Úspešný úspech v sociálnych sieťach: ako odlíšiť špecialistov od hovoriacich

V tomto článku píšem o tých, ktorí ponúkajú svoje služby v sociálnych sieťach, má pracovné stránky alebo skupiny. Nezáleží na tom, či je cieľovým lekárom infobusiness guru, copywriter alebo smmschik.

Ako posúdiť primeranosť špecialistu: tabuľka

Obchodná korešpondencia je jednoduchý spôsob, ako posúdiť primeranosť partnera. Skôr ako začnete, preštudujte si profil potenciálneho zamestnanca pomocou nižšie uvedenej tabuľky. Tí, ktorí propagujú svoje služby v sociálnych sieťach, si ich môžu všimnúť.

OK

nie je v poriadku

Prípadové štúdie, rozhovory a napíšte o svojich úspechoch. Prečítajte si časť „Ako napísať prípad a nikomu nedať spať“.

Sťažovať sa na zákazníkov alebo zamestnancov. Ekaterina Yeroshina písala o tom, ako prekonať ťažkosti obchodných vzťahov.

Spustite cielenú reklamu, spojte sa s kolegami a organizujte ďalšie spolupráce. Ale najprv si prečítajte, čo musíte urobiť pred SMM - vysvetlil Alexander Chizhov.

Písanie hlúpe prídavné mená o sebe a svoju prácu v porovnateľnej forme (najúžasnejšie, bombardovanie) bez dôkazov. Samozrejme, veríme, ale neprišli sme s ničím strmším ako s faktami.

Viesť skupinu alebo stránku, písať užitočné príspevky, alebo pre dušu. Získať nápady na obsah v sociálnych sieťach pomôže Dmitrij Dementiy.

Prideľte sa ministrom smm, dizajnérskym architektom, paródnym bohom, seo-patriarchom.

Zapíšte o nižších cenách za služby. To je normálne. Ako zvýšiť predaj so zľavami, povedal Alexey Vazherkin.

Snažím sa vyvíjať tlak na vaše predplatné s hrozbami: „Oh, nepáči sa vám a nerobte komentáre? Odstránim všetkých, ktorí sa neodhlásili aspoň raz za mesiac.“ Nemyslíte si, že potenciálni zákazníci majú toľko času, aby si oddali pýchu niekoho iného?

Uverejnite recenzie od spokojných zákazníkov. Ak neviete, ako získať tieto recenzie, prečítajte si Timur Fehraydinov - odporúča 9 osvedčených metód.

Zákaz a odstránenie negatívnych recenzií o vašej práci. Ako pracovať s negatívnym napísal Ksenia Samotkan.

Čo je ešte potrebné venovať pozornosť? 5 bodov za podozrivé

  1. Ak je komunita z roka na rok rovnaká a komentátori sa nemenia, spôsobuje to nedôveru. Ak nie je prílev "čerstvej" krvi a kupovať tie isté, "zamilovať sa"!
  1. Uveďte počet projektov vedených odborníkom. Zvlášť ak poskytuje služby sám. Viac ako štyroch veľkých klientov z jedného špecialistu súčasne? Kvalita a načasovanie môže krívať.
  1. Nezaslepte verne veľké mená / hlavné značky vo vašom portfóliu. Uistite sa, že dôveryhodnosť: držať logo známej značky je jedna vec, ale vďaka hlavičkovým papierom sú audio a video recenzie zákazníkov dôveryhodnejšie. Tiež majte na pamäti, že mnohí dobrí špecialisti neuvádzajú veľkých klientov v portfóliu, pretože sú pod NDA.
  1. Odborníci môžu svoje skúsenosti preháňať. Snažte sa objasniť, čo projekty viedli ľudí 3-5-8 rokmi.

Všetko tajomstvo je jasné: škandál so známym špecialistom na SMM, ktorý išiel do InfoBizu

  1. Prítomnosť stránky nič nehovorí. Vašou úlohou je zistiť, či existuje skutočná skúsenosť v oblasti, ktorú potrebujete. Vyhľadajte špecialistu na prítomnosť čiernych listov a zobrazte recenzie prostredníctvom vyhľadávania.

Bonus pre odborníkov - ak sa chcete predať, majte ...

Tipy pre pracovné stránky

  • Lifteruki a WC selfie nedali nikomu vážnosť. Menej je vážnejšie. Priatelia môžu hodnotiť seba, ale nie potenciálnych zákazníkov.
  • Byť správny a zdvorilý s každým, primeranosť nebola zrušená. Ako sa predávate ako špecialista, ak srachi v komentároch s prechodom na jednotlivca?
  • Nevyberajte jedlo, ak nie je priamo spojené s prácou. Sashysony soda obzvlášť lepšie, aby sa obrázky.
  • Skontrolujte, ktoré stránky sa prihlásite na odber. Nastavenia ochrany osobných údajov môžu byť nadbytočné.
  • Pre tých, ktorých povolania súvisia s komunikáciou v SMM: ak máte špecifikovanú prax aspoň tri roky, absencia alebo malý počet priateľov a nasledovníkov znamená, že nie ste schopní používať sociálne siete ako nástroj komunikácie s publikom. Dobre, alebo si zaneprázdnený klientskými účtami :-)

Namiesto záveru - otázka.

Nájdite umelca pomocou sociálnych sietí? Aké sú hlavné kritériá vyhľadávania?

Zanechajte Svoj Komentár