[Diskusia] Definícia CA VS No CA

Nedávny post Lebedev o koncepte "cieľovej skupiny" spôsobil horúce debaty medzi obchodníkmi. Obsah príspevku: „Najväčší kecy na svete je koncept„ cieľovej skupiny “. Toto je najšpinavšia bungle, ktorú vynájdili obchodníci, aby bolo možné ľahšie odôvodniť náklady šéfa.

23 príkladov a jeden experiment na vytvorenie kvízu

Kvízy sú testy a kvízy, ktoré ste často videli na webových stránkach a sociálnych sieťach. Tento typ zábavného obsahu je široko používaný v podnikaní. Neverte, že frivolné na prvý pohľad obsah môže zvýšiť vážne predaja? Potom si prečítajte tento článok a inšpirujte sa príkladmi iných. Prečo potrebujeme kvízy?

Čo hovoria o kvalite hodnotiaceho textu služieb Glavred, Turgenev a Advego

Skóre na Glavred, body v Turgenev, klasické a akademické nevoľnosť na Advego sú sporné opatrenia kvality. Tieto a ďalšie populárne verifikačné služby, ak sa používajú múdro, pomáhajú autorom, aby sa nedostali ďalej. S ich pomocou je pre zákazníkov jednoduchšie presadiť frank graphomania, nič viac. Aby sme pochopili, prečo sa tieto ukazovatele zvažujú, ktoré sú najčastejšie zahrnuté v referenčnom rámci pre text.

6 zdrojov informácií na vytváranie vizuálneho obsahu

Väčšina ľudí je vizuálne, pre ktorých je dominantný vizuálny prenosový kanál informácií. To je jeden z dôvodov dopytu po vizuálnom obsahu. Ďalším dôvodom jej aktívneho použitia je vysoký potenciál vírusality. Podľa marketingovej spoločnosti Socialbakers predstavovali v roku 2013 obrazy najviac 93% najviac replikovaných príspevkov na Facebooku.

Ako urobiť e-knihy

Predstavte si, že ste napísali skvelú e-knihu. Diváci budú nadšení z tohto majstrovského diela, ale je tu jeden problém. Vaše postrehy sú v textovom dokumente. Do neho sa vkladajú grafiky a obrázky. Samozrejme, môžete posielať starých účastníkov, ktorí chytia každé slovo, textový súbor s požiadavkou, aby ste nevenovali pozornosť nemotornému dizajnu.

5 nápadov na vytvorenie vizuálneho obsahu

Odborníci na elektronický obchod najčastejšie myslia na texty, keď počujú pojem „obsah“. Obsahový marketing však zahŕňa použitie rôznych spôsobov prenosu informácií, ktoré nie sú obmedzené na články a recenzie. Napríklad vizuálny obsah sa už stal jedným z najúčinnejších nástrojov na podporu online podnikania.

5 nápadov na prácu s vizuálnym obsahom

Široké využívanie vizuálneho obsahu sa stalo jedným z trendov vo vývoji obsahu marketingu v minulosti av tomto roku. To nie je prekvapujúce, pretože ľudia vnímajú informácie prostredníctvom vizuálneho kanála najrýchlejšie. A značky sa snažia využiť túto funkciu ľudskej povahy, ktorá ponúka používateľom internetu videá, fotografie, infografiky a iné druhy mediálneho obsahu.

Obsah vs dizajn: čo je dôležitejšie?

Slová, ktoré používate na implementáciu stratégie marketingu obsahu, ako aj správy odoslané cez ne, majú rovnakú hodnotu a dôležitosť ako dobrý dizajn webových stránok. Sú to texty, ktoré tvoria názor publika o vašej spoločnosti. Obsah zobrazuje potenciálnych zákazníkov, ktorým rozumiete ich potreby a môžete ich uspokojiť.

Ako uprednostniť používanie kľúčových slov

Vytvorenie sémantického jadra je jednou zo základných aktivít, ktoré zabezpečujú úspech internetových marketingových kampaní. Pomocou špeciálnych nástrojov zostavujú obchodníci zoznam kľúčových fráz relevantných pre oblasť činnosti spoločnosti. Potom zadávajú údaje do mapy relevantnosti, v ktorej sú skupiny kľúčových slov rozdelené medzi stránky stránky.

Odoslanie hosťa prestalo byť legálne? Nové odporúčania od spoločnosti Google

Obchodníci s obsahom poznajú sprievodcov webmasterov spoločnosti Google vrátane sekcie Schémy prepojenia. To im pomáha propagovať projekty bez porušenia pravidiel najväčšieho vyhľadávača na svete a vyhýbať sa sankciám za manipuláciu s výsledkami vyhľadávania. Znalosti sprievodcov spoločnosti Google, marketingu obsahu používajú niekoľko „bielych“ metód budovania odkazov, z ktorých hlavnými sú vytváranie užitočného obsahu, na ktorý sa používatelia prirodzene odvolávajú, ako aj hosťovanie alebo hosťovanie blogov.

Content Marketing Show 2013: dôležité zistenia z Londýnskej konferencie

Content Marketing Show je konferencia, ktorá sa pravidelne organizuje na Univerzite v Londýne vo Veľkej Británii. Možno, že všetci obchodníci a majitelia veľkých podnikov Foggy Albion počuli o tejto udalosti, ale nie je to tak ľahké sa tam dostať - počet miest v hale je obmedzený, a existuje veľa ľudí, ktorí sa chcú naučiť základy najefektívnejší spôsob, ako dodnes.

Ako chrániť obsah autora na webe?

V dnešnej dobe je ťažké preceňovať úlohu obsahu v internetovom marketingu vo všeobecnosti av propagácii webových stránok. Okrem toho sa úloha obsahu nepochybne ďalej zvýši a oveľa rýchlejšie, ako sa nám zdá. Základný vývoj prebieha na križovatke lingvistickej analýzy a matematiky, rýchlo sa zvyšujú nové myšlienky.

16 mýtov o obsahu marketing a ich debunking

Popularita marketingu obsahu v RuNet rastie. Táto disciplína sa postupne stáva hlavným prúdom. Bývalí optimalizátori a copywriteri sa pripájajú k radom marketingu obsahu a obsahový marketing je plný mýtov. Tieto zasahujú do práce špecialistov a zavádzajú svojich zákazníkov. V tomto článku nájdete zoznam hlavných mýtov o obsahu marketingu a ich vyvrátenie.

Tvorba obsahu alebo marketing: čo je dôležitejšie?

Ak často komunikujete s malými deťmi, pravdepodobne ste si všimli jednu pozoruhodnú schopnosť. Deti môžu riadiť jednu dospelú osobu do slepej uličky. Napríklad, čo by ste povedali zvedavému trojročnému človeku, ktorý sa pýtal, kto by vyhral boj medveďov a žralokov? A prečo v animovanom seriáli "Tom a Jerry" mačka naháňa malú myš a naša mačka Leopoldová naopak trpí chuligánmi?