8 neobvyklých služieb pre prácu s Instagramom

Stavím sa, že ste o nich nevedeli? Na našom blogu sme sa o nich nikdy nehovorili. A to nie je prekvapujúce, niektoré z nich sú veľmi čerstvé a niektoré z nich vôbec ne žiaria. Dnes v zbierke - užitočné a nezvyčajné online služby na pomoc tým, ktorí propagujú svoje Instagram na vlastnú päsť.

Displaypurposes

Čo môže: Chcete vedieť, ktoré hashtags sú najlepšie? Na stránke displaypurposes, hľadanie populárnych hashtags vo výklenku je jednoduché.

Na mape si môžete vybrať miesto a zobraziť obľúbené značky v konkrétnom mieste na svete:

cena: zadarmo.

Feedspy

Čo môže: analyzuje obsah na sociálnych sieťach. Táto služba vám pomôže analyzovať a nájsť vírusové príspevky nielen v Instagrame.

Dostupné funkcie:

  • Hľadať vírusové príspevky.
  • Porovnanie stránok súťažiacich.
  • Zoradiť stránky podľa značiek.
  • Plán rastu odberateľov.
  • Správa o počte rád, komentárov a repostov.
  • Nahrávanie údajov vo vhodnom formáte (Excel, PDF, PNG, JPEG).

cena: Prvých 5 stiahnutí analytík je zadarmo. Potom za 299 rubľov mesačne za jednu sociálnu sieť.

lame

Čo môže: Vedci z Massachusetts Institute of Technology vyvinuli algoritmus, ktorý určuje, aká pamätná bude vaša fotografia. Po nahraní fotografie na stránku sa na nej objaví mapa tepla: čím je farba fragmentu teplejšia, tým lepšie sa zapamätá. Vývojári tvrdia, že algoritmus vníma obrazy a ich živú osobu. Vhodné, samozrejme, nielen pre Instagram, ale pre akúkoľvek sociálnu sieť.

cena: zadarmo.

Fakelikeinfo

Čo môže: Online služba pre kontrolu inštagramov pre podvádzanie.

cena: od 199 do 2999 rubľov, v závislosti od počtu predplatiteľov.

Picture.plus

Čo môže: Služba pre formátovanie textu a prácu so značkami. Pomáha formátovať publikáciu tak, aby sa pri vkladaní textu do Instagramu zachovali odseky. Pri platenej sadzbe sa hashtags automaticky uloží, aby ste ich neskôr mohli pridať do textu jedným kliknutím.

cena: závisí od tarifného plánu. Tam je úplne zadarmo cestovné, a dva predĺžené o 399 a 899 rubľov mesačne.

Instashpion

Čo môže: Unikátna služba od spoločnosti Zengram bude analyzovať, ktoré fotografie a ľudia mali radi osobu, o ktorú máte záujem.

cena: skúšobná verzia je bezplatná, na čiastočnú analýzu je k dispozícii jeden účet. Počas nasledujúcich troch analýz bude musieť zaplatiť 190 rubľov. V plnom prístupe môžete vidieť, ktoré fotografie a videá používateľ ohodnotil, zobraziť súkromné ​​účty, použiť filtre podľa počtu používateľov a sledovať ich dynamiku.

Aké neobvyklé online služby používate (voliteľné len pre Instagram)? Tešíme sa na vypočutie o nich v komentároch.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár