Ako sa pripraviť na dovolenkový predaj: tipy pre domácich predajcov

Domáce podnikanie sa už dlho naučilo veľa účinných spôsobov práce v období slávnostnej eufórie. Offline a online obchody sprostredkúvajú predaj na dovolenku, vykonávajú tematické reklamné kampane, dávajú zákazníkom dary. Avšak, mnohí spotrebitelia obísť dovolenku predaj strane. „Spočiatku zvýšili cenu o 30% a potom si na novoročný zľavu vo výške 25%,“ sťažnosti kupujúcich o predajcoch znejú takto.

Opustené koše: 7 Posh Príklady "vracajúci sa" e-maily

Nezáleží na tom, aká je premyslená navigácia vášho internetového obchodu a ako jednoduchý je proces platby, vaši zákazníci stále opustia svoje koše. Z rôznych dôvodov: niekto chce porovnať ceny na inom mieste, niekto sa chystá dokončiť nákup o niečo neskôr, zatiaľ čo iní jednoducho rozptýliť inú vec a zabudnúť na svoje plány.

Čo chcú nakupujúci online?

Majitelia internetových obchodov by predali svoje duše diablovi, aby sa pozreli do hláv online nakupujúcich. Prečo si ľudia kupujú produkty na internete, čo ovplyvňuje ich rozhodovanie pri výbere produktov, čo zákazníci majú radi a čo sa im nepáči, - na tieto otázky môžete spoľahlivo odpovedať, aby ste zvýšili efektivitu online obchodovania.

Text na karte položiek: ako neplatiť za extra znaky

Text v karte položiek je posvätná krava a posvätný fenomén. Majitelia internetových obchodov, aspoň malých a stredne veľkých, majú tendenciu popisovať všetko. To je doslova všetko! Mosadzný sprchový odtok? Potrebuje minimálne 2 000 znakov textu. Toaletná miska značky "Lacné a hnevá"? Ďalších 2 000 znakov. Lacné tričko s potlačou rockovej kapely?

Udalosti v službe Google Analytics: 5 metrík, ktoré by mal sledovať každý internetový obchod

Ak ste vlastníkom internetového obchodu a používate službu Google Analytics na zhromažďovanie štatistických údajov o lokalite, pravdepodobne ste počuli o udalostiach GA mnohokrát. S ich pomocou môžete získať štatistiky o absolútne všetkých interakciách s webom, čo vám umožní vytvoriť najflexibilnejšie a podrobné správy. Ale aký druh interakcie sledovať naozaj užitočné informácie?

Ako prechod na online maloobchod zmení internet: všetko, čo obchodníci potrebujú vedieť

"Dnes je jediný deň v živote, keď všetci nosíme svoju lenivosť v dave. Toto je teraz prvý stupeň slobody, ale musíte vziať býka za rohy." Vyacheslav Butusov Tento článok bol koncipovaný ako pokus o analýzu systému, mierne nad rámec úzkeho rozsahu slávnostných "trendov internetového marketingu". Aplikácia výskumu veľkých značiek (Naomi Klein) a prekariátu (Guy Standing) na modernú etapu rozvoja maloobchodu, autorka dospela k sklamaným záverom.

Aký obsah je potrebný pre internetový obchod: úplný zoznam s odporúčaniami

Čo napísať na hlavnej stránke internetového obchodu a v produktových kartách, ako jasne štruktúrovať štruktúru, prečo potrebujete firemný blog - Zhromaždil som v tomto článku všetky posvätné znalosti o plnení on-line nákupných stránok. "Ak by mali byť Nikanor Ivanovičove pery pripútané k nosu Ivana Kuzmicha, áno, vziať si nejaký výkyv, ako napríklad Balthazarova Balthazarychova, áno, možno by sa k tomu pridala peknosť Ivana Pavlovicha, musel by som sa okamžite rozhodnúť," dodal. Gogolovo "manželstvo".

Online merchandising: ako zvýšiť predaj v internetovom obchode

Offline predaj je možné zvýšiť len správnym umiestnením tovaru na policiach. Pre internet je však toto tvrdenie pravdivé aj na úkor niekoľkých ďalších zásad. Chápeme, ako a aké opatrenia a techniky merchandisingu fungujú online. Prečo online shopping merchandising Zvážte problém klasického merchandisingu, ktorý možno úspešne vyriešiť v internetovom obchode.

Ako vedúci internetoví predajcovia využívajú sociálne siete

Väčšina internetových obchodov využíva vo svojej práci sociálne siete. Udržiavanie aktivity na sociálnych zdrojoch zvyšuje dosah divákov, priťahuje dopravu, snaží sa stimulovať predaj. Americká marketingová agentúra 8. Bridge zverejnila výsledky štúdie o činnosti najväčších svetových maloobchodníkov v sociálnych sieťach.

Propagácia online obchodu: 25 efektívnych tipov

Úspech online obchodovania je vo veľkej miere závislý od viditeľnosti stránky vo vyhľadávaní. V tomto článku nájdete zoznam tipov na SEO optimalizáciu internetových obchodov, ktoré vám pomôžu prilákať a previesť cielenú návštevnosť. 1. Skontrolujte súbor robots.txt Toto je základný tip, z ktorého musíte spustiť propagáciu vyhľadávača na ľubovoľnej stránke.

54-ФЗ: Ako sa internetové obchody prispôsobujú online registračným registrom

Čo sa zmenilo 54-ФЗ? "Vanya začal stúpať v pokladni otca. Začal hanbu, ukradol veľa peňazí." Romantika storočia XIX Od 1. júla 2017 by sa mal každý predaj uskutočňovať prostredníctvom online pokladne, ktorá je overená prostredníctvom internetu v reálnom čase s prevádzkovateľom fiškálnych údajov (CRF). Licencovaný agregátor údajov kontroluje fiškálny atribút šeku, potvrdzuje ho a ukladá ho do archívu, ktorý sa raz za deň zlučuje s FTS.

Ako zvýšiť mieru konverzie stránky elektronického obchodu

Internetové hospodárstvo je na vzostupe. Podľa Internet Retailer, v roku 2013, kupujúci strávili 262 miliárd dolárov v amerických internetových obchodoch. To je o 13% viac v porovnaní s rokom 2012. Tento impozantný rast vedie k oblasti e-commerce nových hráčov, ktorí chcú získať ich kúsok, ktorého objem v USA sám je štvrť bilióna dolárov.

Ako prijímať platby na stránke

Existuje prakticky nekonečné množstvo spôsobov, ako zarobiť peniaze online. Všetci zástupcovia odvetvia elektronického obchodu však čelia rovnakému problému: ako konvertovať online transakcie na skutočné peniaze, ktoré sa nachádzajú na bežnom účte obchodníka. Z tohto článku sa dozviete, ako prijímať platby na webe.

Centrum zdrojov pre internetové obchody: 50+ užitočných nástrojov

V tejto publikácii nájdete obrovský zoznam nástrojov pre internetové obchody. Má užitočné zdroje pre začínajúcich e-obchodníkov a skúsených obchodníkov vo veľkých internetových obchodoch. Služby a programy sú klasifikované podľa úloh, ktoré riešia. Nástroje na vytváranie internetových obchodov Voľba motora alebo dizajnéra je jednou z prvých otázok, ktorým čelia e-obchodníci pri spustení projektu.

Príbehy z podnikania a nielen: 17 príkladov rozprávania

Počuli ste o účinnosti rozprávania príbehov, ale videli ste niekoľko skutočných príkladov jeho použitia? Posaďte sa: je čas na úžasné príbehy. Megafon obchodné rozprávanie: "Ako sme položili kábel pod riekou dno" Článok o Habré. Kľúčové body Spoločnosť bola konfrontovaná s úlohou prepojiť regióny Vladimir a Nižný Novgorod pozdĺž diaľnice Nižný Novgorod-Murom s dodatočným optickým kanálom.

Ako otvoriť internetový obchod v Instagrame od začiatku: sprievodca pre začiatočníkov

Instagram je najlepšia platforma na zobrazenie tváre tovaru. Ale užívatelia všetkých sociálnych sietí, vrátane tejto, sú unavení priamym predajom. Pre vaše pohodlie sme prešli v článku: Vytvorenie a nastavenie profilu podnikania Nie je nič zložitejšie pri registrácii firemného účtu Instagram: všetko, čo sa od vás vyžaduje, je prepojenie vášho profilu na Facebook.