Top 9 Instagram Značkové účty Diskusia: Top Secret Virus

Účty modelov, cestujúcich a mačiek získavajú milióny predplatiteľov. Ak chcete propagovať zábavnú stránku, postačuje umiestniť viac nahých tiel, krásnych potravín alebo zábavných videí so zvieratami. Ako však môžu SMM upozorniť na profily tovární, maloobchodníkov s potravinami a vývojárov? A čo je potrebné rozvrhnúť, aby ste rýchlo propagovali svoju stránku Instagram? Deväť príkladov vírusových obchodných účtov pomôže odpovedať na tieto otázky.

Pyshechnaya

Pyshechnaya na Bolshaya Konyushennaya - jeden z najstarších pyshechnye Peter. Za šiškami sú vždy dlhé čiary. Na tom, čo môžu stretnúť ľudí úplne odlišných štatútov a generácií: študentov a starých žien zo susedných domov, zahraničných turistov a ruských celebrít.

Milujú toto miesto pre autentický interiér a recepty, ktoré sa nezmenili od samého začiatku pyshechnoy. A tiež za ceny, ktoré sa od tej doby veľa nezmenili: šišky stoja o niečo viac ako 10 rubľov a čaj alebo káva - okolo 25.

Všeobecne platí, že miesto bez reklamy už dlho získal štatút miestnych atrakcií a najlepšie pyshechnoy mesta. Ale nová stránka, ktorá sa objavila na Instagrame pod názvom pyshechnaya1958, bola schopná priniesť inštitúcii ešte väčšiu popularitu.

Aký post

Nálada stránky je diametrálne odlišná od samotnej inštitúcie. Pyshki sa tu používa ako golier BDSM a navlečený na katanu. Cukrový prášok je vo forme koksu. A na jednom z miest, autori vyzývajú účastníkov k spamu 'účet', takže # 1958 hashtags v komentároch pod ich príspevky. Vo všeobecnosti sú tu v plnej miere zverejnené témy sexu, kriminality, drog a šišiek.

Keď bol Peter malý, išiel so svojou babičkou do Pyshechnaya. Teraz chodí so svojou milenkou. # 1958 # Pyszhere #OneCityOnePeshechnaya # Pyshechnaya1958 # Heavypushydelyuyuks

Publikácia Pyshechnaya 1958 (@ pyshechnaya1958) 3 júl 2017 o 3:55 PDT

Išli sme na vojnovú cestu. Ste s nami? # Fatty # Pyshechnaya1958 # Tassamaypyshechnaya # Vpitpyshki # Pyshpysh # Peter # Pyshkanis # Ťažké pysheysheyluyuks

Publikácia Pyshechnaya 1958 (@ pyshechnaya1958) 1. júl 2017 o 6:15 PDT

Cítite víkend, sestra? Chcete viac pohybu? Už žiadne záložky, existuje právny spôsob. Poďme prášok nos v Pyshechnaya dnes - a biele noci budú ešte belšie! * Len nikomu nepovedz ... # Shuffle Up Little by Little # Gun # Tamamayapyshechnaya # Do chýb # Pyshpysh # Peter # Pyshechnaya1958 # Heavytoolly lux

Publikácia z Pyshechnaya 1958 (@ pyshechnaya1958) 30. jún 2017 o 6:23 PDT

Počuli sme zvesti, že jedna zlá spoločnosť chce napadnúť náš stav a pomocou pyshechnoy HYIP otvorila svoje vlastné miesto v blízkosti. Naša odpoveď: Poo odtiaľto! Jedno mesto - jedno Pyshechnaya! Toto je naše mesto a naše šišky. Od roku 1958 sme kázali lásku prírodného prášku. Homemuse, dajme tieto deti na miesto! Prejsť na úbohý účet @ginzapyshechka a dať hashtag # 1958 v komentároch v rámci akéhokoľvek príspevku. Môže byť Prášok s vami a Pyschechny Boh veľkodušne odmeňuje tých najodvážnejších bojovníkov! # 1958 # Pysh odtiaľto # Do časov # OneCityOnePescural # PysPysh # Tasmayapesha # Pyshechnaya1958 # Peter # Je to pompézne # Heavy pyscheyshelyuks

Publikácia z Pyshechnaya 1958 (@ pyshechnaya1958) 30. jún 2017 o 7:56 pdt

Kto vedie

Majitelia pyshechnaya priznal, že nemajú žiadny vzťah k účtu. A autori ostali neznámy takmer mesiac. Ale byť inkognito až do posledného nefungovalo. Pri udržiavaní stránky používatelia vystavili pracovníkov agentúry Setters.

Ukázalo sa, že vedú projekt pre portfólio a vlastnú propagáciu. Musel ukázať, čo môže agentúra dosiahnuť v podmienkach úplnej absencie obmedzení zo strany zákazníka.

Prečo populárne

Slávny účet priniesol odvážne texty a provokatívne fotografie. Navyše, populárna kombinácia módy s jedlom a vynikajúcou kvalitou natáčania.

výsledok

Portfólio Setters pokrýva viac ako 20 publikácií vo významných médiách, 65 000 predplatiteľov a viac ako 500 odkazov na príbeh. A to všetko za referenčný mesiac. Okrem toho, ako hovorí kreatívny riaditeľ agentúry, doprava bola takmer úplne organická. Ak si chcete všimnúť účet, autori spustili iba niekoľko kampaní prostredníctvom oficiálnej reklamy vo FB (toto je v informačnom kanáli Instagramu).

Rok po HYIP s "Pyshechnaya1954" sa v sieti začal diskutovať Instagram účet s menom perepichka_1981.

"Kyjev perepichka" - nemenej známe reštaurácie ako Petrohrad pyshechnaya. "Štvrťrok" sa nachádza, ako by ste mohli predpokladať, v Kyjeve. A tam varia namiesto buchty klobásy v cestíčku.

Aký post

S obsahom autorov sa nepokúšali (ale ako v názve) a išli po vyšlapanej ceste. Pridané viac nahých tiel. Zdôraznil vulgárne texty a vtipy pod pásom s nešikovnými paralelami s klobásami.

Zatiahnite obe ruky. Ostro a pevne stláčajte uprostred. Nechajte klobásu zdať, nech tuk strieka do tváre. Nechajte fytonie závidieť. Každý chce to isté vo snoch. # prepísanie je mmmm ... #perepichalove Ďakujem Vám model A.

Publikácia z Perepichka 1981 (@ perepichka_1981) 24. októbra 2017 o 1:01 PDT

# rep_chka - máme klobásy správneho kalibru viac horúce pre všetkých, čo nemáme radi párky v rožku, ako keby jedli svoje vlastné párky. Scho їv, scho rádio povesť. Naše klobásy na legkosti by mohli byť známe ako dvojité pre #brazzers horúceho dňa, soh!

Publikácia z Perepichka 1981 (@ perepichka_1981) 11.12.2017 o 2:37 PST

Aby ste sa živili, aby ste sa na vás opili, aby vás chránili. Vezmem ťa so mnou do postele. Ty len vo sne, zavolám. Žijem len so mnou zo mňa, nemenim ma a. Nie. Čakám na teba. P. S. Model Sofi P.

Publikácia z Perepichka 1981 (@ perepichka_1981) 25. 10. 2017 o 9:38 PDT

Kto vedie

Tvorcovia účtu zostali neznámy. V anonymnom rozhovore len povedali, že sú skupinou podobne zmýšľajúcich ľudí pracujúcich v oblastiach, ktoré nesúvisia so SMM. A účet - len ich záľuby, ktoré robia vo svojom voľnom čase.

Prečo populárne

Napriek tomu, že používatelia kritizovali účet pre plagiátorstvo, stránka nebola ponechaná bez dozoru. Pohlavie a provokácia opäť pracovali a ukázali sa ako možnosť, ktorá je prínosom pre autorov.

Výsledok

V poslednom príspevku autori napíšu návrh na predaj účtu aukčnou metódou s počiatočnou cenou 5200 USD. S cieľom odôvodniť takéto náklady majitelia uvádzajú tieto argumenty:

  • Účet za tri dni získal približne 8 000 predplatiteľov.
  • O ňom natáčali televízne kanály ICTV, 1 + 1, "24 kanálov", rovnako ako niekoľko desiatok regionálnych kanálov a rozhlasových staníc.
  • Napísali The Village, Vesti, Komsomolskaja Pravda, Cosmo, RBC Ukrajina a ďalších 50 rôznych médií.

Cementárne

V novembri 2016 sa v sieti objavil závod na výrobu betónových zmesí Saratov s názvom skratka „BSG“. Spoiler: V Saratove nikdy nebola taká továreň.

Aký post

Rôzne textúry, odtiene a typy betónu la 50 odtieňov šedej. Bez podpisov, len fotografie s hashtags. Celkovo bolo uverejnených 135 takýchto obrázkov. Bohužiaľ, tvorcovia stránku odstránili, ale po chvíli ju vrátili.

Prečo populárne

Napriek absencii samotnej elektrárne bolo na jeho konte veľa fanúšikov. Vďaka atypickému formátu pre podniky bola stránka schopná zaujať nielen technických špecialistov, ale aj širokú verejnosť. Zatiaľ čo niektorí hľadali konceptualizmus vo fotografiách, hovorili o márnosti života. Iní diskutovali vlastnosti betónu a charakter vzniku trhlín na jeho povrchu.

výsledok

Podľa Lenta.ru, účet získal viac ako 2000 predplatiteľov denne. On bol spomínaný populárne bloggerov. Stránka bola prerokovaná v komunitách Pikabu.

"Poznámky babičky Vali" je kniha Valentina Alekseevny, 86-rok-starý obyvateľov Krasnodar územia. V ňom opisuje príbeh svojho dlhého a zaujímavého života. A na podporu knihy pomáha osobný blog v Instagram.

Aký post

Veľká babička-blogger publikuje príspevky so spomienkami na smrť Stalina, o odpočinku v strediskách a vojne. Hovorí, ako pestovať paradajky. Podiel recepty chlieb kvas. Vyjadruje názor na najnovšie udalosti: majstrovstvá vo futbale, svadbu princa Harryho, inauguráciu prezidenta. Odkaz v popise profilu, môžete prejsť na stránku obchodu s knihou, ktorá obsahuje všetky poznámky a príbehy.

O majstrovstvách sveta vo futbale. Vážení priatelia! Sledujete tímy, ktoré demonštrujú skutočný futbal? Futbal je však čarovná hra - koľko zaujímavých momentov. Diego Maradona, ktorý prišiel byť chorý, skoro omdlel, keď Argentína strelila prvý gól! Ale Nemecko (to by sa zdalo majstrov sveta) len v posledných minútach zápasu mierne zlepšilo svoju pozíciu v turnaji. Dnes, 27. júna, Nemecko hrálo s Južnou Kóreou. Spočiatku som bol pre Nemecko zakorenený, sú stále silným tímom. Ale Kórejčania demonštrovali silný a krásny futbal, niekedy „tvrdý“, ako náš čas. Nemecko nemalo šancu - dve polovice OO. Potom prvý gól na bránach Nemecka av posledných minútach je druhým cieľom v bránach bývalých majstrov sveta. Čo sa deje v diváckom tribúne! Táto hra ma zahltila natoľko, že som chcela pobozkať Kórejčanov na takúto hru. Neviem ako vy? A dnes som dostal veľké potešenie. Pred nami je hra nášho ruského tímu so Španielskom. Budeme „chorí“ 1. júla! Veľa šťastia Rusku! Sledujete majstrovstvá?

Publikácia od NOTES VALIA (@zametki_babushki) 27. jún 2018 o 11:02 PDT

Vážení priatelia! Ponáhľam sa, aby som vám priniesol ďalší liečivý džem - zo zelených šišiek. Zhromaždiť kužele na juhu v júni. V strednom pásme neskôr. Známky pripravenosti: hrbole by mali byť zelené, lepkavé, mäkké a ľahko prepichnuté nechtom. Šišky sú lahodný dezert s úžasnou chuťou. A je to tiež výborný prostriedok na kašeľ, nachladnutie, posilňuje imunitný systém. Jedzte len 2 lyžičky denne. Takže recept. 1 kg zelených kužeľov nalejte studenú vodu a namočte vo vode 12 hodín. Potom vylejeme vodu a tieto šišky uvaríme v 3 litroch vody na 4 hodiny pri nízkom teple. Po 4 hodinách vypnite oheň a nechajte ho variť pre tento roztok s hrotmi 10-12 hodín. Po 12 hodinách so štrbinovou lyžičkou odstráňte šišky a ružové želé zostanú na panvici. Vezmeme granulovaný cukor v množstve 1 kg na 1 liter želé. Uvarte džem na strednom ohni, občas premiešajte, keď sa hmota varí, odstráňte penu a varte ďalších 5 minút, potom vyberte z pece. Odložili sme džem, až kým úplne nevychladne, potom ho znovu uvaríme a nalejeme do horúcich plechoviek, potom zatvoríme kovovými viečkami. Pripravený džem má farbu medu. Bon appetit! A buďte zdravý!

Publikácia z NOTES VALI (@zametki_babushki) 19. júna 2018 o 2:25 PDT

Rybolov zander. Keď sme žili na Ukrajine, už dôchodcovia, boli sme zapojení do letnej rezidencie. Manžel však neopustil svoju vášeň pre rybolov, hoci už trpel srdcovým infarktom a na naliehanie kardiológa musel viesť pokojný životný štýl. Videl som, ako tvrdo prechádza, chmúrne, najmä keď známi rybári okolo našej dachy. Oni tiež "pridali palivo do ohňa", keď sa chválil úlovok ostrieža z "dvadsať". Môj manžel bol veľmi vytrvalý človek a ja som sa rozhodol, že mu pomôžem a uvedomil som si, že „fixný“ spôsob života je pre neho ešte horší. To nebolo ďaleko k ústiu a cesta bola tuhý piesok. Ťahať loď bolo pre neho príliš ťažké. Pre mňa to bol tiež test - ja, žena, bývalý vodca, sa musela premeniť na „rybára Sonya“ (to je to, čo mi ostatní rybári začali volať neskôr), aby loďou prešla na mólo cez všetky vily. Môj manžel sa dlhý čas bránil a povedal, že z tohto záväzku nič nevyjde, ale želanie vyhrať rybárčenie a môj "tlak" sme vyhrali a rozhodli sme sa vyskúšať. V mojom srdci som sa tiež chcel skontrolovať - ​​môžem alebo nie? Samotný manžel urobil pre loď „kočík“, snažil som sa a uvedomil si, že by som to ťahal. Prebudil som ho o 4 ráno a prvý "odišiel" k ústiu s loďou a veslami a všetkým, čo pripravil od večera - rybársky prút, a neskôr mu deti kúpili ďalšiu rybársku televíziu - ozvenu ozveny, v ktorej, keď sedel na lodi, bolo všetko viditeľné a do hĺbky a podľa slov Tolleyho: "ako štipka ostro pláva okolo návnady." Pomaly ma nasledoval k brehu s nitroglycerínom vo vrecku. Môj manžel nechcel pokojne chytiť gobies z brehu a veslovanie na lodi za hodinu alebo viac, kým 20-ki len ponáhľalo a presvedčilo ho, aby opustil tento podnik, neuspel som. 20-ka je hĺbka ústia, fairway. Tak začal náš obchod s manželom. Chceli by ste vedieť o pokračovaní tohto príbehu? # poznámky babička # babička blogger # grandmothervinstagram # rybárčenie # babička

Publikácia z NOTES VALI (@zametki_babushki) 8. marec 2018 o 8:48 PST

Kto vedie

V skutočnosti vedie Valentina Ivanovna. A keď sa oči unavia alebo potrebujete rýchlo napísať text, začínajúcemu bloggerovi pomáha dcéra a vnučka.

Prečo populárne

Ľudia sa zaujímajú o príbehy. A verte mi, Valentina Ivanovna má dosť. Okrem príbehov na jej stránke nájdete zaujímavý recept alebo hacking života. Okrem toho sa aktívne zúčastňuje na diskusiách v rámci svojich pracovných miest, takže v komentároch môžete s ňou diskutovať o skutočnej udalosti alebo položiť otázku. A vo všeobecnosti ste videli 86-ročných bloggerov?

výsledok

Viac ako 45 tisíc predplatiteľov, pozemok na "prvý kanál", desiatky zmienok v médiách: miestne aj federálne, ako je "TASS" a "Rambler".

Horúca vec

Výrobca polotovarov "Hot vec" - autor takých hitov ako "Bulmen", "grily" a chebupitstsa. Značka lineup je samozrejme oveľa širšia a neustále aktualizovaná o nové produkty, ale myslím, že ste pochopili prístup k pomenovaniu. Komunikácia s publikom je zameraná na mladých, väčšinou teenagerov. Preto, na podporu značky, zástupcovia spoločnosti vybrali stránku Instagram.

Aký post

90% obsahu na stránke značky sú memy, ktoré porazili produkt a značku. Situačné miesta venované udalostiam HYIP a sviatkom. Rovnako ako záznamy o ponukách a akciách.

Väčšine obrázkov dominujú farby značiek - červená a oranžová. Vďaka tomu si účet udržiava jeden fotostyle, zvyšuje povedomie o značke a zapamätateľnosť.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Pomoc Dasha zachrániť škrečky!

Príspevok od eatwithfunru (@eatwithfunru) 2.októbra 2018 o 8:56 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Lístky budú predávané ešte rýchlejšie na bitku o balenie vlasov ⚡

Príspevok od používateľa eatwithfunru (@eatwithfunru) okt 1 2018 o 5:16 pdt

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Cowboys, ktokoľvek s PS4 alebo XBOX! Už nakrájame na nové RDR2? Povedzte ako! Odpudzované emóciami? 12/10? If Ak ešte nemáte cenenú konzolu, pripojte sa k Hot Battle! Podrobnosti, ktoré sa majú opraviť

Príspevok od eatwithfunru (@eatwithfunru) na Nov 1 2018 v 8:31 PDT

Prečo populárne

Popularita súvisí s obsahom, ktorý sa dostáva do publika. Memy sú to, čo väčšina spotrebiteľov, alebo aspoň vedieť, výrobky Hot Stuff. A napriek priamočiaresti vtipov sú pochopiteľné a vhodné a niekedy aj vtipné. Situačné posty sú tiež spojené s udalosťami, ktoré sú dobre známe tisícročia, napríklad Svetový pohár FIFA, vydanie nového trháku alebo hry.

výsledok

Viac ako 8 mesiacov sa prihlásilo na odber 2400 ľudí a príspevky získali priemerne 30 používateľov.

Oktoberfest

Krasnodar developer "Európa" na území svojho rezidenčného komplexu "Nemecká dedina" organizoval "Oktoberfest". Podujatie bolo načasované na odovzdanie 3. etapy komplexu. A prilákať ľudí na akciu vytvoril stránku na Instagram.

Bol to angelegt

Vírusové scény s prvkami klasického Oktoberfestu a zmesou Kubánskych motívov. Dievča v tradičnom bavorskom kroji, ktorý prechádza cez pole slnečníc, rozlieva pivo z pohárov. Paródia na hru "No, počkaj chvíľu!" V ktorom vlk zbiera vajcia, len namiesto nich šišky a nemecké klobásy. Alebo husi drží ľudí s šiškami namiesto putách. V zozname môžete pokračovať dlhý čas. Príspevky dopĺňajú aj kreatívne popisy, ktoré originálnym spôsobom rozprávajú o programe a výhodách festivalu.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Naplánujte si výlet do Oktoberfestu v nemeckej dedine a nenechajte sa ničím zastaviť! V sobotu 22. septembra - more peny, kilometre klobás a kilogramov praclíkov! Napíšte komentár v rámci tohto príspevku a my Vám pošleme podrobný program podujatia v Direct!

Zverejnil Oktoberfest (@oktoberfest_krd) 19. 9. 2018 o 9:56 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Oktoberfest predstavuje! 22. septembra, od 11:00, tradičné ľudové festivaly v nemeckej dedine, krásy v bavorských kostýmoch, preclíky, klobásy a more peny! Už tento víkend, nenechajte si ujsť!

Pridal Oktoberfest (@oktoberfest_krd) 18. 9. 2018 o 12:40 hod. PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Das ist fantastich - nemecký by povedal. "Fucking super," kričal Rus. O čo ide? Nevieš? Camon! 22. septembra v "nemeckej dedine" rozvíja najkrajší festival peny Okroberfest. Nenechajte si ujsť, pretože lietadlo je teraz drahé.

Zverejnil Oktoberfest (@oktoberfest_krd) 14. 9. 2018 o 2:38 PDT

Prečo populárne

Absurdita, v dobrom zmysle slova, vás aspoň usmieva. Neštandardný a originálny obsah je zvýraznený na páske a priťahuje pozornosť ľudí.

výsledok

Od 13. do 26. septembra účet zaznamenal 1300 účastníkov. A na najpopulárnejších postoch viac ako 3 800 rád a 500 komentárov. Das ist fantastisch!

sóda

Od februára 2018 sa objavil účet Food Soda Instagram. Áno, áno, počuli ste správne, sódu, ktorá je s najväčšou pravdepodobnosťou na vašej kuchynskej polici. Причина выбора площадки для продвижения − желание привлечь молодую аудиторию. Как говорят представители компании, повысить с помощью аккаунта продажи цели не стоит. Страница ведется, во-первых, для повышения имиджа. Во-вторых, чтобы рассказывать о способах применения продукта.

Что постят

В главной роли всегда выступает пачка соды. На странице регулярно появляются рецепты и полезные лайфхаки с содой. Мемы и ситуативные посты. Конкурсы, на которых нужно, например, нарисовать соду или найти ее на фото. Или пачка гидрокарбоната натрия на фоне городских или природных ландшафтов. В общем контент самый разнообразный.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Priatelia, dnes je Halloween, čo znamená, že ste vo vážnom nebezpečenstve čeliť rôznym príšerám a príšerám. Ale nebojte sa toho! Vezmite si so sebou sódu a v prípade útoku pokropte útočníka. Verte nám, žiadne monštrum sa s takou ochranou nedokáže vyrovnať a budete úplne v bezpečí! ⠀ # soda #soda # použitie

Publikácia z jedlej sódy (@etosoda) 31. októbra 2018 o 10:54 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Áno, zdá sa nám tiež, že nové balenie sódy je trochu pripomínajúce desiaty iPhone. Je to naozaj zlé? Vôbec nie, len držíme krok so svetovými trendmi;) #soda # soda # yoursoda

Publikovanie jedlej sódy (@etosoda) 1. novembra 2018 o 6:07 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Soda už dlho snívala o tom, že uvidí Alpy. A teraz je v ich úpätí a obdivuje prvé vrcholy. A čo sa ti v poslednej dobe stalo? # soda #soda # sodokrugsevsvet

Publikácia z jedlej sódy (@etosoda) 24. august 2018 o 12:55 PDT

Kto vedie

"Bashkir sóda spoločnosti" v spolupráci s agentúrou InDaNet.

Prečo populárne

Popularita účtu je niekoľko. Po prvé, je to pocit nostalgie, ktorá je známa všetkým obalom. Po druhé, ide o interaktívny obsah: na pracovných miestach sa SMM neustále snažia o dialóg s účastníkmi. Dokonca aj zástupcovia firiem potvrdzujú, že najobľúbenejšie príspevky sú tie, ktoré podporujú používateľov v interakcii. Vírus súvisí aj s kvalitou obsahu: dobré situačné okuliare, relevantný humor a proste krásne fotografie zohrávajú svoju úlohu.

výsledok

Viac ako 9 mesiacov sa prihlásilo viac ako 23 000 ľudí. Fotografia je teraz v priemere 800 rád a 40 komentárov. A aktivita profil sóda nie je horšia ako zábavné stránky (o čom svedčí analýza profilov s rovnakým počtom účastníkov). Účet bol prerokovaný na Picaba a rozhovory s jeho tvorcami a spoločnosťou Bashkir Soda na vc.ru.

Rodinný magnet

"Magnet" je najväčší predajca potravinárskych výrobkov a sieť obchodov, ktoré sú pravdepodobne v každom ruskom meste. A to je www.instagram.com/magnitkrd - neuveriteľne štýlový Instagram "Family Magnet" v Krasnodar na ulici Simirenko 122.

Aký post

Módne fotenie s štýlovo oblečený modely na pozadí police s potravinami a výkladná skriňa. A módne videá s takmer filmovými priechodmi, pomalými zábermi a zaostrenými zábermi. Vírusové videá o ponukách a zľavách, vrátane filmu s klobásou, sprevádzané popisom zľavy na klobásy, tancujúcich kankánskych ošípaných - o nízkych cenách vykostených karbonátov, lietaní pstruhov medzi kozmickými hmlovinami - o mrazených filé z lososa.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Poďme piť v jednom dúšku, kde je tutu? Načítajte vozíky s čipmi, zapnite si svoj obľúbený film a chrumkajte toľko, koľko chcete.

Publikácia FAMILY MAGNET Krasnodar (@magnitkrd) 15. august 2018 o 10:07 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

My čerpadlo olej, ama kasla V panvici je to nebezpečné, so šalátom dokonale Najlepšie zeleniny v rodine na Simirenko, 14/1.

Publikácia FAMILY MAGNET Krasnodar (@magnitkrd) 12 Aug 2018 o 10:07 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Niekedy nepotrebujete ďalšie slová. Svetlo, kamera, užívajte si

Publikácia FAMILY MAGNET Krasnodar (@magnitkrd) 26. 10. 2018 o 7:56 hod. PDT

Prečo populárne

Profesionálne video a fotografia sú pre oko príjemné. Neobvyklá ponuka akcií a ponúk spôsobuje túžbu upísať. Množstvo štýlu a patosu priťahuje pozornosť. Odmietnutie firemných klišé a kreatívny prístup k vytváraniu obsahu pomohli pritiahnuť sofistikované publikum Instagramu.

výsledok

8 000 nasledovníkov za 5 mesiacov. Publikácie v denníku Bill, Rambler a "Tajomstvo spoločnosti." Rovnako ako mnoho pozitívnych komentárov od predplatiteľov

Khadyzhenskaya

13. októbra tohto roku sa na Instagrame objavil účet Khadyzhensk. Užívatelia to milujú.

Aký post

Fotografie v účte - symbióza Rímskej ríše a "Hadyzhey". Alebo fantázia o tom, čo by sa stalo, keby najobľúbenejším nápojom starých Rimanov nebolo víno, ale pivo. Modely v sutinách, tunike, s bobkovým listom a tŕňom, povinný atribút - niekoľko fliaš "Khadyzhensky" a sušených rýb. Ako opisy - sublime odeslal liečivý nápoj.

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Khadzhi je štýl. To je nový pohľad na nudné a nebezpečné. Robíme štýlovo to, čo nazývame umenie. Býčie zápasy môžu byť umenie, box môže byť umenie, piť len Hajji je tiež umenie. Everyone ⠀ Ale nie každý má štýl, nie každý je mu verný. Štýl je vlastnosť. Khadzhi je spôsob. Khadzhi - zariadenie, ktoré ...

Publikácia z Khadyzhensk piva (18+) (@ khadijee_official) 23.října 2018 o 2:41 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Nehovoriť s osobou, ktorá je hodná konverzácie, je stratiť osobu. A hovoriť s osobou, ktorá nie je hodná konverzácie, je stratiť slová. V piatok vám želáme, aby ste nestratili ľudí, hlavu a peňaženku. Pamätajte, že nadmerné pitie poškodzuje vaše zdravie.

Publikácia od Khadyzhensk piva (18+) (@ khadijee_official) 19 Oct 2018 o 4:52 PDT

Zobraziť tento príspevok na Instagram

Ako polnočné trblietanie na morskom skle mu svietili svetlá. If A ak je história realitou vývoja v pohybe, potom cesta, z ktorej vznikol, bola 3 studené fľaše.

Publikácia od p. Khadyzhenskoye Beer (18+) (@khadijee_official) 14. 10. 2018 o 12:33 PDT

Prečo populárne

Nostalgia pre minulosť je zabalená v novom formáte. Neobvyklé scény, krásna fotografia a profesionálne spracovanie. Štýlový, kreatívny, mládež - všeobecne, všetko v najnovších trendoch, nastaviť "Pyshechnoy."

výsledok

Posledný záznam bol odoslaný dňa 29. septembra. Z nejakého dôvodu prestali tvorcovia uverejňovať príspevky. Ak by si profil naďalej udržali, počet účastníkov by pravdepodobne naďalej rástol. Koniec koncov, za 16 dní stránka strelila 1300 predplatiteľov, a ľudia v komentároch pripustil k značke v láske a zdieľali svoje stránky položky v ich príbehu.

3 tajomstvá virality na Instagram

Po analýze populárnych podnikových účtov som dospel k záveru, že neexistuje univerzálny recept. Ale ľudia sú priťahovaní k trom komponentom.

  1. Provokatívny obsah.
  2. Vlastné formáty.
  3. Ľudské krmivo.

Ak chcete prilákať predplatiteľov a získať maximálnu spätnú väzbu od nich, nebojte sa experimentovať, zabudnite na svieži hlas značky a buďte nažive, nie korporátni.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár