Ako urobiť cool pristátie: 13 nonbanal nápadov

Pre inšpiráciu sme už urobili výber skvelých vstupných stránok. Tento článok je akýmsi pokračovaním. Všetky pristátia v tomto výbere sa vyznačujú unbanálnymi návrhovými riešeniami a spôsobmi prezentovania informácií. Nemôžu byť nazývaní jedinečnými - každý deň dizajnéri rôzneho kalibru rozdávajú stovky nových pristátí a niekde tieto riešenia už boli splnené. Vhodnejšie slovo "nezataskannye". Zmiešajte niekoľko nápadov na jednej vstupnej stránke - a vaša práca bude stáť proti konkurencii.

Textové a vizuálne lifehacky

Kontaktujte priamo zákazníka

Toto nie je o banálnom "Ahoj, sme spoločnosť X a my sme na trhu pracovali už od bradatého roka." Je to nudné a nikto úlovky. Ale ten chlapík zo Solnechnogorska, Moskovského regiónu, urobil úspešnú ponuku a priviedol kontaktné informácie do hornej časti vstupnej stránky. Žiadne frázy a trumfy dlhoročných skúseností. Osoba oslovuje čitateľov rovnakým spôsobom, akým by s nimi komunikoval „živo“.

Zmeňte názov produktu alebo služby v texte zobrazenom po kliknutí

Ako sa chalani zo stavebnej firmy "Meriton". Nový rezidenčný komplex sám o sebe hovorí potenciálnym zákazníkom. Kreatívna prezentácia sa okamžite zachytí a názov značky sa z obrazovky na obrazovku zopakuje a po zatvorení stránky sa presne uloží do pamäte.

Môžete poraziť takmer všetky obchodné značky, dokonca aj skratky a skratky, ak je copywriter profesionálom. Odporúčame pracovať len s takýmto - profesionalita sa vždy premieňa na zisk.

Vložiť symboliku a odkazy

Pristátie je „tvár“ produktu alebo služby na internete. Združenia so stabilnými a známymi symbolmi (historickými, sociokultúrnymi atď.) Túto tvár rozpoznajú. Eva Katz použila estetiku sovietskych bannerov v propagácii osobnej výrobnej školy: veľké biele písmená na červenom pozadí, vytlačené písmo.

Zmyselný tok informácií na pokraji faulu

V reálnom živote takmer nikto nehovorí Turgenevovým jazykom. Obscene slová, ak ich použijete na mieste a odmeráte, obohatíte reč a dáte mu chuť. Nič nebráni použitiu tejto techniky v textoch pre vstupné stránky. V našom príklade sa spoločný názov piateho bodu dokonale hodí do propagačnej ponuky. Podanie tiež rip šablóny - prvé obrazovky bijú na klienta bolesti s výkonným zhora.

Odošlite informácie vo formáte questu

99% vstupných stránok vychádza z ponuky. Cestovná kancelária Grand Tour išla iným spôsobom - klientovi na prvej obrazovke neuviedol výhody, ale zúčastnil sa návštevníkov v mini-queste, kde sa pri každom rolovaní otvára nová informácia o službe. Na hlavnej stránke Grand Tour, navrhnutej ako vstupná stránka, sa naraz implementuje niekoľko úspešných lotionov na zachytenie pozornosti. Tu a pop-up text a interaktívne animácie a zvukové efekty.

Prehrajte si písma

Vstupné stránky spoločnosti Apple sa môžu nekonečne inšpirovať. V úvodnej prezentácii ďalšieho iPadu tvorcovia zdôraznili výhody modelu v rukopisných písmoch. Tam je malý text, dokonca leniví ľudia budú čítať.

Príďte s tvorivým pätom

Celé pristátie Kotofabrika je plné tvorivosti, ale ich päta je len oheň. Chlapci mizerne prostrovali stereotypné bloky záruk (v skutočnosti, ktorí čítajú tie malé texty?) A urobili presvedčivý návrh.

Zapojte sa do humoru

Po prvé, pohľad návštevníka sa drží grafických prvkov, nie textu. Preto, ak používate zábavný grafický obsah - to je polovica úspechu. Užívateľ prejde po cieľovej stránke na koniec, aby si mohol prezerať obrázky. Skombinujte zábavný obsah s dynamickým, nie nudným textom - a dobrá konverzia nebude trvať dlho. Do konzultantskej kancelárie "Dull Finance" a pristátia nie sú nudné vďaka mini-komiks v rozoznateľnom štýle.

Technické záchranné prostriedky

Prejdite animáciu

Tvorcovia iPhone X Landing Presentation používali technológiu Canvas, ktorá vám umožní kresliť priamo na stránke. Neexistujú žiadne ready-made plug-inov pre to, všetky tieto krásy je realizovaná prostredníctvom JavaScriptu.

Video vo vyskakovacom okne

Videá bez automatického prehrávania nie vždy dobre zapadajú do dizajnu vstupnej stránky. Preto tvorcovia vstupnej stránky pre službu Evernote skryli videá na obrázkoch. Môžete to urobiť s ľubovoľným doplnkom na vytvorenie modálnych okien, do ktorých je video vložené. Napríklad LightBox alebo Easy Modal.

Faktúry za pristátie

Manažment účtovníctva webových služieb "Finolog" ponúka pohodlnú a stručnú faktúru na platbu, ktorej vyplnením sa bude zaoberať každá. Môžete to urobiť s akýmkoľvek dobrým doplnkom pre vytváranie formulárov: Kontaktný formulár 7, Formuláre JS alebo online služba JBCallme.

Preloader (animácia pri načítaní vstupnej stránky)

Hlavným príkladom takéhoto riešenia je vstupná stránka spoločnosti Piratecode. Animácia pri štarte je implementovaná prostredníctvom JavaScriptu alebo prostredníctvom preloaderu.

Vizuálny produktový dizajnér na vstupnej stránke

Slávny gitarista Halo predstavil produktového dizajnéra na vstupnej stránke. Návštevník môže zostaviť svoju gitaru priamo na vstupnej stránke. Vyrobené s vlastným programovým kódom. Ťažká práca, ale výsledok je veľmi dobrý.

Nakoniec:

  • Nebojte sa byť kreatívny. Pristátie nie je operácia srdca, môže byť vždy opravená. Vyskúšajte rôzne možnosti, vyhodnoťte konverziu testom A / B.
  • Nechajte sa inšpirovať nápadmi konkurencie. Inšpirovaný plagiátorstvo. Každá myšlienka môže byť prepracovaná, vylepšená a doplnená.
  • Spoznajte funkcie rôznych pluginov a umožnite im pracovať.

Nakoniec si pripomíname, že pracujeme s chladnými dizajnérmi, dizajnérmi a copywritermi. Ak potrebujete pristátie s blikaním - kontaktujte nás, urobíme to!

Loading...

Zanechajte Svoj Komentár