Ako prilákať zákazníkov zadarmo "buchty": 14 pracovných nápadov

Obchodné a marketingové tréneri často dávajú malým a stredným podnikateľom jedno odporúčanie: aby ste mohli prilákať nových zákazníkov, musíte im ponúknuť niečo zadarmo, niečo, čo im bude ťažké vzdať. A spočiatku je to naozaj správna rada. Voľný prvý krok dokonale odstraňuje námietku, môže výrazne zvýšiť konverziu, umožňuje zahriať "chladné" publikum a spôsobiť jej dôveru.

4 mýty o optimalizácii konverzie

Radi sme odhalili rôzne mýty, ktoré sú už dlho zakorenené v internetovom marketingu. Už sme písali o najdôležitejšom mýte SEO - o jedinečnosti obsahu, písali sme o mýtoch v obsahovom marketingu, písali sme o mýtoch o predaji textov a mýtoch o vstupných stránkach. Je čas prejsť konverziou. Mýtus číslo 1: o falošnosti absolútnych číslic konverzie Pripravený?

Ako vytvoriť vstupnú stránku konverzie

Návšteva stránky je jedným z najdôležitejších ukazovateľov jej úspešnej propagácie. Preto, značky míňať zdroje, aby si cielený prevádzku. Používajú rôzne marketingové technológie vrátane reklamy, marketingu obsahu, SMM, e-mailu, SEO atď. Boj za dopravu si vyžaduje neustále úsilie a investície, pretože potenciálni a existujúci spotrebitelia vždy potrebujú nové informácie.

Teplo prevádzky: zvýšenie konverzií, práca s potrebami publika

Predstavte si, že ste šli na rande s dievčaťom zo sociálnej siete. Na avatare bola chudá blondína, ale v skutočnosti sa ukázalo, že je to úplná brunetka. Budete mať pocit, že ste boli podvedení. Návštevníci stránok sa cítia rovnako, keď ponuka na vstupnej stránke nezodpovedá tomu, čo očakávali. Ak chcete zistiť, čo presne užívateľ potrebuje, stojí za to posúdiť teplo prevádzky, ktorá sa bude predávať na predajnú stránku.

Čo sa môžu obchodníci naučiť od vývojárov hier

Ľudia milujú hrať. V šachu, v Dotu, v prúžkoch kariet. Mnohí zaplatia peniaze za hru, a potom nespia v noci, čerpacie charakter. Chcete prejaviť záujem o vašu firmu? Je to jednoduché - aby to vyzeralo ako hra. V tomto článku budeme hovoriť o gamifikácii - využívaní herných prvkov v ne-herných procesoch.

Prečo CRM malé podniky a čo hľadať pri výbere

Máte často predstavu, že obchodné oddelenie nepracuje na plný výkon? Toto je s najväčšou pravdepodobnosťou prípad, ak neviete: koľko prichádzajúcich hovorov a žiadostí sa prijíma každý deň, týždeň alebo mesiac; v ktorej fáze predajného lievika je každý zákazník; koľko vedie v práci každého manažéra; v akej fáze najčastejšie prichádzate o zákazníkov; koľko potenciálnych kupujúcich sa nestane skutočným a prečo.

Ako riešiť konflikty so zákazníkmi: pokyny pre technickú podporu

Ako reagovať na negatívne správy, aby klient nielen nezmizol, ale aj sa stal vaším priateľom? Ako vrátiť lásku užívateľa bez voodoo a láska kúzla? Disclaimer. Bude to o komunikácii v chatových miestnostiach, sociálnych sieťach, pošte. Technická podpora telefonicky je iný svet, ktorý mi nie je známy. Kto sa má naučiť komunikovať so zákazníkmi Používam príklady z troch známych zdrojov: 1.

12 revolučných tipov na vykonávanie testov A / B

Začiatok roka je vynikajúcim dôvodom na zmenu. V prvých januárových dňoch podnikatelia často začínajú nové projekty a snažia sa priviesť existujúce projekty na ďalšiu úroveň. Existuje mnoho spôsobov, ako zvýšiť efektívnosť online projektov. Patrí medzi ne testovanie A / B, ktoré zvyšuje mieru konverzie zdroja.

Keď vyskakovacie okná môžu zničiť vašu značku

Vyskakovacie okná (pop-up) - nástroj nie je zďaleka nový. Napriek tomu sú však názory na ich účinnosť stále rozdelené. Niektorí tvrdia, že pop-up okná sú najlepším spôsobom ako zvýšiť konverziu. Iní ich považujú za hlavnú dráždivosť odchádzajúceho marketingu (agresívne, dotieravé a moderné internetové užívateľov).

Výzvy na konanie: prečo sú také dôležité a ako ich používať

Výzva na akciu je výzvou pre potenciálnych zákazníkov, ktorých cieľom je nakloniť ich k určitému správaniu. Spravidla odpovedá na otázku prečo. Prečo by sa niekto chcel prihlásiť na odber vášho blogu? Prečo niekto nebude ľutovať peniaze za váš produkt? Iba presvedčením cieľovej skupiny o výhodách vašich produktov alebo služieb ich môžete povzbudiť k tomu, aby vykonávali určité činnosti.

Nepodáva sa vaša produktová karta? Všetko je to o strachu ...

Predstavte si, že ste boli požiadaní, aby ste postavili lietadlo. A dali nám zoznam potrebných prvkov: musí mať krídla, motor, nos, chvost, podvozok ... no, všeobecne, všetko, čo je potrebné na to, aby lietal. Bez straty sekundy, začnete pracovať, usilovne spájať navzájom všetky uvedené komponenty, a ako výsledok dostanete malý dvojitý Su-30.

4 jednoduché spôsoby, ako zdvojnásobiť mieru konverzie

Optimalizácia úrovne konverzie je najvyššou prioritou digitálneho marketingu. SEO optimalizátori, internetoví obchodníci a všetky kráľovské armády optimalizujú stránky v nádeji, že sa návštevníci zmenia na zákazníkov. Ak ste začali čítať tento článok, vitajte v zábavnej spoločnosti! Nižšie sú uvedené štyri jednoduché spôsoby zvýšenia konverzie.

5 spôsobov, ako zvýšiť viditeľnosť online reklamy

Na začiatku decembra spoločnosť Google oznámila, že používatelia si nevšimnú viac ako polovicu reklám uverejnených na internetových stránkach. Upozorňujeme, že nejde o kliknutia na bannery a textové odkazy a odkazy na stránky inzerentov. Používatelia doslova nevidia polovicu reklám. Je možné situáciu napraviť a zviditeľniť reklamu?

62 premenných pre testovanie A / B

Rozhodli ste sa vykonať prvé testovanie A / B? Určite ste sa pýtali na otázku: „Kde začať?“. Koniec koncov, existuje množstvo marketingových premenných, ktoré sa môžu stať predmetom vášho výskumu ... A možno naopak - už ste vykonali tucet testov A / B a vyčerpali svoju predstavivosť. Testované všetky možné prvky vašej stránky, rôzne e-mail-formáty a spôsoby, ako podporovať v sociálnych sieťach a teraz neviete, čo robiť ďalej.

15 najhorších miest: neúspešný dizajn a zlá použiteľnosť

Väčšina podnikateľských projektov má svoju vlastnú webovú stránku alebo ju plánuje vytvoriť v blízkej budúcnosti. Nie všetci podnikatelia však môžu oceniť profesionalitu webových dizajnérskych štúdií. Preto veria krásnym slovám manažérov štúdia, čo potvrdzujú príklady práce v portfóliu. Niekedy to vedie k problémom: nová stránka projektu nevytvára vedúce pozície a konverzie, ale úsmevy alebo priame zosmiešňovanie potenciálnych zákazníkov.

Zvýšenie konverzie: výber bezplatných pluginov pre WordPress

Ak je vaša stránka je poháňaný WordPress, máte šťastie. Problémy môžete vyriešiť do piatich minút, počas ktorých užívatelia iných CMS strávia niekoľko dní. Ak to chcete urobiť, stačí nájsť a nainštalovať príslušný plugin. Napríklad, pomocou pluginu, môžete "kravatu" formulár spätnej väzby, aby URL SEO-priateľské alebo zvýšenie konverzie stránky.