SHOCK! Spamovanie ušetrí ruský marketing

Vyhlásenie: Stanovisko autora sa nemusí zhodovať so stanoviskom redaktorov a bla bla bla. No, rozumieš) Ahoj. Teraz pracujem ako e-mailový marketing vo federálnom IT projekte. Mám všetko, čo by malo: segmentácia, automatizácia, zacielenie a iba snehobiely základ s dvojitým opt-in. Ale pred dvoma rokmi som začal so spamom.

6 chýb, ktoré znižujú efektivitu e-mailov

Spravodaje sú skvelým spôsobom, ako získať a udržať si slávu vašej spoločnosti medzi potenciálnymi a lojálnymi zákazníkmi. Mnohé stránky používajú zoznamy adries a používatelia sú už na to zvyknutí a radi sa prihlásia na odber zaujímavých materiálov. Nie všetky e-mailové zoznamy sú však rovnako úspešné.

60+ manuálne filtre na udržanie objednávky vo vašej e-mailovej schránke

Desiatky neprečítaných e-mailov, stratili dôležité správy a nepríjemný e-mail vás obťažovali a ukradli váš čas. Môžete dokonca uvažovať o novej pošte, ktorej adresu je možné zadať len najdôležitejším kontaktom. Nenechajte sa ponáhľať s radikálnymi riešeniami. Stačí vložiť veci do e-mailu raz a pridať manuálne filtre na triedenie korešpondencie a boj proti spamu.

11 spôsobov, ako rozšíriť vašu predplatiteľskú základňu bez obetovania užívateľského zážitku

Je známe, že úspech e-mailového marketingu závisí od počtu predplatiteľov. Všetci tiež vedia, že mnoho nástrojov na zhromažďovanie e-mailov obťažuje používateľov a znižuje ich účinnosť. Obchodníci sa stretávajú s rozporom: na jednej strane musíte nejako stimulovať predplatné a na druhej strane musíte premýšľať o šťastí používateľa.

Máte nového účastníka - čo ďalej?

Autori mnohých článkov, ktoré obsahujú odporúčania týkajúce sa blogov, poskytujú rady o prilákaní nových účastníkov. Ale o tom, čo by sa malo robiť, keď sa osoba už prihlásila k odberu noviniek, autori z nejakého dôvodu zvyčajne mlčia. Ale okamih, keď sa človek prihlási k vášmu newsletteru, je veľmi dôležitý. Je to v istom zmysle intímny, romantický moment.

Ako zistiť poštu osoby: pokyny na nájdenie e-mailu

Nájsť osoby e-mail môže byť potrebné z rôznych dôvodov: To je potenciálny vedúci (pre obchodných manažérov) To je potenciálny partner (pre obchodníkov) To je obeť, že sa chystáte terorizovať (pre zločincov, manažérov predaja a obchodníkov) Zoznam pokračuje ďalej a ďalej. Venujte pozornosť poslednému bodu - nemali by ste používať metódy uvedené v tomto návode na zasielanie nevyžiadanej pošty.

12 nápadov na zlepšenie efektívnosti e-mailového marketingu v roku 2018

Článok preložil Tatiana Musihina, internetový marketing m2b.space. Pôvodný odkaz. Bez ohľadu na to, čo hovoria, e-mailový marketing sa stále vyvíja. Služba Gmail využíva iba jednu miliardu používateľov na celom svete. A toto nie je limit. Spoločnosť pre prieskum trhu Radicati Group predpovedá, že do roku 2020 sa počet používateľov e-mailov zvýši na 3 miliardy (takmer polovica svetovej populácie).

E-mailová marketingová stratégia: pokyny na vývoj + kontrolný zoznam

Môžete robiť poštové zásielky nepravidelne, zakaždým, keď predávať v čele, testovať titulky a formuláre náhodne - tam budú kliknutia a dokonca aj niektoré predaje. Bez jasnej stratégie by ste sa však nemali spoliehať na stabilný rast podnikových ukazovateľov. E-mailová marketingová stratégia je dokument, ktorý opisuje: Ciele, ktoré potrebujete - a čo je najdôležitejšie, naozaj - možno dosiahnuť pomocou e-mailového marketingu.