Hriechy na predaj: ako inzerovať alkohol a cigarety

V boji za zdravie na celom svete obmedziť reklamu na niektoré tovary a služby. Sociálne značkové drogy alebo zbrane, ako aj najpríjemnejšie a pre niektorých ľudí alkohol a cigarety denne, sa dostanú do hanby. Ale pulty ostro nevyprázdnia. Ľudia nemajú prestať fajčiť vôbec, mená značiek vzostupných sa nezabúdajú.

Reklama v sieti teaser: vytvorenie, nastavenie a údržba kampane

Chcete prilákať na stránku viac ľudí ako v kontexte kontextovej a cielenej reklamy? Ak áno, potom by ste mali venovať pozornosť teaser sietí. Nižšie sa dozviete, či je váš produkt vhodný na propagáciu pomocou tohto nástroja. Získajte informácie o tom, ako prispôsobiť a vykonávať reklamné kampane, ako aj vytvárať reklamy a prinášať aplikácie z lokality.

Ako, kde a prečo predávať hráčom.

Prečo obchodníci musia venovať pozornosť hráčom, pretože je ich toľko. A medzi hráčmi sú ľudia oboch pohlaví a rôzneho veku. Toto je dosť na to, aby im venovala veľkú pozornosť. Ak chcete zistiť, koľko hráčov v Rusku, som sa obrátil na tlačovú kanceláriu MediaMarkt. Podľa ich štatistík sa o naše hry v našej krajine zaujíma 74,7 milióna užívateľov, zatiaľ čo v MMOG 27 miliónov hrách, z ktorých 9 sa pravidelne zúčastňuje e-športových súťaží.

Čo môže dať obchodníkovi. Stručná prehliadka zákona

V Rusku existuje množstvo zákonov, ktoré obmedzujú slobodu prejavu. Ich porušenie znamená vážne následky: od pokút až po trestné stíhanie. Prečítajte si tento článok veľmi opatrne, ak nechcete mať problémy so zákonom. Prečo toto všetko potrebujem vedieť? Žiadne informácie na internete sa nepovažujú za verejné vyhlásenie, aj keď takmer nikto nenavštevuje vašu stránku.

Ako vytvoriť návyk na produkt a neustále ho používať

Poznámka redaktorov: tento článok je založený na knihe „Na háku“ od Nira Eyala a Ryana Hoovera. Prebudím sa, vypnem budík na telefóne a potom skontrolujem Facebook a VKontakte na stroji. Vždy som si kúpil kokosové buchty v pekárni na Sovetov Street, keď odchádzam z mesta na víkend. Ihneď skontrolujem správu, hneď ako bude vymazaná.

Teória generácií: ako nájsť spoločný jazyk s akýmkoľvek publikom v reklame

Čo to znamená získať portrét cieľovej skupiny? Predpokladajme, že sme uskutočnili štúdiu a zistili, že naše výrobky sú zvyčajne nakupované ľuďmi vo veku 30 až 40 rokov. Čo z toho vyplýva? Ako by to malo ovplyvniť reklamnú správu a ako by mala stránka vyzerať? Navrhujem upozorniť na teóriu generácií, ktorú vytvorili Američania Neily Hove a William Strauss, aby ju posunuli do ruskej reality a zdôraznili užitočné body.

Budeme sledovať Game of Thrones a učiť sa marketing: John Snow, Arya a Tirion nebudú radiť zlé

Marketing je všade. Odovzdávate životopis - predávate seba a svoje schopnosti. Držte sa zaujímavej verejnosti - hodíte odkaz priateľom, necháte ich spadnúť. Sledujete svoju obľúbenú sériu - a tam sa postavy správajú ako žiadna iná vec, ale podľa digitálnych zákonov. Pozrime sa, aké marketingové nástroje používajú hrdinovia "Game of Thrones"!

10 príkladov provokatívnej online reklamy

Ako médiá hovoriť o reklamnej kampani? Aké skriptové video bude vírusové a rozptýli sa na internete? Ako sa vysporiadať s negatívnymi komentármi? Tieto a ďalšie otázky pomôžu odpovedať na nasledujúcich 10 príkladov škandalóznej reklamy. Táto reklama vyvolala horúce diskusie a spory na webe, kritizoval ju a hovoril o nej.

Prečo nakupovať na Twitch a ako?

Dnes vám poviem o efektívnej reklamnej platforme - platforme Twitch. Poďme zistiť, kto je vhodný pre reklamu na ňom, aké formáty si môžete objednať, aké zložitosti by ste sa mali naučiť pred vyjednávaním so streamerom. Čo ... Twitch? Twitch je platforma pre vysielanie online hier alebo platformu pre streamovanie.