich odberateľov, majú vyššiu mieru otvorených sadzieb, menej odberateľov a viac predaja.

Čo je lidomagnet alebo ako zvýšiť e-mailovú bázu

Viac ako 98% návštevníkov vašej stránky pri prvej návšteve nič nekupuje, zaujíma sa o niečo. Viete, čo konzultant offline ukladá vo väčšine prípadov? "Len sa pozerám." Návštevník potrebuje čas na získanie dôvery vo vás. A tak, že tento čas bol strávený z dobrého dôvodu, aby sa od neho (e-mail, telefón) a začať pracovať na budovaní vzťahov.

8 nebezpečných mylných predstáv o e-mailovom marketingu

E-mail je jedným z prvých kanálov internetového marketingu. Už viac ako desať rokov ho obchodníci využívajú na propagáciu svojich produktov a služieb online. Niet divu, že v tak dlhej dobe sa objavili mnohé mýty a mylné predstavy o podstate e-mailového marketingu. V tomto článku sa pozrieme na tie hlavné a vysvetlíme, prečo sú v koreňoch nesprávne.

Ako previesť e-mailových účastníkov na klientov: 3 účinné spôsoby

Používateľ nás nedávno kontaktoval na živej stránke. Zaujal ho nasledujúca otázka: ako previesť odberateľov e-mailov na odberateľov? Čo by sa malo konkrétne urobiť, aby sa ľudia, ktorí majú záujem o vašu spoločnosť alebo obsah vašej spoločnosti, stali vašimi klientmi? Odpovieme. Vytvorenie aktívnej a zapojenej účastníckej základne Existuje mnoho spôsobov, ako previesť predplatiteľov na zákazníkov, av tomto článku sa podľa môjho názoru zameriame na tri najbežnejšie.

Ako usporiadať vianočný newsletter: 3 hlavné otázky

V príprave na oslavu nového roka, účinnosť e-mailového marketingu je obzvlášť posilnená, pretože Mnohí začínajú hľadať lukratívne ponuky darov príbuzným a priateľom. Správne navrhnutý vianočný newsletter vás odlíši od davu konkurentov a upúta pozornosť predplatiteľov. Ale ako to zariadiť tak, aby vaše písmená vyčnievali zo zvyšku a boli naozaj účinné?