Ako používať Instagram vizitku: 7 nápadov pre podnikanie

Čo sú to menovky?

Teraz nemusíte diktovať meno používateľa, pomlčky, pomlčky a „es ako dolár“. Menovky sú vizitky, pomocou ktorých si môžete predplatiť svoj profil Instagramu.

Ako funguje sekcia vizitky Instagram?

V aplikácii otvorte časť „Vizitka“ a prejdite na objekt, aby ste okamžite získali odkaz na tento účet:

Zobrazí sa popis profilu:

Ak ste už prihlásení na odber profilu, služba Instagram vás o tom bude informovať:

Vytvorte si vizitku? Vyberte si z niekoľkých prostredí:

Selfies - vytvoriť dizajn s vlastným obrázkom:

Aké obchodné príležitosti poskytujú Nametags?

Najdôležitejšou výhodou je jednoduchý prechod z režimu offline do režimu online. Teraz stačí vytlačiť vizitku Instagram a umiestniť ju na správne miesto, aby sa používatelia mohli okamžite stať vašimi účastníkmi.

Instagram vizitka: nápady na odoslanie

  1. Tlačené médiá. Môžete umiestniť svoju vizitku do časopisov a novín, do reklamných letákov a iných produktov.
  2. Vizitky. Najviac banálny nápad, ale prečo nie? Tlačte Nametags namiesto bežných vizitiek.
  3. Vonkajšia reklama. Umiestnite vizitky na bannery, plagáty, mestské svetlá a mestské zastávky. Rovnaká reklama, len prechod na váš obchodný profil bude jednoduchší. Ponúknite svojim zákazníkom zľavu na predplatné, ak máte miestny obchod alebo kaviareň, umiestnite Nametags pri vchode do svojho zariadenia.
  1. Značkové produkty. Použite vizitky Instagram pri výrobe suvenírov: pre mikiny, tričká, hrnčeky, záložky, atď. Dajte ich partnerom a zákazníkom.
  2. Zľavové kupóny, Saw farebné zľavové kupóny, ktoré spolu s kontrolami dať v Burger King - prečo nie prísť s niečím ako Nametags?
  3. Verejná doprava. V metre, autobusu alebo taxíku - Nametags kdekoľvek sú vaši potenciálni zákazníci.
  4. Priamo na ceny produktov. Ak máte obchod s viacerými značkami, pomocou Nametags môžete preniesť klienta na značku Instagram - bude fungovať ako sociálny dôkaz.

Laconic minimalistický dizajn vizitiek Instagram vám pomôže ozdobiť čokoľvek: stojan, vývesný štítok, vizitku, reklamnú brožúru. Nájdite svojich odberateľov offline a zapojte sa do svojho Instagramu! Ak prídete s inými spôsobmi používania Nametags, alebo sa vám naše nápady nepáči, vážime si vaše komentáre.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár