15 CRM integrácií, ktoré automatizujú pracovné postupy

Kombinácia štruktúr a procesov spoločnosti do jedného systému nie je v tomto trende zbytočná. V takomto prostredí sa znižuje riziko straty dát, znižuje sa čas a zvyšuje sa efektívnosť. Prečo integrovať CRM so službami tretích strán V súčasnosti čoraz viac spoločností má sklon maximalizovať optimalizáciu pracovného toku pomocou IT riešení, vrátane balíkov CRM s inými produktmi.

Čo je to produktová karta a ako ju vydať: 29 prvkov úspechu

Čo viete o karte položiek? Môžete vedieť, čo to je, aké prvky v ňom by mali byť. Môžete uhádnuť, ako ich správne umiestniť, aby nedošlo k pokazeniu konverzie. Možno viete, že musíte vykonať A / B testovanie rôznych častí. Pochopíte určite, že veľké a vysoko kvalitné obrázky sú nepochybne plus, ale s najväčšou pravdepodobnosťou nemáte jasnú predstavu o tom, čo presne by ste mali mať v správne vyrobenej produktovej karte.

Kompletný návod na optimalizáciu konverzie: ako zvýšiť konverziu, prilákať nových zákazníkov a vyhnúť sa chybám

Optimalizácia konverzie je jednou z najzaujímavejších tém na diskusiu v internetovom marketingu. Neexistujú žiadne praktiky, ktoré by fungovali na 100%. Prípady zlepšenia konverzie sú jedným z najviac nepochopených typov obsahu medzi obchodníkmi. Na internete môžete nájsť veľa materiálov na túto tému, ale všetky z nich spravidla nepokrývajú celú škálu funkcií optimalizácie konverzie.

Únik zákazníka: ako hrozí a ako ho znížiť

Každá spoločnosť má záujem rozšíriť svoju zákaznícku základňu, ale nemali by sme zabúdať na dôležitosť zachovania existujúcich zákazníkov. V tomto článku vám ponúkame niekoľko jednoduchých tipov, ktoré vám pomôžu zabrániť úniku zákazníkov. Čo je to únik zákazníka a ako ho vypočítať? Zákaznícky odchod (odchod) je odlev zákazníkov (odberateľov, používateľov), ktorí udržiavali vzťahy so spoločnosťou.

Ako používať kontaktné miesta pre zákazníkov na zvýšenie predaja

Kontaktné miesta sú kontaktnými bodmi medzi klientom a spoločnosťou alebo špecialistom, ovplyvňujúc rozhodnutie začať alebo pokračovať v spolupráci, nakupovať tovar alebo ich odmietať. Ako nájsť a vypracovať kritické kontaktné miesta? Pre spoločnosti alebo podnikateľov pracujúcich online existuje niekoľko kľúčových kontaktných bodov: sociálne siete - stránky, príspevky, odpovede na komentáre a príspevky od používateľov, reklama, príspevky hostí atď.

Zvýšenie konverzie webových stránok: krok za krokom

Teoreticky je zvýšenie miery konverzie priamočiare. Každý obchodník sa môže pozrieť na stránku s elegantným vzhľadom, prejsť na stránku produktu, objednať, urobiť diagnózu a napísať niekoľko receptov. Typicky, títo odborníci nejdú nad rámec typické diagnózy a recepty: zdvihnúť telefón v záhlaví stránky, aby tlačidlo konverzie veľké a jasné, pridať výzvu k akcii, ukázať peklo spätnú väzbu od spokojných zákazníkov.

Ako sa vyrovnať s vrahom konverzie: 9 najviac hrozných hrozieb na vaše stránky

Podľa internetovej marketingovej spoločnosti WordStream je priemerná miera konverzie návštevnosti vyhľadávania 2%. Iba dvaja zo sto návštevníkov stránok sa stanú vašimi zákazníkmi. Vy sami pomáhate niektorým z 98 zostávajúcich návštevníkov odmietnuť spoluprácu. Robíte to pomocou tzv. Vrahov konverzie, ktoré nútia užívateľov, aby opustili vstupné stránky okamžite.

Ako vybrať najvhodnejšiu verziu textu pre vaše stránky?

Keď vám copywriter pošle test (pre akúkoľvek stránku stránky, kde sa očakávajú najaktívnejší návštevníci), máte istotu, že táto konkrétna textová verzia bude „strieľať“? Pýtate sa sami seba otázku (aj keď vám text copywritera úplne vyhovuje), ale dá sa s týmto článkom niečo urobiť, aby sa zvýšila úroveň záujmu cieľovej skupiny?

Ako A / B testovanie môže viesť k poklesu konverzie

Rozdelené testy pomáhajú optimalizovať konverziu. S ich pomocou obchodníci kontrolujú efektívnosť zmien vstupných stránok, konverzných formulárov a iných prvkov stránok. Testy A / B však môžu viesť k prudkému poklesu miery konverzie a zníženiu predaja. Ako sa to deje? Prečítajte si nižšie. A / B test je výskumná metóda, ktorá umožňuje vyhodnotiť účinnosť zmien na stránke.

Ako sa vysporiadať s blokátormi reklám

Podľa spoločnosti Yandex.Metrica približne každý piaty návštevník webovej stránky spoločnosti Texterra používa blokátory reklám. Toto nemá vplyv na obchodnú agentúru. Ale majitelia stránok, ktoré zarábajú prostredníctvom reklamy, môžete piť upokojujúce. Z dôvodu AdBlock a podobných programov strácajú približne 20% príjmov.

32 chýb pri pristátiach, ktoré zasiahli konverziu a vydesili návštevníkov

Vstupná stránka je nakonfigurovaná, nakonfigurovaná, vybavená systémom Yandex.Metrica a spustená, ale práca na nej nekončí. Audit pomôže odhaliť nedostatky, nevyriešené otázky, zbytočné alebo chýbajúce bloky - všetko, čo možno vylepšiť a posilniť, aby sa zvýšila konverzia. Je potrebné vykonať audit vykládok nielen po vypustení a po 2-3 mesiacoch práce na živej premávke, ale pravidelne, vrhať sa do analytiky, predkladať hypotézy a vykonávať testovanie A / B.

Ako urobiť multilending, ak nie ste programátor

Čo to je V kozmetických salónoch ponúkame túto službu - rovnanie vlasov keratínom. Teraz je nám jedno, čo to je. Hlavná vec je, že rovnaký postup sa tiež nazýva brazílske narovnávanie vlasov, a biofirement vlasov, a brazílskej rovnanie keratínu, a keratin biovyrina, a tak ďalej.