Aplikácie pre vývoj aplikácií: ako si vytvoriť aplikáciu pre iOS a Android sami

Pochybujete, či investovať do vývoja mobilnej aplikácie? To môže byť vykonané nezávisle a úplne zadarmo. Môžete získať skúšobnú verziu, pomocou ktorej je vhodné vyhodnotiť účinnosť mobilnej stratégie. A ak sa pokúsite, urobíte slušnú mobilnú aplikáciu, ktorá sa stane hlavným nástrojom pre online interakciu s majiteľmi smartfónov a tabliet.

Mal by som vytvoriť aplikáciu pre mobilné zariadenia

Stojí za to. Ak neveríte v slovo, tu je niekoľko faktov:

 • Podľa spoločnosti Flurry Analytics a spoločnosti comScore používatelia smartfónov a tabletov používajú prehliadač iba 14% celkového času práce so zariadením. A 86% času stráveného na rôznych aplikáciách.
 • Inštalovaná aplikácia je vaším priamym komunikačným kanálom so spotrebiteľom. Len si pomyslite: nemusíte utrácať peniaze za reklamu alebo čakať, kým vás osoba nájde pomocou Yandexu. Zostáva zachovať požadovanú funkčnosť používateľa a poskytnúť mu relevantný obsah.
 • Počet nákupov realizovaných pomocou tabletov a smartfónov rastie na internete ako aj na internete. Podľa marketingovej agentúry Criteo sa už v roku 2016 bude viac ako polovica online transakcií v runete vykonávať prostredníctvom mobilných zariadení.

Ak chcete, aplikácia je mobilný prehliadač, v ktorom sa otvárajú iba vaše stránky. V takom prípade by užívateľ nainštaloval takýto internetový prehliadač? Iba ak má záujem o váš produkt alebo informácie. Preto si pamätajte: klient, ktorý nainštaloval aplikáciu je lojálny a pripravený kúpiť zástupcu cieľovej skupiny.

V tomto prípade stojí za to riskovať a ponúkať DIY aplikácie lojálnym zákazníkom, a nie softvér vyrobený profesionálmi pre Android a iOS? Poďme na to.

Keď si môžete vytvoriť aplikáciu sami

Pamätáte si, čo návštevníci potrebujú? Prichádzajú kvôli obsahu alebo funkčnosti zdroja. Ľudia chcú informácie, niečo na nákup, vidieť a komentovať fotografie priateľov a tak ďalej. Používatelia mobilných aplikácií potrebujú to isté. Hľadajú informácie alebo uskutočňujú akékoľvek transakcie.

Pamätáte si, kedy môže podnik samostatne vytvoriť webovú stránku? To je pravda, keď nie sú žiadne peniaze na spoluprácu s profesionálmi ešte, a tam je čas a túžba zaoberať sa WordPress alebo Joomla. Rovnaká situácia s aplikáciami. Vlastne vytvorené programy pre iOS a Android možno konvenčne porovnávať so stránkami na „motoroch“ s otvoreným zdrojom.

Ide o to: môžete otvoriť internetový obchod, chladný portál alebo firemnú webovú stránku na 1C-Bitrix alebo na samopisnom motore. Ten istý problém možno vyriešiť pomocou Drupalu, Joomla! alebo opencart. S aplikáciami tiež: môžete platiť veľké peniaze top vývojárom, a môžete uspokojiť potreby publika s pomocou online dizajnérov.

Pokúste sa vykonať aplikáciu sami, ak:

 • Vykonávate prvé kroky v podnikaní a dodržiavate princípy bootstrappingu. Diváci odpustia nevýznamným nedostatkom začínajúcemu podnikateľovi, ale kvôli tomu bude veľký podnik nahliadnuť. Preto aplikáciu nerobte sami, ak vlastníte obchodnú sadzbu "Euroset".
Bootstrapping je rozvoj podnikania s pomocou dostupných zdrojov bez prilákania úverov a investícií.
 • Vaši zákazníci potrebujú program pre smartfóny a tablety s veľmi jednoduchou funkčnosťou. Môžete napríklad urobiť bez vývojárov, ak chcete stránku previesť do aplikácie.
 • Vy a vaše publikum ste spokojní so vzorovým dizajnom aplikácie. Tento bod možno formulovať takto: ak je obsah a funkčnosť programu vo výške, málo ľudí bude venovať pozornosť dizajnu.
 • Úspešné alebo neúspešné spustenie aplikácie nebude mať okamžitý a významný vplyv na podnikanie. Napríklad, ak priťahujete a obsluhujete väčšinu klientov v režime offline a vyvíjate aplikáciu do budúcnosti, je tu priestor na experimenty.
 • Včera potrebujete aplikáciu. Tu si musíte vybrať jednu z dvoch možností: zaplatiť vývojárom hotový vzorový kód alebo použiť návrhára.
 • Nechcete sa spoliehať na vývojárov. Ak sa obávate, že štúdio vám bude účtovať príliš veľa prostriedkov na podporu a aktualizáciu programu, použite hotové riešenia. Len nezabudnite, že musia byť tiež aktualizované.

Rozhodli ste sa urobiť program sami? Pokračujte ďalej.

Vytvorte si aplikáciu pre seba: čo potrebujete vedieť

Musím začať teóriou. Potrebujete na základnej úrovni pochopiť anatómiu mobilných aplikácií, ako aj plánovať základnú funkčnosť programu.

Čo je mobilná aplikácia

Mobilná aplikácia je program bežiaci na tabletoch a smartfónoch. S pomocou programov rieši majiteľ zariadenia praktické problémy: pripája sa na internet, publikuje fotografie na sociálnych sieťach, edituje text alebo obrázky, ničí virtuálne orky, počúva hudbu.

Aplikácia sa skladá z prednej a zadnej časti. Front-end sú komponenty programu, s ktorým klient komunikuje. Back-end alebo server strana - to sú komponenty, s ktorými vývojár komunikuje. Relatívne povedané, front-end je na zariadení používateľa a back-end je na osobnom alebo prenajatom serveri vlastníka programu.

Používatelia smartfónov a tabliet sťahujú aplikácie z vývojárskych stránok alebo z obchodov. Najznámejšie obchody sú Google Play a App Store. Publikum považuje aplikácie z obchodov za bezpečné, pretože moderátori kontrolujú programy pred publikovaním.

Ako previesť teoretické vedomosti o anatómii mobilných aplikácií do praktických akcií? Pri výbere dizajnéra venujte pozornosť dvom pozíciám. Po prvé: služba musí poskytovať hostingové aplikácie. Po druhé, vybraný zdroj by mal poskytovať možnosť spravovať aplikáciu a publikovať ju v službe Google Play, App Store a ďalších obľúbených obchodoch.

Ako určiť potrebnú funkčnosť aplikácie

V tejto fáze je potrebné formulovať účel a úlohy, ktoré aplikácia rieši. Inými slovami, musíte pochopiť, prečo vytvárate program pre mobilné zariadenia. Upozorňujeme, že tento problém by sa nemal vnímať z obchodného hľadiska. Každý vie, že za formuláciou, ako je "zlepšenie kvality služieb" a "poskytnúť pohodlie vlastníkom smartfónov", existuje špecifický obchodný cieľ: stimulovať predaj. Nepomôže však plánovať funkčnosť programu.

Pozrite si účel a ciele aplikácie z pohľadu klienta. Určite účel, na ktorý bude zástupca publika inštalovať a používať aplikáciu. Nájsť úlohy, ktoré dosiahnu tento cieľ.

Napríklad, ak máte internetový obchod, cieľ mobilnej aplikácie môže byť formulovaný takto: umožniť zákazníkom vybrať si a kúpiť produkty zo smartfónu alebo tabletu. Dosiahnutie tohto cieľa by malo poskytnúť tieto ciele:

 • Aplikácia by mala byť ľahko navigovateľná. Zákazník by mal byť schopný vyhľadávať produkty podľa kategórií, parametrov, výrobcov.
 • Program by mal mať pohodlnú nákupnú pokladňu: košík, platobný systém, sledovanie stavu objednávky.
 • Aplikácia potrebuje osobný účet. Bude to sekcia "História nákupov", "Túžby", "Obľúbené".
 • S pomocou push-notifikácií klient dostane správy o príchode a propagácii nového tovaru.
 • V sekcii „Informácie“ môže používateľ čítať správy a recenzie.

Už ste uhádli, že formulácia cieľov a cieľov určuje funkčnosť budúcej aplikácie? Mimochodom, nestrácajte čas na merateľnosť a dosiahnuteľnosť cieľa. Momentálne plánujete funkcie programu a nie ste zapojení do analýzy SMART.

Tiež nestrácajte čas na plánovanie dizajnu, vzhľad ikon a tlačidiel, rozloženie obrazovky. Budete používať šablónové riešenia. Návrhári aplikácií vám umožňujú vybrať jedno z hotových návrhov a vyplniť ho obsahom.

Nezávisle praxe formulovať účel a úlohy tvorby aplikácií rôznych typov. Zapíšte napríklad znenie programov vytvorených pre obsahové projekty, fóra, služby.

Prehľad služieb a aplikácií pre vytváranie mobilných aplikácií pre Android a iOS

S pomocou mobilných dizajnérov môžete vyvíjať aplikácie s rôznymi funkciami. Môžete si vybrať univerzálnu službu alebo dizajnéra, naostriť na vytvorenie aplikácií určitého typu. Napríklad, ak vyvíjate internetový obchod, potom vám MobiCart designer vyhovuje.

Služba MobiCart

Služba MobiCart je určená na vytváranie aplikácií elektronického obchodu. Môžete vytvoriť program, ktorý nahradí internetový obchod stránok pre mobilných používateľov. Ak nemáte internetovú stránku, môžete tiež vytvoriť plnohodnotný mobilný internetový obchod.

MobiCart podporuje ruský jazyk. Návrhár realizoval platbu prostredníctvom služby PayPal. K dispozícii je aj možnosť platby po prijatí tovaru. Služba je platená, ale začínajúci podnikatelia môžu využiť bezplatnú tarifu s obmedzenou funkčnosťou. Hlavným obmedzením je, že do obchodu nie je možné pridať viac ako 10 produktov.

Po registrácii sa dostanete na osobný účet používateľa. Ak chcete vytvoriť aplikáciu, vyberte možnosť Vytvoriť aplikáciu.

Odovzdajte logo obchodu pomocou funkcie Nahrať logo. Vyberte a uložte farbu aplikácie.

Vyberte karty, ktoré sa zobrazia na obrazovke aplikácie. Označte aj stránky, ktoré chcete vytvoriť. Uložte nastavenia.

Prejdite do časti Nastavenia v obchode. Ak to chcete urobiť, vyberte sekciu Nastavenia ukladania. Na karte Obchod zadajte názov obchodu, e-mailovú adresu správcu. Pomocou rozbaľovacej ponuky vyberte menu. Ak ho chcete použiť v aplikácii Mapy Google, zaregistrujte kľúč API a zadajte ho do príslušného poľa.

V prípade potreby aktivujte voľnú dodávku a skontrolujte jej podmienky. V poli Platba na dobierku uveďte výšku prirážky, ak si zákazník zvolí dobierku. Musíte zadať desatinné miesto. Napríklad hodnota Cash On Delivery 1.07 znamená, že pri dobierke sa cena tovaru zvýši o 7%.

Na karte Odosielanie vyberte v rozbaľovacej ponuke krajinu a oblasť doručenia. Uveďte náklady na prepravu jedného alebo viacerých produktov. Upozorňujeme, že náklady na dopravu pre každý región sa budú musieť zadať manuálne.

Na karte Daň začiarknite možnosť Ceny vrátane dane. Na rozdiel od medzinárodných, domáci maloobchodníci vždy uvádzajú cenu s DPH.

Na karte Platobná brána zadajte podrobnosti o platobných systémoch, prostredníctvom ktorých prijímate platby. Uistite sa, že možnosť na dobierku, pretože MobiCart nepodporuje populárne platobné systémy v Ruskej federácii, napríklad Yandex.Money.

Nakonfigurujte jazyk aplikácie v časti Languges. Konštruktér štandardne nepodporuje ruský jazyk, takže text správy sa bude musieť zadať manuálne. Po pridaní ruského textu informácie uložte.

Upozorňujeme, že na zmenu textu mobilnej aplikácie stačí zadať nové hodnoty príkazov na karte Mobil. Ak chcete zmeniť jazyk e-mailovej a administratívnej časti, vyberte príslušné karty a upravte informácie.

V sekcii Aplikácia Vital zadajte názov aplikácie, vyberte krajinu alebo krajiny, ktorých obyvatelia budú môcť program používať.

Na karte Snímky prevezmite obrázky, ktoré sa budú používať ako ikony v obchodoch aplikácií a na zariadení používateľa.

V časti Domáca galéria pridajte fotografiu, ktorá sa zobrazí na hlavnej obrazovke aplikácie. V aplikácii Builder Builder pridajte informácie o produkte. Vyberte vhodnú metódu:

 • Pridajte informácie o kategóriách produktov a produktoch manuálne pomocou formulára vo vašom účte.
 • Stiahnite si informácie o produkte pomocou súboru CSV.

Ak chcete pridať informácie o sekciách a produktoch manuálne, použite karty Oddelenia a produkty.

Ak chcete pridať produkt, vyberte príslušnú kartu. Kliknite na tlačidlo Pridať produkt. Na stránke, ktorá sa otvorí, pridajte informácie o produkte pomocou editora. Uložte zmeny.

V sekcii Ďalšie stránky upravte informácie, ktoré sa zobrazia na stránkach aplikácie.

V časti Push Notification môžete vytvárať oznámenia o stlačení. Zadajte názov a text správy. Vyberte si možnosti doručenia upozornení. Môžete ho poslať všetkým zákazníkom, používateľom nachádzajúcim sa v určitej vzdialenosti od vašej kancelárie, ako aj ľuďom nachádzajúcim sa v určitom regióne. Umiestnenie používateľov je určené PSČ alebo PSČ. Ak chcete odoslať upozornenie, kliknite na tlačidlo Odoslať oznámenie.

V sekcii Karta Správy môžete pripojiť informačné kanály RSS a kontá služby Twitter, ktorých publikácie sa zobrazia na karte Správy v aplikácii. Na karte Feeds (Zdroje) kliknite na príslušný informačný kanál RSS a na príslušných poliach na používateľské meno služby Twitter a zmeny uložte.

Na karte Správy môžete vytvárať poznámky sami. Ak chcete tak urobiť, zadajte názov a text správy, nahrajte obrázok a stlačte tlačidlo Publikovať správy.

Ak chcete vytvoriť inštalačný súbor aplikácie, vráťte sa do sekcie Vytvoriť aplikáciu - Odoslať aplikácie. Kliknite na tlačidlo Pokračovať. Akceptujte licenčnú zmluvu a počkajte, kým systém vytvorí aplikáciu.

Ak si vyberiete platenú sadzbu, po vytvorení inštalačného súboru budú manažéri MobiCart publikovať vašu aplikáciu na App Store a Google Play. Ak si vyberiete bezplatnú sadzbu, aplikácia sa bude musieť zverejniť. Pokyny na registráciu účtu vývojára v službe Google Play a publikovanie aplikácie, ktorú dostanete v e-maile.

Uistite sa, že program funguje. Nainštalujte ho na mobilné zariadenie a skontrolujte obsah stránok. Pokúste sa objednať.

Pozrite sa, ako sa zobrazujú novinky. Ak to chcete urobiť, vyberte kartu Správy.

V ovládacom paneli MobiCart v sekcii Správa obsahu môžete kedykoľvek upravovať obsah stránok, pridávať alebo odstraňovať produkty, vytvárať položky správ alebo odosielať upozornenia pre používateľov. Zmeny sa v aplikácii zobrazia okamžite.

Všimnite si kartu Môj informačný panel. Tu sa zobrazujú informácie o objednávkach, pohľadoch na produkty, skladových zásobách a zakúpenom tovare.

Pamätajte: môžete úplne Russify panel aplikácie a administrácie v sekcii Vytvoriť aplikáciu - Jazyky.

7 voľných dizajnérov podobného MobiCartu

Vytvorili ste pracovnú mobilnú aplikáciu pre internetový obchod s pomocou online dizajnéra MobiCart. Ak vám služba z nejakého dôvodu nevyhovuje, použite podobné špecializované nástroje:

 • Vytvorte si bezplatnú aplikáciu. Pomocou konštruktora môžete bezplatne napísať aplikáciu pre internetový obchod alebo kaviareň.
 • MobiCommerce. Použite tento konštruktor, ak váš obchod prevádzkuje CMS Magento alebo PrestaShop. Náklady na používanie sú 699 USD za rok. K dispozícii je bezplatný plán s obmedzenou funkčnosťou.
 • Appy Pie. Návrhár vytvára aplikácie kompatibilné s platformami PrestaShop, WooCommerce, Shopify a ďalšie. Nástroj sa platí. K dispozícii je bezplatný tarifný plán, ktorý zahŕňa demonštráciu reklamy vo vytvorenej aplikácii.
 • iBuildApp. Obrovským plusom tohto dizajnéra je rozhranie ruskej vlády. Náklady na používanie sa pohybujú od 2 700 rubľov mesačne.
 • Apptuse. Návrhár vytvára aplikácie pre iOS a Android, ktoré sú kompatibilné s 3Dcart, CS-Cart, Drupal Commerce, Magento, PrestaShop a ďalšími populárnymi platformami elektronického obchodu. Aplikácie sú tiež integrované so službou Google Analytics. Služba sa platí.
 • Elite mCommerce. Ďalší konštruktor, s ktorým môžete vytvárať aplikácie pre internetové obchody v PrestaShop a Magento. Nástroj sa platí.
 • BiznessApps. Designer pre vytváranie rôznych typov aplikácií pre Android a iOS. Platený nástroj. Do 30 dní môžete odmietnuť použitie konštruktora a získať späť peniaze.

S pomocou dizajnérov môžete vytvárať rôzne typy aplikácií s rôznymi funkciami. Ak máte napríklad tematický informačný prostriedok, skúste použiť aplikáciu AppsGeyser.

Aplikácia AppsGeyser

Prečo vytvoriť aplikáciu pre informačný zdroj, ak používate adaptívne rozloženie alebo mobilnú verziu lokality? Uvádzame niekoľko dôvodov:

 • Ak používateľ raz navštívil vaše mobilné alebo "gumové" stránky, neznamená to, že to urobí znova. Ak používateľ aplikáciu nainštaloval, vie a oceňuje informácie, ktoré zverejníte. Klient ho pravidelne dostáva prostredníctvom špeciálneho programu.
 • Aplikácia je ďalším kanálom na podporu projektu.
 • Программа для смартфонов и планшетов может стать дополнительным инструментом монетизации информационного проекта.

Этого достаточно? Тогда создайте приложение в AppsGeyser.

Чтобы начать работать, регистрироваться не придется. Нажмите кнопку Create Now на главной странице или выберите меню Create App в правом верхнем углу на любой странице сервиса.

Выберите подходящий шаблон приложения. Если речь идет о контент-проекте, вас могут заинтересовать такие варианты:

 • Manual. Этот шаблон позволяет сделать программу-гайд.
 • Blog. Приложение поможет аудитории вашего блога читать новые заметки с экрана смартфона или планшета.
 • Website. Шаблон конвертирует в приложение сайт.
 • Stránky. Pomocou tejto šablóny môžete konvertovať akýkoľvek obsah do aplikácie s jednoduchou funkčnosťou.
 • News. Šablóna vám umožňuje vytvoriť agregátor aplikácií pre priemyselné alebo regionálne správy.
 • Page. Šablóna konvertuje offline obsah do aplikácie, napríklad e-knihy.
 • Stránka VK a Facebook. Vytvorte aplikáciu, ktorá vám umožní sledovať aktualizácie otvorených skupín na Vkontakte a Facebooku.
 • YouTube. Použite šablónu na propagáciu svojho kanála v službe YouTube.

Ako vytvoriť aplikáciu blogu

Použite šablónu blogu. Do príslušného poľa zadajte adresu URL blogu alebo kanálu RSS. Vyberte farbu záhlavia poznámky.

Zadajte názov aplikácie.

Pridať popis.

Vyberte štandard alebo pridajte ľubovoľnú ikonu. Vhodná veľkosť obrázka je 512 x 512 pixelov.

Ak chcete vytvoriť zavádzací súbor, kliknite na tlačidlo Vytvoriť aplikáciu. Potom sa musíte zaregistrovať v systéme. Potvrďte registráciu a prejdite na svoj účet. Tu môžete aplikáciu nainštalovať do svojho mobilného zariadenia, publikovať ju v službe Google Play a obchode Amazon App Store. Systém tiež ponúka možnosť speňaženia. Ak použijete túto funkciu, v aplikácii sa zobrazí reklama.

Pozrite si, ako aplikácia funguje vo vašom mobilnom zariadení. Na tablete by mal program zobraziť zoznam publikácií v blogu vo formáte názvu a oznámenia.

Po kliknutí na odkaz Otvoriť v prehliadači aplikácia otvorí vybranú publikáciu v prehliadači.

Vo svojom účte AppsGeyser môžete sledovať počet inštalácií, vytvárať upozornenia na tlač, publikovať aplikáciu v obchodoch, speňažiť program pomocou reklám a upravovať aplikáciu.

Chcete viac aplikácií? Potom vytvorte sprievodcu pomocou manuálnej šablóny.

Vytvorenie príručky s manuálnou šablónou

Predstavte si, že chcete vydať sprievodcu novinkami ako aplikáciu.

Upozorňujeme, že pri vytváraní mobilnej aplikácie je nepohodlné čítať dlhé texty na malej obrazovke. Preto musíte urobiť stručný návod krok za krokom.

Otvorte šablónu a prispôsobte vzhľad aplikácie. Vyberte spôsob zobrazenia obsahu: krok za krokom alebo zoznam krokov.

Pomocou editora môžete pridávať text, obrázky, videá alebo odkazy. Ak chcete pridať fotografiu do programu, nahrajte ju do aplikácie Imgur hosting a vložte odkaz do príslušného poľa.

Po úprave obsahu zadajte názov aplikácie, pridajte popis a ikonu. Kliknite na tlačidlo Vytvoriť aplikáciu. Po vytvorení zavádzacieho súboru ho nainštalujte do mobilného zariadenia a skontrolujte jeho výkon.

Väčšina mobilných zariadení štandardne blokuje inštaláciu aplikácií z neznámych zdrojov. Ak si užívateľ stiahne program z vašej stránky alebo z miesta návrhu aplikácie, keď sa ho pokúsi nainštalovať, zobrazí varovanie o narušení bezpečnosti. Niektorí zákazníci určite program odmietnu nainštalovať.

Ak chcete tento problém vyriešiť, publikujte aplikáciu v obchode App Store, v službe Google Play alebo v iných obľúbených obchodoch. Ak chcete publikovať aplikáciu v službe Google Play, postupujte podľa podrobných pokynov v Geyseri účtu Apps, ktorý sa nachádza na karte Publikovať. Tiež môžete pomôcť sprievodcom pre vývojárov od spoločnosti Google.

8 dizajnérov podobného AppsGeyser

Ak vám univerzálny dizajnér AppsGeyser nevyhovuje, venujte pozornosť podobným službám:

 • AppsMakerStore. Pomocou služby môžete vytvoriť rôzne typy aplikácií: od softvéru elektronického obchodu až po riešenia obsahu projektu. Návrhár robí aplikácie pre iOS a Android. Rozhranie služby je Russified. Pre začiatočníkov existuje informatívny návod na použitie dizajnéra. Služba sa platí.
 • Mobincube. Nástroj na vytváranie a speňažovanie aplikácií iOS a Android. Základné servisné funkcie sú k dispozícii zadarmo. Constructor vám umožňuje robiť aplikácie rôznych typov.
 • Monomobi. Platený nástroj na vytváranie univerzálnych aplikácií. Rozhranie dizajnéra je Russified. Služba využíva bezplatné obdobie.
 • Appsbar. Bezplatná služba vytvárania aplikácií. Môžete vytvoriť programy pre Android a iOS s jednoduchou funkčnosťou.
 • Buildfire. Služba Shareware, pomocou ktorej môžete vytvárať rôzne typy aplikácií. Ak chcete použiť projektanta, platba sa nevyžaduje. Ale ak chcete publikovať aplikáciu v obchodoch, budete musieť predplatiť platenú sadzbu.
 • AppYet. Bezplatne Android Application Designer. Svoje programy môžete publikovať v službe Google Play a speňažiť pomocou reklám.
 • Apper. Platený dizajnér vytvára univerzálne aplikácie. Jeho funkčnosť môžete vyhodnotiť pomocou bezplatnej skúšobnej doby.
 • Dobrý Barber. Pomocou tejto služby môžete vyvíjať aplikácie Android a iOS. Konštruktér poplatok, náklady na používanie je 16 USD za mesiac.

Väčšina navrhovaných služieb má anglické rozhranie. Ak nie ste spokojní s návrhármi v angličtine, vyberte platformy s obsahom Russified.

Aplikácia stavitelia: kamenná sekera alebo jemný moderný nástroj?

Neponáhľajte z jedného extrému na druhý. Pomocou navrhovaných služieb je skutočne možné vytvoriť funkčné funkčné aplikácie. Výsledné programy môžu byť použité na riešenie rôznych problémov: od poskytovania on-line obchodovania až po distribúciu obsahu a školenie divákov. Aplikácie vytvorené v konštruktori môžu byť publikované na Google Play a App Store, editované, speňažené pomocou reklamy alebo platených inštalácií.

Nezabudnite, že nestačí len vytvoriť aplikáciu. Je potrebné investovať veľa sily do jeho pokroku. Kontaktujte nás, ak chcete zveriť túto prácu profesionálom, ktorí presne vedia, čo je potrebné urobiť na prilákanie nových používateľov.

Nepreceňujte navrhované služby. Ich zrejmá nevýhoda je stereotypná. Ide o návrh a funkčnosť programov. Okrem toho sa platí prístup k platformám so slušnou funkčnosťou. Čo je lepšie: raz zaplatiť za prácu vývojárov alebo dlhé roky platiť majiteľom dizajnéra? Spočítajte sa.

V komentároch zdieľať svoj postoj k DIY-aplikácie a dizajnérov vytvoriť. Ak máte skúsenosti s tvorbou mobilných programov pre seba s pomocou dizajnérov, povedzte nám o tom.

A opäť: ak nemáte čas na vytvorenie mobilnej aplikácie sami, kontaktujte našu spoločnosť. Vyvíjame mobilné aplikácie a robíme to dobre.
Kontaktujte nás Diskutujte? Rezervujte si bezplatnú konzultáciu
Môžete nás tiež kontaktovať na bezplatnom čísle 8 (800) 775-16-41

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár