Ako spustiť webovú stránku v lokálnom počítači

Ak nechcete otvoriť prístup na stránku vo fáze návrhu, použite lokálny server. Pomocou špeciálneho softvéru môžete do počítača nasadiť zdroj a pracovať s ním. Potom stránky môžu byť prevedené na poskytovateľa hostingu servera. Nižšie nájdete podrobnú inštalačnú príručku pre obľúbené lokálne servery.

Partizánsky marketing: 125 príkladov inšpirácie

"Menej slov - viac kreativity!" - na jednom slogane celá podstata partizánskeho marketingu. Jeho úlohou je dostať sa čo najbližšie k spotrebiteľovi a „strieľať“ reklamu priamo do mozgu, keď na to nie je pripravený. Nepredvídateľnosť a náhoda útoku prelomí každodennú rutinu. Partizánska reklama zabaví, prekvapí a ... si pamätá!

Ako sa stať sádzačom, alebo Prečo by základy sadzieb mali vedieť všetko

V komentároch k jednému z našich článkov, čitateľ požiadal o výber kurzov usporiadanie webových stránok. Jednoduchý zoznam odkazov na stránky skutočných a virtuálnych vzdelávacích inštitúcií by bol užitočný pre časť publika blogu. A aby publikácia zaujala všetkých čitateľov, musela sa rozšíriť. Tento článok bude užitočný: Majitelia stránok a obchodníci.

8 znakov zastaraných stránok

Stránky spadajú do výsledkov vyhľadávania začali prinášať menej aplikácií? Pozrite sa na tento osembodový kontrolný zoznam, aby ste zistili, či váš text, dizajn a funkčnosť zodpovedajú aktuálnym štandardom internetového marketingu. Ťažká štruktúra Časom sa podnik rozširuje: spoločnosť má nové oddelenia a smery, pridáva sa tovar a služby.

Použiteľnosť pre Dummies: čo by mali byť tlačidlá na webe

Ideálne tlačidlá sú, keď návštevníci stránok nie sú rozptyľovaní nimi, ale sú neustále kliknutí. Dobré tlačidlo by malo vyzerať prirodzene a organicky, aby ho užívateľ nehodnotil na úrovni vedomia, ale automaticky nasledoval zadaný hovor. V tomto článku sa dozviete, čo by mali byť perfektné tlačidlá na webe.

Použiteľnosť pre figuríny. Časť 4: Ako čítať obsah

Prečítajte si prvú časť článku, prečítajte si druhú časť článku, prečítajte si tretiu časť článku, v podmienkach informačného šumu obsah naháňa čitateľa a nie naopak. Účinnosť publikácií závisí vo veľkej miere od čitateľnosti materiálov. Presnejšie povedané, pohodlie vnímania obsahu priamo ovplyvňuje rozhodnutie členov publika: čítať alebo čítať.

3 otázky o použiteľnosti, ktoré musíte položiť sami

Ak ste sa sami nepýtali na jednu z troch otázok použiteľnosti uvedených nižšie, opýtajte sa dnes. Žiadajte, aby ste sa nepodelili o mylné predstavy, ku ktorým k nim viedli nesprávne odpovede. Otázka 1. Dizajn: krásny vs. škaredý? Počujete často spory o tom, čo je krásne a čo je škaredý dizajn?

[FAQ] Ako optimalizovať obrázky pre lokalitu

Video o optimalizácii obrázkov pre lokalitu. Pod optimalizáciou možno rozumieť dve veci: Kompresia. Zadanie ďalších tlačidiel. Najprv budeme hovoriť o kompresii a na konci o optimalizácii pre vyhľadávače (timecode). Prečo komprimovať obrázky Komprimovať obrázky tak, aby vážili menej.

Voľný priestor vo web dizajne. 9 miest pre inšpiráciu

Prázdne miesto nie je vždy zlé. Svetová skúsenosť s web-dizajnom ukázala: je to oveľa lepšie, keď je v dizajne veľa vzduchu a prázdneho priestoru. Návštevníci webových stránok sa používajú na rýchle prepínanie stránok a skim prostredníctvom príspevkov. Preťažené rozloženia, kde sa vývojári pokúšali prilepiť príliš veľa informácií, zamieňajú takýchto používateľov.

Ako urobiť text na stránke, aby ste si ich mohli prečítať

Všetci hovoria: pridajte zoznamy k textom, preniknite do odsekov, rozriešte ich obrázkami atď. Atď. To je dobré, ale tipy sú príliš všeobecné, takže som pripravil podrobný návod, ako navrhovať články tak, aby boli ľahko čitateľné. Pretože bez ohľadu na to, aký chladný je váš obsah alebo ako sú vaše informácie chladné.

Ako vytvoriť prototyp stránok pre vývoj stránky tak, aby výkonní umelci neupravovali

Pokračujeme v písaní o UX / UI. Tentokrát je článok o tom, ako vytvoriť prototypovú stránku, ktorá vám uľahčí život pre vás a pre používateľa. Prototypovanie stránok premýšľa prostredníctvom obsahu a usporiadania dôležitých prvkov stránky. Napríklad: navigácia; kontaktné informácie; Prvky CTA; obsah; loga; heder (hlavička lokality); päta (suterén) a tak ďalej; Vytvorením prototypu stránky v predstihu môžete uľahčiť úlohu každého, kto sa zaoberá vytváraním a plnením stránky.