Ako nastaviť reklamu na nasledovníkov na Instagrame

Ak ste už študovali vedomostnú základňu pre prácu so strednou Áziou a segmentáciu, potom viete, že jedným z najhorúcejších divákov pre predaj vášho tovaru a služieb sú účastníci vašich (priamych a nepriamych, čo tam môže byť!) Súťažiaci.

Dnes v článku odhalíme hlavné tajomstvo, ktoré chcú vedieť všetci podnikatelia, začínajúci špecialisti SMM a len zvedaví užívatelia. Hovoríme ako ukázať inzerentom konkurentov v Instagrame.

Prečo nie len vziať a ukázať reklamy predplatiteľom vašich konkurentov na Instagram

V reklamnej kancelárii "VKontakte" je to celkom jednoduché. Zadali mená skupín a teraz sa reklamy zobrazujú správnym ľuďom. Použite TargetHanter - ešte teplejšie: všetci nováčikovia, alebo naopak, ktorí opustili súťažiacich rovnakým spôsobom, analyzujte a dostávajte sa do svojej základne pre reklamu.

Ale s nastaveniami pre Instagram a Facebook je všetko oveľa zložitejšie. Môžeme sa zamerať na predplatiteľov významných značiek, napríklad Vogue alebo Chanel (ich stránky nájdete v parametri nastavení záujmov používateľov). Ale miestne / miestne a jednoducho menej známe značky tam nie sú. Znamená to, že nie je možné nastaviť cieľové publikum ako žiaduce pre cielenú reklamu.

Pravdepodobne viete, ako prispôsobiť používateľské publikum, ak si prečítate článok Dmitryho Dementiyho. Ak nie, prečítajte si ho. Túto príležitosť využijeme.

Naučiť sa analyzovať publikum konkurentov: pokyny pre prácu so službami

Základný odberatelia konkurentov idú analyzovať. Hovorím o svojich skúsenostiach s ich používaním, ale rozhodujem sami: vyberte si nástroj, ktorý vám vyhovuje z hľadiska ceny / kvality / pohodlia.

Parser z "Zengram"

link: //find.zengram.ru/.

ceny:

100 bodov

100 rubľov

Odovzdáva sa 30 000 účtov

1 000 bodov

300 rubľov

Odovzdáva sa 300 000 účtov

5 000 bodov

490 rubľov

Odovzdáva sa 1 500 000 účtov

Ako pracovať:

 1. Vyberte položku Konkurenčný poplatok:
 1. Zadajte prezývky konkurenčných profilov (niekoľko) alebo ich prevezmite ako samostatný txt súbor.
 2. Začiarknite políčka „Collect Subscribers“ a „Collect Additional Data“ (ak sú však potrebné iba ID, neuverejňujte ich):
 1. Začiatok analýzy účastníkov účastníka:
 1. Ak chcete prestať zbierať, kliknite na červené tlačidlo s príslušným príkazom.
 2. Zachytená báza sa odfiltruje. Dostupné filtre: pohlavie, počet účastníkov a predplatné, súkromné ​​a komerčné účty. Potom kliknite na položku Spustiť filtrovanie.
 1. Zobrazí sa stav „Prebieha filtrovanie“.
 1. Po dokončení procesu sa zobrazí stav „Filtrovanie dokončené“.
 1. Odovzdať do súboru. CSV - formát, ak zbierate databázu s dodatočnými údajmi, TXT - ak len analyzujete ID.
 2. "Začať novú kolekciu" - kliknite, ak chcete dať ďalšiemu publiku.

Je to dôležité! Pri spustení novej kolekcie sa obnovia všetky nastavenia a výsledky predchádzajúceho.

klady: Cena je priemerná, funkčnosť je veľmi jasná aj pre začiatočníkov. Môžete okamžite načítať údaje profilu, nielen ID.

nevýhody: Problém s veľkými účtami je, že celé publikum nie vždy analyzuje, meter sa zastaví a nepôjde ďalej.

Služba "Endgram" z "Instaplus"

link: //findgram.me

ceny: Iba pre užívateľov //instaplus.me/

Ako pracovať:

 1. Vyberte účet na analýzu alebo použitie služby (môže byť zaneprázdnený).
 2. Vyberte, koho chcete zhromažďovať alebo priradiť:
 1. Zadajte názov účtu do sekcie: „Kľúčové slovo pre vyhľadávanie“:
 1. Nastaviť predvoľbu pre kolekciu: zadajte, či sa vyžaduje avatar, typ uzavretého alebo otvoreného profilu. Pridať zoznam ignorovaných: vyberte zoznam používateľov, ktorých chcete pridať do zoznamu výnimiek.
 2. Kliknite na položku Spustiť kolekciu na analýzu.
 3. Počkajte na 100% prevzatia a kliknite na položku Zobraziť zoznam.

klady: Bezplatné použitie (nie pre každého, napísané vyššie). Jednoduché nastavenia, rozsiahle možnosti filtrovania pre analýzu.

Video náučný program Findgram

nevýhody: Ak chcete zbierať údaje, musíme použiť vyhľadávací účet „Instagram“, ktorý sa nepoužíva na propagáciu. Pod analýzou uzavretých účtov musíte použiť svoj profil na Instagrame a musí byť predplatený na účely analýzy. Zbiera iba ID.

"Getpapabot" z "Krelab"

link: //crelab.ru/getpapabot

ceny:

200 rubľov

až 10 000 predplatiteľov

400 rubľov

od 10 000 do 50 000 predplatiteľov

600 rubľov

od 50 000 do 100 000 predplatiteľov

1000 rubľov

100 000 nasledovníkov a vyššie

Ako pracovať:

Existujú dve možnosti: v telegram-bot @getpapabot alebo webová verzia. Všeobecne platí, že samotný pokyn je už v našom blogu - v článku, ako sa zbaviť Instagram roboty.

klady: Na konci zbierky získajte vzorky pokrytia vizuálnymi diagramami, ako aj zoznamy, ktoré už boli vytvorené.

nevýhody: Nie. Ak vás núti platiť jednorazový poplatok za každý účet zvlášť (pre porovnanie, v Zengrame, body môžu byť použité na rôzne poplatky).

Spracovanie údajov: zbierame databázu na nahranie na reklamnú kanceláriu Facebook

Ak vám syntaktický analyzátor poskytol ID používateľa a nič iné, nestačí to. Faktom je, že publikum pre Instagram v Správcovi reklám je možné zbierať iba telefonicky alebo poštou, ID nie je vhodné. Ak teda nemôžete analyzovať čísla a adresy, budete musieť použiť službu TargetHanter:

 • Nástroj: "Collection" - "Instagram" - "Instagram> VK".
 • Načítame databázu zozbieraných ID z Instagramu, nájdeme profily vo VK (samozrejme nie je všetko).
 • Potom používame iný nástroj: "Kolekcia" - "Užívateľské kontakty" - hľadáme poštu alebo ich telefóny. Sme hojdačka, základňa je pripravená. Podľa mojich skúseností sa telefóny ľahšie montujú a viac.

Je to dôležité! Pre presnosť je lepšie použiť databázu s veľkým počtom zdrojových údajov.

 1. Ak syntaktický analyzátor zozbieral všetky potrebné informácie, a nie len ID, potom nebude potrebné šamanovanie s TargetHanterom. Jednoducho filtrujte účastníkov: vyhľadajte telefónne čísla, odstráňte komerčné (ak ich vaša oblasť nepotrebuje).
 2. Skopírujte všetky telefóny do súboru.
 3. Zozbieranú databázu načítame do Správcu reklám Facebook. Zmontovaná základňa by mala byť čo najväčšia, takže je lepšie zjednotiť všetkých konkurentov.
 4. Gratulujeme, vaša reklama sa teraz zobrazí účastníkom vašich konkurentov na Instagrame. Možno nie pre každého, ale v budúcnosti môžeme vytvoriť "luk-ako" na základe neho (podobné publikum - kliknite sa dozvedieť viac o tom!) A osloviť viac potenciálnych zákazníkov.

Úspešná propagácia!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár