Ako urobiť vírusové pristátie: 7 príkladov a prípad

Dlhodobo sa venujeme udržiavaniu e-mailov - od mája 2013, ale stále sa nemôžeme pochváliť veľkou predplatiteľskou základňou. To možno pripísať trom dôvodom:

 1. Nikdy sme sa aktívne nezaoberali aktívnymi účastníkmi (pop-up, vstupné stránky, kontext, PR - nič z toho sa nestalo).
 2. Nikdy sme nekupovali hotové databázy s adresami (ani naša vlastná základňa sa nikdy nepoužila).
 3. Niekoľkokrát sme vyčistili "mŕtve" účty (poslali sme "resuscitačný" list, a ak už dlho nebola odpoveď, tak sme vymazali účastníka z databázy).

Všetci ľudia, ktorí sú teraz v našej databáze, sa prihlásili k odberu úplne dobrovoľne pomocou statického predplatného, ​​ktorý sa nachádza v hornej časti našej stránky. Tento prístup, samozrejme, nie je sám osebe zlý - všetci účastníci sú nažive a majú záujem, percento odhlásenia je minimálne, miera otvorenosti a miera kliknutí je vyššia ako priemer v priemysle, ale jazyk sa nezdá byť efektívny. Preto sme sa rozhodli vyskúšať niečo nové. Niečo, čo nám pomôže urobiť zásadný prielom vo zvyšovaní základne. Po nejakej myšlienke sa rozhodli zastaviť na vstupnej stránke. Pristátie s dobrým vírusovým potenciálom.

Príklady vykladania vírusov

Pred príchodom s nápadom na naše pristátie som sa rozhodol pre Google a študovať úspešné príklady domácich i zahraničných kolegov. Na moje prekvapenie nebolo ľahké nájsť také vstupné stránky (zrejme nechcú „strieľať tému“, alebo sa tak nestane). Potom uvediem len 7 príkladov, ale myslím si, že to bude dosť dosť na to, aby inšpirovalo a pochopilo všeobecné smerovanie myslenia.

Príklad číslo 1. Problém pristátia

Prvá vstupná stránka, ktorú chcem uviesť ako príklad, patrí spoločnosti Finolog. Jeho podstata je veľmi jednoduchá: zadáte veľkosť svojho platu (alebo plat svojho zamestnanca) a kalkulačka vypočíta, koľko okrem tohto čistého platu spoločnosť vynakladá na dane. Výsledkom je, že zamestnanec, ktorý zarobí 100 tisíc rubľov, v skutočnosti stojí spoločnosť oveľa väčšie množstvo.

Pristátie sa začalo 22. januára 2015 a v prvý deň priniesli tvorcovia 1213 publikácií na Facebooku a viac ako 2000 odberateľov. Počas nasledujúceho mesiaca bolo v pasívnom režime (zdroj informácií) prijatých ďalších 1000 adries. Vstupná stránka zobrazuje v súčasnosti viac ako 10 tisíc akcií.

Prečo sa toto pristátie stalo vírusovým?

To možno vysvetliť nasledujúcimi dôvodmi:

 • Úspešne vybratá téma. Problémy, ktoré existujú v našej krajine, sa týkajú každého z nás, a preto ich diskusia spôsobuje takú väčšiu reakciu.
 • prispôsobenie, Užívateľ zadá presnú výšku svojho platu a kalkulačka vypočíta dane osobitne pre neho.
 • Silný motív zdieľať s priateľmi, Na konci pristátia je jasná výzva na akciu - "Upozornite svojich priateľov! Dajte im vedieť, koľko stojí ich pracovná doba." A toto volanie fungovalo, pretože drvivá väčšina ľudí (zamestnancov aj podnikateľov) tieto informácie skutočne nemá.
 • Cenný materiál výmenou za repost, Na stránke s kalkulačkami sú používatelia vyzvaní, aby si stiahli hotový tréningový manuál o motivácii výmenou za repost.
 • Kompetentná implementácia. Na posledný bod chcem zostať podrobnejšie.

Od prvého pohľadu je jasné, že vstupná stránka bola urobená veľmi zdravo. Základom je pomerne jednoduchá myšlienka, ale vidieť, ako sa implementuje. Každý krok je premyslený do najmenšieho detailu. Otvorený graf je predpísaný tak, že keď ho zdieľate v sociálnych sieťach, môžete získať potrebný obrázok a správu.

Je tu možnosť komentovať pomocou Vkontakte a Facebook účtov a provokatívne otázky povzbudzujúce užívateľov k diskusii.

Všetky ilustrácie vyhotovuje dizajnér (súhlasí s tým, že vstupné stránky budú úplne odlišné od obrázkov na sklade).

Existujú tri typy predplatného newsletteru. Prvá je pomocou statickej formy, v ktorej sú podrobne popísané výhody mailingu.

Druhým spôsobom je kontextové okno, ktoré sa objaví v okamihu, keď sa užívateľ rozhodne opustiť vstupnú stránku.

A napokon tretí (v prípade, že sa človek nechce dobrovoľne prihlásiť) - formou výmeny užitočných príručiek na repost.

Funguje nasledovne. Zdieľate stránku v sociálnych sieťach, po ktorej budete vyzvaní, aby ste opustili svoj e-mail (aby ste mu mohli poslať školiacu príručku). Ponecháte e-mail, potvrdíte ho a potom sa zobrazí správa pred vami:

„Sľubujeme, že nebudeme posielať spam a posielať starostlivo pripravené materiály na túto tému“ - nehovoria vám priamo, že sa zaregistrovali na váš newsletter, ale v skutočnosti túto skutočnosť neskrývajú. Neskúsený používateľ pravdepodobne nevie pochopiť, čo sa práve stalo - bol obratne vedený dvojstupňovým predplatiteľským modelom, ktorý vyžaduje Mailchimp a iné vážne e-mailové služby, pridané do databázy odberateľov, ale bol spokojný, pretože necítil náznak agresívnej reklamy alebo nevyžiadanej pošty a tiež získal vysoko kvalitný materiál na tému, ktorá ho zaujíma.

Záver. Aby sa pristátie stalo vírusovým, nie je potrebné organizovať brainstorming a znásilňovať váš mozog tak, aby dával nejaký super-originálny nápad. Myšlienka "Finolog" je jednoduchá, ale zasiahne to. Ani jedna myšlienka nestačí. Bez krásneho dizajnu, výziev na akciu a iných marketingových „háčikov“ by táto vstupná stránka nebola taká efektívna.

Príklad číslo 2. Pristátie paródie

Ďalší príklad, ktorý vám chcem dať, je projekt spoločnosti Peter 1, vstupná stránka predávajúca pohánku. Ako ste už pochopili z názvu tejto položky, vstupnou stránkou je paródia - paródia na moderné vstupné stránky.

Pristátie sa skladá zo štandardných blokov a ošateného frazochku, ktoré sa dnes používajú takmer na každej priemernej vstupnej stránke: opis výhod, názor čestného lekára, falošné recenzie užívateľov, počítadlo odpočítavania času do konca akcie. A to všetko je prezentované v tak prehnanom a smiešnom spôsobe, že je jednoducho nemožné sa usmiať.

Po celú dobu svojej existencie, pohánka pristátie Planet obišiel takmer všetky skupiny v sociálnych sieťach súvisiacich s internetovým marketingom, a zaznamenal viac ako 250 rassharivany. Súhlasím s tým, že postava je malá, ale dosiahla svoj účinok - bola rozsvietená v mnohých tematických skupinách a veľmi dobre propagovala svojich tvorcov.

Pri príprave tohto materiálu som kontaktoval autorov tejto vstupnej stránky a spýtal sa ich na niekoľko otázok: „Prečo sa rozhodli urobiť takú vstupnú stránku? Koľko času im to trvalo? a "Ako to ovplyvnilo ich podnikanie: boli nejaké nové hovory, registrácie, volania alebo iné cielené akcie používateľov?". A to je to, čo povedali:

Pristátie bolo vyvinuté asi 2-3 hodiny, plus čas na usporiadanie. Cieľ pristátia: PR affiliate sieť a tým prilákanie nových partnerov. Kvôli blikaniu v mnohých verejných sociálnych sieťach sme zaznamenali nárast registrácie partnerov v našej sieti. Návštevníkov do siete nebol zaznamenaný obrovský rozmach, ale rast bol počas týždňa významný.

Prečo sa toto pristátie stalo vírusovým?

Existuje niekoľko dôvodov:

 • Šumivý humor, Webmasteri sú veľmi radi humorné a inteligentný obsah (pripomeňme aspoň video o vytvorení on-line obchodu za 5 tisíc rubľov a aký druh odpovede, ktorú dostal), a táto vstupná stránka je taká.
 • Vymazanie výziev na akciu, Pristátie má tri tlačidlá s výzvou na akciu a všetky vedú na hlavnú stránku webu. Tam si užívateľ môže prečítať o spoločnosti, uistiť sa, že jej hlavnou výhodou je schopnosť vytvárať konverzné vstupné stránky (samozrejme! Vy ste práve z nej prišli) a tiež sa zaregistrovať. Nemám presné štatistiky o prechodoch na týchto tlačidlách, ale podľa odpovede autorov ich bolo dosť, pretože Pristátie skutočne spôsobuje zvedavosť.

Záver. Ľudia milujú paródie a radi ich zdieľajú s priateľmi. Na prvý pohľad sa môže zdať, že takýto obsah nemôže podniku priniesť nič, ale nie. Ak sa paródia stane vírusovou, prinesie slávu vašej spoločnosti a vážne zvýši dosah vašej cieľovej skupiny.

Príklad číslo 3. Ponúka Ponúka niečo zadarmo

Chcete, aby sa vaša vstupná stránka stala vírusovou? Existuje osvedčený spôsob, ako to dosiahnuť - ponúknuť nejaký kvalitný produkt zadarmo alebo za obrovskú zľavu. V našej praxi bol príklad takéhoto pristátia - pred nejakým časom Denis Saveliev uskutočnil bezplatné komplexné audity na mieste výmenou za repost a úprimnú kontrolu našej práce. Vezmite prosím na vedomie, táto služba už nie je relevantná, Pristátie je tu uvedené len kvôli príkladu.

Dostali sme veľa aplikácií z tohto pristátia (to však nie je prekvapujúce), ale Denis jednoducho nemal čas pracovať na nich, takže nápad musel byť skrátený. Pristátie teraz stojí len 10 akcií (10 dokončených auditov). Bolo by však oveľa viac, keby sme mohli spracovať všetky aplikácie.

Záver. Aby sa pristátie stalo vírusovým, stačí ponúknuť používateľom niečo naozaj užitočné a zadarmo (alebo s veľkou zľavou). Problém je, že pre podniky je nerentabilné, preto túto metódu možno považovať za účinnú len podmienečne.

Príklad číslo 4. Pristátie s jedinečnou ponukou

Ďalším účinným spôsobom, ako urobiť pristávacie vírusové je ponúknuť produkt alebo službu, ktorá je v dopyte a je odlišná od všetkých ponúk na trhu. Príkladom je pristátie, ktoré som náhodou narazil na niekoľko týždňov a ktoré, aby som bol úprimný, ma priviedol k divokej radosti. Pristátie patrí chlapcovi menom Richard Litor (skúsený špecialista na použiteľnosť) a je venovaný službe "audit použiteľnosti pri opití". Teraz vám vysvetlím, čo to je.

Jedným zo základných princípov dobrej použiteľnosti je, že lokalita musí byť navrhnutá tak, aby ju mohol ľahko používať aj opitý človek. Problém je však v tom, že je často veľmi ťažké overiť v praxi. Predstavte si, že vlastník stránky, ktorá volá svojich priateľov okolo, požiada ich, aby sa opili, preskúmať svoje stránky a zapísať všetky problémy, s ktorými sa stretnú v tomto stave. Kupodivu, že? A je to úplne iná vec, keď si túto službu môžete objednať na strane.

Richard Litor ponúka službu "audit opilosti použiteľnosti"za pouhých 50 dolárov (teraz cena za pristátie je 500, pretože počet žiadostí prekročil všetky rozumné limity, a musí ich nejakým spôsobom obmedziť). Za tieto peniaze je pripravený opiť sa, preskúmať vaše webové stránky v opileckom stave, nahrávať videozáznam ako to robí a na základe tohto záznamu vypracuje správu o zistených chybách (už v triezve forme).

Po spustení Landingu ho Richard oznámil len na dvoch miestach: HackerNews a Twitter, ale reakcia divákov bola taká veľká, že pristátie sa rýchlo stalo vírusovým (v súčasnosti má viac ako 27 tisíc akcií). Fakturované žiadosti o analýzu lokalít opitý a triezvy. Listy začali prichádzať od ľudí, ktorí požiadali o jeho tím. Pristátie začali písať o vedúcich lokalitách. Vo všeobecnosti mal naozaj veľký efekt. Tak veľký, že doslova o mesiac neskôr sa Richard rozhodol pripojiť svoju matku k svojmu podniku - vytvoril druhú vstupnú stránku a začal ponúkať službu „audit použiteľnosti od staršej ženy“ (ak aj stará žena, ďaleko od „moderných technológií“, zistí, ako používať vaše stránky, to znamená, že všetko je v poriadku s jeho použiteľnosťou).

Záver. Ak prídete s nejakým originálnym nápadom, pre ktorý existuje dopyt na trhu, a môžete ho prezentovať v pravom uhle, vaša vstupná stránka sa pravdepodobne stane vírusovou.

Príklad číslo 5. Pristátie puzzle

Ďalšia vstupná stránka, ktorá sa stala vírusovou a priniesla veľa predplatiteľov svojim tvorcom, patrí do štarte Hipster (bohužiaľ odkaz naň už nefunguje, pretože vstupná stránka bola spustená v roku 2011 a samotný štart už neexistuje).

Spočiatku, "Hipster" bol plánovaný ako služba ako Instagram, len s odkazom na umiestnenie. tj pomocou neho by používatelia mohli mať krásne fotografie štylizované ako pohľadnice a označené aktuálnou polohou osoby, posielať ich priateľom, sledovať fotografie iných ľudí a miesta, kde boli vytvorené, byť priateľmi s ľuďmi žijúcimi vo vašom meste atď.

Ešte pred spustením služby vytvorili špecialisti spoločnosti propagačné pristátie na vyzdvihnutie počiatočnej účastníckej základne. Na vstupnej stránke boli iba dve ponuky:

 • V San Franciscu sa chystá niečo cool
 • Zadajte svoj e-mail a my vám pošleme pozvánku

Pristátie bolo podporované len na jednom zdroji - HackerNews. Ako oznámenie boli použité iba dve frázy: „Chcete byť bederný? A potom tam bol odkaz na ich pristátie a navyše: "Nemôžeme ešte hovoriť o spoločnosti na verejnosti, ale budem rád odpovedať na vaše otázky e-mailom."

Zdá sa, čo je na tejto vstupnej stránke zvláštne? Nie je jasné, čo sa na ňom ponúka a čo to znamená byť bokom. Napriek tomu však bola stránka obrovským úspechom - v prvých dvoch dňoch po spustení zozbierala 10 tisíc predplatiteľov a po celú dobu jej existencie - 37 (zdroj informácií)! Takmer všetky marketingové blogy o ňom písali, a dokonca aj teraz (po takmer 5 rokoch) ho dokonca aj slávne publikácie ako Washington Post občas spomínajú.

Prečo sa toto pristátie stalo vírusovým?

Tu sú nasledujúce dôvody:

 • Úspešná kombinácia. Zaujímavý názov služby + krásny obraz + zaujímavá ponuka + možnosť vyskúšať niečo nové a cool je jedným z prvých vo vašom meste = vírusový efekt.
 • Personalizácia. Obrázok pristátia a názov mesta sa zmenili v závislosti od toho, odkiaľ používateľ prišiel.
 • Prístup k beta verzii výmenou za pozvanie troch priateľov, Tvorcovia služby ponúkli účastníkom prístup k beta verzii služby výmenou za pozvanie troch priateľov. Dostali odkaz na odkaz, bolo potrebné ho zdieľať na Facebooku alebo Twitteri, a ak na ňom boli zaregistrovaní traja ľudia, otvoril sa prístup k službe. Ako je možné vidieť na obrázku nižšie, hneď prvý deň po spustení bolo zdieľaných 5 457 odkazov na sprostredkovanie.

záver, Tu by som rád citoval autora tejto služby: "Ľudia majú radi prekvapenia a nevadí im ponechať svoj e-mail na skvelej a štýlovej vstupnej stránke, ak je nejaká šanca, že im to dá radosť a potešenie." Samozrejme, na základe vlastnej skúsenosti sme to neskontrolovali, ale podľa efektívnosti uvedeného pristátia to pravdepodobne je.

Príklad číslo 6. Pristátie, ktoré umožňuje pochváliť ich výsledky

Táto technika sa často používa v testoch a hrách. Získate veľa bodov a budete vyzvaní, aby ste svoje výsledky zdieľali s priateľmi. Ako príklad, tu si môžete vziať pristátie s hrou "Hádaj film" z populárnej v runet service "Film Search".

V súčasnosti má táto stránka viac ako 2,5 tisíc akcií. A vďaka jednej funkcii ich skóroval - na konci každej hry je používateľ vyzvaný, aby sa podelil o svoje výsledky s priateľmi:

Zároveň chcem poznamenať, že toto všetko sa realizuje na veľmi vysokej úrovni. Svoje výsledky môžete zdieľať na Facebooku, Twitteri, Vkontakte alebo poslať poštou alebo Skype. Pri zdieľaní výsledkov sa zobrazí predprogramovaná fráza: "Mám ... body v hre" Hádaj film "! a potom prichádza ich vlastná hashtag.

záver, Užívatelia sa radi chvália svojimi úspechmi a konkurujú ostatným používateľom. Pre vývojárov zostáva len to, aby im poskytovali pohodlné tlačidlá na zdieľanie a prišli s frázou za kľúčovými slovami.

Príklad číslo 7. Pristátie, umožňujúce ukázať svoju individualitu

Pod touto položkou sa ideálne hodia pre všetky druhy testov na určenie typu osobnosti: "Aké zviera ste vy?", "Kto ste boli v minulom živote," "Ktorý hrdina z Twilight ste najbližší?" a tak ďalej V RuNet bol veľmi populárny test na stanovenie vnútorného veku. Ak sa pozriete na počet rassharivaniya v tomto teste, potom sa prekvapí - viac ako 190 tisíc a viac ako 1500 komentárov.

Užívatelia si tento test s veľkým potešením, zdieľať výsledky s priateľmi a pridať svoje pripomienky k oznámeniu.

záver, Testy, ktoré umožňujú osobe odhaliť svoju individualitu, sú veľmi mocným vírusovým nástrojom. Nezáleží na tom, že internet je teraz desať desiatok. Táto technika funguje, takže ju používajte a nevenujte pozornosť nikomu.

Ďalšia úspešná vstupná stránka na túto tému je vstupná stránka venovaná vydaniu tretej sezóny série Mad Men. На странице вам предлагают создать самого себя таким, каким бы вы выглядели в 60-ых годах. Под заводную музыку вы выбираете себе внешность, одежду, аксессуары и фон фотографии.

После чего вам предлагается скачать картинку, установить ее на рабочий стол или загрузить ее в качестве аватарки на Facebook (я не знаю, почему, но мне не удалось загрузить аватарку, возможно, проблема в моем компьютере или это баг сервиса, но раньше все точно работало).

Súbežne s vytvorením tejto služby na Facebooku spustili súťaž: každý piatok až do spustenia novej sezóny bude vybraný jeden z najlepších avatarov spomedzi tých, ktoré boli nahrané do priečinka na ich Facebooku a víťaz bude prezentovaný s 2 DVD zo série Mad Men ,

Prečo sa toto pristátie stalo vírusovým?

Tu sú nasledujúce dôvody:

 • Vynikajúci výkon, Všetko je premyslené do najmenších detailov. Mnoho variácií oblečenia a vzhľadu. Možnosť nahrať avatar ihneď po jeho vytvorení.
 • Podpora súťaže, Bez súťaže by aktivita používateľa pravdepodobne nebola taká vysoká.
 • Schopnosť ukázať svoju osobnosť, Vytvoríte kreslenú verziu seba a nainštalujete obrázok na svoj avatar, aby si to vaši priatelia uvedomili.

záver, Dajte používateľom niečo na vytvorenie a potom ich požiadajte, aby ich zdieľali na sociálnych sieťach. Táto taktika úspešne funguje už mnoho rokov a nikdy neprestáva byť relevantná.

Náš vlastný prípad

Po preštudovaní príkladov vírusových pristátí sme sa rozhodli zamerať sa na test, pretože vyhovuje nám podľa predmetu, je pomerne jednoduché ho vytvoriť a jeho účinok môže byť veľmi, veľmi dobrý. Ak ho niekto nevidel (a to je nepravdepodobné, pretože ho propagujeme všade, kde je to možné), tu je odkaz.

Pristátie pozostáva z troch obrazoviek:

 1. Domovská stránka s videotelefónom, ktorá stručne opisuje aký druh testu
 2. Problémy s časovačom
 3. Obrazovka s výsledkami a návrh na získanie odpovedí a užitočných materiálov v pošte

Pristátie sa začalo 26. marca. V čase písania tohto článku (19. mája) má takmer 400 akcií a viac ako 7,5 tisíc zobrazení.

Po celú dobu svojej existencie nám priniesol 1107 predplatiteľov (zatiaľ čo číslo neustále rastie). Na obrázku nižšie môžete vidieť štatistiky o odoslaných autoresponders (1 autoresponder = 1 subscriber).

Prečo sa toto pristátie stalo vírusovým?

 • Vírusový účinok, Ako už bolo spomenuté vyššie, ľudia radi zdieľajú svoje úspechy a ukazujú svoju individualitu, takže vstupné stránky s testami sú také populárne.
 • Aktívna propagácia, Podrobne som v tomto článku napísal, ako propagovať materiál pre najväčšie pokrytie publika. Vrelo odporúčam čítanie, ak ste ho neštudovali. Pokiaľ ide o toto pristátie, propagovali sme ho v troch aktívnych skupinách na Vkontakte, na nejaký čas sme ho zacielili, niekoľkokrát ho propagovali v našom newsletteri, dohodli sme sa s partnerom na jeho propagácii v našej živej a aktívnej skupine na Facebooku, propagujte ho. Plus, oni robili repost na ich Facebook stránke (nie v skupine, ale na stránke), a z nejakého dôvodu, on dostal veľmi široké pokrytie od Facebook - 507 užívateľov, aj keď v tej dobe sme sotva sto rád.
 • Odpovede pošty, Po absolvovaní testu je užívateľ vyzvaný, aby opustil svoj e-mail, aby sme mu poslali správne odpovede a niektoré ďalšie naozaj skvelé materiály o internetovom marketingu. Vďaka tomuto čipu nám vstupná stránka priniesla toľko účastníkov.

Ale zbieranie predplatiteľov je stále polovica bitky - stále je potrebné si ich ponechať, pretože v skutočnosti nesúhlasili so zasielaním nášho spravodajcu. Áno, a Mailchimp môže zmraziť náš účet, ak vidí, že toľko používateľov sa odhlási z našich e-mailov, takže sme nemohli riskovať. Čo sme v tejto situácii urobili?

Áno, v zásade nič neurobili :) Napísali kvalitné listy so skutočne užitočnými informáciami. Tu sú listy, ktoré sme poslali našim odberateľom s testom:

 1. Najkreatívnejšia vstupná stránka, ktorú ste kedy videli
 2. Ako spustiť e-mailový newsletter, ak nemáte databázu?
 3. Prečo veci potrebujú vašu firmu? Skúsenosti Texterra
 4. Obsah, ktorý musí byť vo vašom blogu.

Podľa výsledkov týchto listov sa od nás odhlásilo iba 6 ľudí, čo je jednoducho vynikajúci výsledok. Chcem tiež poznamenať, že pomocou tohto testu sa nám podarilo nielen prilákať dopravu a nových účastníkov, ale aj zvýšiť základňu našich držiteľov hypoték. Toto môže byť posúdené podľa komentárov používateľa:

Zhrňme to

Aké tipy je potrebné použiť na vytvorenie vírusovej stránky vstupnej stránky:

 1. Nápad pristátia by mal chytiť používateľov a spôsobiť túžbu zdieľať
 2. Tlačidlá na zdieľanie by mali byť umiestnené na viditeľnom mieste a podporované jasnou výzvou na akciu
 3. Užitočný materiál pre repost je veľmi efektívna taktika (ak sa rozhodnete ho použiť, tu je užitočný materiál na túto tému - „Platiť repostom: prehľad najlepších služieb“)
 4. Osobu môžete podpísať na newsletter bez jeho súhlasu, ale potom musíte zabezpečiť čo najkvalitnejší obsah vašich listov.
 5. Aby bolo možné pristátie s vyššou pravdepodobnosťou stať sa vírusovým, musí byť propagované všade (tu je napísané, ako to urobiť)
 6. Spustenie vírusovej vstupnej stránky môže byť podporované niektorými súťažami, aby používatelia mohli aktívnejšie repost (veľký zoznam súťaží si môžete prezrieť tu)
 7. Krásny dizajn a obrázky zvyšujú pravdepodobnosť, že sa vaša vstupná stránka stane vírusovou
 8. Ak je to možné, použite personalizáciu na svojej vstupnej stránke.
 9. Vírusové pristátie nie je len nástrojom na zber e-mailov a telefónov, ale aj skvelým spôsobom značky
 10. Je veľmi dôležité, aby ste na svojej vstupnej stránke predpísali otvorený graf, takže keď používatelia zdieľajú svoje sociálne siete, budú mať správnu správu a obrázok.
 11. Vykládky, pre ktoré je niečo ponúkané bezplatne, sa stanú vírusovými s 99% pravdepodobnosťou, ale to môže spôsobiť poškodenie podniku.
 12. Prístup k verzii beta (alebo nejaké iné dobroty) výmenou za pozvanie troch vašich priateľov môže výrazne zvýšiť vírusový potenciál vašej vstupnej stránky

Na tomto si myslím, že môžete dokončiť článok. Želám vám veľa úspechov pri vytváraní vírusových vstupných stránok. A ak je to jednoduché, urobte si repost tohto článku - snažil som sa, aby to bolo čo najužitočnejšie, a bol by som veľmi rád, keby ste ma podporili s Cher alebo s komentárom.

A áno, skoro som zabudol! Prihláste sa k odberu nášho newsletteru. V ňom zdieľame týždenne užitočné informácie z praktického hľadiska. Toto nie je „voda“ a nie triviálne poradenstvo, ale skutočné skúsenosti a nápady, ktoré môžete realizovať na vlastnej webovej stránke ihneď po prečítaní.

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár