Cenný úlovok: 11 užitočných stránok pre e-mailový marketing

Pred mnohými rokmi som písal články pre jeden slávny časopis. Mal som pomerne populárny nadpis - Internet nájde. Raz za mesiac som hľadal určitý počet užitočných stránok a zostavil zbierku pre čitateľov.

Takéto prehliadky sa čoskoro stali zvykom. Stáva sa e-mailový marketing, vzal som si so sebou zvyk. Pomáha to veľa. Niektorí dobre známi obchodníci dokonca zapojiť do takejto "vyhľadávanie" profesionálne - a týždenne posielať výsledky čitateľom.

Dnes sa chcem podeliť s nie celkom známymi nálezmi. O takejto džentlmenskej skupine ako Google Analytics + "Yandex.Metrica" ​​+ "Glavred" + "Postmaster", samozrejme, nebudeme hovoriť. V mojom zozname som si vybral užitočné služby, ktoré navyše používam vo svojej práci. naozaj Používam.

1. 10 minút Pošta

Internetová stránka: 10 minút Mail

Neoceniteľný zdroj na testovanie písmen (najmä spúšťacích reťazcov). Umožňuje jedno kliknutie vytvoriť poštovú schránku na 10 minút. Potom sa škatuľa odstráni, ale ak je to potrebné, časovač sa dá resetovať. Šetrí veľa času a eliminuje tisíce zbytočných registrácií.

2. Nepriepustné pozadie

Webová stránka: Bulletproof Background

Príjemný servis od spoločnosti Campaign Monitor. Umožňuje rýchlo vytvoriť pozadie na písanie. Všetko je čo najjednoduchšie. Zadajte požadovaný obrázok, nastavte parametre, skopírujte hotový kód do písmena. Služba láskavo robí všetko pre vás. Je obzvlášť vhodné vytvárať vzory týmto spôsobom bez prilákania web dizajnérov a dizajnérov.

3. Bulletotesné gombíky

Webová stránka: Bulletproof Buttons

Ďalšie služby Monitor kampane, ale vytvoriť tlačidlá. Pracuje na vyššie uvedenom princípe. A ak ste (náhle) príliš leniví experimentovať, môžete chytiť pár hotových návrhov. Všetky parametre sú nakonfigurované, kód je vydaný. Krása, čo ešte je?

4. Soundrown

Webová stránka: Soundrown

Táto stránka mi veľmi pomohla počas copywritingu. Vytvára monotónne šumové pozadie (bez slov), ktoré pomáha odviesť pozornosť od okolitej atmosféry. Samozrejme, existujú stovky podobných zdrojov, ale považujem to za najvhodnejšie.

Existuje niekoľko zvukových efektov: kaviareň, detské ihrisko, dážď, atď. Účinky môžu byť navzájom prekryté. Fontána vo vlaku? Dážď v kaviarni? Ak chcete ...

Od seba odporúčam "len kaviareň". Uloží, ak ste vyčerpaný v openspace. Je pravda, že táto metóda abstrakcie nie je pre každého. Mnohí z mojich priateľov napríklad uprednostňujú absolútne ticho, ale v kancelárskych podmienkach je tento luxus neprípustný.

5. Počas 2 minút nerobte nič

Webové stránky: Nerobte nič za 2 minúty

Ak je Soundrown navrhnutý tak, aby vytvoril abstraktnú pracovnú atmosféru, potom vám táto služba umožní relaxáciu. To robí. Zapnite ho a sledujte more na dve minúty, počúvajte vlny. Presunul myš - jemný, nulovaný.

K tomu si musíte zvyknúť. Naučte sa robiť malé, ale produktívne pauzy v práci. Napríklad medzi poštovými vydaniami. Dajte si pár minút kompletné (nie, vážne, kompletné!) Sloboda nie je tak jednoduchá, ako sa zdá.

Niektoré podobné projekty vás dokonca interpretujú ako filozofiu „nerobiť nič“. Napríklad, Quite Place. Tam sa nielen relaxujete, ale aj zistíte, prečo a prečo je to všetko. Čo stojí za to aspoň prvá veta na tejto stránke: "Milióny duší si vyberajú ticho." Čítať - zaujímavé.

6. RealtimeBoard

Webová stránka: RealtimeBoard

Mnohí počuli o metodike Kanban. Ďakujeme Toyote a armádam internetových expertov. Stručne povedané, „Kanban“ je organizačný systém, ktorý vám umožňuje nastaviť úlohy na zjednodušenom toku. V praxi to vyzerá takto. Úlohy zhromažďujete v jednom stĺpci (napríklad „Zoznam úloh“), určujete ich prioritu, prenesiete pracovnú úlohu na nasledujúci stĺpec (napríklad „V práci“). Po dokončení úlohy sa presunie na posledný stĺpec (napríklad „Hotovo“) a druhý sa umiestni na miesto. Všetky tieto krásy sú vizuálne zobrazené na "Kanban Board".

Takéto "dosky" na internete sú tma. Predtým, než som našiel niečo vhodné pre seba, strhol som desiatky stránok. A táto RealtimeBoard je jednoduchá, bezplatná a dosť krásna tabuľa. Tam sú roztomilé samolepky na to. Stĺpce a grafy možno ľahko upravovať. Doska naozaj šetrí v prípade, že rutinné úlohy sypyatsya ako z rohu hojnosti. Známy, že?

Používam kanban pre mailing. Všetky úlohy, ktoré nalejem do prvého stĺpca. Po výbere prioritného mailingu ho prenesiem do práce (v mojom prípade ide o „text + layout“), a kým je tam, zvyšok spravodajcov pokorne čaká. Rada okrem iného neumožňuje stratiť poštové zásielky vo všeobecnom prúde.

Mimochodom, rada pomáha predstaviť si nielen úlohy, ale aj úspech. Keď vidíte, že dnes už bolo dokončených niekoľko rôznych samolepiek, je tu príjemný pocit aspoň minimálneho dokončenia. Urobil dohodu - aby bolo odvážne.

7. "Typograf"

Webová stránka: "Typographer"

Klasický typograf pomáha zbaviť sa textov technických nedostatkov: vládne citátom na "jedle", kladie dlhú pomlčku, odstraňuje ďalšie priestory ... Jedným slovom zápasí s textom zla.

Dávam prednosť tejto verzii tlačiarne - absolútny základ bez zbytočných funkcií a zvončekov a píšťaliek. Pre pokročilejšiu verziu, vrátane vstavaného editora, pozrite dielňu Artemy Lebedev. Tam je aj "Typograf" a silný "Reformer" s partiou užitočných vlastností (hlavne pre editáciu textu).

8. Snapito

Webová stránka: Snapito

Najjednoduchší a nenahraditeľný screenshoter pre celé stránky. Samozrejme, podobné veci sa dajú urobiť aj pluginom Joxi (skromne sa považujem za fanúšikov tohto programu), ale Snapito určite zaujme svojou jednoduchosťou. Skopírujte stránku odkazu, vložte ju do poľa - získajte celú snímku obrazovky vo formáte jpeg. Je to veľmi pohodlné pre zobrazenie webových verzií dlhých písmen, ako je tento. Keď manažéri informujú dodávateľov o veľkých projektoch, často ich pre nich vyhotovujem.

9. PDF2GO

Webová stránka: PDF2GO

Úplne užívateľsky prívetivý PDF konvertor editor. Online. Hlavnou črtou je rýchla a neplánovaná konverzia PDF do rôznych formátov, vrátane html a naopak. Neustále sa do toho dostávam, keď sa newsletter musí rýchlo prepracovať do pdf. Takéto súbory často požadujú niektoré oddelenia, hoci to môže byť užitočné pre osobný životopis. Webové verzie, bohužiaľ, majú tendenciu časom sa rozpadať. V dlhodobom horizonte im neverím.

PDF2GO editor je tiež dobrý. Môžete znížiť, zmeniť veľkosť, zlomiť, twist a redraw pdf'ki v každom smere.

10. NinjaMock

Webová stránka: NinjaMock

Bezplatný online editor pre rozloženie. Vytvára veľmi pekné rozloženie všetkého, čo si želáte - v ručne kreslenom štýle (v podstate ide o "doodle"). Používam ho, keď je potrebné rozloženie prezentovať vo veľkom meradle. Napríklad, vyvinúť nový typ distribúcie pre marketingové oddelenie. Vizuálne prvky sú viac ako dosť (môžete si dokonca predstaviť rozloženie v rozhraní niečoho), a dizajn dodáva živosť schémam. Pred príchodom NinjaMock, ja činím pokánie, použil som PowerPoint. Ukázalo sa to primitívne.

Jeden mínus - vo voľnej verzii pri exportovaní rozložení s vodoznakmi.

11. „Podniková Lynch“

Webová stránka: „Business Lynch“

Pre mňa je táto stránka ekvivalentom dymovej prestávky. Kým priatelia fajčia, sledujem, ako ľudia, ktorí majú skúsenosti, rozbijú / nesú / zdvihnú grafické práce. Po prvé, pomáha pri prechode na vizuálne myslenie, ktoré je samo osebe už oddychom a zmenou aktivity. Po druhé, môžete čerpať veľa cenných nápadov pre kreativitu. Po tretie, v Lynchu sa niekedy objavujú dosť hlboké pohľady na psychológiu reklamy (ktorá potrebuje viac - to je už v „Kovodstvo“, ale pre prestávku s dymom je to sotva vhodné). Po štvrté, čas od času sa Lynches venujú textom. A nakoniec je to zábava!

Metafora naposledy

Internet je plný užitočnosti a inšpirácie. Miesta musia vedieť. V samotnom hľadaní je kúzlo vlastných vedomostí. Našiel som užitočné stránky, ktoré používate - ako by ste hodil mincu do prasiatka. Je pekné, že pokladnička je nekonečná.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár