27 užitočných telegramov pre SMM

Čo robiť, ak sa topíte v rutine SMM, správa o konkurentoch je už dávno, obrázky s mačkami na verejnosti už nie sú uvedené, a obsahový plán vo všeobecnosti trpí nedostatkom ohnivých tém? "Je na čase dať si na záchrannú vestu a plávať preč od tejto hroziacej lavíny," hovoríte. „Je čas čítať tento článok a optimalizovať rutinné úlohy pomocou telegramov,“ poviem.

Článok obsahuje len tie najselektívnejšie asistentov, ktorí sú schopní vytvoriť jedinečné fotografie v niekoľkých málo kliknutí, hľadať chladné informačné kampane, extrahovať štatistiky, analyzovať publikum, zbierať spätnú väzbu a mnoho ďalšieho. Budú vykonávať pre vás hromady vzor práce a pomôže vám plávať z rôznych situácií.

Nezabudnite zdieľať výber v sociálnych sieťach, zrazu je jeden z vašich priateľov tiež pochovaný v rutinných úlohách a potrebuje sanitku robotov.

Bots pre vytváranie grafického obsahu

Vyhľadávanie obrázkov

Je ľahké vybrať obrázok pre ľubovoľný príspevok s botom @ wallpapers_1_bot. Stačí zadať kľúčové slovo v reťazci, bot pošle zodpovedajúce obrázky.

Vytváranie memov

Ak chcete vytvoriť nenáročné memy, nemusíte vlastniť Photoshop, to je dosť zvládnuť @memingbot topánok. To vám umožní prekryť všetky texty na obrázkoch z vstavaného archívu. Môžete tiež nahrať vlastné obrázky na pozadí.

Ak chcete vytvoriť memo, musíte vybrať alebo vytvoriť šablónu a vybrať chat, ktorý chcete odoslať. Do textového poľa zadajte "@memingbot Text_above. Text_bottom". Bod oddeľuje horný a dolný text v šablóne obrázka.

Je zlé, že výsledný meme nemôže byť automaticky odoslaný do akejkoľvek sociálnej siete, je to možné len v rozhovore Telegram. Neexistuje žiadny príkaz na stiahnutie výsledku do počítača alebo smartfónu.

Malý život hacking: Ak potrebujete meme pre sociálne siete a nechcete poslať svojim priateľom v Telegram, vyberte "Obľúbené" ako chat poslať.

Foto editor

Môžete spracovávať obrázky, aplikovať efekty, vykonávať svetelné a farebné korekcie nielen v špecializovaných programoch, ale aj v telegrame. Nájdeme prostredníctvom vyhľadávača bot @ bebot. Pošlite mu obrázok, ktorý chceme upraviť, a vyberte časť záujmu.

 1. V sekcii „Efekty“ existuje viac ako 15 rôznych možností, ktoré si môžete vybrať pre každý vkus.
 2. Na karte "Vylepšenia" môžete zvýšiť ostrosť fotografie, upraviť tieň, zosvetliť, pridať kontrast.
 3. Sekcia "Photo-Mosaic" vytvára textúrne obrazy.
 4. V ponuke Nástroje môžete zmeniť tvar obrázka (napríklad urobiť ho okrúhlym), vytvoriť animáciu gif alebo zrkadlovú koláž a tiež rozpoznať text z fotografie.

nastavenie vodoznaky

Ak chcete distribuovať jedinečný obsah a bojíte sa plagiátorstva, označte každú publikáciu značkovým vodoznakom. A @wmarkbot topá vám s tým pomôže. Pošlite mu vodoznak ako súbor (nie obrázok, ale súbor), určte úroveň priehľadnosti a polohu značky.

Obraz môže byť automaticky odoslaný do akejkoľvek sociálnej siete. Ako vidíte, veľkosť vodoznaku je pre fotografiu trochu väčšia, ale veľkosť loga nemôžete nastaviť na obrázok vo vnútri topánok. Je potrebné sa o to postarať vopred s pomocou služieb tretích strán. To má samozrejme významnú nevýhodu.

Bots pre vytváranie textového obsahu

Odseky v texte

Často vidím príspevky v Instagrame bez normálnych plných odsekov. Súhlasím s tým, že aspoň 1 000-krát opraví zarážky pri písaní textu, po publikácii bude aj tak odletieť. Niekto sa snaží nejako vyriešiť tento problém.

A niekto sa vôbec neobťažuje.

Áno, samozrejme. Je vidieť, že odseky boli implikované. Tam sú aj emoji. Len ich "Instagram" zlomil a zmenil sa na stenu textu. Ale chcete dokonale krásny text.

Takéto krásne texty môžu robiť bot @ text4instabot.

Kontrola pravopisu

Zabudli ste pravidlá pravopisu, alebo len pochybujete, ako je slovo napísané správne? Požiadajte o pomoc inteligentný robot @fixmebot. Je schopný vyhľadávať a opravovať chyby v texte, zvýrazňovať opravy, preformulovať text.

Zber aktuálnych informačných kanálov

Keď nie sú žiadne nápady na písanie príspevkov, môžete čerpať inšpiráciu zo spravodajských zdrojov - pozrite sa tam na chladné informačné stránky. Je pravda, že to trvá veľa času. Je vhodnejšie, keď všetky správy z rôznych informačných zdrojov "lietajú" na jednom mieste a sú zoradené podľa kategórií.

Generovanie hashtags podľa kľúčových slov

Ak chcete zvýšiť pokrytie miest v "Instagram" je zvyčajne sprevádzaný hashtags. Generovať hashtags na príspevky môžu @HashtagsGeneratorBot topánok.

Generovať hashtags podľa fotografie

Ďalší generátor hashtag - @ihash_bot, naopak, nevníma slovné požiadavky, ale okamžite vyberá značky z obrázkov.

Bots pre súťaže

Výber víťaza na stránke „Instagram“

Často vidím, ako sčítavať výsledky súťaží na Instagrame, SMM používatelia manuálne kopírujú prihlasovacie údaje užívateľov, ktorí majú radi príspevok, aby si spomedzi nich vybrali náhodného víťaza. Priznajte to, urobte to aj vy?

Teraz vám poviem tajomstvo, aké ľahké je vytvárať víťazov. Spustite @getlikersbot bot a pošlite mu odkaz na súťažný záznam.

Za pár minút uvoľní prezývky všetkých používateľov, ktorým sa páčil váš príspevok. Napríklad v rámci príspevku, ktorý som poslal botu, sú k dispozícii 2 532 značiek „Like“. Dostal som odpoveď do dvoch minút. Rýchlo.

Všimli ste si vyhľadávaný "Určiť víťaza" tlačidlo na obrázku? S @getlikersbot nemusíte ani používať služby tretích strán na generovanie náhodných čísel.

Výber víťaza podľa komentárov v "Instagram"

V "Instagram" sa často konajú súťaže, v ktorých chcete v komentároch osláviť priateľov. Ak chcete náhodne vybrať víťaza v takýchto aktivitách, môžete použiť aj topánok. Nazýva sa @getcombot a pracuje na princípe predchádzajúceho. Pošlite mu odkaz na príspevok, v odozve, bude posielať URL stránky s logami komentátorov a šťastie vybrať tlačidlo. Je to jednoduché.

Je pravda, že to funguje o niečo dlhšie. Moje 2 657 komentáre topánok zbiera asi 20 minút.

Pohodlne, pri výbere víťaza, topánok berie do úvahy existenciu predplatného na účet.

Pre plnohodnotnú propagáciu v sociálnych sieťach nestačí len súťažiť: musíte pochopiť cielenú reklamu, byť schopní vytvoriť efektívne plodiny, vybudovať kompetentné vedenie komunity a vytvárať vysoko kvalitný obsah. To všetko, najlepšie TexTerra špecialisti učia na on-line kurz SMM špecialista.

Konkurenčná analýza Bots

Štatistika príspevkov a anonymné zobrazenie príbehu v "Instagram"

Môžete špehovať konkurentov bez plaváka pomocou @IGSpyBot topánok. Anonymne pozerá príbeh a vysielanie v "Instagrame" a uloží obsah do albumu. To vám umožní sledovať nové akcie konkurentov bez toho, aby ste museli ísť do sociálnej siete.

Pohodlné, že? Jediným mínusom je, že topánok necháva za ním špionážne cesty, z ktorých nie je pohľad na príbehy úplne anonymný.

Nové príbehy na prezeranie automaticky pochádzajú z topánok 2 krát denne. Okrem prezerania príbehu, môže bot čítať štatistiky z príspevkov - dátum uverejnenia, počet rád a komentárov.

Pohodlne môžete nájsť napríklad najviac diskutovaný príspevok, kliknúť naň a bot zobrazí obsah v telegramovom rozhraní (s možnosťou otvoriť ho v inštancii).

Okrem toho môže bot prihlásiť k odberu profilov, stiahnuť avatary účtov - to všetko vo voľnom režime. Ale je tu platená sadzba, stojí 200 rubľov mesačne. Zahŕňa:

 • Okamžité oznámenia - bot pošle nový príbeh hneď, ako sa objavia.
 • Prihlásiť sa na odber príspevkov - môžete dostávať upozornenia na nové príspevky v konkrétnych účtoch.
 • Živé vysielanie - anonymné prezeranie a sťahovanie vysielania konkrétneho používateľa.
 • Večné príbehy - anonymné prezeranie príbehov, ktoré používateľ uložil do "Current".
 • Žiadne stopy - ten, ktorý sledujete, nebude mať v zobrazení názvy bot.

Štatistiky predplatiteľov profilu Instagram

Užitočným nástrojom pre analýzu konkurentov je @getpapabot topánok. Je schopný zbierať úplné štatistiky o účastníkoch akéhokoľvek profilu (dokonca aj niekoho iného). vrátane:

 • Pokrytie príspevkov bez toho, aby ste sa dostali do sekcie „Odporúčané“.
 • Typy profilu účastníkov (otvorené, uzavreté, obchodné profily).
 • Účastníci zoskupení podľa čísla predplatného.
 • Informácie o účastníkoch, ich publikáciách atď.

Výsledok je k dispozícii vo forme grafov, ktoré sú jasné a prístupné.

Štatistika zberu sa topánok 5 minút. Keď som však dostal odkaz na podrobnú analýzu, bol som nepríjemne prekvapený. Ak chcete získať prístup k štatistike, musíte zaplatiť 400 rubľov, to znamená, že neexistuje žiadny voľný prístup k štatistikám.

Štatistika kanálového kanálu

S pomocou @TGStat_Bot topánok môžete zistiť štatistiku akéhokoľvek kanálu v telegrame. Ak chcete analyzovať činnosť topánok len potrebujú odkaz na kanál.

V dôsledku toho dostanete:

 • Počet predplatiteľov.
 • Priemerné pokrytie 1 príspevok.
 • Počet zobrazení kanálov za deň.
 • ERR (pomer názorov k odberateľom).
 • IC (index citácie kanála).
 • Vizuálna grafika.

Skutočný počet zobrazení v karuseli

Medzi robotmi Telegramu je skutočná polícia. Vyšetruje zločiny v oblasti podvádzania a zhromažďuje dôkazy o nečestných chlapcoch z Instagramu.

Bot @InstaPoliceRobot nesie nebezpečnú a ťažkú ​​službu. Pomáha zistiť skutočný počet zobrazení (bez značiek) z videa v karuseli. Stačí poslať odkaz na príspevok a skontrolovať poctivosť konkurentov, bloggerov alebo len priateľov zadarmo a bez akýchkoľvek obmedzení.

Príklady expozície: tu sa na video umiestnili rádi bez toho, aby ste sa pozerali (alebo naskrutkovali). Dôkazom toho je skutočnosť, že 2-krát menej ako záľuby

Analyzátor pre „Instagram“

Rozptýlite divákov v Instagrame zadarmo a bez špeciálnych služieb? Ľahko venujte pozornosť @Soberubot. Zhromažďuje základňu v dvoch režimoch:

 1. Zhromažďovanie aktívneho publika - používateľov, ktorí sa aktívne páčia posledných 10 príspevkov zo zadaných účtov.
 2. Zber širokej verejnosti - všetkých účastníkov špecifikovaných profilov.

Tak môžete zbierať napríklad aktívnu základňu účastníkov konkurencie. A poslať im reklamu s lepšou ponukou. Bot môže spracovávať naraz 1 až 3 profily. Výsledok je uvedený vo forme prihlásenia užívateľa alebo ich ID.

Boti na vytvorenie samolepiek

Nálepky z textu

@ MStickersBot topánok prevádza akýkoľvek text na nálepku. Pracuje s ruským aj anglickým jazykom.

Osobne som nemal rád vzhľad výsledných nálepiek. Biele pozadie, čierne písmo. Chcem niečo viac zábavy. Možno s obrázkami. Možno s farebným pozadím. Možno s úsmevom. Okrem toho nálepka vyzerá ako nálepka, ak je jej formát png. Tento topánok nevie ako vytvoriť png. Všeobecne platí, že topánok má priestor na rast.

Samolepky s obrázkami

Ďalším botom na vytvorenie samolepiek je @guggystickerbot. Jeho funkčnosť je oveľa zaujímavejšia. Počas tlače slova v textovom riadku, bot zobrazuje rôzne možnosti pre tematické obrázky, do ktorých môže byť toto slovo prilepené.

Vnútri topánok sú celkom vtipné obrázky. Dlho som v ňom uviazol a dokonca som vytvoril mini-príbeh o tom, ako sme hľadali užitočné telegramové roboty pre tento článok.

Bot vytvára samolepky v ruštine aj angličtine. Tiež nepodporuje formát png, ale na rozdiel od predchádzajúceho, ktorý je už dobrý, nevytvára svoje vodoznaky.

Samolepky

Bot @StickerFaceBot môže vytvárať nálepky pre vaše fotografie. Pošlite mu selfie, ktorá jasne ukazuje tvár, a on bude zdieľať odkaz s vami, kde si môžete vytvoriť osobnú banku samolepiek.

Myslím, že tieto samolepky sú ideálne pre bloggerov, profesionálov propagujúcich osobnú značku.

Ak sa vám zdá, že znak na nálepke nevyzerá ako vy, môžete zmeniť účes, farbu očí, tvar tváre, nosa, pier - čo chcete. Vo všeobecnosti experiment.

Bots na stiahnutie a previesť

Nájsť a stiahnuť hudbu

Chcete nájsť melódiu pozadia pre príbeh alebo pripojiť skladbu k záznamu "VKontakte"? Nájsť populárny kryt na pár sekúnd pomôže bot @ mptribot. Napíšte mu meno interpreta alebo riadky z piesne, na oplátku dostanete zoznam výsledkov.

Prevziať hudbu z priečinka „VKontakte“

Ak sú vaše obľúbené skladby už v "Audio Records" v "VKontakte" a chcete si ich stiahnuť, spustite bot @audiobot. Je schopný sťahovať vašu osobnú hudbu, skladby zo zoznamu „Odporúčané“, zvuk zo stránok priateľov, skupín a komunít.

Je dôležité, aby bola otvorená osobná stránka a časť „Moje zvukové nahrávky“ bola viditeľná pre všetkých používateľov. Predtým ako začnete, skontrolujte tieto parametre v nastaveniach "VKontakte", inak robot nebude fungovať.

Prevziať video YouTube

Videá z YouTube môžete sťahovať bez špeciálnych rozšírení prehliadača a online služieb. Spustite @YTAudioDownloadBot topánok a pošlite mu odkaz na video, ktoré sa vám páči. Ako testovací bot, som si stiahol posledné video z TexTerra o tom, kto je taký piccher a prečo je Boh.

Stiahnite si fotografiu / video z Instagramu

Rovnako ako vysielanie na Instagram a chcete si ho ponechať? Nenechajte sa ponáhľať, aby sa screenshot, plodiny, uložiť. Stačí poslať @SaveAsBot odkaz na príspevok, a to bude vykladať pre vás všetko, čo môžete "dostať" z tohto príspevku: text, foto, video, kolotoč.

Chcem si napríklad stiahnuť karusel publikácií z Instagramu, ktorý vám povie, kde cestuje naša známa kniha „100+ hacky pre internetový marketing“.

Previesť na pdf

@DocumentConversionBot bot konvertuje dokumenty Microsoft Office, iWork alebo OpenDocument do rôznych formátov.

Topánok je veľmi rýchly a úplne zadarmo, môj odtieň súbor bol prevedený do formátu PDF za 30 sekúnd bez otrasov a rušičiek. Ale v opačnom smere (z PDF do Wordu) topánka nefunguje.

Spätná väzba

Huskies

@ Like bot pomáha zbierať spätnú väzbu od predplatiteľov telegramových kanálov vo forme rád a nepáči. Môžete ho pridať do ľubovoľného chatu alebo kanála a kontaktovať ho pre pomoc pri zhromažďovaní reakcií.

dopytovania

Niekedy nie je dosť rád a musíte zbierať hlasy používateľov pre jednu alebo inú odpoveď. @Vote bot je schopný vytvárať hlasy v telegramových kanáloch. Má jednoduchú funkcionalitu: pridanie otázky, niekoľko možností odpovede, uverejnenie na kanáli. Bot vypočíta hlasy automaticky.

Ankety

Môžete nahradiť predchádzajúce 2 roboty jedným @ QuanBot. To je univerzálny bojovník, ktorý vie, ako zbierať rád, a zariadiť hlasovanie. Jednoducho vyberte požadovanú šablónu a zadajte text.

Po vytvorení ankety môžete odoslať na ľubovoľný chat alebo kanál, upraviť, pridať možnosti, zmeniť dizajn, vytvoriť jazdec z otázok a oveľa viac - bot toolkit je pomerne veľký.

Dúfam, že dnešný výber telegramov bol pre vás užitočný. Naučili ste sa niečo nové pre seba? Napíšte komentáre, čo pomocníci v telegramu používate a aké úlohy vám pomôžu vyriešiť. A nezabudnite na repost :-)

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár