700+ najlepších nástrojov pre integrovanú propagáciu webových stránok

V tomto materiáli sme zhromaždili všetko, čo je potrebné pre internetového marketingu pre integrovanú propagáciu stránok: užitočný softvér (programy a pluginy) a mnoho online služieb. Na navigáciu v sekciách použite obsah.

Obsah:

SEO optimalizácia

Nástroje pre prácu so sémantickým jadrom

1. Výber slov "Yandex"

Známa služba na vyhľadávanie najobľúbenejších dopytov medzi užívateľmi vyhľadávacieho systému Yandex. Zobrazuje štatistiky požiadaviek, pomáha predpovedať zobrazenia, zobrazuje podobné požiadavky.

2. Pomocník programu Yandex Wordstat

Plugin pre prehliadač Google Chrome, ktorý pomáha pracovať s Yandex.Wordstat. Inštaláciou tohto rozšírenia môžete skopírovať relevantné kľúčové slová jedným kliknutím a potom ich prilepiť do dokumentu programu Excel do jednej hromady. Veľmi pohodlné.

3. „Plánovač kľúčových slov Google“

Plánovač kľúčových slov Google definuje kľúčové frázy, ktoré najčastejšie používajú používatelia najväčšieho vyhľadávacieho nástroja na svete pri vyhľadávaní určitých informácií. Tento nástroj vám umožňuje predpovedať návštevnosť a rozpočet pre kontextovú reklamu, skupinové požiadavky a sťahovať ich do počítača vo formáte .csv.

4. Zberač kľúčov

cena: prvá licencia - 1800 rubľov pre elektronické platby a 1900 rubľov pre nepeňažné.

Profesionálny nástroj pre prácu so sémantickým jadrom stránky. Umožňuje určiť najpopulárnejšie kľúčové požiadavky, vyhodnotiť náklady na propagáciu projektu, sledovať kľúčové klávesy konkurentov atď. Táto aplikácia má veľa funkcií. Väčšina z nich nemusí nikdy potrebovať, ak nie ste zapojení do SEO profesionálne.

5. Slovoeb

Voľná ​​náhrada za predchádzajúcu aplikáciu (od toho istého vývojára), ale s obmedzením funkčnosti. Vhodné pre majiteľov stránok, ktorí propagujú svoje vlastné zdroje. K dispozícii sú všetky hlavné funkcie tejto aplikácie: vyhľadávanie kľúčových slov, pozícií sledovania stránok, možnosť nastavenia rýchleho filtra v zozname kľúčov atď.

6. Rush Analytics

cena: od 999 rubľov mesačne. K dispozícii je bezplatné skúšobné obdobie 14 dní.

Služba Rush Analytics automaticky analyzuje kľúčové slová zo služby Yandex Word Search. V nastaveniach projektu môžete zadať kľúčové parametre hodnotenia: pridať operátorov, opraviť poradie slov. Zozbierané kľúče a štatistiky možno exportovať. Služba Rush Analytics zhromažďuje tipy od spoločností Yandex, Google a YouTube. S ich pomocou môžete rozšíriť sémantické jadro. Zozbierané tipy si môžete stiahnuť do tabuľky.

7. SpyWords

cena: od roku 1950 rubľov mesačne; Bezplatná verzia má silné obmedzenia.

Služba v ruskom jazyku, ktorá umožňuje prijímať informácie o reklamných kampaniach konkurentov (reklamný text, pozície) a tiež porovnávať sémantické jadrá vybraných zdrojov (kľúče, pozície, úryvky vo výstupe).

Nástroje na kontrolu polohy pracoviska

Existuje mnoho služieb a aplikácií pre kontrolu pozícií na mieste (tu v tomto článku, až 42 z nich je opísaných), a jednoducho nie je zmysel ich prepísať. Preto sme prebývať len na niekoľkých, najlacnejšie a najpohodlnejšie, podľa môjho názoru, na použitie. Dva z nich už boli popísané v predchádzajúcom odseku - Sloboeb a Key Collector a zvyšok bude ďalej diskutovaný.

8. Seogadget

Veľmi jednoduchá služba pre kontrolu pozícií online. Nie je potrebné sa zaregistrovať. Stačí zadať kľúče a sledovať. Z výhod - zobrazuje odkazy na stránky. Z minusov - nie viac ako 30 kľúčových slov možno kontrolovať naraz, a nie viac ako 250 kontrol za deň.

9. Allpozície

cena: 1 minca na 1 žiadosť v jednom vyhľadávacom nástroji; mince náklady od 3 kopecks v závislosti na veľkosti vkladu; Prvých 1000 mincí je poskytnutých bezplatne ihneď po registrácii.

Veľmi jednoduchá služba s intuitívnym rozhraním. Správa vykonaná pomocou tejto služby je nasledovná:

Hlavné výhody tohto nástroja:

 • importovanie kľúčov a exportovanie prehľadov v tabuľke .csv
 • rôzne vyhľadávače (Yandex, Google, Mail.ru, Rambler, Tut.by)
 • schopnosť nastaviť automatické odstránenie pozícií bezprostredne po aktualizácii Yandexu
 • Ak kliknete na kartu Podrobnosti, zobrazia sa výsledky pre prehľad TOPU-10 a útržok, ktorý sa zobrazuje v otázke pre vybratý dopyt.

10. TopInspector

cena: 60 rubľov mesačne v dvoch vyhľadávačoch denne, v jednom regióne na 100 žiadostí; po registrácii na zostatok je k dispozícii 10 bonusových rubľov.

Veľmi podobné predchádzajúcej službe. Medzi výhody patria:

 • importu slov z Yandex.Metrics a Google Analytics
 • až 4 regióny v jednom projekte
 • zoskupovanie a triedenie fráz
 • Prevezmite prehľady vo formáte .csv a .xls

Mínus: prvá správa je vytvorená dosť dlho. Analýza 7 kľúčových slov v dvoch vyhľadávačoch mi trvala viac ako jeden deň, hoci služba o tom varuje.

Prečo propagácia na pozíciách nie je vhodná pre podnikanie

Nástroje na sledovanie aktualizácií „Yandex“ a „Google“

11. Promosit

Služba pre sledovanie aktualizácií "Yandex". Funguje to veľmi jednoducho - čím vyšší je stĺpec v diagrame, tým silnejší je "otras" vo výstupe.

12. Mozcast

Služba na sledovanie aktualizácií Google. Pracuje na rovnakom princípe ako ten predchádzajúci - čím vyššia je teplota, tým silnejšia je zmena v otázke.

13. Fórum Searchenegines

Hlavné fórum Runet o internetovom marketingu. Registrácia v tejto komunite vám umožní vždy vedieť o aktualizáciách vyhľadávačov. K tomu, pravidelne, pozrite sa na dve hlavné témy fóra - "Yandex" a "Google".

Nástroje na monitorovanie odkazov

Ak chcete sledovať externé odkazy svojej webovej stránky, je najlepšie použiť panel Yandex.Webmaster a Webmaster od spoločnosti Google. Ak chcete sledovať konkurenčné odkazy, mali by ste použiť tretiu stranu. Existuje veľa z nich (tu je 8 najpopulárnejších z nich popísaných - prehľad je starý, ale v podstate sa nezmenila v popularite, len Yahoo Site Explorer prestal fungovať), ale uvediem len ten, ktorý je podľa môjho názoru najpohodlnejší.

14. Linkpad

cena: od 1450 rub. mesačne za 20 000 000 dátových liniek na nahrávanie mesačne; vo voľnej verzii existujú niektoré menšie obmedzenia.

Linkpad zobrazuje externé odkazy na vybraný zdroj, ako aj niektoré ďalšie informácie dôležité z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače (počet stránok v indexe, miesta darcov, kotvy atď.). Hlavnou nevýhodou bezplatnej verzie je obmedzený počet riadkov. Hlavnou výhodou je, že môžete zobraziť všetky odkazy bez obmedzenia.

SEO technické nástroje

Nástroje tejto skupiny vám umožňujú kontrolovať technickú zhodu zdrojov s požiadavkami vyhľadávačov, ako aj získať ďalšie informácie, ktoré sú dôležité z hľadiska optimalizácie pre vyhľadávače.

15. Konzola vyhľadávania Google (bezplatná)

Pomocou Konzoly vyhľadávania Google môžete skontrolovať stav indexovania stránky, získať informácie o návštevnosti vyhľadávania, skontrolovať stav súboru sitemap a parametre adresy URL.

16. "Yandex.Webmaster" (zadarmo)

Služba vám umožňuje monitorovať indexovanie prostriedkov, upraviť parametre indexovania, definovať vyhľadávacie dotazy, vyhodnotiť pozíciu lokality vo vyhľadávaní a prijímať upozornenia na technické chyby.

17. Netpeak Spider (Platené)

cena: z 9,80 dolárov mesačne pri platení za rok. K dispozícii je bezplatné skúšobné obdobie 14 dní.

Aplikácia, ktorá umožňuje analyzovať interné a externé odkazy, rýchlo nájsť chyby, vrátane nefunkčných odkazov, duplicitného obsahu a nesprávnych presmerovaní. Robí podrobné správy vo formáte tabuľky vo formáte Excel.

18. Xenu Link Sleuth (zadarmo)

Vyhľadá nefunkčné odkazy, vytvorí mapu lokality, vyhľadáva stránky s dlhým časom návratu a neopakujúce sa hlavičky, poskytuje kompaktné prehľady. Viac informácií o tom, ako to môžete využiť na optimalizáciu svojich stránok, nájdete tu.

19. Kričí žaba SEO Spider Tool (shareware)

cena: 149 EUR ročne. K dispozícii je bezplatná verzia s limitom skenovania 500.

Umožňuje rýchlo vykonať SEO audit zdroja. Kontroluje stránku alebo jej konkrétnu časť a zobrazuje všetky pracovné a nepracovné stránky s podrobnými údajmi o každom z nich (názov, popis, h1, h2, kľúčové slová, počet znakov na stránku, počet slov).

20. Skontrolujte Moje prepojenia pre rozšírenie Chrome (zadarmo)

Najužitočnejšie rozšírenie prehliadača Google Chrome - nájde odkazy na ľubovoľnej stránke (pravidelné a presmerované) a zobrazí, či fungujú alebo nie. Všetky zlé odkazy možno skopírovať do schránky jedným kliknutím.

Mastkhev-plugin pre redaktorov, obchodníkov, SEO špecialistov.

21. Štatistiky služby Google PageSpeed ​​(bezplatne)

Služba, ktorá určuje rýchlosť sťahovania stránky a poskytuje odporúčania na jej zvýšenie.

22. Test priateľský k mobilu (zadarmo)

Služba Google, ktorá kontroluje, ako je vaša stránka optimalizovaná pre mobilné zariadenia, indikuje chyby a poskytuje návrhy na zlepšenie.

23. Plugin pre Microsoft Excel Seo Tools (zadarmo)

Zásuvný modul, ktorý automatizuje proces zhromažďovania informácií na všetkých stránkach vybranej stránky (dátum publikácie, názov, počet slov v článku, kategóriu, do ktorej patrí, a oveľa viac). Vďaka tomuto pluginu budete môcť určiť najúčinnejší obsah vašej stránky a zamerať sa na ňu. Hlavné výhody: integrácia s Majestic SEO a Google Analytics. Ak chcete lepšie pochopiť, čo je to za plugin, prečítajte si tento článok "Analýza obsahu. Časť 1. Metriky zberu pomocou doplnku Seo Tools".

24. Rozšírenie lišty RDS pre Mozilla a Chrome (zdarma)

Rozšírenie pre rýchlu analýzu hlavných SEO indikátorov stránky: indexované stránky, prichádzajúce odkazy, citačný index, návštevnosť. Môžete rýchlo vidieť súbor robots.txt, sitemap.xml, zistiť CMS, na ktorom je stránka vytvorená, atď.

A čo keď nie je čas implementovať všetky tieto nástroje? Keď je potrebné, aby webové stránky propagáciu na koľajniciach, môžete vždy kontaktovať oddelenie pre optimalizáciu pre vyhľadávače stránok TexTerra. Spolupráca je kľúčom k úspechu rastu lokality.

Nástroje analýzy konkurencie

25. Podobný web (shareware)

Cena: od 199 dolárov mesačne.

Online služba, ktorá vám umožní porovnať viacero lokalít. Porovnanie vyhodnocuje internetovú návštevnosť, návštevnosť, kontrolu kanálov.

26. Serpstat (shareware)

Cena: od $ 19 / month.

Platforma, ktorá sa skladá zo štyroch blokov: analýza spätných odkazov, audit SEO stránok, analýza sémantiky a analýza konkurentov.

27. Megaindex (shareware)

Cena: od 1 490 rubľov mesačne.

Platforma pre SEO analýzu. Môžete analyzovať stránky, analýzy viditeľnosti v Google a Yandex, vybrať kľúčové slová.

28. Sociálna inteligencia (bezplatná)

Služba vám umožní analyzovať sociálnu aktivitu stránok. Ak chcete použiť tento nástroj, jednoducho zadajte adresu URL zdrojov, ktoré sú predmetom záujmu, vyberte sociálne siete a kliknite na tlačidlo „Collect“.

29. Rank2Traffic (free)

Analyzuje webovú stránku: návštevnosť, vyhľadáva kľúčové slová a zvyšuje / znižuje návštevnosť za posledných niekoľko rokov / mesiacov.

30. Be1.ru (zadarmo)

Služba má základné nástroje: komplexnú analýzu lokality, anti-plagiátorstvo, kontrolu polohy lokality a ďalšie nástroje: kontrolu rýchlosti internetu, kontrolu vírusov atď.

31. Stroj WayBack (zadarmo)

Digitálny archív World Wide Web. Môžete sledovať zmeny lokality, ako aj zobraziť pôvodné zobrazenie pre ľubovoľný dátum.

32. Socialblade (zadarmo)

Služba pre analýzu štatistík kanálov na YouTube, takže môžete získať dáta pre Twitch, Instagram, Twitter a Dailymotion. Existuje mnoho druhov podrobných štatistík, údaje o raste predplatiteľov, miesto v celkovom hodnotení a mnoho ďalšieho.

33. Pepper.Ninja (platené)

Cena: 490 rubľov / mesiac.

Služba pre jemné zacielenie vo VKontakte: pomáha nájsť ľudí podľa položiek, nájsť správne publikum v iných skupinách, nájsť komunity podľa kľúčových slov. Tiež vykonáva niektoré dotazy pre Instagram, Facebook a Odnoklassniki.

34. LiveDune (Platené)

Cena: od 270 rubľov / mesiac.

Servisná hĺbková analýza nielen ich sociálnych sietí, ale aj iných. Môžete vyhľadávať bloggerov a sledovať hodnotenie. Informácie sa neustále aktualizujú na pozadí.

Ďalšie užitočné nástroje pre webmasterov

35. Pôvodné texty (zdarma)

Služba od spoločnosti Yandex, s ktorou môžete povedať hlavnému vyhľadávaciemu nástroju RuNet, že ste autorom ešte nezverejneného obsahu.

36. "Yandex. Reference" a Google Local (zdarma)

Služby, ktoré umožňujú zobrazenie kontaktných údajov vašej spoločnosti na stránke s výsledkami vyhľadávania.

37. Schema.org (zadarmo)

Schema.org je lokalita, ktorá publikuje mikromarkovacie schémy, ktoré sú uznávané najväčšími svetovými vyhľadávačmi, vrátane Yandexu a Google. Schémy sú značky HTML. S ich pomocou vyhľadávače rozpoznajú hodnotu a štruktúru informácií zverejnených na stránke. Это повышает качество поиска и улучшает результаты выдачи.

38. "Валидатор микроразметки" и "Инструмент проверки структурированных данных" (бесплатные)

"Валидатор микроразметки" позволяет проверить семантическую разметку, внедренную на вашем сайте, и убедиться в том, что роботы поисковых систем смогут извлечь структурированные данные. "Разметка структурированных данных" позволяет показывать дополнительную информацию с вашего сайта в результатах поиска и сервисах Google.

39. Генератор UTM-меток (бесплатный)

Инструмент для UTM-разметки ссылок от Tilda. Есть шаблоны для Ads, "Директа", "ВКонтакте", Facebook и MyTarget. Okrem toho môžete prepojenie skrátiť, napríklad pomocou bitovej kombinácie.

40. Trendy Google (zadarmo)

Služba Trendy vám umožňuje študovať dynamiku popularity rôznych kľúčových otázok.

41. Správca značiek Google (zadarmo)

Nástroj Google, pomocou ktorého môžete rýchlo a pohodlne spravovať skripty a kódy služieb tretích strán na vašej stránke.

Obsahový marketing

Nástroje na vyhľadávanie nápadov na obsah

42. BuzzSumo (shareware)

cena: od 99 USD mesačne; Prvá stránka vydania je bezplatná.

Zahraničná služba, ktorá vyhľadáva najviac zdieľaný obsah na sieti. Funguje to veľmi jednoducho: zadajte požiadavku, ktorú potrebujete, vyberte typ obsahu (článok, infografika, príspevok hosťa, prieskum, rozhovor, video) a čas, počas ktorého bol publikovaný (deň, týždeň, mesiac, pol roka, rok) a zistiť, ktoré materiály dostali najviac rassharivaniya počas tejto doby.

Tento nástroj môžete použiť aj na určenie najviac zdieľaného obsahu pre konkrétnu lokalitu. Ak to chcete urobiť, zadajte do vyhľadávacieho poľa doménu prostriedku, ktorý potrebujete, a kliknite na tlačidlo Hľadať.

Hlavnými nevýhodami Buzzsumo sú nedostatok sociálnej siete Vkontakte a pomerne vysoká cena.

43. Popsters (podmienene zadarmo)

Cena: od 399 rubľov mesačne.

Pohodlná a jednoduchá služba, s ktorou si môžete prezerať informácie / štatistiky o činnosti publika, o tom, kedy a aký obsah je lepšie rozložiť. Môžete analyzovať nielen svoj účet, ale aj niekoho iného.

44. Keyhole (shareware)

Cena: od 179 dolárov mesačne.

Služba sleduje v reálnom čase všetky odkazy na hashtag, kľúčové slovo alebo odkaz na Twitteri, Facebook a Instagram, a pošle vám e-mailové upozornenia (denne alebo týždenne, ako si vyberiete).

Nástroje súborov a záložiek

45. Kŕmne (shareware)

Cena: od 5,41 USD.

Jeden z najlepších agregátorov obsahu. Pracuje na princípe RSS kanálov - prihláste sa na všetky blogy, ktoré vás zaujímajú, a potom si ich prečítajte v jednom zdroji. Hlavným plusom je oficiálne rozšírenie s upozorneniami na neprečítané správy. Vo voľnej verzii - až 100 zdrojov.

46. ​​Pocket (shareware)

Cena: od 169 rubľov mesačne / 1 449 rubľov ročne.

Služba, pomocou ktorej môžete uložiť všetky stránky, ktoré vás zaujímajú, pri surfovaní na internete. Z výhod, ktoré platili predplatitelia, môžete vybrať len to, že môžu vytvoriť cache článkov v prípade, že ich zdroj prestane existovať.

47. Evernote (shareware)

cena: od 219 rubľov / mesiac.

Ďalšia služba pre ukladanie stránok a vytváranie poznámok. Prémiové predplatné ponúka nasledujúce výhody: vyhľadávanie podľa slov v textových súboroch pripojených k poznámkam, režim prezentácie, viac miesta na sťahovanie súborov a ďalšie funkcie na prácu s mobilnými zariadeniami.

48. Dropbox (shareware)

cena: od 13 USD mesačne.

Umožňuje ukladať údaje na serveroch v cloude a zdieľať ich s ostatnými používateľmi.

Článok v téme: Prehľad 10+ dátových úložísk

Textové nástroje

49. "Glavred" (zadarmo)

Populárna služba od Maxim Ilyakhov. Vložte svoj text do Glavredu a on zvýrazní stop slová, informačný odpad a tiež zhodnotí váš text na jeho vlastnej desaťbodovej škále.

50. Orfogrammka (platené)

cena: od 300 rubľov mesačne.

Domáca služba pre kontrolu gramatiky, interpunkcie, štýlu, pravopisu, typografie a dokonca kakofónie. Schopný nájsť "zmysluplné" preklepy. Každá zistená chyba je doplnená vysvetlením.

51. Literacy.ru (zadarmo)

Miesto, ktoré by malo byť záložkou akéhokoľvek copywritera a editora. Tam je kontrola pravopisu slov, ale to nie je najdôležitejšia vec. Hlavnou vecou je informačná kancelária, kde sú odpovede na kontroverzné otázky o písaní určitých slov.

P. S. Slovo poradenstva: aby ste nehľadali stránky v hľadaní slova, ktoré potrebujete, okamžite zadajte frázu „ako napísať slovo… písmeno ru“ do vyhľadávacieho poľa vyhľadávacieho nástroja.

52. "Turgenev" (zadarmo)

Služba má jednoduché a pohodlné rozhranie. Text je možné kontrolovať na opakovanie, štýl, čitateľnosť a obsah vody. Uvádza sa podrobné vysvetlenie chýb.

53. Advego (zadarmo)

Služba, ktorá kontroluje text proti plagiátorstvu, počtu zastavovacích slov, frekvencii slov, obsahu vody atď.

54. Slovník ruských synoným (bezplatne)

Jedna z najbežnejších online služieb na vyhľadávanie synoným. Hlavné výhody - ponúka mnoho synoným a neprepláca reklamu.

55. Typografické usporiadanie (zadarmo)

Aplikácia, ktorá umožňuje zadávať vzácne znaky priamo z klávesnice. Na to však musíte mať na pamäti ich umiestnenie. Akonáhle to urobíte, rýchlosť vašej práce sa určite zvýši.

56. Xmind (shareware)

cena: od 79 dolárov, ale môžete bezpečne používať bezplatnú verziu - obmedzenia na funkcie sú zanedbateľné.

Služba pre vytváranie čipových kariet. Dobrý prehľad o tejto službe nájdete nižšie:

57. Časovač vajec (zadarmo)

Veľmi jednoduchý online časovač. Nastavíte si čas, ktorý musíte vynaložiť na vykonanie konkrétnej úlohy, a po tomto čase budete počuť signál, že je čas dokončiť.

58. Dokumenty Google (zadarmo)

Populárny textový editor od spoločnosti Google. Dokumenty môžete vytvárať pomocou rôznych šablón.

59. Plugin pre jednoduchú časovú stopu Google Chrome (zadarmo)

Rozšírenie, ktoré umožňuje pridávať úlohy a sledovať ich čas vykonávania. Beží v pozadí.

60. Plugin pre lokalitu Google Chrome Block (zadarmo)

Rozšírenie, ktoré blokuje prístup na stránky, ktoré vám bránia sústrediť sa. Napríklad sociálne siete alebo poštová schránka.

Nástroje pre prácu s vizuálnym obsahom

Náš blog už obsahuje materiál, v ktorom sme zhromaždili najlepšie služby a aplikácie pre prácu s obrázkami. Preto, aby som sa neopakoval, dovoľte mi, aby som vám okamžite dal odkaz na to - 30+ bezplatné nástroje pre vytváranie a spracovanie obrázkov - a doplňte ho nástrojmi, ktoré nie sú zahrnuté v tomto prehľade, ale ktoré budú veľmi užitočné pre marketingových pracovníkov.

61. Monosnap (zadarmo)

Najlepšia služba pre vytváranie snímok obrazovky. Hlavné výhody: môžete robiť nápisy rôznych farieb, kresliť aj šípky rôznych veľkostí, vymyť nežiaduce prvky obrazu, je záznam na obrazovke. Ak chcete zobraziť kvalitu videa nasnímaného pomocou funkcie Monosnap, kliknite na odkaz.

62. LICEcap (zadarmo)

Aplikácia pre vytváranie gifov z vybranej časti obrazovky. Príklad gifu vytvoreného pomocou tohto nástroja:

63. Gifcam (zadarmo)

Analog Licecap, ale s jednou významnou výhodou - táto aplikácia vám umožní pohyb obrazovky. Príklad gifu vytvoreného pomocou tohto nástroja:

64. Generátor Meme (zadarmo)

Služba, ktorá vám umožňuje vytvárať vlastné poznámky pomocou hotových šablón alebo vlastného obrázka. Na používanie služby je potrebná registrácia.

A navyše tri ďalšie recenzie s užitočnými zdrojmi a službami:

Ďalšie užitočné nástroje pre obchodníkov s obsahom

Obsah marketing nie je len články a obrázky. Okrem týchto dvoch typov obsahu existuje mnoho ďalších, nemenej zaujímavých. Napríklad videá, ankety a kvízy. V tejto časti uvedieme nástroje, ktoré budú zaujímavé pre obchodníkov s obsahom, ktorí nie sú limitovaní žiadnym rámcom a vždy hľadajú nové spôsoby interakcie s publikom.

65. Surveymonkey (shareware)

cena: od 749 rubľov mesačne; vo voľnej verzii je k dispozícii iba 10 otázok a 100 odpovedí.

Populárna služba pre vytváranie a vedenie prieskumov. Umožňuje vybrať motív dizajnu, typ otázky (s voľbami odpovedí alebo bez nich) a ich počet. Existuje pomerne podrobná štatistika a ochrana proti prirážkam.

66. Pollservice.ru (zadarmo)

Vo funkcii je mierne nižšia ako predchádzajúca služba, ale úplne zadarmo. Z výhod je možné rozlišovať nasledovné: ochrana proti markupom, schopnosť vytvárať anketu s viacerými možnosťami a voľnú odpoveď, podrobné štatistiky.

67. Qzzr (shareware)

Cena: 199 dolárov za mesiac.

Služba na vytváranie kvízov a testov.

E-mailový marketing

Služby distribúcie e-mailov

Dnes existuje dosť veľa služieb na zasielanie listov do databázy účastníkov. Vybrali sme zahraničnú službu Mailchimp a odporúčame ju všetkým. O zvyšných e-mailových klientoch nemôžem povedať nič - netestovali si to, takže budem len poskytovať odkazy na ich recenzie. Ale na "Mailchimpe" sa zastavím podrobnejšie.

68. Mailchimp (Platené)

cena: od 10 dolárov mesačne, 12 tisíc listov mesačne a základňa nie viac ako 2000 účastníkov je zadarmo.

Hlavnou črtou Mailchimpu, ktorá nás od začiatku prikláňala k výberu tejto služby, je vysoké percento doručovania listov (pre mnohých rusky hovoriacich konkurentov toto percento mierne trpí). Tiež sa mi páčili podrobné správy (ktoré možno stiahnuť vo formáte tabuľky vo formáte Excel), podpora adaptívneho rozloženia, možnosť prepojenia s nástrojom Google Analytics a vykonávanie testov A / B. Plus, služba je neustále aktualizovaná, existujú nové funkcie, niektoré vylepšenia. Nástroj je "živý" a najviac sa mu páči.

69. Unisender (shareware)

Cena: od 10 USD mesačne.

Platforma pre odosielanie e-mailov, ktorá umožňuje nielen vytváranie písmen zo šablón, ale aj automatizáciu poštových zásielok (listy budú každému klientovi zasielané jednotlivo podľa zostaveného algoritmu). Môžete si prezerať štatistiky a porovnávať ich.

70. SendPulse (shareware)

Cena: od 590 rubľov mesačne / od 5 664 rubľov ročne.

Služba, s ktorou môžete odosielať e-maily. Proces môže byť automatizovaný a potom prejsť testom rozdelenia, ktorý ukáže úroveň pravdepodobnosti prenosu spamových filtrov.

Nástroje na odber účastníka

71. Hellobar (shareware)

Rozšírená služba pre vytváranie kontextových okien.

72. Plugin pre Wordpress Viperbar (zadarmo)

Analógový HelloBar, len pre stránky na motore Wordpress. Rozdiely sú nasledovné:

 • Zobrazuje presne, ktoré stránky boli skonvertované.
 • Umožňuje odstrániť logo.
 • Je tu možnosť pridať stránku s poďakovaním.
 • K dispozícii v 5 rôznych štýloch panelov.
 • Používatelia môžu tento panel skryť, ak ich obťažuje.

73. Zoznam Builder (free)

Jednoduché a krásne vyskakovacie okno pre zber e-mailových adries. Na obrazovke používateľa je nastavenie textu, dizajn a čas zobrazenia.

74. Wordpress plugin pre Dreamgrow Scroll Triggered Box (zadarmo)

Okno, ktoré sa objaví na bočnej strane obrazovky a vyzve používateľov, aby zanechali svoj e-mail. Hlavnou výhodou tohto pluginu oproti štandardným vyskakovacím oknám je to, že neblokuje váš obsah, ale skromne visí v rohu obrazovky.

SMM

Nástroje pre crossposting a vytváranie odložených publikácií

75. IFTTT

IFTTT vám umožňuje prepojiť dve služby spoločne, takže akcia na jednej z nich spôsobí akciu na inej. Môžete to urobiť napríklad tak, že keď zmeníte svoj avatar na Facebooku, automaticky sa zmení na Twitteri. Existuje mnoho variácií takýchto zväzkov. Okrem toho sa denne objavujú nové.

76. Pufr

cena: 10 USD mesačne.

Služba pre cross-posting v sociálnych sieťach ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn, App.net a Google+. Bezplatné predplatné vám umožňuje používať jeden účet v každej zo sietí a platené vám umožňuje pripojiť niekoľko naraz.

77. Hootsuite

cena: od 19 dolárov mesačne.

Priamy konkurent Buffer s veľmi podobnou funkčnosťou a osobne sa mi páči trochu viac.

78. Novapress

cena: z 350 rubľov mesačne.

Manažér automatického publikovania vo všetkých populárnych sociálnych sieťach: VKontakte, Facebook, Twitter, Google+ a Odnoklassniki.

Nástroje na propagáciu "Vkontakte"

79. Widgety "VKontakte" (zadarmo)

Oficiálne widgety sociálnej siete "VKontakte".

80. Socialstats (free)

Služba, ktorá zobrazuje podrobné štatistiky o fotoalbumoch, videozáznamoch a verejnosti všeobecne. Funkcia, ktorá sa zdala zaujímavá, bola možnosť vidieť najobľúbenejšie komunity medzi odberateľmi vybratej stránky.

81. „Deserter“

Ukazuje nových účastníkov a tých, ktorí skupinu opustili. Ďalšie informácie o tom, ako sa to robí, nájdete vo videu:

82. Antidogy (shareware)

Cena: 299 str.

Kontrola skupiny "VKontakte" pre prítomnosť "psov" (mŕtvi užívatelia) je zadarmo. Čistenie - za 299 r.

83. „Repost Tree“

Služba na identifikáciu tých používateľov, ktorí repost záznam. SMM-špecialisti pomôžu sledovať účinnosť vírusových príspevkov.

84. SMM-box

cena: z 299 rubľov mesačne.

Zásuvný modul pre automatické vyhľadávanie „VKontakte“. Ako to funguje, môžete vidieť v nasledujúcom videu:

85. Reklamný účet "VKontakte"

Oficiálny reklamný účet sociálnej siete "VKontakte".

86. Allsocial

Zobrazuje štatistiky a hodnotenie komunít VKontakte. Je to užitočné pri hľadaní publika pre reklamu.

87. Sociate

cena: v závislosti od predmetu a kvality kampane.

Populárna reklamná výmena za VKontakte.

88. „Cerebro Target“

cena: z 1225 rubľov mesačne.

Služba pre efektívne presmerovanie.

89. „Správca súťaže“

Aplikácia pomáha určiť víťazov v súťažiach, organizovať okamžité súťaže "uhádnuť číslo", "náhodný užívateľ" a poslať oznámenie víťazovi.

90. AntiSpam

cena: od 99 rubľov mesačne.

Služba prehľadáva komunitnú stenu a odstraňuje všetky spamové položky a komentáre.

Facebook propagačné nástroje

91. Správca Social Book Post (zadarmo)

Rozšírenie prehliadača Chrome - správca príspevku Facebook. Umožňuje ich masívne odstrániť, zmeniť nastavenia ochrany osobných údajov, spravovať obľúbené položky.

92. Facebook Social Plugins

93. Plugin pre Wordpress Facebook Page Promotor Lightbox

Vyskakovacie okno, ktoré osloví vašu stránku na Facebooku.

94. Facebook Anketa

Služba, ktorá umožňuje vykonávať prieskumy na sociálnej sieti Facebook.

95. Manažér súťaže časových radov AgoraPulse

Ďalšou skvelou službou od AgoraPulse je manažér súťaže. Ak chcete usporiadať súťaž, musíte prejsť cez 4 fázy:

- Vyberte stránku, na ktorej ju chcete minúť

- Vyberte príspevok, ktorý sa zúčastní súťaže

- Vyberte typ súťaže (náhodný výber víťaza, ktorý sa vám páčil a / alebo komentoval váš príspevok, kvíz alebo súťaž fotografií)

- Vyberte podmienky, ktoré musí užívateľ splniť, aby sa mohol zúčastniť súťaže

96. Likealyzer

Analyzuje stránku na Facebooku a dáva odporúčania na jej zlepšenie. Napríklad vyplňte informácie o spoločnosti, zvýšite počet publikácií, používajte viac vizuálneho obsahu atď.

Pomocou tejto služby môžete vyhľadávať aj podľa komunity. Vyberte tak predmet a krajinu.

97. Facebook Social Plugins (zadarmo)

Graph Search je vyhľadávací nástroj na Facebooku, ktorý vykonáva vyhľadávanie na základe sociálnych spojení a užívateľských preferencií. Viac informácií o tom, ako používať tento nástroj, nájdete tu - "Ako používať sociálne vyhľadávanie Facebook v marketingu."

98. Oficiálna reklamná služba Facebook

Oficiálny kabinet cielených Facebookových reklám.

99. Služby zo spoločnosti Wishpond

cena: od 49 USD mesačne.

5 služieb pre propagáciu na Facebooku: pre vytváranie vstupných stránok, usporiadanie súťaží, vytváranie osobných zľavových kupónov, ktoré sú aktivované pomocou rád, ako aj vytváranie formulárov a vyskakovacích okien.

100. TimelineCoverBanner (zadarmo)

Služba na rýchle vytvorenie originálnych obalov pre Facebook.

Nástroje na podporu služby Twitter

Veľa nástrojov je tu uvedených v tomto článku - "59 nástrojov pre prácu na Twitteri", takže uvediem nižšie len dve z mojich obľúbených.

101. Followerwonk

cena:od 29 dolárov mesačne.

Služba vám umožní analyzovať nasledovníkov akéhokoľvek účtu na Twitteri. Nasledujúce funkcie sú k dispozícii zadarmo.

 • Vyhľadať ľudí podľa informácií o profile:
 • Porovnanie profilov rôznych používateľov:
 • Analýza špecifického účtu nasledovníkov. Čas ich činnosti, najobľúbenejšie kľúčové slová, miesto bydliska, kedy bol vykonaný posledný tweet a ďalšie štatistiky.

102. Nuzzel

Aplikácia hľadá obsah, ktorý je najobľúbenejší u vašich nasledovníkov Twitter.

Propagačné nástroje pre Instagram

103. Minter.io

cena: od 9 USD za mesiac / 99 USD za rok.

Účty služby Analytics v službe Instagram. Existujú podrobné štatistiky. Môžete si ho stiahnuť ako prezentáciu alebo pdf.

104. Instasize

Služba pre publikovanie fotografií akejkoľvek veľkosti.

105. Instarepost

Služba pre obľúbené záznamy.

106. InstaFollow

Služba na sledovanie toho, kto sa stal nasledovníkom, ktorý odišiel atď.

107. Top-hashtags

Populárne hashtags v Instagrame. Existuje vyhľadávanie podľa kategórie.

108. Hľadať Instagram

Vyhľadajte na počítači Instagram.

109. 4k Stogram

Umožňuje preberať všetky fotografie vybratého účtu.

110. Webstagram

Umožňuje zobraziť fotografie všetkých používateľov, komentáre a podobné fotografie z počítača.

111. Bluestacks

Android a iOS emulátor pre počítač. Umožňuje používať Instagram z počítača. Prečítajte si viac o tom, ako tento nástroj funguje.

112. Gramblr

Aplikácia, ktorá vám umožní posielať fotografie do "Instagramu" z vášho počítača.

Iné SMM nástroje

113. Sociálny Media Image Maker

Nepostrádateľný nástroj pre každú krabicu SMM. S ním môžete ľahko nastaviť ľubovoľný obrázok na veľkosť akejkoľvek populárnej sociálnej siete (okrem "VKontakte").

114. Pablo

Najjednoduchší nástroj na vytváranie obrázkov pre sociálne siete. Na minútu môžete nahrať fotografie, vybrať šablónu a formát, pridať text. Zdrojové obrázky a texty je možné kopírovať do Pabla jedným kliknutím z akéhokoľvek zdroja.

115. Epicstars

Výmena priamej (natívnej) reklamy vo VK, FB, Twitteri, Instagrame, YouTube. V databáze desiatok tisíc stránok. Veľa filtrov, je tu bezpečné riešenie.

116. Chotam

cena: od 190 rubľov mesačne.

Služba pre sledovanie komentárov VK, FB, Instagram, OK, YouTube, Twitter. Môžete sledovať komunitu a profily vašich vlastných aj iných ľudí. Upozornenia - poštou, Viber, PM VK alebo Telegram. Bezplatné skúšobné obdobie - 1 týždeň.

Ďalšie dve recenzie s užitočnými nástrojmi:

Webové analýzy

Три главных инструмента по веб-аналитике

117. Яндекс.Метрика

118. Google Analytics

119. Liveinternet

Инструменты для коллтрекинга

120. Alloka

Цена: от 560 рублей в месяц.

121. CallTracking

Цена: от 1500 руб. в месяц.

122. Comagic

Цена: от 2100 руб. в месяц.

123. Ringostat

Цена: от 3 199 р. в месяц / от 2 399 р. в год / 1 919 р. на три года.

124. Calltouch

Цена: от 5 400 рублей в месяц.

Сервисы по отслеживанию упоминаний бренда

125. Яндекс.Блоги

Сервис дл отслеживания упоминаний ваших материалов и вашего бренда.

126. Google "Оповещения"

Сервис, позволяющий получать уведомления о новых публикациях по установленным вами ключевым запросам.

127. Поиск "ВКонтакте"

Введите в строку поиска название своей компании или статьи, и смотрите, какие упоминания о вас появились за последнее время.

128. Поиск "Твиттера"

По такому же принципу работает и поиск "Твиттера".

Обратите внимание! Если вы мониторите "ВКонтакте" и "Твиттер" вручную, делайте это оперативно, т.к. mnoho výsledkov zmizne z problému doslova 4-5 dní po publikovaní.

Nástroje na zvýšenie počtu rassharivany

Tlačidlá zdieľania

Existuje veľa tlačidiel na zdieľanie, takže tu uvediem len tie, ktoré sú podľa mňa najkrajšie a najbezpečnejšie.

129. Podiel od spoločnosti Yandex

130. Podiel42

131. Po.st

Iné nástroje

132. Zaplaťte tweetom

cena: od 49,99 dolárov za mesiac.

Služba, ktorá otvára prístup k vášmu obsahu len po tom, ako ho používateľ zdieľa alebo sa mu páči v jednej zo sociálnych sietí. Prečítajte si viac o tomto v našom článku.

133. „Sociálny zámok“ (platené)

cena: od 5 dolárov za 6 mesiacov.

Služba, ktorá vám umožní skryť akýkoľvek príspevok / obsah a otvoriť ho až po splnení určitej podmienky.

134. Plugin pre Wordpress Viral Lock

cena: Od 20 dolárov za 6 mesiacov / od 5,63 dolárov za rok.

To isté platí aj pre stránky na stránkach Wordpress. Dostupné sociálne siete: Facebook, Twitter a Google+.

135. Plugin pre Wordpress Revive Old Post

cena: od 75 EUR.

Zásuvný modul, ktorý automaticky uverejní vaše staré príspevky z vášho blogu na sociálnych sieťach s časom, ktorý nastavíte. Nástroj podporuje Facebook, Twitter, Linkedin, Pinterest, Tumblr.

136. Plugin pre Wordpress WP-PostViews

Zobrazuje počet zobrazení stránky.

137. Surfingbird (zadarmo)

Poradenská služba.

138. Stumbleupon (teraz mix.com) (zadarmo)

bonusy

Stavitelia stavieb

139. Vydavateľstvo Tilda (shareware)

cena: od 500 rubľov mesačne.

Web Designer, pre ktorého použitie nemusí mať špeciálne zručnosti. Každá šablóna môže byť prispôsobená vašim preferenciám.

140. LPgenerator (platené)

cena: od 559 rubľov / mesiac.

Generátor pristátia s veľkým výberom šablón pre rôzne účely.

141. WIX (shareware)

cena: od 123 rubľov / mesiac.

Tvorca webových stránok s veľkým množstvom nástrojov a variácií.

142. uKit (platené)

cena: od 4 USD / mesiac.

Website Builder, s ktorým môžete vytvoriť vizitku, vstupnú stránku alebo malý internetový obchod.

143. uCoz (shareware)

cena: od 3 USD mesačne.

Systém na vytváranie a správu stránky ako celku, ako aj jednotlivé karty.

144. Nethouse (shareware)

cena: od 225 rubľov mesačne.

Populárna platforma pre vytváranie webových stránok. Väčšina funkcií je k dispozícii zadarmo.

145. 1C-UMI (shareware)

cena: od 110 rubľov mesačne.

Služba nie je len na vytvorenie stránky, ale aj na jej propagáciu.

146. Nastavenie (shareware)

cena: od 199 rubľov / mesiac.

Konštruktér pre vytváranie bežných stránok a vstupných stránok na rôzne témy.

Viac o každom konštruktori si môžete prečítať v našom prehľade.

Wordpress Pluginy, ktoré zvyšujú dĺžku relácie používateľa

147. Plugin pre Wordpress UpPrev

Zásuvný modul, ktorý ponúka používateľom, ktorí si prečítali zvyšok článku, aby si prečítali predchádzajúci materiál na svojom blogu. V zobrazenom okne sa objaví odkaz a malý záznam.

148. Plugin pre Wordpress

Povzbudzuje používateľov, ktorí dopĺňajú koniec článku, aby si prečítali podobné materiály.

149. Plugin pre Wordpress WordPress Populárne príspevky

Zobrazí najpopulárnejšie príspevky v bočnom paneli.

Nástroje na vytváranie formulárov pre lokalitu

150. Jotform (shareware)

cena:od 19 dolárov mesačne.

Jeden z najlepších dizajnérov formulárov s rôznymi šablónami a flexibilnými nastaveniami.

151. Main-ip

152. Form Master

Usporiadanie a programovanie

Keďže nie som odborníkom v tejto oblasti, pridal som do tohto zoznamu iba tie nástroje, ktoré používam sám a ktoré budú užitočné aj pre tých, ktorí práve začínajú zvládať rozloženie a programovanie.

153. "Reformer"

Vymaže obsah kopírovaný z dokumentu programu Word z nepotrebných značiek a atribútov a vygeneruje kód v súlade so štandardom XHTML. Stačí niekoľko kliknutí: stačí vybrať a skopírovať potrebný obsah zo súboru programu Word, vložiť ho do okna "Reformer", kliknúť na tlačidlo "Original HTML" a potom kliknúť na tlačidlo "Clear HTML".

154. Sublime Text

cena: 80 $.

Jeden z najlepších editorov pre webmasterov s veľmi veľkým množstvom užitočných funkcií. Nebudeme ich tu uvádzať. Je lepšie pozrieť sa na revíziu okamžite, takže to bude jasnejšie. A ak sa rozhodnete použiť tento editor, potom tento cheat list, v ktorom sú všetky klávesové skratky a príkazy tejto aplikácie maľované, je tiež užitočné pre vás.

Pozrite si video tu.

155. NerdyData

cena: od 50 USD mesačne.

Služba, ktorá umožňuje vyhľadávanie podľa kódu. Napríklad chcete vedieť, ktoré stránky používajú aplikáciu Hellobar. Zadajte príslušný dotaz a pozrite si - viac ako 7 tisíc výsledkov. Pomocou tejto služby môžete tiež sledovať spätné odkazy, hľadať chyby vo svojich kódoch a inšpirovať sa prácou iných ľudí.

Online konzultanti

156. ChatHelp (shareware)

cena:od 250 rubľov mesačne.

Bezplatný online konzultant. Existuje možnosť vidieť, ako to bude vyzerať na vašej stránke.

157. JivoSite

cena: z 592 rubľov mesačne.

158. RedHelper

cena: od 960 rub. pre 1 prevádzkovateľa za mesiac; K dispozícii je bezplatná verzia so silnými obmedzeniami.

Nekategorizované nástroje

159. Disqus (zadarmo)

Bezplatná služba pre komentovanie. Jeho hlavnou výhodou je, že umožňuje čitateľom prihlásiť sa na stránky pomocou svojich sociálnych mediálnych účtov.

160. Stretnutia Google+

Nástroj na usporiadanie stretnutí s vašimi používateľmi alebo kolegami. Prečítajte si viac o tejto službe.

Príklad Hangoutu pomocou služby Hangouts Google+

poznámka

Možno si myslíte, prečo je článok nazvaný "700+ najlepšie nástroje", keď tam bolo len 160 na zozname.

160 nástrojov zo zoznamu + 42 nástrojov na kontrolu pozícií webových stránok + 8 na monitorovanie odkazov + 26 služieb na analýzu konkurentov + 17 programov na vytváranie máp máp + 59 služieb pre administrátorov Vkontakte a Facebook + 12 služieb sledovania hovorov + 10 monitorovacích služieb + 10 cloud storage + 30 + 40 + 20 + 6 pre prácu s vizuálnym obsahom + 57 pre podporu na Twitteri + 50 plug-inov + 6 nástrojov pre vykonávanie ankiet v sociálnych sieťach + 203 zásuvných modulov pre Wordpress + 43 plug-inov pre Joomla = asi 735

S takýmto inteligentným súborom softvéru a služieb nedosiahnu výsledky len leniví.

PS: Ako výber? Repost prosím.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár