20 jednoduchých, ale účinných nápadov pre príspevky Instagram

Chcete propagovať svoje podnikanie v Instagrame? Hľadáte nápady na odoslanie? Prišli ste na správne miesto. Ďalej uvedieme 20 nápadov, vďaka ktorým bude váš účet viditeľnejší a atraktívnejší a umožní vám efektívnejšie komunikovať s cieľovou skupinou.

1. Vaše produkty

Čo pomôže klientovi lepšie pochopiť produkciu ako vizuálny obraz jeho konečného výsledku? Otázka je rétorická. Môžu to byť buď obrázky zákazníkov, ktorí už používajú vaše produkty, alebo len ich prezentácia. Buďte originálni v tejto záležitosti, vyberte vhodné pozadie v kombinácii so špecifikami produktu.

2. Celebrity pomocou vašich produktov

V prípade, že si všimnete pozoruhodnú osobu pri používaní vašich produktov, potom je to jedinečná šanca urobiť veľkú reklamu. Fotografie celebrít s vašim nápadom určite spôsobia veľký rozruch.

Pozri tiež: Ako používať Instagram na podporu podnikania: 13 praktických tipov

3. Výrobný proces

Fotografovanie samotného výrobného procesu je skvelým spôsobom, ako získať pozornosť klienta. Niet divu, že obri korporácie organizujú celé výlety, kde sa môžu podrobne zoznámiť s pracovným procesom. Organizovanie exkurzie je však problematické, Instagram je jednoduchšie.

4. Konečný výsledok používania vášho produktu

Fotografia, ktorá jasne ukazuje výsledok používania produktov, dáva účastníkovi dobrú predstavu o tom, prečo sa na vás musí obrátiť.

5. Denné pracovné chvíle

Ukážte zákazníkom, že prípad nie je armáda robotov, ktorí sa chystajú dobyť svet (v budúcnosti samozrejme), ale najviac obyčajných ľudí. Neváhajte ukázať svojim zamestnancom a samotnému pracovnému procesu.

6. Úrad

Možno pre niekoho je pracovný priestor samozrejmosťou, ale určite nie pre vašich účastníkov. Obyčajný kancelársky obrázok môže zbierať veľa rád.

Prečítajte si tiež: Instagram pre počítač: ako zaregistrovať, pridať a spracovať fotografie, ak nemáte mobilné zariadenie

7. Zamestnanci

Prezentujte svojich zamestnancov, urobte dobrú fotku, napíšte o nich pár slov v popise. Zamestnanec bude potešený a záujemca má záujem.

8. Selfies

Presne tak. Je dosť ťažké predstaviť si Instagram bez fotiek. Urobte si chvíľku, zapnite prednú kameru na smartfóne a pokračujte.

9. Citáty

Z nápadov na nové publikácie? Nebojte sa. Krásne navrhnuté citáty vždy priťahujú pozornosť a zbierajú veľa rád.

10. Memy a demotivátory

Nechoďte z módy po mnoho rokov. Dokonca aj predtým nezaujatý používateľ Instagramu, dokonca aj na sekundu, zastaví jeho pohľad. A pamätajte - vždy používajte písmo Impact. Toto je zákon.

11. Nové trendy a populárne flash davy

Ako napríklad hrom na celom Internet Ice Bucket Challenge. Spočiatku sa začala ako charitatívna udalosť, čoskoro sa stala svetovým flash mobom. Nie je však potrebné, aby ste si dali ľadovú sprchu, pretože internet je neustále infikovaný niečím novým. A nezabudnite čakať na okamih, kedy bude tento alebo ten flash mob relevantný a populárny v Rusku.

12. Staré fotografie

Ukážte svojim zákazníkom, kde ste začali. Môžete si to usporiadať vo forme populárnych Instagram relé - užívateľ odstráni publikáciu s hashtagom relé, indikuje, od koho ho dostal a odovzdá jednému alebo viacerým používateľom ("obušok # yapyatletto späť od @ billgates, I pass @ timcook, @bookeunyoon a @hiraikazuo" ).

Pozri tiež: Kvintesencia marketingových skúseností SMM: 70 článkov, ktoré z vás urobia profesionála

13. Blahoželáme

Dovolenka, nová sezóna - účastníci budú potešení, ak im zablahoželal.

14. Jedinečné príspevky iba pre používateľov programu Instagram.

Každý sa chce cítiť jedinečný, takže dajte svojim odberateľom túto príležitosť. Aj keď je webová stránka alebo blog alebo stránka na sociálnej sieti, nezabudnite, prosím, používateľom, ktorí majú exkluzívny obsah. Prezentácia / oznámenie nového produktu uverejneného výlučne na Instagrame je určite spôsob, ako prilákať nových účastníkov.

15. Súťaže

Zorganizujte napríklad súťaž so svojimi produktmi. Dokonca aj za symbolickú cenu existuje mnoho poľovníkov. Hlavná vec - dobre napísané podmienky účasti. Pod publikáciou vytvorte predbežnú fotografiu, značku @ your_account a # hashtag.

16. Infografika

Niektoré štatistiky nikomu neublížia, najmä ak sú zarámované do formy infografiky. Táto forma prezentácie štatistických údajov bude nudná a prístupná, pretože nie každý má rád suché čísla a grafy.

17. Odpovede na otázky zákazníkov

Problémom vo forme foto-publikácie je odpoveď na otázku, na ktorú sa často pýtajú klienti. Umožnite zákazníkom, aby sa dozvedeli viac o zaujímavých miestach a dali im vedieť, že sa o ne zaujímate. Takéto publikácie raz za určité časové obdobie budú vždy vhodné.

18. Nekomerčné publikácie

Takzvané pravidlo 80/20 uvádza, že iba 20% publikácií by malo byť venovaných výlučne reklame a zvyšných 80 by malo byť venovaných veciam tretích strán. Humor, roztomilé zvieratá a iné radosti pomôžu rozptýliť chvíľku nielen vám, ale aj vašim predplatiteľom.

Prečítajte si tiež: 40 + bezplatné zdroje fotografií pre váš blog

19. Prognózy budúcich plánov

Vyskúšajte si úlohu Vangy a povedzte, čo si myslíte, že sa v budúcnosti dosiahne. Vyhliadky sú vždy zaujímavé a účastníci sa s vami budú môcť podeliť o svoje myšlienky.

20. Video

Instagram vám umožňuje publikovať nielen fotografie, ale aj videá. Obmedzenie na trvanie je 15 sekúnd, ale trvá viac, než sa účastník zaujíma? Okrem toho existuje názor, že video by malo byť ešte kratšie. Schopnosť nahrávať videá dáva obrovský priestor pre kreativitu. Napríklad jedna z vyššie uvedených myšlienok môže byť usporiadaná vo forme krátkeho klipu. Rovnaká Ice Bucket Challenge, ktorá bola uvedená v odseku 6, je len krátkym videom. Len to nepreháňajte, Instagram je stále viac určený pre fotografie.

Publikácia od spoločnosti Starbucks Coffee (@starbucks) 23. septembra 2014 o 10:16 PDT

Video, natočené "Starbucks" na fotoaparáte smartfónu, skóroval viac ako 100 tisíc rád

***

Vyššie uvedené nápady vám pomôžu vytvoriť nebanálny a zaujímavý účet na Instagrame, v ktorom budú publikácie vždy populárne. Okrem toho ich môžete vždy zmeniť pre konkrétne špecifiká, pridať niečo vlastné. Možnosti tu sú obmedzené iba fantáziou. Buďte chytrí a výsledok nebude trvať dlho.

Pozri tiež: 13 tipov na používanie vizuálneho obsahu v sociálnych sieťach

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár