Všetko o SMM: 114 článkov a videí, ktoré z vás urobia profesionála

Každý, kto práve začína podnikať na otvorenom priestranstve sociálnych médií, je venovaný ... Výber super užitočných článkov na tému SMM. Nezaradili sme tu všetky sociálne siete, ale sústredili sme sa na tie najobľúbenejšie. Ukázalo sa to veľmi cool! Udržujte vo svojich záložkách, aby nedošlo k strate tohto neoceniteľného skladu vedomostí.

"VKontakte"

1. Návrh skupiny "Vkontakte": najpodrobnejší sprievodca v RuNet (2018)

Podrobný sprievodca registračnými skupinami "Vkontakte". Materiál je objemný, ale stojí to za to - keď si ho preštudujete z obalu na kryt, môžete navrhnúť akúkoľvek komunitu, aj keď ste to nikdy predtým neurobili.

2. Sprievodca propagáciou skupiny "VKontakte" od začiatku na reálnych príkladoch (2018)

Článok obsahuje podrobné pokyny, ako začať komunitu pre podnikanie "VKontakte" od nuly. Opísaný pracovný plán predpokladá, že hlavným cieľom spustenia je prilákať zákazníkov do existujúceho podniku.

3. Propagácia "Vkontakte": 75 tipov na propagáciu skupiny (2017)

Úplný krok-za-krokom sprievodca na podporu podnikania "Vkontakte" s množstvom screenshoty, príklady a užitočné služby.

4. Rozhovor: Ako inteligentná páska, "Odporúčania" a "Prometheus": jedinečné informácie z tímu VK (2018)

Spýtali sme sa zástupcov aktuálnych otázok tímu VKontakte na Prometheus, inteligentnú pásku a ich plány do budúcnosti. Sergej Paranko, bývalý riaditeľ mediálneho ekosystému, a Andrei Zakonov, riaditeľ výskumu rastu a sociálnych sietí, reagujú. Poponáhľajte sa zoznámiť s jedinečnými informáciami z pôvodného zdroja.

5. Video: Propagácia "VKontakte": čipy, príklady, prípady, nástroje (2018)

Dvojhodinový záznam webinára Eugenia Kryukovej, vedúcej marketingu v Texterre, a autorom knihy 100+ hacky pre internetových obchodníkov. Jeden z komentárov divákov: „Bola to príliš užitočná informácia. Nevedela som o mnohých zasvätených osobách a o to viac som nemyslela na toľko jemností, za ktoré bola komunita zodpovedná.

6. Čo je Vkontakte zacielenie a ako ho nastaviť: sprievodca pre začiatočníkov (2018)

Zacielenie na zacielenie na rozpočet sa zlučuje, ale žiadne výsledky? Skontrolujte nastavenia a uistite sa, že reklama je videná správnym publikom. Dodržiavajte naše pokyny, aby ste nestratili.

7. Reklama "Vkontakte": viac ako 100 príkladov inšpirácie (2016)

Úplný prehľad techník, s ktorými môžete prilákať účastníkov do vašej skupiny, propagovať akciu alebo predávať produkty / služby. Štíhly a inšpirujúci.

Podporujeme verejnosť "VKontakte" bez výrazov a zhnitých SMM. Objednávka propagácie v našej agentúre.

8. Reklama v skupinách "VK": inštrukcie krok za krokom (2018)

Článok bude užitočný pre tých, ktorí chcú propagovať produkty, služby alebo komunity pomocou "VKontakte" verejnosti, ale neviem, kde začať. Po prečítaní sa naučíte, ako vybrať skupiny s cieľovým publikom a vytvoriť príspevky, ktoré pomôžu dosiahnuť maximálnu konverziu.

9. Súťaže "Vkontakte": ako získať požadované výsledky a nie "chytiť" zákaz (2017)

Ako, repost záznam, získať cenu - VK sú stále populárne SMM nástroj. Chápeme, ako sa správať, dosiahnuť požadované výsledky a za čo môžete získať zákaz.

10. Ako urobiť unbanal súťaž "VKontakte": 56 reálnych príkladov (2018)

Mnohé spoločnosti sa neobťažujú a nevykonávajú súťaže na základe jednoduchšieho - čím lepšie. Najjednoduchšie sú repostové súťaže: urobili ste repost - zúčastníte sa remízy. Vybrali sme pre vás unbanálne príklady súťaží.

11. Prípad: Ako zvýšiť aktivitu v komunite VK (2018) pomocou dynamického pokrytia

Zdieľame naše skúsenosti, ako sme oživili našu komunitu vo VK pomocou dynamického krytu. Tiež v článku - pokyny pre jeho inštaláciu a používanie, štatistiky a užívateľské recenzie.

12. Prehľad 35 služieb a aplikácií pre administrátorov VKontakte (2017)

Každý boxer SMM by mal tento článok lepšie umiestniť na stenu alebo uložiť do záložiek tak, aby bolo puzdro na náradie vždy po ruke.

13. 10 žiadostí pre komunity "Vkontakte": podrobný prehľad (2017)

Pavel Molyanov napísal najchytrejší návod na použitie 10 aplikácií VKontakte, ktoré možno použiť na podnikanie. Ak spustíte stránku "VKontakte", potom spustite čítanie! Naučte sa veľa nových.

14. Ako urobiť natívnu integráciu VKontakte: 10 nápadov s príkladmi a bežnými chybami (2018)

Natívne integrácia "VKontakte" pre komunity sú dobré, pretože nespadajú pod "pravidlo päť", čo obmedzuje počet platených pracovných miest. Inzerenti dostávajú nezvyčajný informačný kanál, čím sa znižuje efekt reklamnej slepoty. Maxim Romadanov zozbieral 10 nápadov na vytvorenie natívnych integrácií, použitie.

15. Dôvody blokovania skupín "VKontakte": príručka s príkladmi (2018)

V tomto článku vám povieme, prečo môžete chytiť zákaz „VKontakte“ a ako obnoviť prácu komunity. S pripomienkami administratívy, majiteľov skupín, právnikov a iných informovaných ľudí. Tiež uskutočnili svoj experiment s tabakom a 18+ materiálmi.

16. Atrakcia potenciálnych zákazníkov z VKontakte: prehľad hlavných dizajnérov widgetov (2018)

Návod na inštaláciu a používanie widgetov pre komunity VKontakte. S príkladmi a podrobnými opismi.

17. Sprievodca odoslaním správ v jazyku VKontakte (2017)

Vedeli ste, že VKontakte má svoj vlastný analógový informačný bulletin? Je čas naučiť sa tento nástroj. Z článku sa dozviete všetko, čo potrebujete na spustenie experimentu.

18. Ako propagovať projekt športových predmetov vo VK? (2017)

Potrebujete propagovať športový projekt? Je to celkom jednoduché. Poďme krok za krokom a na konkrétnom príklade pochopíme, ako sa to robí.

19. Ako zariadiť a podporiť stretnutie "VKontakte" na zber plnej sály (2017)

Článok je užitočný pre tých, ktorí chcú pozvať záujemcov na koncert, seminár alebo master class. Samozrejme, dajte im šťastie.

20. Prípad: ako s pomocou "VK" povedať celé mesto o laserovej značke (2017)

Príbeh o tom, ako jeden z autorov nášho blogu očaril prášok vlastného riadenia a podpory podnikania. V jeho prípade to bola laserová značka, ktorá musela byť propagovaná tam, kde o ňom takmer nikto nevedel.

21. Ako propagovať kino "Vkontakte": 3 tajné recepcie + obsahový plán a invázia cudzincov (2017)

Alexey Ofitserov zdieľa svoje tipy a zaujímavé triky na podporu kina vo Vkontakte, všetko z vlastnej skúsenosti!

22. Internetový marketing rustikálnym spôsobom: ako farmár hľadajúci klientov na sociálnych sieťach (2016)

S pomocou kompetentnej propagácie na internete môžete osloviť divákov kdekoľvek. Maria Makeeva to dokazuje svojou vlastnou skúsenosťou. Mini-case, ktorý bude užitočný pre každého, kto sa zaoberá internetovým marketingom.

23. Video: Ako vytvoriť obsah HYIP pre VKontakte (2017)

Vytvorenie high-tech obsahu pre sociálne siete je teraz v digitálnej sfére dopyt. Ak chcete zvýšiť predaj prostredníctvom sociálnych sietí, propagovať značku spoločnosti alebo svojho osobného, ​​musíte byť viditeľní medzi obrovským prúdom obsahu.

24. Videá: Ako pracovať s algoritmom "Prometheus" (2017)

Ako funguje časť odporúčaní VKontakte? Ako sa dostať svetlo "VKontakte"? Ako prilákať nových účastníkov zadarmo? Čo je to "Prometheus" algoritmus a ako ho použiť na propagáciu podnikania? Odpovedáme na populárne otázky.

25. Rozhovor: Zakladateľ "Cerebro Target": "Zatiaľ čo vy nie ste v VC, vaši konkurenti odstredia krém" (2017)

Rozprávali sme sa s tvorcom služby Cerebro Target, v ktorej hovoril o vlastnostiach podpory podnikania a práce s cielenou reklamou na VKontakte.

facebook

26. Ako postupovať na Facebooku: sprievodca krok za krokom (2017)

Ako zvýšiť počet fanúšikov stránky na Facebooku? Ako ich začať s vami spolupracovať? A ako premeniť týchto ľudí na zákazníkov a zákazníkov? Odpovede nájdete v tomto kompletnom sprievodcovi krok za krokom.

27. Ako vytvoriť osobnú značku na Facebooku. Poznámky jedného kapitána (2017)

Článok o tom, ako sa môžete stať viditeľným na Facebooku. Autor - Nata Zayats, redaktorka ukrajinského vzdelávacieho projektu WebPromoExperts. Žartujem, že sa nazývam „Facebook v službe“, pretože táto sociálna sieť jej umožnila dramaticky zmeniť život, nájsť nové povolanie a vidieť vyhliadky, že väčšina žien v strednom veku žijúcich v provincii je zbavená.

28. Facebook Reforma - kataklyzma pre niekoľko odvetví (2018)

Facebook oznámil radikálnu zmenu priorít v problematike pásky. Správy už spôsobili paniku, ale zatiaľ len v úzkych kruhoch odborníkov. Pre mnohých účastníkov a dokonca aj pre niektoré odvetvia sa zmeny prejavia katastrofálne.

29. 29 služieb pre správcov Facebook (2018)

Prehľad 29 služieb, ktoré rozširujú schopnosť pracovať s komunitou alebo skupinou v FB. Medzi nimi sú formátovanie textových príspevkov, hlasovanie, vytváranie bot, pokročilé analýzy. Držte tento box na náradie pre seba, aby ste všetko na jednom mieste.

30. Video: Nastavenie efektívnej reklamy na Facebooku za 1 hodinu (2017)

Z webinára sa dozviete o pracovných metódach reklamy na Facebooku - a to ako pre produkty a služby. Nemusíte tráviť hodiny štúdiom cieľov a metód, ktoré už nefungujú v modernej reklame.

31. Video: 5 Požiarne funkcie reklamy na Facebooku / Instagram pre stály prúd elektród (2018)

Webinar bude v prvom rade užitočný pre tých, ktorí ešte nedostali klientov z reklamy na Facebooku. Naučíte sa 5 výkonných funkcií inzercie na Facebooku, ktoré majú obrovský potenciál pre rast vášho podnikania.

32. 25 príkladov efektívnej reklamy na Facebooku (2018)

Ako propagovať produkty a služby na Facebooku? Autor propagoval svoju pásku a vyzdvihol 25 ilustratívnych príkladov efektívnej reklamy.

33. Čo Facebook blokuje účet Správcu reklám reklám a ako ho odblokovať (2018)

Preskúmajme, ako sa vyhnúť blokovaniu, zaistiť pred dôsledkami a aké sú možnosti rýchleho zotavenia sa z práce.

Instagram

34. Pokroky na Instagrame: najpodrobnejšie inštrukcie (2018)

Lia Canary napísala pre náš blog obrovský sprievodca propagáciou na Instagrame. Toto je najobsiahlejší sprievodca na túto tému na internete - garantujeme. Čítajte pre všetkých!

35. Príbehy na Instagrame: prečo ich potrebujete, prípady použitia, čipy a odporúčania (2018)

Napísal sprievodca príbehmi na Instagram. Hovoríme, ako ich pridať, ako strieľať videá a fotografie, nastaviť hashtags a geotags. Tu je zoznam užitočných aplikácií.

36. Príbehy na Instagram: 100+ nápadov na publikovanie (2018)

Evgenia Kryukova, viac ako sto príkladov toho, čo sa dá publikovať v príbehoch (fotografie a videá) a zbierať nápady podľa tém. Uložte tento článok do svojich záložiek tak, aby ste vždy mali zdroj inšpirácie na dosah ruky.

37. Video: Ako vytvoriť obsah HYIP na Instagram (2017)

Pre mnohých je Instagram stále nepochopiteľnou sociálnou sieťou, aby mohol publikovať fotografie krásneho života, ale v skutočnosti je to skvelá platforma na propagáciu. Môžete tiež pracovať s obsahom HYIP, ktorý vám umožní byť viditeľnejší av priebehu niekoľkých minút sa môže stať vírusovým.

38. Video: Instagram 2018: Najnovšie propagačné nástroje (2017)

Instagram sa stal skvelým na predaj, a to natoľko, že v roku 2017 ľudia, ktorí rozumejú, neinvestujú do otvorenia butiku, ale pri podpore kanálu Instagram (požehnanie a peniaze sú oveľa menej potrebné a návrat je oveľa rýchlejší a už nebudete musieť stolovať pri pultu) ,

39. Video: Ako propagovať "Instagram": 8 život hacking (2018)

8 život hacking, ktorý pomôže podporiť "Instagram". Prípad BodyLab fitness školy, najväčší fitness účet v Rusku. Účet za viac ako tri roky.

40. Video: 10 spôsobov, ako propagovať v Instagrame (2017)

Damir Khalilov zvažuje 10 hlavných spôsobov, ako prilákať účastníkov. Každý z nich vám umožní získať publikum. Ak vidíte kanál s 10 000, 100 000, 1 000 000 predplatiteľmi, títo účastníci boli s najväčšou pravdepodobnosťou priťahovaní jednou z týchto metód.

41. Video: Top 8 chýb pri prechode na Instagram (2018)

V roku 2018, každý robí veľkú stávku na propagáciu na Instagramu, ale naďalej robia tie isté chyby. V tomto videu, Damir Khalilov povie, aké opatrenia by sa mali vyhnúť pri propagácii svojho kanála, čo tieto chyby môžu viesť, ako aj to, čo použiť na oplátku.

42. Ako otvoriť internetový obchod v Instagrame od začiatku: sprievodca pre začiatočníkov (2017)

S našimi skúsenosťami s Instagramom sa aj naďalej podelíme. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete začať predávať prostredníctvom tejto sociálnej siete dnes.

43. Vytvorenie plánu obsahu pre Instagram: sprievodca pre makety (2017)

Ako vytvoriť obsahový plán pre Instagram? Vysvetľujeme v jednoduchom jazyku a príkladoch.

44. Prípad: Zapojenie Instagramu: Ako zdvojiť ER (2017)

Zaujímavý prípad. Klient na Instagrame má 4 000 predplatiteľov, ale nie jednu objednávku a prejde na stránku. Ako to vyriešil? Prečítajte si odkaz.

45. Video: Instagramové súťaže. Ako usporiadať súťaž? Čipy a tipy (2017)

Tento článok pojednáva o nasledujúcich bodoch: účel súťaží v Instagrame, ktoré sú vhodnejšie na vytvorenie podmienok pre súťaž, príklady úspešných a neúspešných súťaží, ako určiť víťaza, aby sa zvýšila dôvera účastníkov.

46. Ako vykonať maratón na Instagrame: podrobné pokyny s príkladmi (2017)

Podstatou maratónu - realizácia úloh určených na určité časové obdobie. Vaši účastníci sú v prevádzke; ich cieľom prekonať vzdialenosť je odhaliť svoj talent, naučiť sa nové veci, vaším cieľom je zvýšiť pomocou tohto predaja.

47. Dodatočná propagácia príspevkov prostredníctvom Instagramu „Vyhľadávanie“ a „Odporúčania“ (2017)

Vo výsledkoch vyhľadávania alebo v sekcii „Odporúčania“ v Instagrame môžete výrazne zvýšiť počet zobrazení vašich fotografií a získať možnosť prilákať nových používateľov.

48. 34 príkladov reklamy z bloggerov Instagramu (2018)

V Instagrame je reklama využívaná hlavne v postoch osobností, mienkotvorcov, firemných účtov firiem a bežných užívateľov. Kde som šiel, čo som jedol, kde som sa obliekol a strihal si vlasy, v akom salóne som si kúpil auto - to všetko zaujíma predplatiteľov a upozorňuje na tovary a služby. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s 34 príkladmi takejto reklamy.

49. Sprievodca pre prácu s mienkotvornými predstaviteľmi: od stanovenia cieľov po výpočet výkonnosti (2018)

V súčasnosti je ťažké nájsť podrobný návod na prácu s bloggermi na internete, ktorý by odpovedal na všetky otázky. A to je dôležité, pretože nesprávnym prístupom bude spolupráca viesť v najlepšom prípade k nulovým výsledkom av najhoršom prípade k zníženiu rozpočtu na propagáciu. V tejto príručke sme zozbierali všetky informácie o tejto téme a zdieľali naše závery.

50. Príbeh o tom, ako sa tattoo master Instagram účet spunul (2017)

Článok popisuje pravidlá pre efektívnu interakciu s účastníkmi účtu Instagramu pre tetovacieho majstra. Akčný plán s minimálnymi investíciami.

51. SMM pre MMA - tvrdé zákony na podporu silných mužov na Instagram (2017)

Výborný prípad na podporu zmiešaného klubu bojových umení na Instagrame. S názornými príkladmi a závermi ku každej položke. Všeobecne platí, že skutočný sklad vedomostí a neoceniteľné skúsenosti.

YouTube

52. Ako propagovať kanál na YouTube: kompletný sprievodca pre začiatočníkov (2018)

Z nášho sprievodcu sa dozviete, ako propagovať svoj kanál YouTube, upozorniť na vaše videá a získať veľa odberateľov.

53. Sprievodca vytváraním video obsahu: dobytie služby YouTube s nulovým rozpočtom (2017)

Hovoríme, ako začať produkovať video obsah na vlastnú päsť a ísť s ním na YouTube. Celá základňa, ktorú musíte vlastniť začiatočník yutubovodu.

54. Video Marketing Sprievodca: aké videá strieľať pre podnikanie (2018)

Hovoríme o 9 typoch videa pre podnikanie - ich nevýhodách, výhodách, zložitosti výroby. Vybrali sme príklad pre každý typ a dokonca sme vytvorili vlastné videá pre pár.

55. 21 spoločností s chladným kanálom YouTube (2018)

Mnohé veľké spoločnosti vytvárajú kanál na YouTube, aby prilákali zákazníkov: Coca-Cola sa pripomína počas sviatkov Nového roka a Red Bull každý deň pridáva trochu extrémne. V tomto článku autor zozbieral kanály rôznych spoločností zameraných na rusky hovoriaci segment internetu alebo celého sveta.

56. 30 prípadov video marketingu: príklady úspešnej a neúspešnej reklamy (2018)

30 príkladov zaujímavého video marketingu, s cieľom urobiť objemnú prezentáciu toho, čo sa deje s videoreklamou, a nakresliť zaujímavé kúsky.

57. Ako písať skripty inzerovať na YouTube a ako sa líši od kolegov televízie (2017)

Ako vytvoriť skript pre reklamu na YouTube, prilákať divákov na vašu stranu, a bude diskutovaný v tomto článku.

58. Čo ovplyvňuje propagáciu služby YouTube: najvýznamnejšie faktory (2018)

Okamžite varujte: Google neodhalí všetky tajomstvá hodnotenia videa. Zoznam faktorov je založený na pochopení samotného „YouTube“, výskumu a odborného poradenstva a vlastných pozorovaní.

59. 29 praktických SEO tipov pre videá YouTube (2017)

V tomto článku nájdete 29 užitočných hackov a tipov pre tých, ktorí sa podieľajú na video marketingu.

60. Newsletter: Podpora YouTube s vidIQ: Analýza užitočných funkcií (2018)

Pomocou tohto nástroja môžete získať veľa údajov o kanáli a kanáloch konkurentov, ktoré nikdy nenájdete vo verejnej doméne.

61. Newsletter: Mini-case: dôležitosť optimalizácie videí na YouTube (2018)

Naposledy sme spustili sériu videí „Len asi komplikované“. Myšlienka bola nasledovná: natáčať krátke videá s odpoveďami na najjednoduchšie otázky o internetovom marketingu. Každé video by malo byť optimalizované pre konkrétny vyhľadávací dopyt. Čo to bolo? Prečítajte si v našom mini-case.

62. Analýza YouTube: prehľad nástrojov na zhromažďovanie vlastných štatistík a analýzu konkurentov (2018)

В статье мы рассказываем про платные и бесплатные, официальные и сторонние инструменты YouTube-аналитики.

63. За что могут заблокировать канал на YouTube и что делать в случае бана (2018)

YouTube - один из крупнейших UGC-порталов. Даже несмотря на то, что создавать видеоконтент сложнее всего, желающих продвинуться там велико как нигде. A na zmiernenie všetkého stiahnuteľného obsahu je buď nemožné alebo veľmi drahé. Preto je takmer všetka zodpovednosť za kontrolu obsahu priradená užívateľom.

64. Newsletter: Nebojte sa hádať s YouTube. Mini-case pre štrajk z kanálu (2018)

Nedávno sme aktualizovali článok o tom, čo môžete získať na YouTube kanáli. Ukázalo sa, že je to trochu ironické, pretože nasledujúci deň sme dostali štrajk. Ako sme to strieľali? Prečítajte si náš newsletter.

65. Video: Ako vytvoriť rozpočet videa pre podnikanie vlastnými rukami (2018)

Cieľom webinárov je povedať, ako môžete vytvoriť video vlastnými rukami. Zhrnutie: aké sú typy video obsahu? Prečo potrebujete storyboard? Čo je to storyboard? Ako si vybrať správne miesto? Ako si vybrať vybavenie? Prečo potrebujete osvetlenie? V ktorom programe pripojiť video? Analýza hlavných etáp inštalácie.

66. Prehľad jednoduchých editorov videa pre začiatočníkov (2017)

Čo ak ešte nemáte superveľmoci na montáž profesionálnych videí? Začnite pracovať v jednoduchých programoch, postupne sa presúvajte na zložitejšie. Rovnako ako v tomto prehľade.

67. Prehľad najjednoduchších zvukových editorov a tipov pre prácu so zvukom (2018)

Základný sprievodca pre tých, ktorí najprv potrebujú spracovať zvuk. V článku - odporúčania pre výber jednoduchého zvukového editora a niekoľko tipov pre prácu so zvukom.

68. Prehľad 9 web stránok v ruskom jazyku (2017)

Porovnajte služby, s ktorými môžete organizovať webové semináre a videokonferencie. Pre pohodlie sú všetky služby uvedené v tabuľke.

69. Newsletter: Ako vykonávať webový seminár v službe YouTube zadarmo prostredníctvom videorekordéra tretej strany (2017)

V poslednej dobe sme začali každý týždeň vykonávať jeden webinár zadarmo. Hlavným "trikom" je, že tieto webináre stoja nielen pre našich divákov, ale aj pre seba. Chcete povedať, ako to robíme? Potom postupujte podľa odkazu.

70. Newsletter: Prečo vlastniť webinár? (2018)

Ak pravidelne sledujete naše oznámenia, viete, že každý týždeň máme voľné webové semináre, ktoré si vyžadujú veľa času a úsilia. Často dostávame otázku „prečo to robíte?“. Všetky webové semináre sú zadarmo, naše služby nepredávame. Prečo tráviť toľko času a úsilia? Odpovieme.

71. 15 cvičení pre úspešné predstavenia na kamere (2018)

Chcete byť úžasný YouTube? Aj keď sa vo vás Dud už usadil, stále sa snažíte vyjadriť svoje myšlienky chladne na videu - nie je to len preto, že ste si prečítali našu správu. Nehľadajte tu triviálne tipy o koncentrácii. Čakáte na drsné čerpanie mozgu.

72. Štruktúra krátkej reči: 13 hotových schém a video ukážok (2017)

Schopnosť hovoriť krátko a do bodu je vždy ocenená. V tomto článku zvážime ultra krátku verziu prejavov od 1 do 3 minút. Niektorí ich dokonca nepovažujú za serióznu prezentáciu, ale márne. Aj v takom krátkom prejave sú všetky atribúty: publikum, účel, štruktúra, potreba záujmu atď.

73. Rozhovor: Anton Gaivoronsky o tom, ako vytvoriť multi-milión dolár podnikania pomocou video marketing (2017)

Anton Gayvoronsky je autorom video blogu JohnCalliano a majiteľom najväčšej siete vodných fajok na svete HookahPlace. Počnúc jednoduchými recenziami videa, bol schopný vybudovať skutočné dymové impérium a stále úspešne propaguje svoje podnikanie prostredníctvom video marketingu.

74. Rozhovor: "Emocionálni Taliani v Miláne TV": Ako úprimnosť vyhráva YouTube (2017)

V súčasnosti má kanál „Emocionálni Taliani v Miláno TV“ viac ako 230 tisíc účastníkov a 23 miliónov zobrazení. Mali sme šťastie, že sme sa mohli porozprávať s jedným zo zakladateľov kanála Daryou Pereverzevovou a naučiť sa veľa zaujímavých vecí o histórii kanála, vnútornej „kuchyni“ a plánoch do budúcnosti.

75. Rozhovor: Shanti-Shanti.rf: ako podporovať online obchod pomocou recenzií videa? (2015)

Rozhovory so zakladateľmi internetového obchodu shanty-shanty.rf. Chlapci sú vlastne dvaja z nich, ktorí implementujú obsahový marketing (so zaujatosťou na obsah videa) na svojich webových stránkach. A robia to v pohode. Urobte si príklad!

76. Rozhovor: Tatyana Rybakova: Ako stratiť 55 kg a stať sa úspešným bloggerom YouTube (2017)

Rozprávali sme sa so slávnym blogerom YouTube Tatianou Rybakovou a pýtali sme sa, ako k nej prišla sláva, ako zostavuje obsahový plán a propaguje kanál. Môžete čítať s niečím chutným a užitočným.

77. Rozhovor s videom: Psychoterapeut Alexej Krasikov: Pomôž ľuďom a peniaze prídu (2017)

Rozhovor s poradcom psychológom Alexejom Krasikovom o tom, ako spustil kanál YouTube a stal sa vysoko plateným špecialistom s obrovským čakacím listom.

"Yandeks.Dzen"

78. Čo je Yandex.DZen a ako na ňom zarobiť peniaze (2018)

Je čas pochopiť Zen. Náš autor študoval Yandex.Dzen niekoľko mesiacov a zostavil podrobný sprievodca funkčnosť služby.

79. Video: Ako sa dostať k veľkej doprave z Yandexu Dzena s minimálnym úsilím: skúsenosť s Texterrou (2018)

Zdieľame s vami nahrávanie webinárov o Yandex.DZen. Webinár bol veľmi intenzívny. Nahrávanie, prezentácia a ďalšie materiály môžu byť použité ako návod pre prácu s Zen.

80. Ako Yandex.Dzena algoritmy fungujú: rozhovor s mediálnym riaditeľom služby, Danielom Trabunom (2018)

Pýtali sme sa na otázky Daniela Trabuna, mediálneho riaditeľa spoločnosti Yandex.Dena. Hovoril o algoritmoch, aktualizáciách a plánoch služieb.

81. Video: Yandex Zen - nová hviezda v oblasti marketingu obsahu (2018)

Poradenský systém Yandex.Dzen sa stal jedným z najúčinnejších nástrojov pre marketing obsahu. Damir Khalilov nahral špeciálne video, v ktorom odpovedá na najdôležitejšie otázky týkajúce sa tejto služby.

82. Video: Zen Piatok. Nahrávanie vysielania (30.3.2018)

Zen Friday - neformálne stretnutie s autormi, vydavateľmi a značkami. Ide o to, ako vytvoriť médiá na rôznych platformách. Užitočná konferencia. Pozrite sa!

telegram

83. Prečo vyskúšať Telegram? Messenger Review (2016)

Nové možnosti propagácie, komunikácie s tímom a zákazníkmi. Verejné kanály. Tajné chaty. Supergroup. Pracujte s akýmkoľvek zariadením. Toto všetko je o Telegrame.

84. Príručka pre autorov kanálov v Telegrame (2017)

Telegramové kanály sú v trende a už je čas, aby ste začali svoju vlastnú. Hovoríme prečo, prečo a ako to funguje.

85. Ako propagovať kanál v Telegrame: analýza nástrojov, metód, chýb (2017)

Hovoríme, ako propagovať kanál v Telegrame, aké nástroje by ste mali použiť + na konci užitočné tipy od Pavla Fedorov - autor populárneho kanálu "Pasha a jeho otálenie."

86. Video: Ako vytvoriť obsah HYIP v Telegrame (2017)

Užívatelia majú záujem o kvalitný obsah, sú pripravení sa prihlásiť na odber kanálov a spotrebovať ho. Ale aby ste sa stali viditeľnými dokonca aj v sieti, ktorá je len hybnou silou, musíte byť schopní pritiahnuť pozornosť. Chcete sa naučiť toto remeslo? Potom si pozrite video prepojenie.

87. Blokovaný "Telegram"? A čo teraz? Analýza skutočností (2018)

Telegram zablokovaný na území Ruskej federácie. Ako sa to stalo? Kto je na vine? A čo teraz? Prečítajte si v našom článku.

"Spolužiaci"

88. Ako propagovať skupinu v sekcii Odnoklassniki: krok za krokom (2016)

"Spolužiaci" sú často vnímaní ako zbytoční z hľadiska nástrojov SMM. A márne. Dmitry Dementiy bude učiť, ako podporovať skupinu v Odnoklassniki.

89. Video: Propagácia v "Odnoklassniki": tipy a žetóny (2016)

Toto video pojednáva o pracovných metódach propagácie skupiny v Odnoklassniki.

90. Video: Nastavte reklamy v službe myTarget. Úplné inštrukcie krok za krokom (2018)

Toto video zobrazuje podrobné informácie o nastavení reklám v Odnoklassniki - target.my.com. V tejto sociálnej sieti - viac ako 140 miliónov ľudí! Je to veľmi chladný a výkonný nástroj na nastavenie cielenej reklamy na predaj tovarov a služieb v Rusku a krajinách SNŠ.

91. Video: Ako propagovať skupinu v Odnoklassniki bez chýb (2014)

Sergej Menshikov pre vás zhromaždil typické a celkom zjavné chyby v práci s obsahom pre túto sociálnu sieť, ktorú každý priznáva. Naučíte sa: prispôsobiť obsah pod "spolužiakmi", navrhovať pracovné miesta tak, aby prilákali používateľov, a tiež sa vyhýbať typickým chybám pri práci s "spolužiakmi".

Užitočné materiály na tému SMM

92. Prečo lacný SMM nefunguje a efektívny SMM je tak drahý (2016)

Veľký a veľmi dobrý článok, ktorý jasne vysvetľuje, prečo lacné SMM odčerpáva peniaze a ako sa pohybovať v sociálnych sieťach s cieľom získať skutočné výsledky (a nie uviaznuté záľuby a roboty).

93. Propagácia komunity v sociálnych sieťach: od vytvorenia koncepcie až po dosiahnutie zisku (2017)

O jeho stratégii podpory podnikateľských komunít v sociálnych sieťach sme hovorili s Ilyou Rabchenkom, zakladateľom známej komunity "Director Club". Bol to zdĺhavý a veľmi užitočný článok.

94. KPI v SMM: 30+ metriky výkonnosti marketingu v sociálnej sieti (2018)

Snažili sme sa zozbierať všetky najdôležitejšie ukazovatele pre analýzu marketingu sociálnych médií. Informácie budú užitočné pre učebnice, manažérov a podnikateľov.

95. Ako zapojiť používateľa sociálnej siete do obsahu (2017)

Zapojenie obsahu je také, ktoré pozýva účastníka na dialóg. Ak chcete pozvať na dialóg, obsah by mal: intríg, klamať, flirtovať, dávať užitočné. Odberateľ má radosť z dobrého pútavého obsahu, ako je rozhovor so zaujímavou osobou, a značka dostane organický dosah, spätnú väzbu a nápady na nasledujúce publikácie.

96. Reštaurácia SMM: chutné texty o chutnom jedle a nielen (2016)

Tento článok je o tom, ako písať netriviálne texty, ak propagujete kaviareň alebo reštauráciu (a skutočne akékoľvek stravovacie zariadenie) na sociálnych sieťach. Pred čítaním odporúčame skladovať s obrúskami. Text a obrázky spôsobujú veľké slinenie.

97. 96 nápadov na zabíjanie obsahu pre sociálne siete (2014)

Všetci obchodníci sú si vedomí výhod podpory projektov v sociálnych sieťach. Odborníci však často nevedia, aký obsah zverejniť na Facebook, VKontakte a Instargram. V tomto článku nájdete 96 nápadov, ktoré pomôžu podporiť kampane SMM.

98. 68 typov obsahu pre sociálne siete pre obchodné úlohy: infografika + príklady (2018)

Po prečítaní sa naučíte: aký obsah vaše podnikanie potrebuje a ako ho získať, aké úlohy každý typ obsahu rieši, ako vytvoriť marketingový obsahový plán.

99. Jemné umenie vyberania obrázkov pre príspevky v sociálnych sieťach: 9.5 pravidlá (2018)

Ak sa obrázok nelepí naraz, text v príspevku sa nečíta. V páske sa stratí. Čas, úsilie a peniaze vynaložené na jeho vytvorenie budú zbytočné. Naučíme sa to urobiť.

100. 40 zdrojov voľných obrázkov pre komerčné využitie (2018)

Mnohé z nich sú stratené, kde sa dajú obrázky pre príspevky. Skladom fotky obťažovať užívateľov, pre požičané obrázky možno získať na krku, a nemáte čas na vytvorenie vizuálneho obsahu sami. V tomto článku nájdete niekoľko desiatok zdrojov voľných obrázkov, s ktorými môžete ilustrovať publikáciu.

101. Vytváranie obrázkov pre sociálne siete: rozmery, vodoznaky, nástroje, príklady (2017)

Ak propagujete spoločnosť alebo osobnú značku na sociálnych sieťach, je dôležité, aby obrázky na všetkých stránkach vyzerali primerane, nestrácali kvalitu a nehovorili o nápade. Je užitočné poznať správne veľkosti, formáty, požiadavky a nástroje na vytváranie a vyhľadávanie obrázkov.

102. Newsletter: Ako robiť profesionálne fotografie pomocou smartfónu (2018)

Mobilné fotografovanie je jednoduché, ale neuveriteľne zaujímavé. Schopnosť vytvárať vysokokvalitné fotografie na smartfóne môže byť pre vás užitočná, ako keď vykonávate Instagram vo vašej spoločnosti, ako aj pre osobné účely (napríklad pri cestovaní, keď je nepohodlné nosiť obrovské zrkadlovky so sebou).

103. Návody na gif: kde hľadať, ako vytvárať a ako používať v sociálnych sieťach (2017)

Svet je blázon okolo gif. Sú všade. Nielenže sú sociálne siete preplnené gifmi, sú už ilustrované vedeckými článkami a serióznou analýzou. Nemôžeme zastaviť toto šialenstvo, tak ho dovoľte. Na vyššie uvedenom odkaze nájdete podrobný návod, kde hľadať gif, ako ich vytvoriť a ako ich používať v sociálnych sieťach. Udržujte vo svojich záložkách, nestratíte.

104. Ako spracovávať fotografie online: 90+ nástroje pre prácu s obrázkami (2018)

Viac ako 90 nástrojov, ktoré zlepšujú spracovanie obrazu: služby a programy na spracovanie fotografií, nástroje na vytváranie infografiky, gify, memy, demotivátory, karty, nástroje na vytváranie snímok obrazovky, konvertory a meniče, mobilné nástroje na prácu s fotografiami.

105. 7 najlepších služieb pre tvorbu video infographics (2016)

Ľudia vnímajú kvalitnejšie infografiky lepšie ako suchý text. Video je ďalším krokom vpred. V ňom kombinujete text, obrázky a zvuk (hlas), aby ste návštevníkom poskytli maximálne informácie. V tomto článku sme zhodnotili 7 služieb, v ktorých môžete vytvoriť video infographics sami.

106. Odložené vysielanie v sociálnych sieťach: najlepšie služby pre odosielanie správ podľa plánu (2015)

Ak nechávate správy ručne, musíte stráviť príliš veľa času mechanickou prácou. Lepšie je utrácať ho na tvorbu obsahu, však? Ak chcete získať túto príležitosť, použite odložené vysielanie na sociálnych sieťach.

107. Ako fungujú hashtags v rôznych sociálnych sieťach (2018)

Haštagovia - bez preháňania, skvelým nástrojom. Užívatelia tak môžu aspoň čiastočne organizovať informačný chaos sociálnych sietí a získavať potrebné údaje z okolitého hluku. A internet marketingu používať hashtags sprostredkovať informácie cieľovej skupine. V tomto článku sa dozviete, ako hashtags pracujú v rôznych sociálnych sieťach.

108. Ako nakonfigurovať retargeting pixlov "VKontakte", Facebook, Mail.ru (2018)

V tomto článku nájdete vizuálne pokyny na konfiguráciu retargeting pixlov VKontakte, Facebook a myTarget. Tiež sa zoznámite s ilustračnými príkladmi použitia pixelov na zvýšenie efektivity reklamy.

109. Ako spoločnosti reagujú na recenzie: 44 reálnych príkladov (2018)

Ako reagujú banky a lekárne, cestovné kancelárie a salóny krásy, telekomunikační operátori a taxislužby na internetové požiadavky zákazníkov? Existuje mnoho príkladov: existujú štandardné odpovede a živé emócie a nedostatočné reakcie a očividná hrubosť. Vo všeobecnosti si užívajte.

110. Vzájomná reklama značky: 80 príkladov krížového marketingu v sociálnych sieťach a nielen (2018)

Autorka zozbierala 80 príkladov krížového marketingu v sociálnych sieťach a nie len. Presvedčte sa sami: banky a predajcovia áut, reštaurácie rýchleho občerstvenia a online hry, supermarkety a značky šperkov môžu byť partnermi - existuje množstvo možností spolupráce! Venujte pozornosť tomuto spôsobu propagácie.

Rozhovor s expertmi SMM

111. Alexander Chizhov: "Myslel som si stokrát, že som našiel" zlatý algoritmus "v SMM, a presne to isté - prerušil" (2018)

Pred pár rokmi nikto nevedel, kto bol Alexander Chizhov. V sfére SMM sa objavil skôr náhle a okamžite získal sympatie publika svojím svetlým štýlom, nádherným zmyslom pre humor a schopnosťou nájsť a vytvoriť naozaj kvalitný obsah. Rozhovor sa ukázal byť emocionálny a veľmi zaujímavý. Odporúča sa na čítanie.

112. Rozhovor s Dmitrijom Rumyantsevom: trendy vo vývoji cielenej reklamy (2016)

Odborník v oblasti SMM, Dmitrij Rumyantsev, rozpráva v rozhovore o budúcnosti cielenej reklamy: na čo by mali byť lekári pripravení, ako sa zmení zacielenie a aké sociálne siete sú pre nás pripravené.

113. Alexander Postanovich: o jeho ceste k SMM, zárobku na kanáloch v Telegrame a tajomstvách Prometheus (2018)

Alexander povedal o zaujímavých vlastnostiach o podpore SMM, výsledky z Prometheus, algoritmy VKontakte, prácu s negatívnym, užitočným rozprávaním a oveľa viac. Prečítajte si jeden dych.

Užitočné video

114. Trendy SMM 2019. Kirkorov, Roboty, Bots a Ai (2019)

Zaujímavé video, ktoré uvádza hlavné trendy v SMM pre rok 2019.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár