7 dôvodov, prečo používať službu Moja firma na Googli

Služba Moja firma na Googli je služba na uverejňovanie informácií o spoločnosti v spoločnosti Google, ktorá sa podobá sociálnej sieti, kde si vlastník môže nárokovať svoje práva na spoločnosť a propagovať ju smerom nahor pri vyhľadávaní v službe Google, najmä v službe Mapy Google.

Len málo ľudí vie, že služba Google My Busines je jednou z najjednoduchších platforiem na podporu podnikania na internete. To vám dáva možnosť dostať sa do prvých línií problému Google pre niektoré požiadavky bez veľkého úsilia.

Prieskum "Koľkokrát ste použili internet na nájdenie organizácie v blízkosti v minulom roku?" poukazuje na to, že v roku 2016 iba 16% obyvateľstva využilo internet na vyhľadávanie miest v okolí niekoľkokrát týždenne, pričom do roku 2017 táto hodnota stúpla na 19%.

Aké výhody získava vaša organizácia pri registrácii v službe Moja firma na Googli?

Schopnosť upravovať a dopĺňať informácie o spoločnosti

Pravdepodobne ste narazili na situáciu, keď po zadaní názvu spoločnosti do vyhľadávacieho poľa ho nájdete na mape, ale nie je tu žiadne telefónne číslo, webová stránka alebo pracovný čas. Môžete tiež vidieť tlačidlo "Ste vlastníkom tejto organizácie?". To naznačuje, že možnosti služby Moja firma na Googli nie sú plne využité. A veľmi márne!

Skúste zadať názov spoločnosti a zistite, či dokonca existuje na stránkach Google. Ak nie, čoskoro prejdite do služby Moja firma na Googli. Registrácia organizácie a overenie vášho účtu vám umožní upravovať informácie pridané inými používateľmi týkajúce sa vašej spoločnosti, reagovať na hodnotenia zákazníkov, pridať pracovný čas a zmeniť ich o sviatkoch a víkendoch. Môžete tiež pridať všetky služby, ktoré vaša spoločnosť poskytuje, oznamovať propagačné akcie a novinky.

Schopnosť vykonávať analýzu dochádzky a vyhľadávanie Google

Namiesto toho, aby ste porozumeli zariadeniu GoogleAnalytics a inštalácii špeciálneho kódu trasy na svoju webovú stránku, môžete jednoducho prejsť do sekcie Štatistika a sledovať, či bolo vyhľadávanie priame (používateľ zámerne hľadal vašu spoločnosť podľa mena) alebo náhodne (používateľ hľadal konkrétnu službu). alebo spolo tnosti, ale rozhodol sa pre vás.

V tejto časti môžete tiež pochopiť, ako používatelia vyhľadávajú vašu spoločnosť: pomocou vyhľadávania Google alebo vyhľadávania na mape, a tiež môžete sledovať, ako potenciálni zákazníci komunikujú s navrhovanými tlačidlami, ako napríklad „získať trasy“, „volať“ a „otvorenú webovú stránku“ "a to vám umožní pochopiť, čo by sa malo zmeniť v popise spoločnosti s cieľom zvýšiť návštevnosť a zhromaždiť maximálny počet potenciálnych zákazníkov."

Podsektor Popular Time umožňuje zákazníkom zistiť, koľko času je vaša organizácia najnavštevovanejšia a koľko ľudí v priemere utratí.

Štatistiky sledovania v službe Moja firma na Googli sú, samozrejme, oveľa jednoduchšie ako v službe Google Analytics, avšak nastavenie a dosiahnutie cieľov, sledovanie konverzie a podrobné demografické štatistiky sú stále k dispozícii iba v službe Google Analytics a platforma sa rozhodne oplatí zistiť.

Nie je možné predvídať správanie osoby na sto percent, a aj keď očakávate, že sa osoba vráti na vašu webovú stránku znova pomocou remarketingu, môže omylom vidieť vaše miesto na mape v blízkosti miesta, ktoré hľadal na začiatku, pamätať si ho a vrátiť sa. Tlačidlá s výzvou na akciu vám iba pomôžu získať vodiče.

Byť na správnom mieste v správny čas.

Stáva sa tak, že užívateľ hľadá organizáciu, ktorá je podobná vašej, je však pre klienta uzavretá v správny čas alebo je pozastavená, potom príde vaša najlepšia hodina. Osoba začne používať priame vyhľadávanie v službe Mapy Google a vaša spoločnosť je blízko.

Bude to skvelé, ak je váš účet Google My Business vyplnený a použitý na maximum.Niektoré pole, ktoré sa má vyplniť, by sa nemalo vynechať, čo spôsobí dôveru v potenciálneho kupujúceho a tiež motivuje zákazníkov, ktorí už využili vašu službu, aby zanechali recenziu.

Neváhajte požiadať spokojných zákazníkov, aby zanechali spätnú väzbu, obráťte sa na svojich stálych zákazníkov a povedzte im o svojom účte služby Moja firma na Googli, s najväčšou pravdepodobnosťou vám radi pomôžu zvýšiť vaše hodnotenie na tejto platforme!

Interakcia so zákazníkmi a odpovede na otázky

Referencie nielenže zvyšujú vaše hodnotenie v priestore Google, ale pomáhajú aj pri zvyšovaní vašej spoločnosti pri vyhľadávaní v službe Mapy Google. Pomáha tiež vzbudiť dôveru v ľudí, ktorí budú využívať vaše služby. Používatelia majú možnosť klásť otázky a hodnotiť spoločnosť s hviezdami od jedného do piatich, čo vám dáva určité hodnotenie na platforme Moja firma Google a pri hľadaní vás zvyšuje.

Vytváranie virtuálnych prehliadok

To umožní užívateľovi chodiť vonku a vo vašej kancelárii. Virtuálne prehliadky fungujú rovnako ako GoogleStreet-view, čo vám umožňuje nadviazať kontakt so zákazníkmi, zvýšiť ich dôveru a ukázať, že nemáte čo skrývať.

Aplikovať kategórie a atribúty

Kategória by mala vybrať maximálne blízko k oblasti činnosti vašej spoločnosti, je žiaduce vybrať si presnú, ak existuje. Ak vyplníte tento riadok nesprávne pri hľadaní konkrétnej služby, vaša spoločnosť sa jednoducho nezobrazí, čím sa vaša konkurencia dostane do cesty.

Časť "Atribúty" pomáha objasniť podrobné informácie o vás. Môžete napríklad vybrať „Iba hotovosť“, ak terminál nepoužívate a neakceptujete šeky alebo „Vstup s prístupom pre vozíčkarov“, ak skutočne máte vstup pre osoby so špeciálnymi potrebami.

Popis produktov a služieb, ktoré vaša spoločnosť poskytuje

Môžete tiež pridať produkty, ktoré vaša spoločnosť predáva, alebo služby, ktoré poskytuje. To pomôže zákazníkom začať orientovať sa na ceny vopred. Ak používateľ nezodpovedá vašim sadzbám, potom sa váš a jeho čas premrhá. Vďaka tejto funkcii môžete filtrovať zákazníkov a nechať len tých, ktorí majú záujem o kúpu.

Po dokončení registrácie bude vaša spoločnosť ľahko umiestnená na mapách a používatelia budú môcť zistiť, kedy začnete a dokončujete prácu, získajte trasy priamo do vašej kancelárie, prejdete do virtuálnych prehliadok, prezeráte fotografie a navštívite aj svoju webovú stránku a dokonca zavoláte. pre vás! Postarajte sa o dobré, vysoko kvalitné fotografie a informácie sú vždy čerstvé a všetky navrhované polia sú vyplnené, pretože váš účet Google My Business bude teraz vašou vizitkou v priestore Google.

Takto vyzerá vaša obchodná stránka, ak ste neuviedli, že ste jej vlastníkom a funkcie nepoužívate na maximum:

A vyzerá to ako organizácia, ktorej informácie sú dobre zverejnené:

Pri hľadaní reštaurácií by bol tento príklad bezpochyby vyšší vo výsledkoch vyhľadávania a mal by väčší záujem o potenciálneho klienta ako prvý príklad.

Takže Google My Business stojí za všetko toto úsilie vôbec? Vzhľadom k tomu, že v skutočnosti nie je potrebné veľa urobiť pre viditeľný výsledok, odpoveď je takmer určite áno. Platforma nemusí byť ideálna pre všetky typy organizácií, ale má potenciál pomôcť prilákať nových zákazníkov, ktorí o vás nepočuli, a vy zase môžete zabezpečiť, že potenciálni zákazníci dostanú spoľahlivé informácie o spoločnosti. ,

Registrácia je bezplatná a trvá len niekoľko minút, takže ak investujete alebo máte záujem len o investovanie do online reklamy a zobrazovania vašej spoločnosti na prvých riadkoch vyhľadávania Google, mali by ste venovať pozornosť tomuto šikovnému, bezplatnému a ľahko použiteľnému nástroju.

Mimochodom, Yandex sa tiež môže pochváliť podobným nástrojom s názvom Yandex.Scriptor. To tiež umožňuje pridať svoju organizáciu do kariet Yandex, chatovať so zákazníkmi, reagovať na ich spätnú väzbu a sledovať štatistiky.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár