34 príkladov reklamy z bloggerov Instagram

V Instagrame je reklama využívaná hlavne v postoch osobností, mienkotvorcov, firemných účtov firiem a bežných užívateľov. Kde som šiel, čo som jedol, kde som sa obliekol a strihal si vlasy, v akom salóne som si kúpil auto - to všetko zaujíma predplatiteľov a upozorňuje na tovary a služby.

Špecifickosť Instagramu obmedzuje možnosti reklamy: ak majú veľké stránky možnosť uverejniť rozsiahle sponzorské články, špeciálne projekty, všetko je jednoduchšie: väčšinou klikateľné odkazy na profil spoločnosti, fotografie, videá, príbehy a infografiky.

Pozrime sa na príklady reklamy na Instagrame, a vy sa rozhodnete, či je to natívne alebo nie.

Reklama s hviezdami a mienkotvornými vodcami

Na stránke TV hostiteľa Ksenia Borodina je niekoľko reklamných príspevkov za deň normou.

Ľudská PR je tiež reklama

Reklama zahŕňa nielen propagáciu značiek alebo spoločností. Uvedenie konkrétnej osoby vo funkcii je tiež PR. Túto techniku ​​aktívne využívajú aj politici, nehovoriac o iných hviezdach a bežných užívateľoch.

Reklama s prvkami rozprávania

Tvorivé a humorné

Všimol som si, že ženy pri tvorbe reklamy sa zameriavajú na emócie, osobné skúsenosti. Muži sú naproti tomu obmedzení na krátke pracovné miesta, ako je to v príkladoch uvedených vyššie, alebo k veci pristupujú kreatívne as humorom. Tu je niekoľko príkladov:

Neúspešné príklady (podľa môjho názoru)

Vytvorenie úspešnej reklamy je celé umenie. Je dôležité nájsť strednú cestu: neotáčajte čitateľov proti sebe a prosím inzerentom. Ukázalo sa, že nie vždy.

zistenie

Veľa závisí od identity majiteľa účtu. Pochybné povesti môžu negovať všetky snahy. Niektoré hviezdy dostávajú nahnevané komentáre za nevinnú reklamu.

A napriek tomu, ako vidíme, existuje oveľa viac pozitívnych príkladov reklamy. Ak ste podporu podnikania na Instagram, alebo sa chystáte preskúmať túto oblasť marketingu, venujte pozornosť tomuto marketingovému nástroju. Reklama s bloggermi je teraz na vrchole popularity: funguje absolútne vo všetkých oblastiach podnikania, vyzerá prirodzene a nespôsobuje odmietnutie potenciálnych zákazníkov.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár