Prehľad 11 služieb pre zasielanie upozornení prehliadača pre danú lokalitu

V tomto prehľade sa pozrieme na 11 služieb pre vytváranie a odosielanie upozornení prehliadača, z ktorých si môžete vybrať ten, ktorý je pre vás najvhodnejší.

Začnime.

1. Letreach

Letreach je populárna služba, ktorá vám umožňuje vytvárať a odosielať upozornenia na tlač. Tieto slávne spoločnosti ako Facebook, CNN, eBay a iní ho používajú, služba podporuje Google Chrome, Firefox, Safari.

Služba je reprezentovaná 3 tarifami, ich cena začína na 15 USD a je priamo úmerná počtu účastníkov. Najdrahšie cestovné je 550 dolárov / mesiac. Prvý 2-týždňový servis môžete využiť bezplatne.

Rozdiel v tarifách je tiež v počte použitých domén a dostupnosti rôznych funkcií (napríklad A / B testovanie push notifikácií).

Skript pre stránku nájdete v sekcii Nastavenia> Inštalácia.

Ak chcete vytvoriť push notifikáciu, kliknite na červené tlačidlo (v predchádzajúcom obrázku) - New Notification. V tomto formulári zadajte požadované informácie a kliknite na položku Odoslať oznámenie.

Oznámenie urobené!

záver: Služba je pekná a ľahko sa používa, má intuitívne rozhranie, aj keď v angličtine.

2. Stlačte Expert

Push Expert je služba v ruskom jazyku, ktorá vám umožňuje posielať upozornenia na tlačidlá na nasledujúce prehliadače: Internet Explorer, prehliadač Yandex, prehliadač Google Chrome, Firefox, Safari.

Push Expert má 6 taríf, vrátane bezplatného, ​​čo vám umožňuje posielať 500 oznámení a poskytuje bezplatný prístup k API a analýzam. Zvyšné tarify sa platia, líšia sa počtom oznámení a cenou za každé oznámenie. Cena začína od 500 rubľov mesačne.

Služba poskytuje skript na vloženie na lokalitu. Nájdete ho a vysvetlite v časti Dokumentácia. Upozorňujeme, že v skripte musíte namiesto toho zadať doménu stránky.

Začnime vytvárať push notifikácie. Najprv je potrebné vytvoriť nový projekt. Za týmto účelom zadajte adresu webovej stránky v malom formulári, ktorý sa otvorí ihneď po registrácii.

Potom kliknite na "Vytvoriť newsletter" v menu vľavo a vyplňte potrebné informácie. Kliknite na položku Odoslať upozornenie.

Do sekcie Nastavenia môžete pridať logo, uvítací oznam a blok predplatného.

Dostal som takéto oznámenie. Nuž, nie je to zlé.

Okrem svojej hlavnej funkcie služba poskytuje správy o odosielaní a doručovaní push oznámení vo forme harmonogramu. Uvádza tiež počet predplatiteľov, vrátených používateľov a upozornení, ktoré sú k dispozícii v tejto miere.

záver: Push Expert je dobrá, príjemná obsluha. Odporúčam!

3. sendpulse

Sendpulse vám umožňuje posielať notifikačné oznámenia zadarmo (presnejšie povedané, 5 USD mesačne sa účtuje na účet na použitie tejto funkcie). Upozornenia sa odosielajú na platformách Google Chrome a Firefox. Rozhranie služby je prezentované v ruštine.

Ak chcete vytvoriť upozornenie, prejdite do sekcie PUSH na svojej stránke a zadajte potrebné informácie do formulára, ktorý sa otvorí.

Po pridaní stránky budete mať k dispozícii skript, ktorý budete musieť pridať na stránku.

Potom prejdite do časti stránky v ponuke vľavo a kliknite na položku „Vytvoriť informačný bulletin“. Vo formulári zadajte požadované informácie a kliknite na tlačidlo Odoslať.

Voila! Po chvíli (trvalo mi 30 sekúnd) sa zobrazí oznámenie o stlačení.

záver: Služba je dobrá, intuitívna a ľahko použiteľná, prečítajte si tiež: Výber najlepšej e-mailovej služby: prehľad a porovnanie 26 najobľúbenejších spoločností na trhu.

4. Zatlačovacia skrutka

Pushcrew je populárna služba pre posielanie push-notifikácií, ktorú používa viac ako 2500 stránok. Služba podporuje prehliadače Google Chrome a Firefox.

Služba poskytuje bezplatnú verziu, ktorá umožňuje odoslať neobmedzený počet oznámení až 500 odberateľom, ako aj odosielať e-maily.

K dispozícii sú tiež 3 platené tarify, náklady na každú z nich nie sú fixné - je priamo úmerná počtu predplatiteľov a začína na 25 USD. Tarify sa líšia v počte dostupných stránok a užívateľov, ako aj v prítomnosti alebo neprítomnosti rôznych funkcií (testovanie notifikácií A / B, geografické zacielenie a mnoho ďalších).

Služba poskytuje skript na vloženie na stránku, ktorý nájdete v sekcii Nastavenia -> Získať kód.

Proces vytvárania push oznámení v službe je pomerne jednoduchý. Kliknite na zelené tlačidlo v menu vľavo - Odoslať oznámenie push. Potom vyplňte formulár a vytvorte upozornenie a kliknite na položku Odoslať upozornenie.

Takéto oznámenie sa mi podarilo vytvoriť.

záver: Služba ako celok je pohodlná a ľahko ovládateľná - aj keď je aj v angličtine, nie je problém ju pochopiť. Určite odporúčané.

5. Gravitec

Gravitec je služba v ruskom jazyku na vytváranie a odosielanie push oznámení. Služba zahŕňa segmentáciu účastníkov podľa záujmov a správania na stránke, indikáciu času na odloženie podania, rozšírené štatistiky (s filtrami podľa času a segmentov) atď.

Služba poskytuje 4 tarifné plány: Štart (zadarmo), SMB ($ 15), Medium ($ 49), Enterprise ($ 99). Náklady na tarifné plány sú priamo úmerné počtu predplatiteľov a v závislosti od počtu predplatiteľov sa automaticky menia.

Vo voľnom tarifnom limite je 500 predplatiteľov a počet odoslaných notifikačných oznámení je neobmedzený. Podporované prehliadače vo voľnej verzii sú Google Chrome, Firefox, "Yandex Browser." Safari je tiež podporovaný v platenej verzii.

Ak chcete vytvoriť upozornenie, musíte najprv pridať svoju lokalitu. Do formulára zadajte všetky potrebné informácie a kliknite na tlačidlo Ďalej.

Služba okamžite poskytne skript pre vaše stránky.

Potom kliknite na tlačidlo "Odoslať Push" a vyplňte formulár pre oznámenie.

Niečo podobné bude vyzerať ako upozornenie.

záver: Služba je veľmi pohodlná na používanie, zanechala len príjemné dojmy.

6. Push4site

Aplikácia Push4site vám umožňuje posielať upozornenia v prehliadači Google Chrome, Safari, Firefox. Segmentácia, personalizácia, geografické zacielenie push upozornení sú dostupné v službe.

Poskytnuté 2 tarify - ZDARMA (zadarmo) a PREMIUM (990 rubľov / mesiac). S bezplatnou sadzbou môžete odoslať neobmedzený počet oznámení neobmedzenému počtu účastníkov.

Pred vytvorením upozornení na tlač musíte pridať lokalitu. Zadajte údaje a kliknite na položku Vytvoriť stránku.

Ihneď po pridaní stránky poskytol skript.

Potom otvorte stránku stránky av menu vľavo kliknite na "Odoslať Push".

Vyplňte formulár pre push notifikácie.

Push notifikácia je pripravená. To sa mi stalo.

Môžete tiež zobraziť štatistické údaje o odberateľoch a upozorneniach, aktivitu publika podľa času, ako aj počet odoslaných a doručených oznámení a kliknutí.

záver: Dojem je pozitívny, Push4site je pohodlný a funkčný servis.

7. Pushwoosh

Pushwoosh poskytuje možnosť posielať neobmedzené tlačové oznámenia na Google Chrome, Firefox, Wordpress.

Pushwoosh poskytuje bezplatnú tarifu, v ktorej je k dispozícii neobmedzený počet oznámení o stlačení, 2 kanály RSS, vytvorenie 2 účtov (okrem hlavného) a 1 stránky Rich Media (s dynamickým mediálnym obsahom).

Služba poskytuje bezplatnú 14-dňovú demo verziu, ako aj 3 platené tarify, z ktorých najnákladnejšie stojí 49,95 dolárov. Náklady na iné tarify sa upravujú individuálne v závislosti od preferovaných funkcií (testovanie A / B, informačné kanály RSS, oznámenia Push v rôznych jazykoch, dynamický obsah atď.).

Po registrácii poskytuje PushWoosh prístup k API.

Skript bude musieť vytvoriť svoje vlastné. Ak sa chcete dozvedieť, ako sa integrovať s požadovanou platformou, prejdite do časti Dokumentácia a kliknite na ikonu požadovanej platformy.

Ak chcete začať odosielať upozornenia, prejdite do časti Aplikácie a vytvorte formulár pre vašu lokalitu.

Ďalej budete musieť vybrať platformy, na ktoré budete posielať oznámenia push.

Ak chcete vytvoriť upozornenia, prejdite do časti Aplikácie, vyberte formulár, ktorý ste vytvorili, a kliknite na položku Odoslať push. Otvorí sa nasledujúci formulár, v ktorom musíte zadať text upozornenia (iba v angličtine), názov, pridať ikonu a dynamický obsah (ak je to potrebné) a kliknúť na tlačidlo "Woosh!".

záver: Celkovo nie je zlé služby. Z minusov - nedostatok hotového skriptu a rozhrania v angličtine. Ak podnikáte v zahraničí a nie ste zmätení potrebou vytvoriť skript, táto služba môže byť pre vás užitočná.

8. Pushover

hračka - Služba, ktorá umožňuje odosielanie a prijímanie oznámení v reálnom čase v počítači (Chrome, Firefox, Safari, Mac OS X).

Ihneď si všimnem, že služba je v angličtine, okrem toho neposkytuje hotové skripty, takže ak sa obávate vyhliadky na pochopenie inštrukcií na vytvorenie skriptu v angličtine, táto služba nebude pre vás fungovať.

Bezprostredne po registrácii služba poskytuje vlastný kód, ktorý je potrebný na prijímanie oznámení z webovej stránky Pushover, ako aj kód na prijímanie oznámení poštou.

Ak chcete začať pracovať so službou, musíte vyplniť užívateľský profil (Aplikácia) - musíte zadať názov, adresu webovej stránky, popis a pridať ikonu.

Po vyplnení formulára služba poskytuje kľúč API. Už s ním budete musieť vytvoriť vlastný skript. Ako to urobiť - môžete si prečítať dokumentáciu.

Aby sa používatelia mohli prihlásiť na odber upozornení jedným kliknutím, musíte vytvoriť kód predplatného. Na tento účel budete musieť vyplniť ďalší dotazník.

Pushover poskytuje bezplatnú 7-dňovú skúšobnú verziu, potom budete musieť zaplatiť jednorazový poplatok (4,99 dolárov za každý z 3 typov platforiem - Android, iOS a desktop verzia) - a žiadne ďalšie príplatky.

záver: Všeobecne platí, že dojmy z lokality sú nejednoznačné - na jednej strane podľa veľmi podrobných pokynov je služba funkčná. Keďže však nemám programátorské zručnosti, nedostatok hotového skriptu mi veľmi sťažil prácu s ním - porozumieť inštrukciám pre začiatočníkov, ale aj v angličtine - to je veľmi drsná a energeticky náročná záležitosť. Možno, že znalí ľudia budú využívať služby a príde vhod.

9. OneSignal

OneSignal je absolútne bezplatná služba pre zasielanie push notifikácií, ktorá nestanovuje limity pre počet odoslaných oznámení a použitých zariadení. Služba poskytuje možnosť vykonávať analýzy v reálnom čase, testovať A / B a importovať údaje. Pomocou služby OneSignal môžete odosielať oznámenia triedením podľa rôznych kritérií na platformách, ako sú Google Chrome, Firefox, Safari, prehliadač UC atď.

K dispozícii sú aj prémiové možnosti, ktoré si môžete vyžiadať u zástupcov servisu.

Do služby sa môžete zaregistrovať vyplnením formulára, alebo sa môžete prihlásiť prostredníctvom svojho účtu Facebook, Gmail alebo GitHub.

Skript v tejto službe sa bude musieť zdvihnúť. Všetky potrebné informácie sú obsiahnuté v Dokumentácii a SDK v časti o vytváraní oznámení. Kľúč API nájdete v sekcii Nastavenia aplikácií.

Takto vyzerá proces vytvárania oznámení na lokalite OneSignal.

záver: Vo všeobecnosti je služba pohodlnejšia a príjemnejšia ako napríklad PushOver. Rozhranie služby v angličtine, užívateľ bude musieť vytvoriť skripty sám.

10. PushAll

Pushall je služba v ruskom jazyku, ktorá vám umožňuje posielať neobmedzené množstvo oznámení o stlačení za deň (ale nie viac ako jednu poštu za 30 sekúnd) na platformy, ako je Google Chrome, Safari, prehliadač Yandex a prehliadač Firefox.

Služba je zadarmo, ale používatelia sú vyzývaní, aby každý mesiac darovali akúkoľvek sumu peňazí. K dispozícii sú aj platené funkcie (osobná adresa, zakázanie reklamy atď.).

Existuje niekoľko nuansy v práci so službou.

Po prvé, PushAll nemôže byť integrovaný do lokality. Ale môžete urobiť integráciu cez API s "Vkontakte" a RSS-feed. Aby ste to mohli urobiť, musíte si prečítať dokumentáciu pre vývojárov.

Po druhé, predplatné kanálu vytvoreného v službe PushAll sa vykonáva iba prostredníctvom účtu Google. Ak ich potenciálni účastníci nemajú - dobre, máte smolu. Je nepravdepodobné, že sa niekto bude obťažovať pri vytváraní účtu, aby sa mohol prihlásiť na odber kanála.

Ak chcete vytvoriť kanál, musíte prejsť do sekcie "Administrácia" a kliknúť na červené tlačidlo so znamienkom plus.

Zobrazí sa formulár na vytvorenie nového kanála na vyplnenie. Zadajte názov a popis kanála (je potrebné zadať adresu stránky s // v ňom), vyberte režim prístupu a obrázok s veľkosťou 300x300 a kliknite na tlačidlo "Vytvoriť nový kanál".

Takže kanál je vytvorený. Dostanete kľúč API, ktorý nájdete v sekcii kanála API.

Oznámenia o odoslaní môžete okamžite otestovať vyplnením špeciálneho formulára.

Ak chcete vytočiť predplatiteľov kanála, musíte prejsť do sekcie na kanál - "Distribute + widget", ktorý bude obsahovať odkaz na rýchle prihlásenie na kanál a miniaplikáciu na uverejnenie na stránke. Widget obsahuje logo kanála, počet predplatiteľov a tlačidlo predplatného.

Okrem pridania miniaplikácie na stránku môžete vyhľadávať predplatiteľov pridaním odkazov na e-maily a uverejnením na sociálnych sieťach.

záver: Služba je multifunkčná, ale môže odraziť vyššie uvedené nuansy. Od profesionálov - integrácia cez API s RSS-feed a Vkontakte, ako aj užívateľsky prívetivé rozhranie v ruskom jazyku.

11. Pushworld

Pushworld je bezplatná služba v ruskom jazyku, ktorá vám umožní vytvoriť neobmedzený počet oznámení. Upozornenia sú podporované prehliadačmi, ako sú Google Chrome, prehliadač Yandex, Opera, Firefox a Amigo.

Pomocou služby môžete nielen odosielať a konfigurovať push-notifikácie, ale aj segmentovať publikum, prijímať štatistiky o upozorneniach, vytvárať automatické prepojenia atď.

Môžete sa zaregistrovať pomocou sociálnych sietí (Vkontakte, Facebook, Twitter, Google+ a mnoho ďalších).

Skôr ako začnete, musíte pridať lokalitu s uvedením jej názvu, adresy URL, kódovania lokality a vybratím ikony lokality. Ďalej musíte kliknúť na tlačidlo Pokračovať.

Potom musíte vybrať typ požiadavky a kliknúť na tlačidlo Pokračovať.

Ďalej vám bude poskytnutý skript, ktorý bude potrebné vložiť do lokality. Po inštalácii bude registrácia dokončená a budete môcť začať vytvárať push notifikácie. Okrem zavedenia všeobecných informácií môžete ku každej z poštových zásielok pridať jedinečné logo a prispôsobiť čas odoslania a „životnosť“ oznámenia.

Tu je push-oznámenie som dostal. Neprišlo to hneď, ale nasledujúci deň po odoslaní, čo ma rozrušilo. Od druhého pokusu prišli oznámenia takmer okamžite. Dúfam, že toto oneskorenie bolo jednorazovým nedorozumením.

Teraz na stránke je k dispozícii len bezplatná tarifa, v budúcnosti sľubujú, že poskytnú ďalšie 2 platené tarify za pomerne nízke ceny.

záver: Dobrá multifunkčná služba s užívateľsky prívetivým rozhraním. Je vidieť, že služba "čerstvo upečené" a stále prechádza rôznymi modifikáciami. Dúfajme, že časom budú všetky nepresnosti opravené.

Pushhh

Uvažovali sme o 11 službách pre vytváranie push-notifikácií. Môžu hrať dobrú službu pre takmer všetky podniky: online nakupovanie (na propagáciu a predaj), pravidelné blogy (upozorňovanie čitateľov nových článkov), infobusiness atď. A výber služieb je vždy na vás.

Podeľte sa o svoje komentáre o uvedených službách. Alebo možno poznáte osvedčené služby, ktoré nie sú zahrnuté v tomto zozname? Bol by som rád, keby som mal spätnú väzbu.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár