30+ najlepšie longrid v internetovom marketingu od spoločnosti Texterra

V poslednej dobe náš blog publikoval veľa užitočných materiálov v rôznych oblastiach internetového marketingu. Rozhodli sme sa zbierať to najlepšie z jednej kolekcie. Udržujte vo svojich záložkách, nestratíte.

Podrobné návody

 1. Propagácia v Instagrame: najpodrobnejšie inštrukcie (2018)

Napísal obrovský sprievodca na podporu v Instagram. Toto je najobsiahlejší sprievodca na túto tému na internete - garantujeme. Čítajte pre všetkých!

 1. Registrácia komunity "VKontakte": najpodrobnejší sprievodca v RuNet (2018)

Podrobný sprievodca registračnými skupinami "VKontakte". Materiál je objemný, ale stojí to za to - keď ste ho študovali od krytu k obálke, budete môcť uložiť akúkoľvek skupinu, aj keď ste to nikdy predtým neurobili.

 1. Kompletný sprievodca pre Dokumenty Google: všetko, o čom ste nevedeli, ale báli ste sa opýtať (2018)

Kompletný návod na používanie populárneho a čo je najdôležitejšie bezplatného textového editora od spoločnosti Google: od základov až po pokročilé funkcie.

 1. Čo je sémantické jadro a ako to urobiť (2018)

Vynikajúci sprievodca pri zostavovaní sémantického jadra. Z neho sa naučíte: ako vytvoriť štruktúru stránky, čo potrebujete vedieť o kľúčových slovách, aké nástroje môžete použiť na vyhľadanie kľúčov, ako vybrať kľúčové slová, ako zoskupiť kľúčové slová a čo robiť so sémantickým jadrom.

 1. Podrobný sprievodca pre Google AdWords (Reklamy Google) pre začiatočníkov: ako nastaviť kontextovú reklamu (2018)

Udržujte aktualizovaný sprievodca Google AdWords! Pár hodín pre tento článok - a nový pracovný nástroj vo vrecku.

 1. Ako pracovať v Yandex.Direct: Podrobný sprievodca pre začiatočníkov (2018)

Kontextový reklamný systém "Direct" je obľúbený u inzerentov. Pod odkazom nájdete podrobný návod pre Yandex.Direct pre začiatočníkov.

 1. Propagácia komunity v sociálnych sieťach: od konceptu po zisk (2017)

O jeho stratégii propagácie podnikateľských komunít v sociálnych sieťach sme hovorili s Ilyou Rabchenkom, zakladateľom známej komunity "Director Club". Ukázalo sa, že užitočný článok.

 1. Propagácia "VKontakte": 75 tipov na propagáciu skupiny (2017)

Supergide na podporu "Vkontakte". V článku nájdete 75 praktických tipov a celé more užitočných služieb. Žiadna voda. Požadované čítanie!

 1. Ako postupovať na Facebooku: úplný návod krok za krokom k propagácii stránky (2017)

Propagácia SuperGuide na Facebooku. Informácie sú aktuálne. Prečítajte si a aplikujte tieto znalosti v praxi!

 1. Ako vytvoriť osobnú značku na Facebooku. Poznámky jedného kapitána (2017)

Článok od milovaného mnohých Natalia Zayats na nepísané pravidlá pre zachovanie stránky na Facebooku. Údaje v tipoch článku sú vhodné pre akúkoľvek inú sociálnu sieť.

 1. Sprievodca po typoch obsahu: mindmap + príklady a pokyny pre každý formát (2018)

Pri zmienke o slove "obsah", väčšina bude myslieť na texty, niektoré - o obrázkoch, niektoré si budú pamätať videá, ktoré nedávno sledovali na YouTube. Ale obsah môže byť nielen čítať a sledovať, ale aj počúvať, vytvárať, hrať (áno, áno!). V tomto článku sme sa snažili zbierať maximálnu rôznorodosť obsahu

 1. Čo je to Vkontakte Targeting a ako ho nakonfigurovať: Príručka pre začiatočníkov (2018)

Tím VKontakte neustále pracuje na zlepšení reklamnej kancelárie, preto sme aktualizovali sprievodcu zacielením VKontakte - prečítajte si aktuálne informácie v článku!

 1. Súťaže "Vkontakte": ako získať požadované výsledky a nie "chytiť" zákaz (2017)

Vyčerpávajúci materiál pre súťaž "VKontakte". S obrovským množstvom príkladov z reálnych skupín. Ak chcete mať naozaj efektívne súťaže - tento článok je pre vás.

 1. Ako propagovať kanál na YouTube: kompletný sprievodca pre začiatočníkov (2017)

Z nášho sprievodcu sa dozviete, ako propagovať svoj kanál YouTube, upozorniť na vaše videá a získať veľa odberateľov.

 1. Ako urobiť skvelú prezentáciu, ak nie ste dizajnér (2016)

Elegantný sprievodca po prečítaní si môžete vytvoriť vysokokvalitnú prezentáciu, aj keď ste sa nikdy nedotkli nástrojov dizajnéra vo vašom živote.

 1. Longrid o longridah. Čo je nové, dozvedel som sa o Longridah za rok, ktorý s nimi pracuje (2016)

Marina Voitovich hovorí o tom, čo sa dozvedela o Longrid počas roka, ktorý s nimi pracuje. Skvelé čítanie!

Zoznamy článkov

 1. Podlahy na Instagram: 100+ nápadov na odoslanie (2018)

Epická práca! Viac ako 100 spôsobov, ako využiť príbeh v Instagrame pre podnikanie. Skladujte na popcorn!

 1. Znalosti - sila: 90 kurzov internetového marketingu + 5 stránok pre online tréning (2018)

Internet je plný života, takže výber kurzov internetového marketingu je potrebné neustále aktualizovať. Čo sme urobili - 90 skvelých kurzov pre internet marketingu na jednom mieste. Na výber je veľa.

 1. Všetko o SMM: 112 článkov a videí, ktoré z vás urobia profesionála (2018)

Zhromaždil najhorúcejšie články o SMM v jednom materiáli. Úplne aktualizovaný zoznam tak, že máte po ruke up-to-date on-line knižnice sociálnej podpory médií.

 1. 98 článkov pre samoštúdium marketingu obsahu (2018)

Robiť obsah marketing alebo len chcete začať? Tento výber pomôže v každom prípade! Tu sú zozbierané relevantné články, príručky, prípady a rozhovory - všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste sa považovali za kompetentného špecialistu.

 1. 200 najlepších kníh pre internetový marketing (2017)

V tomto článku nájdete zoznam kníh a učebníc pre internetových obchodníkov. Sú kombinované do tematických sekcií: obsahový marketing, SEO, kontextová reklama, copywriting, SMM, web analytics, e-mailový marketing, dizajn, použiteľnosť, marketing, predaj, ako aj motivujúce knihy pre obchodný úspech a osobný rast.

 1. Preskúmanie 17 sharewarových programov na vytváranie mápových máp (2017)

V zbierke sú populárne služby pre kreslenie a málo známe. Líšia sa v dizajne, exportných možnostiach, jednoduchosti riadenia.

 1. 46 filmov o predaji, marketingu, riadení a podnikaní (2017)

Už vás nebaví učiť sa knihy a videá? Prepnite na filmy! V nich nájdete menej užitočné informácie ako v záznamoch prednášok a školení slávnych predajcov.

 1. Ktoré skupiny v sociálnych sieťach by ste si mali objednať, ak máte záujem o internetový marketing a podnikanie? (2017)

Ak ste práve začínajú chápať internetový marketing a stále neviete, ktorým smerom sa pozrieť a kde hľadať správne informácie, tento článok vám pomôže. V ňom sme zhromaždili najzaujímavejšie komunity na Facebooku, VKontakte, Twitteri a Telegrame, venovanom internetovému marketingu.

 1. 68 typy obsahu pre sociálne siete pre podnikové úlohy: infografika + príklady (2018)

Nepostrádateľným sprievodcom pri vypracovaní plánu obsahu v súlade s úlohou, ktorá je k dispozícii pre podniky. Infografika pomôcť.

 1. 700+ najlepších nástrojov pre integrovanú propagáciu webových stránok (2018)

V tomto materiáli sme zhromaždili všetko, čo je potrebné pre internetového marketingu pre integrovanú propagáciu stránok: užitočný softvér (programy a pluginy) a veľa online služieb.

 1. 53 autori textov a redaktori, ktorých články stoja za prečítanie. (2017)

Prečo dusiť vo vlastnej šťave, ak sa môžete poučiť z chýb druhých a poučiť sa zo skúseností iných ľudí. Pri výbere: 53 redaktorov, novinárov a copywriterov za aktivity, ktoré majú byť monitorované.

 1. 29 služieb pre správcov Facebook (2018)

Aby sme vám uľahčili život a umožnili vám naplno využívať vašu stránku, zostavili sme zoznam užitočných služieb pre správcov stránok na Facebooku. Výber zahŕňa ruský jazyk, bezplatné alebo relatívne lacné služby.

 1. Reklama "Vkontakte": 100+ príkladov inšpirácie (2016)

Článok bol napísaný na konci roka 2016, ale stále sa nestratil význam. Kto má gag s reklamami? Odporúčame pridať tento materiál do svojich záložiek a vrátiť sa k nemu pre inšpiráciu.

 1. 76 zdrojov pre tých, ktorí potrebujú voľný návrhár obsah: ikony, fonty, šablóny, logá (2018)

Aby bola skupina Vkontakte, webová stránka, prezentácia alebo brožúra trochu priateľskejšia, nie je potrebné najímať tím dizajnérov a porušovať autorské práva. Niekedy je dosť, aby sa logo a favicon na vlastnú päsť, a nájsť zadarmo návrhár obsahu online.

 1. 26 služieb pre analýzu konkurenčných stránok (2018)

Monitorovanie konkurentov pomôže nielen identifikovať ich silné a slabé stránky, ale aj pochopiť, o čo by sa mala vaša spoločnosť usilovať a ktorým smerom sa vydať. V tomto článku sa pozrieme na 26 nástrojov, ktoré môžu byť použité na monitorovanie konkurenčných stránok.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár