Ako urobiť dobré pristátie ešte lepšie?

Nezabudnite, že neexistuje žiadny dokonalý recept na vytvorenie vstupnej stránky! Existujú však univerzálne techniky, ktoré sa po adaptácii na vaše podnikanie dajú úspešne použiť na zvýšenie počtu zostávajúcich aplikácií.

Internetoví obchodníci po celom svete strávili desiatky tisíc hodín a realizovali mnoho praktických optimalizácií, aby priniesli päť základných princípov garantovaného zvýšenia konverzie. Ktorýkoľvek z princípov nebude fungovať desaťkrát z desiatich, ale riešenia testované špecialistami majú stále väčšie šance na pozitívny výsledok.

Zvýšte hodnotu svojej jedinečnej nákupnej ponuky.

Predstavte si, že idete do svojho obľúbeného obchodu pre nové tričko. Krásna dievčina na pokladni vám povie: "Cena tohto trička, ako obvykle, je 1000 rubľov. Dnes máte však špeciálnu ponuku: nákup dvoch tričiek naraz, dostanete 50% zľavu na druhú. Stále chcete kúpiť iba jedno tričko?" , Zvýšila sa šanca, že si vyberiete pár tričiek.

Pridanie hodnoty návrhu spravidla zvýši konverziu (návštevníka v čele alebo vedúci v klientovi), pretože zvyšuje hodnotu ponuky proti riziku extramurálnej transakcie voči klientovi. Pridanie hodnoty je takmer vždy vnímané ako zníženie rizika pre zákazníka. Použitím tejto techniky v praxi bude vaša cieľová skupina reagovať na vás zvýšením počtu nákupov tovarov alebo služieb, ktoré ponúkate.

Znížením rizík a pridaním hodnoty do vašej ponuky zvýšite konverzný kurz, ktorý používa vstupná stránka. Môžete ponúknuť výhodnejšie podmienky transakcie, pridať bonusy, zľavu z následného nákupu, aby ste zvýšili počet opakovaných predajov. Niekedy jednoducho zvýšenie počtu výhod v opise vášho produktu môže zvýšiť hodnotu vašej predajnej ponuky!

Prispôsobte si svoj návrh vstupnej stránky

Prívrženci "priameho marketingu" verili, že dizajn nie je tak dôležitý v porovnaní s obsahom, textom ponúkaným ponukou a analýzou zvoleného marketingového výklenku. Dnes, okrem vyššie uvedených kritérií, je dôležité, aby moderný internetový obchodník zvážiť hodnotu návrhu stránky vstupnej. Po kvalitných produktoch a službách spoločnosti Apple a Google majú teraz užívatelia vysoké očakávania pre vizuálnu zložku - všetci chcú ľahké, jednoduché a informatívne produkty. Toto vyhlásenie sa vzťahuje aj na konštrukčné pristátia. Použite svetlé farby, ktoré kontrastujú s oblasťami svetlých alebo tmavých farieb - to upozorní návštevníkov na najdôležitejšie prvky vstupnej stránky.

Pred spustením reklamnej kampane vždy premýšľajte nad dizajnom: celkový vizuálny koncept by mal zahŕňať jednotné farby, fonty, podobné usporiadania v dizajne produktu, použité pristátia, webové stránky, obaly a iné reklamné materiály - to všetko by malo spôsobiť dobrú odozvu od cieľovej skupiny, ktorá je posilnená na každom mieste stupeň zúženia konverzií. Nie je to jednoduché, potrebujete celú sériu testov, ale v dôsledku toho nájdete dizajn, ktorý premení vedenie na zákazníkov.

Presvedčte zákazníkov o účinnosti vášho produktu alebo služby

Expertné hodnotenia pomôžu vytvoriť správny postoj zákazníkov k vašej ponuke. Faktom je, že užívatelia pristátia sú k vašej ponuke skeptickí: „Je to ten istý inzerát! Ako dobre to funguje v praxi, nebudeme vedieť pred kúpou.“

Psychologickú bariéru nedôvery možno odstrániť, ak použijete stránku na vstupnej stránke na preukázanie efektívnosti ponúkaného produktu / služby pochádzajúceho z autoritatívneho zdroja pre potenciálneho klienta. Takéto dôkazy môžu zahŕňať: zmienky o vašej spoločnosti v médiách, príklady praktického použitia vášho produktu, fotografie skutočných výsledkov používania tovarov / služieb získaných od zákazníkov, odborný výskum alebo ukážku vášho produktu v akcii, ako aj bezplatné skúšobné verzie produktu, ktoré umožňujú používateľom osobne overiť hodnoty návrhu.

Práca na dôvere

Dôvera je kľúčovým faktorom pri práci s potenciálnymi klientmi. Vždy skontrolujte svoje vyhlásenia pre online médiá, v sociálnych sieťach alebo jednoducho na fóre: online médiá sú nemilosrdné, ak existuje nesúlad medzi slovom a činom. Gloating pretekári a „trollovia“ prídu na pôvodný zdroj a zanechajú veľa negatívnych komentárov.

Ukážte, že môžete byť dôveryhodný. Splňte záväzky včas, zverejnite osobné príbehy o vašej značke prostredníctvom sekcie "O nás". To pomáha vytvoriť potrebné spojenia, posilniť vzťah medzi vami a vašou cieľovou skupinou. Použite zásady ochrany osobných údajov na stránke zobrazenej po kliknutí - to vám dodá ďalšiu dôveryhodnosť. Prečítajte si text pred publikovaním: vyhnite sa nadmernej "reklame", špecifikujte jasnú výzvu na akciu a vykonajte rozdelené testovanie niekoľkých možností pre vašu vstupnú stránku.

Použite online chat

V reálnom čase chat widget je jednoduchý a efektívny spôsob, ako optimalizovať konverziu. Takýto prístup vás a vašu ponuku skutočne vytvára v režime offline, pretože ste pripravení byť v kontakte s klientom, keď je to pre neho vhodné, čo spôsobuje potrebnú dôveru. Môžete tiež osobne efektívne komunikovať s vodcom, ktorý má pochybnosti a naďalej ho premieňať na kupujúceho. Ďalším účinným spôsobom, ako zvýšiť konverziu, je určiť adresu a telefónne čísla spoločnosti na vstupnej stránke, ako aj mená prevádzkovateľov podporných služieb alebo online konzultantov.

Označte otázky, ktoré váš potenciálny zákazník požiada prostredníctvom rozhovoru. Pracujte cez ne a pripravte si odpovede na otázky vo forme textu na vstupnej stránke - zlepšíte tak vnímanie produktu a zvýšite šance na úspešnú konverziu vedenia na klienta.

Neexistuje žiadny recept na vstupnú stránku so 100% konverziou, ale existujú úspešné metódy na jej vytvorenie. Je dôležité dôsledne vykonávať určité činnosti, merať štatistiky, analyzovať ich a testovať niekoľko nových vstupných stránok na základe predchádzajúcich krokov - takto je vytvorená vysoká vstupná stránka. Techniky opísané v texte zaručujú výsledky, pretože sú založené na psychológii vnímania vašej ponuky, textu a pristátia zo strany zákazníkov.

Vysoké konverzie na vás!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár