Surové informácie sú zbytočné: dôležitosť spracovania údajov

Ako sa hovorí, nikdy príliš veľa peňazí alebo zdravia. Príliš veľa informácií je však veľmi dôležitá. On-line obchodníci musia kontrolovať tok dát, inak sa jednoducho naplnia hlavou. Napriek ponurým prognózam sa však z tejto sutiny stále môžete dostať von. Nedovoľte, aby vás naplnil dátový tok, správa o výsledkoch prieskumu viac ako 700 obchodníkov s názvom „Veľa údajov, málo použitia“ vysvetľuje, že je potrebné analyzovať zozbierané údaje: v súčasnosti experti robia vynikajúcu prácu pri zbere údajov, ale nie každý môže spracovať údaje. ,

Kde je hranica, za ktorou spoločnosť prestala byť úspešná?

Vo vývoji podnikania neexistujú žiadne recepty ani pohyby vzoru, ale existuje vzor: akýkoľvek obchod je odsúdený na zánik. Všetky spoločnosti prechádzajú počiatočnou fázou, prekvitajúcou fázou (ktorá môže trvať desaťročia pre efektívnu prácu), rozpadom a nakoniec kolapsom. Pre lídra je ťažké akceptovať tento model, pretože bez presvedčenia o dlhodobom úspechu, bez fanatickej angažovanosti a viery v exkluzivitu vlastného podnikania, je ťažké vybudovať efektívnu spoločnosť.

O nebezpečenstvách vzdelávania. Prečo sú príliš vzdelaní zamestnanci škodliví pre vaše podnikanie?

"Viacnásobné vedomosti nevedia myseľ." Kedy a pre koho je to spravodlivé? V tomto článku sa pozrieme na situácie, keď nadmerné investície do „intelektuálneho kapitálu“ začínajú poškodzovať podnikanie a zároveň sa budeme snažiť zistiť, ako nájsť strednú cestu. Proces hromadenia nadbytočných kompetencií ovplyvňuje, samozrejme, „hlavu“ spoločnosti.

Výhody v oblasti medicíny. Tipy pre návrh a implementáciu

Naposledy som hovoril o hlavných chybách v lekárskom copywritingu, čo eliminuje, čo môže zlepšiť vstupné stránky kliniky a zvýšiť počet prichádzajúcich žiadostí. V tomto článku budeme podrobnejšie analyzovať jeden z bodov - nejasné a abstraktné výhody. Dozviete sa, ako premeniť banálne a neustále sa opakujúce známky na rôznych miestach do silných výhod, kde hľadať výhody, ak tam nie sú, a ako sa zbaviť konkurentov na úkor výhod.

Čo môžete urobiť teraz bro

To je všetko, čo hovoria, že na Západe, články písať lepšie ako v Rusku. Hovorí sa, že tu máme len spisovateľov a prekladateľov. Rozhodol som sa napraviť túto situáciu a napísať najlepší a najužitočnejší článok na ruskom internete. A napíšem to s vašou pomocou - nie som génius. Ale prvé veci ako prvé ... Tu je päť mojich obľúbených nástrojov, ktoré okamžite dávajú výsledky vo forme vedie.

Čo sa stalo s osobnou zodpovednosťou?

Recenzia knihy Johna Millera „Proaktívne myslenie“, vydavateľstvo „MIF“, 2014. Často sa pýtate sami seba: Prečo som nútený robiť prácu, ktorá patrí do pôsobnosti iného oddelenia? Keď konečne moji podriadení začnú prejavovať záujem o prácu? Kto urobil chybu? Kedy sa situácia na trhu zlepší?

Desať vecí, ktoré vám pomôžu skočiť nad hlavu

Robte to, čo ste nikdy predtým neurobili. Ste zvyknutí konať obvyklým spôsobom: ísť do práce tou istou cestou, používať osvedčené techniky na riešenie problémov atď. Naliehavo zmeniť prístup. Triviálny príklad: predstavte si novinárku, ktorá vo svojich článkoch nikdy nehovorila. Samozrejmosťou je, že ľudia citovo vnímajú text, ktorý obsahuje humor.

Halo efekt: prečo ste tak chudobní ľudia

Tam je príslovie - stretnúť sa na oblečenie. Stále pracuje v našej spoločnosti a stále sa vždy úprimne pýtame, ako by sme sa mohli mýliť pri výbere personálu. V skutočnosti nie je ťažké urobiť chybu - koniec koncov, vy, bez ohľadu na to, ako ste zlomený, nechodíte na rozhovor v roztrhaných džínsoch a vrásčitej košeli.

Egoizmus je hlavným nepriateľom tvorivosti

Jedným z najničivejších hriechov kreatív je prehnané sebectvo. Keď ľudia počujú slovo „ego“, z nejakého dôvodu si okamžite predstavia, že by sa do kancelárie viedol všetok manažér vedúceho pracovníka a žiadal, aby ostatní plnili všetky svoje rozmary. To je určite jeden z prejavov sebectva, ale existujú menej zrejmé možnosti pre to - mali by sa vyhnúť, ak chcete robiť svoju prácu dobre.

Toto magické slovo je "Drž hubu!"

Zoznámte sa s najdôležitejším slovom úspešných ľudí. Toto nie je vtip. Bez ohľadu na to, ako dobre ste vzdelaní, na samom začiatku svojej kariéry, a možno celý svoj život, budete musieť toto slovo zopakovať - ​​„Drž hubu!“ Športovci vedia najlepšie zo všetkých - jogging môže urobiť osobu silnejšou nielen fyzicky, ale aj duchovne, pretože je v stave fyzického vyčerpania, ktoré musí zasunúť ten vnútorný hlas, ktorý žiada o odovzdanie - ísť o krok, zastaviť, sadnúť si a odpočívať, a pľuvať na všetko a ísť domov.

Chcete viac obchodov? Buďte priamočiari!

To bolo, že hlavným znakom dobrého predajcu je schopnosť hovoriť so zákazníkmi zuby. Úspech jeho kariéry závisel na tejto schopnosti v mnohých ohľadoch: čím viac vytrvalo chválil svoj produkt potenciálnym kupujúcim, tým väčšiu váhu získal v očiach svojich nadriadených. Ale časy sa menia a zákazníci sa stávajú pokročilejšími.

Klasifikácia idiotov v podnikateľskom svete: od boasters po zlých trollov

Keď vidíme vodcov medzinárodných korporácií vo federálnych správach alebo sledujeme seminárne filmy o Steve Jobsovi alebo Markovi Zuckerbergovi, chápeme, že toto je presne to, čo by mal byť moderný úspešný podnikateľ - geniálny, presný a primeraný. Avšak, v reálnom živote, môže šéfkuchár kričať obscénne na jeho podriadených tak, že všetky mačky beží pod oknami v kancelárii, a obyčajný finančný analytik - verí, že je hlavnou osobou v spoločnosti, a požadovať, aby sa s ním zaobchádzalo zodpovedajúcim spôsobom.

Vrcholoví manažéri

Ako môžete s týmito ľuďmi niečo dosiahnuť? Otázka, ktorú si každý čas od času kladie, je prakticky každý, kto preberá funkcie „parnej lokomotívy“ v spoločnosti. Otázka nie je naozaj rétorická, hoci sa zdá, že je to inak. Obchod má dve strany: generovanie hypotéz a vybudovaný systém pre ich implementáciu a testovanie v praxi.