Ako predať produkt vrcholovým manažérom

Úspešnosť predaja v segmente B2B závisí od schopnosti obchodníkov zaujímať svoju ponuku špičkovým manažérom, ktorí rozhodujú o nákupe. Skúsenosti predaja vedia, že frontálne útoky na vrcholy zvyčajne končia v ničom. V najlepšom prípade manažéri delegujú štúdium možnosti transakcie na svojich podriadených.

Ako prilákať zákazníkov B2B videom: prípad Orabrush

Kvalitné video vytvára emocionálne spojenie medzi spoločnosťami a ich zákazníkmi. Preto mnoho obchodných projektov aktívne využíva video obsah na prilákanie spotrebiteľov. Veľké spoločnosti a malé firmy publikujú videá na YouTube, určené pre klientov B2C alebo súkromných kupujúcich. Môžu organizácie pôsobiace v segmente B2B prilákať zákazníkov prostredníctvom videa?

Ako spojiť marketing obsahu v segmente B2B a predaja

V decembri 2012 zverejnila Asociácia marketingu informačných technológií (ITSMA) výsledky štúdie „Ako spotrebitelia spotrebúvajú informácie“. Získané údaje definujú úlohu predajcov pri implementácii stratégií marketingu obsahu v segmente B2B. Okrem toho výskumníci ukazujú úlohu marketingu obsahu v predaji.

Ako prekonať vianočný pokoj: tipy pre B2B business

Zatiaľ čo maloobchodníci sa pripravujú na predaj, nie bez dôvodu, dúfajúc, že ​​zarobia dobré peniaze na slávnostný spech, hráči B2B segmentu pracujú normálne. Štandard pre techniku ​​podpory maloobchodného predaja nie vždy funguje v podnikovom sektore, takže mnohí obchodníci pasívne čakajú na mimosezónu.

Ktorá sociálna sieť je vhodnejšia pre B2B marketing?

Použitie SMM ako nástroja B2B marketingu je dnes jedným z hlavných trendov internetového marketingu. Obchodníci, ktorí plánujú podporovať projekty v sociálnych sieťach, čelia potrebe vybrať si miesto, ktorého diváci si podmania. Takmer všetky populárne siete, vrátane Facebook, Twitter, LinkedIn, Google+ a YouTube, poskytujú špecialistom jedinečné príležitosti na podporu podnikania.

B2B a B2C pristátie: 5 kľúčových rozdielov

Maloobchodný predaj komplexných produktov alebo nových produktov na trhu, veľkoobchod, propagácia služieb event-agentúr, ako aj informačných produktov - rozsah vstupných stránok je pomerne široký. Ak boli v roku 2011 použité vstupné stránky v zriedkavých prípadoch, teraz mnohí dávajú prednosť vytvoreniu firemných portálov alebo internetových obchodov na vytvorenie niekoľkých jednostránkových stránok.